Рішення
від 27.11.2023 по справі 922/3768/23
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під`їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27.11.2023м. ХарківСправа № 922/3768/23

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Лавровой Л.С.

при секретарі судового засідання Ломакіній О. В.

розглянувши в порядку загального позовного провадження справу

за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ „ЕПСІЛОН ТВ» (Україна, 61082, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 144, кімната 902/3, ідентифікаційний код особи 33815296) треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: 1) Департамент реєстрації Харківської міської ради (Україна, 61003, Харківська область, місто Харків, Павлівський Майдан, будинок 4, ідентифікаційний код особи 40214227) 2) КОМПАНІЯ "ГАЙЄЗА АССЕТС ЛІМІТЕД", резидентство: Сполучене Королівство, Місцезнаходження: Сполучене Королівство, МІСТО ЕДІНБУРГ, ДЮК СТРІТ, БУДИНОК 39 про визнання припиненими трудових відносин за участю представників:

позивача не з`явився

відповідача не з`явився

третіх осіб не з`явилися

ВСТАНОВИВ:

До Господарського суду Харківської області звернувся ОСОБА_1 з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ „ЕПСІЛОН ТВ» та просить суд:

- визнати припиненими трудові відносини між ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) і Товариством з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Епсілон ТВ"(код ЄДРПОУ 33815296) з 08.10.2021 року у зв`язку зі звільненням ОСОБА_1 із займаної посади директора Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Епсілон ТВ" на підставі частини першої статті 38 КЗпП України.

- виключити з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців та громадських формувань, з розділу: "Відомості про керівника юридичної особи та про інших осіб (за наявності), які можуть вчиняти дії від імені юридичної особи, у тому числі підписувати договори, подавати документи для державної реєстрації тощо", відомості про ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), як керівника Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Епсілон ТВ".

Ухвалою суду від 28.08.2023 прийнято позовну заяву до розгляду в порядку загального позовного провадження, підготовче засідання по справі призначено на 11.09.2023 о 09:30, встановлено сторонам строк на подання заяв по суті справи. Засідання відкладалося з 11.09.2023 по 09.10.2023.

Ухвалою від 09.10.2023 було закрито підготовче провадження та призначено розгляд справи по суті на 30.10.2023 о 09:30.

У призначене на 30.10.2023 судове засідання сторони своїх представників не направили. Засідання відкладалося з 30.10.2023 по 27.11.2023.

31.10.2023 за вх. 29669 до суду надійшли письмові пояснення третьої особи, за якими Департамент реєстрації Харківської міської ради залишає вирішення спору на розсуд суду.

У призначене на 27.11.2023 судове засідання учасники справи своїх представників не направили.

В матеріалах справи наявне клопотання позивача про розгляд справи за відсутності його представника (вх. 26426).

З матеріалів справи вбачається, що судом вживалися усі необхідні заходи з повідомлення відповідача про розгляд справи в господарському суді, про що свідчать наявні в матеріалах справи довідки АТ «Укрпошта» та відмітки на зворотній частині ухвал суду про їх направлення відповідачу за юридичною адресою.

Відповідно до п.3.9.1. Постанови Пленуму вищого господарського суду України № 18 від 26.12.2011 року "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції" в разі якщо ухвалу про порушення провадження у справі було надіслано за належною адресою (тобто повідомленою суду стороною, а в разі ненадання суду відповідної інформації - адресою, зазначеною в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), і не повернуто підприємством зв`язку або повернуто з посиланням на відсутність (вибуття) адресата, відмову від одержання, закінчення строку зберігання поштового відправлення тощо, то вважається, що адресат повідомлений про час і місце розгляду справи судом.

Неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених ст. 202 ГПК України.

Відповідно до п.1 ч.1 ст. 202 ГПК України якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи у разі неявки в судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки.

Відповідно до ч. 9 ст. 165 ГПК України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

З огляду на викладене, суд вважає, що учасникам справи було створено належні умови для підготовки до розгляду справи, надання заяв по суті справи та доказів в обґрунтування своїх вимог або заперечень, тому є підстави для розгляду справи за наявними в справі матеріалами.

Розглянувши матеріали справи, оцінивши надані докази та викладені доводи, судом встановлено наступне.

01 серпня 2014 року, на підставі рішення учасників/засновників загальних зборів Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Епсілон ТВ" (далі - Товариство), позивача обрано директором вказаного Товариства, що підтверджується протоколом № 31-07/14 загальних зборів Учасників ТОВ «Телерадіокомпанія "Епсілон ТВ» від 31.07.2014 року та витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, згідно з якими позивач зазначений як директор Товариства (відповідача).

Згідно п.8.1. Статуту відповідача, органами управління Товариства є: загальні збори учасників Товариства - вищий керівний орган; директор Товариства - Виконавчий орган. Згідно п.8.2. Статуту Відповідача, Вищим органом управління Товариства є загальні збори учасників. Збори складаються з Учасників Товариства або призначених ними представників. Згідно з п.8.2.5. Статуту Товариства, до виняткової компетенції Зборів належить призначення та відкликання Виконавчого органу Товариства. Згідно п.8.3. Статуту Відповідача, директор Товариства (виконавчий орган) призначається Загальними зборами Учасників - вищим керівним органом Товариства (далі - Збори).

Зазначене узгоджується з положеннями частини четвертої статті 39 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», яка передбачає, що «Виконавчий орган товариства є одноосібним. Назвою одноосібного виконавчого органу є "директор", якщо статутом не передбачена інша назва». Згідно з положеннями частини тринадцятій статті 39 Закону, повноваження одноосібного виконавчого органу чи голови колегіального виконавчого органу можуть бути припинені або він може бути тимчасово відсторонений від виконання своїх повноважень лише шляхом обрання нового одноосібного виконавчого органу чи голови колегіального виконавчого органу або тимчасових виконувачів їхніх обов`язків. Відповідно до п. 7 частини другої статті 30 Закону, обрання одноосібного виконавчого органу товариства (директора) належить до компетенції загальних зборів Товариства.

Згідно з п.8.2.3. Статуту Товариства, позачергові Збори скликаються також на вимогу Виконавчого органу. Зазначене узгоджується з положеннями п.1. частині першій статті 31 Закону, згідно якого Загальні збори учасників скликаються у випадках, передбачених цим Законом або статутом товариства, а також з ініціативи виконавчого органу товариства. Також, положення частини першій - п`ятий статті 32 Закону передбачать, що Загальні збори учасників скликаються виконавчим органом товариства. Статутом товариства може бути визначений інший орган, уповноважений на скликання загальних зборів учасників. Виконавчий орган товариства скликає загальні збори учасників шляхом надсилання повідомлення про це кожному учаснику товариства. Виконавчий орган товариства зобов`язаний повідомити учасників товариства не менше ніж за 30 днів до запланованої дати проведення загальних зборів учасників, якщо інший строк не встановлений статутом товариства. Повідомлення, передбачене частиною третьою цієї статті, надсилається поштовим відправленням з описом вкладення. Статутом товариства може бути встановлений інший спосіб повідомлення. У повідомленні про загальні збори учасників зазначаються дата, час, місце проведення, порядок денний. Якщо до порядку денного включено питання про внесення змін до статуту товариства, до повідомлення додається проект запропонованих змін.

Положеннями п.3.2.2. Статуту передбачене, що про проведення Зборів учасники повідомляються письмово (рекомендованими листами з сповіщенням або нарочним) за 30 днів до скликання Зборів в визначенням дати, місця проведення Зборів та порядку денного. Таким чином, положення Статуту щодо процедури скликання Зборів та призначення директора Товариства не суперечать діючому Закону.

Згідно витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців та громадських формувань (далі за текстом - Єдиний реєстр), єдиним учасником Товариства (відповідача) зазначене КОМПАНІЯ "ГАЙЄЗА АССЕТС ЛІМІТЕД", Країна резидентства: Сполучене Королівство, Місцезнаходження: Сполучене Королівство, МІСТО ЕДІНБУРГ, ДЮК СТРІТ, БУДИНОК 39. Інші контактні дані про зазначеного учасника в Єдиному реєстрі не зазначені.

Позивач, звертаючись до суду з даним позовом зазначав, що не бажає бути директором відповідача - Товариства та нести юридичну відповідальність за його господарську діяльність.

Позивач заздалегідь, 22.07.2021 року надіслав на адресу Компанії "ГАЙЄЗА АССЕТС ЛІМІТЕД" лист - повідомлення про проведення позачергових Загальних зборів, призначених на 08.10.2021 року (тобто більш ніж за 30 днів до запланованої дати) з зазначеним у ньому проектом рішення про його звільнення з посади директора та призначення на цю посаду учасником іншої особи відповідно до положень діючого законодавства. 08.09.2021 року позивач додатково надіслав на адресу відповідача - Товариства копію вищевказаного Повідомлення про проведення позачергових загальних зборів Товариства та заяву про звільнення з посади директора з 08.10.2021 року. У зв`язку з відсутністю будь-якої попередньої відповіді від учасника Товариства на лист - повідомлення від 22.07.2021 року, позивач повторно, 09.09.2021 року, надіслав на адресу учасника - Компанії "ГАЙЄЗА АССЕТС ЛІМІТЕД" лист - повідомлення про проведення позачергових Загальних зборів, призначених на 08.10.2021 року.

На зазначені листи - повідомлення та заяви, жодної відповіді позивач не отримав.

В заплановану дату - 08.10.2021 року, загальні збори Товариства не відбулись у зв`язку з відсутністю його єдиного учасника (уповноваженого представника учасника). Позивачем був складений Акт о не проведенні загальних зборів.

У зв`язку з відсутністю відповіді на надіслані листи - повідомлення від учасника Товариства, позивач перевірив веб сайт (ресурс) www.gov.uk/companieshouse (державний реєстр компаній Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії) з інформації на якому дізнався про те, що директором компанії учасника - "ГАЙЄЗА АССЕТС ЛІМІТЕД" Джоан Вайт була подана заява від 19.05.2016 року про виключення цієї компанії з державного реєстру та з 16.08.2016 року зазначена компанія була розпущена та виключена з реєстру, на підтвердження чого позивачем надано копії нотаріально посвідчених перекладів на українську мову з веб ресурсу www.gov.uk/companieshouse, а саме: повідомлення про розпуск та виключення з реєстру компанії, витяг з реєстру, заяву директора про розпуск компанії, щорічна декларація компанії за 2016 рік.

Виходячи з вищевикладеного, позивач позбавлений можливості скликати та провести загальні збори учасників Товариства з метою свого звільнення з посади директора в порядку передбаченому Статутом та Законом «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» у зв`язку з неявкою на них представника учасника - компанії "ГАЙЄЗА АССЕТС ЛІМІТЕД". При цьому, іншої процедури звільнення директора Товариства, ніж зазначеної в Законі «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» діючим законодавством не передбачене. Таким чином, позивач, як директор Товариства, не має самостійних повноважень щодо вирішення питання про своє звільнення з посади директора, у зв`язку з чим вважає, що бездіяльність учасника Товариства щодо проведення загальних зборів та вирішення питання про звільнення позивача, як директора Товариства, є грубим порушенням його прав на звільнення.

Надаючи правову кваліфікацію викладеним обставинам, з урахуванням правових підстав позовних вимог і викладених сторонами доводів та заперечень, суд виходить з наступного.

За змістом пункту 3 частини першої статті 20 ГПК України господарські суди розглядають справи у спорах, що виникають у зв`язку зі здійсненням господарської діяльності (крім справ, передбачених частиною другою цієї статті), та інші справи у визначених законом випадках, зокрема, справи у спорах, що виникають із корпоративних відносин, в тому числі пов`язані з управлінням юридичної особою.

Статтею 16 Цивільного кодексу України (далі - ЦК України), положення якої кореспондуються з положеннями статті 20 Господарського кодексу України, встановлено, що кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу. Названими нормами матеріального права визначено способи захисту прав та інтересів, і цей перелік не є вичерпним.

Так, для того, щоб право на доступ до суду було ефективним, особа повинна мати чітко визначену та дієву можливість оскаржити подію, яка, на її думку, порушує її права й охоронювані законом інтереси (аналогічна правова позиція викладена у постанові Верховного Суду від 28.05.2020 у справі № 910/7164/19).

Згідно зі ст. 38 КЗпП України працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до навчального закладу; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною з інвалідністю; догляд за хворим членом сім`ї відповідно до медичного висновку або особою з інвалідністю I групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин), власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник. Якщо працівник після закінчення строку попередження про звільнення не залишив роботи і не вимагає розірвання трудового договору, власник або уповноважений ним орган не вправі звільнити його за поданою раніше заявою, крім випадків, коли на його місце запрошено іншого працівника, якому відповідно до законодавства не може бути відмовлено в укладенні трудового договору. Працівник має право у визначений ним строк розірвати трудовий договір за власним бажанням, якщо власник або уповноважений ним орган не виконує законодавство про працю, умови колективного чи трудового договору.

Частиною 1 статті 29 Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю" (далі - Закон) загальні збори учасників є вищим органом товариства.

Загальні збори учасників можуть вирішувати будь-які питання діяльності товариства, крім питань, віднесених до виключної компетенції інших органів товариства законом або статутом товариства (ч. 1 ст. 30 Закону).

Відповідно до ч. 1, 2, 4 ст. 98 ЦК України загальні збори учасників товариства мають право приймати рішення з усіх питань діяльності товариства, у тому числі і з тих, що належать до компетенції інших органів товариства. Рішення загальних зборів приймаються простою більшістю від числа присутніх учасників, якщо інше не встановлено установчими документами або законом. Порядок скликання загальних зборів визначається в установчих документах товариства.

Згідно з ч. 1 - 3 ст. 99 ЦК України загальні збори товариства своїм рішенням створюють виконавчий орган та встановлюють його компетенцію і склад. Виконавчий орган товариства може складатися з однієї або кількох осіб. Виконавчий орган, що складається з кількох осіб, приймає рішення у порядку, встановленому абзацом першим частини другої статті 98 цього Кодексу. Повноваження члена виконавчого органу можуть бути в будь-який час припинені або він може бути тимчасово відсторонений від виконання своїх повноважень.

Отже, відповідно до трудового законодавства України, керівник товариства (директор), як будь-який інший працівник, має право звільнитися за власним бажанням, попередивши власника або уповноважений ним орган попередивши власника письмово за два тижні. Разом з тим особливість звільнення директора полягає в тому, що воно відбувається за рішенням загальних зборів учасників товариства (така правова позиція викладена у постанові Верховного Суду від 24.12.2019 у справі № 758/1861/18).

Вищим органом Товариства є загальні збори учасників.

Згідно п.8.2. Статуту Відповідача, Вищим органом управління Товариства є загальні збори учасників. Збори складаються з Учасників Товариства або призначених ними представників.

Згідно з п.8.2.5. Статуту Товариства, до виняткової компетенції Зборів належить призначення та відкликання Виконавчого органу Товариства. Згідно п.8.3. Статуту Відповідача, директор Товариства (виконавчий орган) призначається Загальними зборами Учасників - вищим керівним органом Товариства.

Згідно з ч. 2, 3 ст. 32 Закону виконавчий орган товариства скликає загальні збори учасників шляхом надсилання повідомлення про це кожному учаснику товариства. Виконавчий орган товариства зобов`язаний повідомити учасників товариства не менше ніж за 30 днів до запланованої дати проведення загальних зборів учасників, якщо інший строк не встановлений статутом товариства.

Згідно з п.8.2.3. Статуту Товариства, позачергові Збори скликаються також на вимогу Виконавчого органу. Зазначене узгоджується з положеннями п.1. частині першій статті 31 Закону, згідно якого Загальні збори учасників скликаються у випадках, передбачених цим Законом або статутом товариства, а також з ініціативи виконавчого органу товариства.

22.07.2021 директор товариства (позивач) надіслав на адресу Компанії "ГАЙЄЗА АССЕТС ЛІМІТЕД" лист - повідомлення про проведення позачергових Загальних зборів, призначених на 08.10.2021 року (тобто більш ніж за 30 днів до запланованої дати) з зазначеним у ньому проектом рішення про його звільнення з посади директора та призначення на цю посаду учасником іншої особи відповідно до положень діючого законодавства.

08.09.2021 позивач додатково надіслав на адресу відповідача - Товариства копію вищевказаного Повідомлення про проведення позачергових загальних зборів Товариства та заяву про звільнення з посади директора з 08.10.2021 року. У зв`язку з відсутністю будь-якої попередньої відповіді від учасника

09.09.2021 позивач повторно надіслав на адресу учасника - Компанії "ГАЙЄЗА АССЕТС ЛІМІТЕД" лист - повідомлення про проведення позачергових Загальних зборів, призначених на 08.10.2021 року.

Згідно витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців та громадських формувань (далі за текстом - Єдиний реєстр), єдиним учасником Товариства (відповідача) зазначене КОМПАНІЯ "ГАЙЄЗА АССЕТС ЛІМІТЕД", Країна резидентства: Сполучене Королівство, Місцезнаходження: Сполучене Королівство, МІСТО ЕДІНБУРГ, ДЮК СТРІТ, БУДИНОК 39.

При цьому, матеріали справи містять інформацію, що директором компанії учасника - "ГАЙЄЗА АССЕТС ЛІМІТЕД" Джоан Вайт була подана заява від 19.05.2016 року про виключення цієї компанії з державного реєстру та з 16.08.2016 року зазначена компанія була розпущена та виключена з реєстру, на підтвердження чого позивачем надано копії нотаріально посвідчених перекладів на українську мову з веб ресурсу www.gov.uk/companieshouse.

За таких обставин, суд приходить до висновку про належне повідомлення виконавчим органом учасників товариства про проведення позачергових загальних зборів учасників.

Однак, в заплановану дату - 08.10.2021, загальні збори Товариства не відбулись у зв`язку з відсутністю його єдиного учасника (уповноваженого представника учасника), про що директором був складений Акт про не проведення загальних зборів.

Таким чином, позивач виконав вимоги законодавства щодо реалізації свого права на звільнення, проте загальні збори учасників 08.10.2021 не відбулися через відсутність кворуму, що є порушенням його права бути звільненим з займаної посади за власним бажанням та права на вільне обрання місця праці.

За таких обставин, суд вважає позовні вимоги про визнання припиненими трудових відносин у зв`язку зі звільненням позивача із займаної посади директора товариства обґрунтованими, доведеними та такими, що підлягають задоволенню.

Відповідно до ст. 3 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" дія цього Закону поширюється на відносини, що виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб незалежно від організаційно-правової форми, форми власності та підпорядкування, їхньої символіки (у випадках, передбачених законом), громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб-підприємців.

Пунктом 1 частини першої статті 25 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" передбачено, що державна реєстрація та інші реєстраційні дії проводяться на підставі документів, що подаються заявником для державної реєстрації.

Згідно з ч. 4 ст. 28 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" відмова у державній реєстрації з підстав, не передбачених цією статтею, а також відмова у державній реєстрації (легалізації) професійної спілки, її організації або об`єднання не допускається.

Враховуючи вищенаведене та те, що суд дійшов висновку про припинення трудових відносин між ОСОБА_1 та Товариством з обмеженою відповідальністю «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ „ЕПСІЛОН ТВ», внесення відповідних відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомостей є необхідним, тому позовні вимоги в цій частині також підлягають задоволенню.

Враховуючи встановлені обставини, позовні вимоги позивача підлягають задоволенню у повному обсязі.

З урахуванням приписів ст. 129 Господарського процесуального кодексу України судові витрати по сплаті судового збору по даній справі покладаються на відповідача.

Враховуючи викладене та керуючись статтями 6, 8, 19, 124, 129 Конституції України, статтями 1, 2, 5, 7, 11, 13, 14, 15, 73, 74, 80, 86, 129, 165, 238 Господарського процесуального кодексу України, суд

ВИРІШИВ:

Задовольнити позовні вимоги ОСОБА_1 .

Визнати припиненими трудові відносини між ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) і Товариством з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Епсілон ТВ" (Україна, 61082, Харківська область, місто Харків, проспект Московський, будинок 144, ідентифікаційний код особи 33815296) з 08.10.2021 року у зв`язку зі звільненням ОСОБА_1 із займаної посади директора Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Епсілон ТВ" на підставі частини першої статті 38 КЗпП України.

Виключити з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців та громадських формувань відомості про ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), як керівника Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Епсілон ТВ" (Україна, 61082, Харківська область, місто Харків, проспект Московський, будинок 144, ідентифікаційний код особи 33815296).

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ „ЕПСІЛОН ТВ» (Україна, 61082, Харківська область, місто Харків, проспект Московський, будинок 144, ідентифікаційний код особи 33815296) на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) 2 684,00 грн судового збору.

Наказ видати після набрання рішенням законної сили.

Рішення може бути оскаржене протягом двадцяти днів з дня складення його повного тексту. Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. Апеляційна скарга на рішення суду подається в строки та в порядку визначеному ст.ст. 256, 257 ГПК України з урахуванням п. 17.5 Перехідних положень ГПК України.

Повне рішення складено "29" листопада 2023 р.

СуддяЛ.С. Лаврова

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення27.11.2023
Оприлюднено01.12.2023
Номер документу115271280
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —922/3768/23

Рішення від 27.11.2023

Господарське

Господарський суд Харківської області

Лаврова Л.С.

Ухвала від 30.10.2023

Господарське

Господарський суд Харківської області

Лаврова Л.С.

Ухвала від 09.10.2023

Господарське

Господарський суд Харківської області

Лаврова Л.С.

Ухвала від 11.09.2023

Господарське

Господарський суд Харківської області

Лаврова Л.С.

Ухвала від 28.08.2023

Господарське

Господарський суд Харківської області

Лаврова Л.С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні