Ухвала
від 13.12.2023 по справі 225/2261/23
ДЗЕРЖИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Єдиний унікальний номер судової справи: 225/2261/23

Номер провадження: 2-о/225/27/2023

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про залишення заяви без руху

13 грудня 2023 року

Cуддя Дзержинського міського суду Донецької області Мигалевич В.В., розглянув матеріали заяви Торецької міської військової адміністрації Бахмутського району Донецької області в інтересах малолітньої особи ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , про встановлення факту, що має юридичне значення,-

ВСТАНОВИВ:

У листопаді 2023 року начальник Торецької міської військової адміністрації Бахмутського району Донецької області звернувся до суду в інтересах малолітньої особи ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , із заявою про встановлення факту, що має юридичне значення.

Ухвалою Дзержинського міського суду Донецької області від 28 листопада 2023 року відкрите провадження у зазначеній справі та призначено відкритесудове засіданняу справі.

Представник служби у справах дітей Торецької міської військової адміністрації Бахмутського району Донецької області у судове засідання не з`явилася. Надала до суду заяву про розгляд справи без участі представника служби у справах дітей Торецької міської військової адміністрації Бахмутського району Донецької області. Заявлені вимоги підтримує, просить їх задовольнити.

Після відкриття провадження у справі судом установлено, що заявником в заяві не зазначено заінтересованих осіб, інтереси яких встановлення даного факту можуть стосуватись.

Так, згідно із частиною 1 статті 293 ЦПК Україниокреме провадження - це вид непозовного цивільного судочинства, в порядку якого розглядаються цивільні справи про підтвердження наявності або відсутності юридичних фактів, що мають значення для охорони прав, свобод та інтересів особи або створення умов здійснення нею особистих немайнових чи майнових прав або підтвердження наявності чи відсутності неоспорюваних прав.

Відповідно до ч. ч. 3, 4 ст. 294 ЦПК України справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду. Інші особливості розгляду цих справ встановлені розділом ІV цього Кодексу. Справи окремого провадження суд розглядає за участю заявника і заінтересованих осіб.

Відповідно до п. 13 Постанови № 5 від 31.03.95 року «Про судову практику в справах про встановлення фактів, що мають юридичне значення», справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, повинні розглядатись за участю заявників і заінтересованих осіб.

Однак, в порушення вимог п. 4 ст.294ЦПК України при зверненні до суду заявником зазначено в заяві про встановлення факту, що має юридичне значення тільки заявника, а осіб, інтереси яких встановлення даного факту можуть стосуватись, не зазначено.

Відповідно до частин 11-13 ст.187 ЦПК України, суддя, встановивши, після відкриття провадження у справі, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175,177 цього Кодексу, постановляє ухвалу не пізніше наступного дня, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п`яти днів з дня вручення позивачу ухвали. Якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, суд продовжує розгляд справи, про що постановляє ухвалу не пізніше наступного дня з дня отримання інформації про усунення недоліків. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, позовна заява залишається без розгляду.

Оскільки, після відкриття провадження у справі встановлено, що заява по справі оформлена з порушенням вимог, які визначені ЦПК України, її необхідно залишити без руху, а заявнику надати строк, що не перевищує п`яти днів з дня отримання цієї ухвали, для усунення зазначених в ній недоліків, а саме зазначення всіх можливих заінтересованих осіб.

Керуючись ст 175,185 ЦПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

ЗаявуТорецької міської військової адміністрації Бахмутського району Донецької області в інтересах малолітньої особи ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , про встановлення факту, що має юридичне значення залишити без руху з наданням строку, який не може перевищувати п`яти днів з дня отримання ухвали, для усунення недоліків, а саме: надання до суду заяви про встановлення факту, що має юридичне значення, із зазначенням у ній всіх можливих заінтересованих осіб, інтереси яких встановлення даного факту можуть стосуватись.

У разі невиконання заявником вимог ухвали у строк, встановлений судом, заява буде залишена без розгляду.

Копію ухвали направити заявнику.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та окремому оскарженню не підлягає.

Суддя В.В. Мигалевич

СудДзержинський міський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення13.12.2023
Оприлюднено15.12.2023
Номер документу115609250
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них: інших фактів, з них:.

Судовий реєстр по справі —225/2261/23

Рішення від 15.02.2024

Цивільне

Дзержинський міський суд Донецької області

Геря О. Г.

Ухвала від 23.01.2024

Цивільне

Дзержинський міський суд Донецької області

Геря О. Г.

Ухвала від 19.12.2023

Цивільне

Дзержинський міський суд Донецької області

Мигалевич В. В.

Ухвала від 13.12.2023

Цивільне

Дзержинський міський суд Донецької області

Мигалевич В. В.

Ухвала від 28.11.2023

Цивільне

Дзержинський міський суд Донецької області

Мигалевич В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні