11.12.2023
Справа № 334/7935/23
Провадження № 1-кп/331/697/2023
УХ В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 грудня 2023 року місто Запоріжжя
Жовтневий районний суд м. Запоріжжя у складі головуючого - судді ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , ознайомившись із клопотанням прокурора другого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях за фактами злочинів, пов`язаних із легалізацією (відмиванням) майна, одержаного злочинним шляхом управління нагляду за додержанням законів органами Бюро економічної безпеки України Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 про звільнення від кримінальної відповідальності ОСОБА_4 , підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.205-1 КК України у зв`язку із закінченням строків давності притягнення його до кримінальної відповідальності на підставі п.2 ч.1 ст.49 КК України,
у с т а н о в и в:
В провадженні Жовтневого районного суду міста Запоріжжя перебуває клопотання прокурора другого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях за фактами злочинів, пов`язаних із легалізацією (відмиванням) майна, одержаного злочинним шляхом управління нагляду за додержанням законів органами Бюро економічної безпеки України Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 про звільнення від кримінальної відповідальності ОСОБА_4 , підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.205-1 КК України у зв`язку із закінченням строків давності притягнення його до кримінальної відповідальності на підставі п.2 ч.1 ст.49 КК України.
Судом встановлено, що ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , перебуває в ДУ «Київський слідчий ізолятор».
Статтею 28 КПК України передбачено, що під час кримінального провадження кожна процесуальна дія або процесуальне рішення повинні бути виконані або прийняті в розумні строки. Кожен має право, щоб обвинувачення щодо нього в найкоротший строк стало предметом судового розгляду.
Відповідно до норм ч. 1 ст. 336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відео-конференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження за станом здоров`я або з інших поважних причин, а також для забезпечення оперативності судового провадження.
Частина 2 ст. 336 КПК України передбачає, що суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
Враховуючи той факт, що особуа, щодо якої вирішується клопотання - ОСОБА_4 утримується у ДУ «Київський слідчий ізолятор», суд вважає, що дане кримінальне провадження підлягає розгляду у режимі дистанційного судового провадження, з метою дотримання швидкого, повного та неупередженого судового розгляду.
На підставі викладеного та керуючись ст. 314, 335, 336 КПК України, суд
у х в а л и в :
Розгляд клопотання прокурора другого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях за фактами злочинів, пов`язаних із легалізацією (відмиванням) майна, одержаного злочинним шляхом управління нагляду за додержанням законів органами Бюро економічної безпеки України Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 про звільнення від кримінальної відповідальності ОСОБА_4 , підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.205-1 КК України у зв`язку із закінченням строків давності притягнення його до кримінальної відповідальності на підставі п.2 ч.1 ст.49 КК України, судове засідання яке призначено на 09 годину 00 хвилин 09 січня 2024 року та відбуватиметься в приміщенні Жовтневого районного суду міста Запоріжжя за адресою: 69063, м. Запоріжжя, вул. Олександрівська, 6, судова зала № 3, здійснювати у дистанційному судовому провадженні, яке проводити в режимі відеоконференції між Жовтневим районним судом м. Запоріжжя та ДУ «Київський слідчий ізолятор» за участю ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Виконання ухвали суду в частині забезпечення відеозв`язку між ДУ «Київський слідчий ізолятор» (вулиця Дегтярівська, будинок 13, місто Київ, 04050, sizo@kv.kvs.gov.ua) та Жовтневим районним судом м. Запоріжжя (м. Запоріжжя, вул. Олександрівська, 6), доручити начальнику ДУ «Київський слідчий ізолятор».
Застосовувані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, а також інформаційну безпеку.
Копію ухвали негайно направити начальнику ДУ «Київський слідчий ізолятор». для забезпечення проведення відео-конференції, відповідно до положень КПК України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Жовтневий районний суд м. Запоріжжя |
Дата ухвалення рішення | 11.12.2023 |
Оприлюднено | 13.12.2023 |
Номер документу | 115559257 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини у сфері господарської діяльності Підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб - підприємців |
Кримінальне
Жовтневий районний суд м. Запоріжжя
Пивоварова Ю. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні