КОМСОМОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 534/704/22
Провадження № 2/534/639/23
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 грудня 2023 року м. Горішні Плавні
Комсомольський міський суд Полтавської області в складі головуючого судді Морозова В.Ю., за участю: секретаря судового засідання Хвіст Т.В.,
розглянувши з власної ініціативи питання про виправлення описки в ухвалі від 31 жовтня 2023 року,-
установив:
Комсомольським міським судом Полтавської області 31 жовтня 2023 року постановлено ухвалу про поновлення провадження у справі за позовом Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Полтавській області до ОСОБА_1 про зобов`язання вчинити певні дії.
Разом з тим установлено, що в зазначеному судовому рішенні було допущено описки, які підлягають виправленню за ініціативою суду.
Відповідно до ч. 1ст. 269ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Згідно до ч. 2ст. 269 ЦПК України, питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Враховуючи, що виправлення описки проводиться за ініціативою суду, суд вважає за можливе виправлення описки провести без виклику сторін.
Судом установлено, що було зроблено описки у тексті де помилково зазначено ім`я та по-батькові відповідача « ОСОБА_2 » замість вірного « ОСОБА_1 ».
Відповідно дост. 219 ЦПК Українисуд може виправити допущені у судовому рішенні описки, тому суд вважає необхідним постановити ухвалу з виправленням описки.
Таким чином, описки підлягають усуненню.
На підставі викладеного, керуючисьст. 219 ЦПК України, суд
постановив:
Виправити описки в ухвалі від 31 жовтня 2023 року у справі за позовом Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Полтавській області до ОСОБА_1 про зобов`язання вчинити певні дії, та замінити у тексті ухвали ім`я та по-батькові відповідача « ОСОБА_1 » замість помилково зазначеного « ОСОБА_2 ».
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Ухвала суду може бути оскаржено до Полтавського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга подається безпосередньо до Полтавського апеляційного суду.
Учасник справи,якому ухваласуду небула врученау деньїї проголошенняабо складення,має правона поновленняпропущеного строкуна апеляційнеоскарження,якщо апеляційнаскарга поданапротягом п`ятнадцятиднів здня врученняйому відповідноїухвали суду.»
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Полтавського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня оголошення ухвали.
Суддя В`ячеслав МОРОЗОВ
Суд | Комсомольський міський суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 18.12.2023 |
Оприлюднено | 19.12.2023 |
Номер документу | 115694250 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про спонукання виконати або припинити певні дії |
Цивільне
Комсомольський міський суд Полтавської області
Морозов В. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні