Герб України

Ухвала від 12.12.2023 по справі 335/4898/23

Орджонікідзевський районний суд м. запоріжжя

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

1Справа № 335/4898/23 1-кс/335/3575/2023

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 грудня 2023 року м. Запоріжжя

Слідчий суддя Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , підозрюваного ОСОБА_4 , захисника адвоката ОСОБА_5 , розглянув у судовому засіданні клопотання прокурора Вознесеівської окружної прокуратури м. Запоріжжя ОСОБА_3 про продовження строку запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту відносно:

- ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця республіки Молдови, громадянина України, офіційно не працевлаштованого, із вищою освітою, не одруженого, який на утриманні не має неповнолітніх дітей, має мати інваліда ІІ групи, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , фактично проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 , раніше не судимого,

підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 322 КК України,

ВСТАНОВИВ:

Прокурор Вознесеівської окружної прокуратури м. Запоріжжя ОСОБА_3 звернувся до суду з клопотанням про продовження строку цілодобового домашнього арешту відносно ОСОБА_4 у кримінальному провадженні № 12023082060000455 від 22.03.2023 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України, мотивуючи свої вимоги тим, що він обґрунтовано підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 року № 64/2022в Україні введено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію. Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 року № 2102-IX затверджено Указ Президента України від 24.02.2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні».

У подальшому Законами України затверджено Укази Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні».

Також, Указами Президента України від 24.02.2022 року № 69/2022 та від 17.05.2022 року № 342/2022 в Україні оголошено проведення загальної мобілізації до Збройних Сил України, з урахуванням чого запроваджено обмеження виїзду за межі України громадян чоловічої статі віком від 18 до 60 років.

На підставі вищевказаних Указів Президента України, тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану, можуть обмежуватися конституційні права і свободи людини і громадянина, передбачені статтями 30 34, 38, 39, 41 44, 53 Конституції України, а також вводитися тимчасові обмеження прав і законних інтересів юридичних осіб в межах та обсязі, що необхідні для забезпечення можливості запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану, які передбачені частиною першою статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», зокрема, виїзд за межі країни громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років забороняється.

Згідно ст. 1 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» воєнний стан - це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям та органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.

Відповідно до ст. 15 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу», на строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров`я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Згідно зі ст. 22 даного Закону, передбачено, що граничний вік перебування на військовій службі (в тому числі в резерві), встановлюється для військовослужбовців, які проходять військову службу під час особливого періоду - до 60 років.

У відповідності до п. 6 ч. 1 ст. 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», передбачено, що в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан, військове командування разом із військовими адміністраціями (у разі їх утворення) можуть самостійно або із залученням органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування запроваджувати та здійснювати в межах тимчасових обмежень конституційних прав і свобод людини і громадянина, а також прав і законних інтересів юридичних осіб, передбачених указом Президента України про введення воєнного стану, такі заходи правового режиму воєнного стану, зокрема встановлювати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, особливий режим в`їзду і виїзду, обмежувати свободу пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також рух транспортних засобів.

Так, з 24.02.2022 року ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , достовірно знаючи про встановлені на період воєнного стану обмеження щодо виїзду громадян України чоловічої статті за кордон, а також про значний попит серед даної категорії осіб чоловічої статті, які з метою ухилення від призову за мобілізацією, мають намір виїхати за кордон, переслідуючи умисний корисливий мотив, вступив у попередню змову з невстановленою в ході досудового слідства особою, з метою організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України за грошову винагороду.

Так, з метою зайняття протиправною діяльністю з організації незаконного перетину державного кордону України у військовий час, ОСОБА_4 разом з невстановленою під час досудового слідства особою зареєстровав акаунт у месенджері «Telegram» за номером мобільного телефону НОМЕР_1 під ніком ІНФОРМАЦІЯ_2 , після чого створили групу під назвою « ІНФОРМАЦІЯ_3 » за посиланням ІНФОРМАЦІЯ_4

У вказаній групі ОСОБА_4 разом з невстановленою особою спочатку пропонували свої послуги щодо організації швидкого виїзду осіб, призовного віку, до тимчасово окупованих територій шляхом надання документів військкомату про зняття з обліку за грошову винагороду в сумі 5000-7000 доларів США, яку отримував на банківські картки № НОМЕР_2 емітована в АТ «АКЦЕНТ-БАНК», НОМЕР_3 емітована в АТ "РАЙФФАЙЗЕН БАНК" на ім`я ОСОБА_6 , а також через крипто гаманець TTxaLAyudaxupaGBLZEZDDmWAzP55te6TX.

У вересні 2022 року, з метою зайняття протиправною діяльністю з організації незаконного перетину державного кордону України у військовий час, зареєстрував акаунт у месенджері «Telegram» за номером мобільного телефону НОМЕР_1 під ніком ІНФОРМАЦІЯ_2 , після чого створив групу під назвою « ІНФОРМАЦІЯ_3 » за посиланням ІНФОРМАЦІЯ_4

У вказаній групі ОСОБА_4 разом з невстановленою особою спочатку пропонував свої послуги щодо організації швидкого виїзду осіб, насамперед призовного віку, до тимчасово окупованих територій шляхом надання документів військкомату про зняття з обліку за грошову винагороду в сумі 5000-7000 доларів США, яку отримував на банківські картки НОМЕР_2 , НОМЕР_3 , які належать ОСОБА_7 , а також через криптогаманець ОСОБА_8 .

У грудні 2022 року, після закриття виїзду на тимчасово окуповані території, у вказаній групі месенджеру «Telegram», ОСОБА_4 разом з невстановленою особою почав пропонувати послуги з організації незаконного перетину державного кордону України шляхом внесення, від імені волонтерських організацій, особових даних осіб до системи «ШЛЯХ» Державної служби України з безпеки на транспорті, а також шляхом виготовлення документів від імені військкоматів.

Вказані послуги з організації незаконного перетину державного кордону пропонувались за грошову винагороду в сумі від 4000 доларів США.

В ході здійснення відповідних негласних слідчих (розшукових) дій встановлено, що 11.12.2022 року, використовуючи акаунт в месенджері «Telegram» за номером мобільного телефону НОМЕР_1 під ніком ОСОБА_9 , ОСОБА_4 разом з невстановленою особою розпочав спілкування з ОСОБА_10 ІНФОРМАЦІЯ_5 ..

В ході здійснення вказаного спілкування, ОСОБА_4 разом з невстановленою особою домовилась з ОСОБА_10 про організацію виїзду за кордон шляхом виготовлення документів від імені військкомату, обговорив вартість вказаної «послуги» у сумі 4500 доларів США, перелік документів, які необхідно надати, номер криптогаманця, підтвердив факт оплати та надходження грошей, місце передачі документів на виїзд та факт виїзду за кордон, тощо. Наприкінці спілкування невстановлена особа попросила зробити позитивний відгук в групу «Telegram» та рекомендувати послуги новим клієнтам, за які він згоден грошову винагороду.

26.01.2023 року, в ході проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання ОСОБА_4 за адресою: АДРЕСА_2 , крім іншого, було вилучено мобільний телефон «Iphone 13 Pro», який належить ОСОБА_4 , а також коробку від мобільного телефону «Redmi 5», ІМЕІ НОМЕР_4 , НОМЕР_5 . Встановлено, що у вказаному мобільному пристрої було активовано акаунт в месенджері «Telegram» за мобільним номером НОМЕР_1 під ніком ІНФОРМАЦІЯ_2 , який ОСОБА_4 використовував для протиправної діяльності.

Крім цього, в ході огляду вилученого мобільного телефону, серед інформаційного наповнення було виявлено фотознімок тимчасового посвідчення військовозобов`язаного № НОМЕР_6 від 08.09.2020 року від імені ІНФОРМАЦІЯ_6 про непридатність до військової служби особи на ім`я ОСОБА_10 .

Відповідно до інформації ІНФОРМАЦІЯ_7 № 23/12490-23-Вих від 15.09.2023 року, громадянин України ОСОБА_10 перетнув державний кордон України 03.01.2023 року, що відповідає даним спілкування між ОСОБА_4 та ОСОБА_10 , зафіксованому в ході проведення НС(Р)Д.

Крім того, ДПСУ було надано фотознімок тимчасового посвідчення військовозобов`язаного № НОМЕР_6 від 08.09.2020 року від імені ІНФОРМАЦІЯ_6 про непридатність до військової служби особи на ім`я ОСОБА_10 , аналогічний тому, який був виявлений серед інформаційного наповнення мобільного телефону, вилученого у ОСОБА_4 .

В подальшому було отримано інформацію від ІНФОРМАЦІЯ_8 від 28.09.2023 року, згідно якої громадянин ОСОБА_10 не перебував на військовому обліку.

Далі, 26.12.2022 року, використовуючи акаунт «Telegram» за номером мобільного телефону НОМЕР_1 під ніком ОСОБА_9 , ОСОБА_4 разом з невстановленою під час досудового розслідування особою розпочав спілкування з ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_9 , під час якого ОСОБА_4 разом з невстановленою особою домовився з ОСОБА_11 про організацію його виїзду за кордон шляхом виготовлення документів від імені військкомату, обговоривши суму, а саме 4000 доларів США, перелік документів, які необхідно надати та надавши номер крипто гаманця. Після чого, виконуючи домовленість, з метою отримання документів для перетину корону України, ОСОБА_11 переслав необхідні документи ОСОБА_4 . Також, в ході спілкування ОСОБА_4 та ОСОБА_11 підтвердили факт оплати та надходження грошей двома частинами 3000 доларів США та 1000 доларів США, з пересиланням відповідних скріншотів. В ході переписки ОСОБА_4 разом з невстановленою особою домовились з ОСОБА_11 про передачу виготовлених документів 03.01.2023 року.

26.01.2023 року, в ході проведення санкціонованого обшуку за іншим кримінальним провадженням, за місцем мешкання ОСОБА_4 за адресою: АДРЕСА_2 , крім іншого було вилучено мобільний телефон «Iphone 13 Pro», який належить ОСОБА_4 , а також коробку від мобільного телефону «Redmi 5» ІМЕІ НОМЕР_4 , НОМЕР_5 . Встановлено, що у вказаному мобільному пристрої було активовано акаунт в «Telegram» за мобільним номером НОМЕР_1 під ніком ІНФОРМАЦІЯ_2 , який ОСОБА_4 разом з невстановленою особою використовував для протиправної діяльності.

Крім цього, в ході огляду вилученого мобільного телефону, серед інформаційного наповнення було виявлено фотознімок паспорту ОСОБА_11 та інших документів, які були надіслані на «Telegram» за мобільним номером НОМЕР_1 під ніком ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Відповідно до інформації ІНФОРМАЦІЯ_10 № 23/14003-23-Вих від 25.08.2023, громадянин України ОСОБА_11 перетнув державний кордон України 08.01.2023 року, що відповідає даним спілкування між ОСОБА_4 та ОСОБА_11 , зафіксованому в ході проведення НС(Р)Д.

Крім того, ДПСУ було надано фотознімок тимчасового посвідчення військовозобов`язаного № НОМЕР_7 від 12.05.2021 року від імені ІНФОРМАЦІЯ_11 про непридатність до військової служби на ім`я ОСОБА_11 .

В подальшому було отримано інформацію від ІНФОРМАЦІЯ_8 від 28.09.2023 року, згідно якої громадянин ОСОБА_11 не перебував на військовому обліку.

13.10.2023 року прокурором Вознесенівської окружної прокуратури міста Запоріжжя було погоджено повідомлення про підозру у відношенні ОСОБА_4 вчинив кримінальне правопорушення, передбачене, ч. 3 ст. 332 КК України та вручено її останньому.

13.10.2023 року підозрюваному ОСОБА_4 було обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов`язання, строком на 2 місяці, тобто до 13.12.2023 року.

07.11.2023 року ухвалою Запорізького апеляційного суду № 335/4898/23 запобіжний захід було замінено на цілодобовий домашній арешт, за адресою: АДРЕСА_2 , строком до 12.12.2023 року.

08.12.2023 року керівником Вознесенівської окружної прокуратури міста Запоріжжя ОСОБА_12 винесено постанову про продовження строку досудового слідства до 3-ох місяців, тобто до 13.01.2024 року.

12.12.2023 року строк дії запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту підозрюваного ОСОБА_4 спливає.

Прокурор вказує, що згідно вимог п. 4 ч. 1 ст. 184 КПК України, під час проведення досудового розслідування встановлено наявність ризиків, передбачених п.п. 1 ч. 1 ст.177 КПК України, а саме ОСОБА_4 може переховуватися від органів досудового розслідування та суду, з метою уникнення кримінальної відповідальності, що являється ризиком, передбаченим п. 1 ч. 1 ст. 177 КПК України;

Наявність вказаного ризику обґрунтовано наступним: вагомістю наявних доказів про вчинення підозрюваного ОСОБА_4 кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України; ОСОБА_4 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України, яке згідно ч. 5 ст. 12 КК України віднесено до категорії тяжких злочинів; тяжкістю покарання, що загрожує ОСОБА_4 , а саме за визнання винуватим у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України, за яке передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк до дев`яти років; ОСОБА_4 є уродженцем Республіки Молдови та має можливість з огляду на злочин в якому його підозрюють виїхати за межі України; ОСОБА_4 може продовжити кримінальне правопорушення, у якому підозрюється.

На теперішній час ОСОБА_4 офіційно не працевлаштований, офіційно не одружений, дітей не має, а отже не має стійких соціальних зв`язків на території України.

Таким чином, враховуючи вищезазначене, прокурор вважає за необхідним клопотати перед слідчим суддею про продовження покладених раніше обов`язків згідно ухвали Запорізького апеляційного суду про запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, у зв`язку з тим, що без застосування даного запобіжного заходу, неможливо уникнути ризиків передбачених ч. 1 ст. 177 КПК України та забезпечення покладених на підозрюваного процесуальних обов`язків, у зв`язку з чим, просить задовольнити клопотання та продовжити строк запобіжного заходу у виглядіцілодобового домашнього арешту ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 . Покласти на підозрюваного ОСОБА_4 обов`язки: цілодобово не залишати місця проживання, за адресою: АДРЕСА_2 , без дозволу слідчого, прокурора, чи суду; з`являтися до органів досудового слідства та суд, за першим викликом, у призначений час; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання.

Прокурор у судовому засіданні клопотання підтримав на підставах, викладених у клопотанні, просить його задовольнити та продовжити строк дії запобіжного заходу в межах строку досудового розслідування на підставі ч. 6 ст. 181 КПК України

Адвокат щодо клопотання фактично не заперечував, однак просив змінити відносно його підзахисного режим застосування запобіжного заходу, а саме просить змінити з цілодобового домашнього арешту на нічний домашній арешт, посилаючись на відсутність порушення підозрюваним умов домашнього арешту, погіршення стану здоров`я підозрюваного, на підтвердження чого надані медичні документи. Крім того, ОСОБА_4 має на утриманні хвору матір, яка являється інвалідом ІІ групи, потребує його допомоги.

Підозрюваний підтримав позицію свого захисника та просив змінити йому запобіжний захід з цілодобового домашнього арешту на нічний домашній арешт.

Вивчивши клопотання та докази, якими обґрунтовуються клопотання, заслухавши думку учасників кримінального провадження, слідчий суддя встановив наступне.

В провадженні СВ ВП № 1 ЗРУП ГУНП в Запорізькій області перебуває кримінальне провадження за № 12023082060000455 від 22.03.2023 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України.

13.10.2023 року прокурором Вознесенівської окружної прокуратури міста Запоріжжя було погоджено повідомлення про підозру у відношенні ОСОБА_4 вчинив кримінальне правопорушення, передбачене, ч. 3 ст. 332 КК України та вручено її останньому.

13.10.2023 року підозрюваному ОСОБА_4 було обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов`язання, строком на 2 місяці, тобто до 13.12.2023 року.

07.11.2023 року ухвалою Запорізького апеляційного суду № 335/4898/23 запобіжний захід було замінено на цілодобовий домашній арешт, за адресою: АДРЕСА_2 , строком до 12.12.2023 року.

08.12.2023 року керівником Вознесенівської окружної прокуратури міста Запоріжжя ОСОБА_12 винесено постанову про продовження строку досудового слідства до 3-ох місяців, тобто до 13.01.2024 року.

12.12.2023 року строк дії запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту підозрюваного ОСОБА_4 спливає.

Відповідно до ст. 177 КПК України, метою та підставами застосування запобіжного заходу є забезпечення виконання підозрюваним, обвинуваченим покладених на нього процесуальних обов`язків, а також запобігання ризикам, встановленим в ході досудового слідства.

Відповідно до ч. 1, та ч. 2 ст. 181 КПК України, домашній арешт полягає в забороні підозрюваному, обвинуваченому залишати житло цілодобово або у певний період доби. Домашній арешт може бути застосовано до особи, яка підозрюється або обвинувачується у вчиненні злочину, за вчинення якого законом передбачено покарання у виді позбавлення волі.

Як передбачено ч. 6 ст. 181 КПК України, строк дії ухвали слідчого судді про тримання особи під домашнім арештом не може перевищувати двох місяців. У разі необхідності строк тримання особи під домашнім арештом може бути продовжений за клопотанням прокурора в межах строку досудового розслідування в порядку, передбаченому статтею 199 цього Кодексу. Сукупний строк тримання особи під домашнім арештом під час досудового розслідування не може перевищувати шести місяців. По закінченню цього строку ухвала про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту припиняє свою дію і запобіжний захід вважається скасованим.

Вирішуючи клопотання про продовження строку дії запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, слідчий суддя враховує особу підозрюваного, його соціальне становище, а також наявність обставин, встановлених в ході розгляду клопотання, які перешкоджають завершенню досудового розслідування до закінчення строку дії ухвали про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Крім того, в ході розгляду клопотання прокурором доведено, що ризики, передбачені ч. 1 ст. 177 КПК України, не зменшилися, що на думку слідчого судді виправдовує подальше тримання підозрюваного під домашнім арештом, а інші більш м`які запобіжні заходи не забезпечать виконання ним процесуальних обов`язків та не зможуть запобігти наведеним ризикам.

Наявність обставин, які перешкоджають завершенню досудового розслідування до закінчення дії ухвали судді про застосування до підозрюваного запобіжного заходу, які наведені прокурором у судовому засіданні, а також обсяг процесуальних дій, які необхідно провести органу досудового розслідування, дають підстави слідчому судді дійти висновку про необхідність продовження відносно підозрюваного ОСОБА_4 запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Слідчому судді стороною захисту не надано даних щодо зменшення існуючих при застосуванні запобіжного заходу ризиків, та відповідних обставин протягом розгляду клопотання слідчим суддею не встановлено.

Прокурор не заперечив проти задоволення клопотання захисника про зміну цілодобового домашнього арешту на домашній арешт в нічний час.

Враховуючи пояснення прокурора, який зазначив, що під час перебування під домашнім арештом ОСОБА_4 умов запобіжного заходу не порушував, та враховуючи пояснення підозрюваного, надані стороною захисту медичні документи щодо підозрюваного, вважаю можливим змінити підозрюваному умови домашнього арешту з цілодобового на нічний з 18-00 год. до 09-00 год. наступного дня з покладенням обов`язків передбачених ст. 194 КПК України.

Підсумовуючи викладене, слідчий суддя дійшов висновку про наявність правових підстав для продовження строку дії запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту в межах строку досудового розслідування, тобто до 13.01.2024 року шляхом заборони підозрюваному залишати в період часу з 18:00 години до 09:00 години наступного дня житло за адресою: АДРЕСА_2 , та продовження строку дії наступних обов`язків: з`являтися до органів досудового слідства та суд, за першим викликом, у призначений час; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання.

Отже, клопотання слідчого задовольняється частково.

Керуючись ст.ст. 177, 178, 181, 183, 193, 194, 196, 197, 199, 309 КПК України, слідчий суддя

УХВАЛИВ:

Клопотання прокурора Вознесеівської окружної прокуратури м. Запоріжжя ОСОБА_3 про продовження строку запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту - задовольнити частково.

Продовжити підозрюваному ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , строк дії запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, в межах строку досудового розслідування до 13.01.2024 року включно.

Змінити підозрюваному ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , умови домашнього арешту з цілодобового на нічний заборонивши останньому залишати в період часу з 18:00 години вечора до 09:00 години ранку наступного дня житло за адресою: АДРЕСА_2 .

Роз`яснити підозрюваному ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , що відповідно до ст. 181 КПК України працівники Національної поліції з метою контролю за його поведінкою мають право з`являтися в житло, під арештом в якому він перебуває, вимагати надання усних чи письмових пояснень з питань, пов`язаних із виконання покладених на нього обов`язків.

Продовжити ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , строк дії наступних обов`язків:

- з`являтися до органів досудового слідства та суд, за першим викликом, у призначений час;

- повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання.

В іншій частині клопотання слідчого відмовити.

Копію ухвали для виконання передати до органу Національної поліції за місцем мешкання підозрюваного.

Ухвала слідчого судді підлягає негайному виконанню після її оголошення.

Контроль за виконанням ухвали покласти на прокурора Вознесенівської окружної прокуратури м. Запоріжжя ОСОБА_3 .

Ухвала в частині продовження строку дії запобіжного заходу може бути оскаржена безпосередньо до Запорізького апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її оголошення.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудОрджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя
Дата ухвалення рішення12.12.2023
Оприлюднено15.12.2023
Номер документу115611015
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про продовження строку тримання особи під домашнім арештом

Судовий реєстр по справі —335/4898/23

Ухвала від 12.12.2023

Кримінальне

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя

Макаров В. О.

Ухвала від 07.11.2023

Кримінальне

Запорізький апеляційний суд

Гончар О. С.

Ухвала від 18.10.2023

Кримінальне

Запорізький апеляційний суд

Гончар О. С.

Ухвала від 13.10.2023

Кримінальне

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя

Гашук К. В.

Ухвала від 13.10.2023

Кримінальне

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя

Гашук К. В.

Ухвала від 20.09.2023

Кримінальне

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя

Макаров В. О.

Ухвала від 25.09.2023

Кримінальне

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя

Гашук К. В.

Ухвала від 25.09.2023

Кримінальне

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя

Гашук К. В.

Ухвала від 25.09.2023

Кримінальне

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя

Гашук К. В.

Ухвала від 16.08.2023

Кримінальне

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя

Макаров В. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні