Справа № 296/12603/23
1-кс/296/4649/23
УХВАЛА
Іменем України
15 грудня 2023 року м.Житомир
Слідчий суддя Корольовського районного суду м.Житомира ОСОБА_1 , розглядаючи клопотання адвоката ОСОБА_2 , який діє в інтересах ЖОГО "Клуб дозвілля та відпочинку", про скасування арешту на майно, -
В С Т А Н О В И В :
У провадженні Корольовського районного суду м. Житомира перебуває клопотання адвоката ОСОБА_2 , в якому останній просить скасувати арешт накладений ухвалою слідчого судді Корольовського районного суду м. Житомира у справі № 296/2167/23 від 21.03.2023 та зобов`язати орган досудового розслідування повернути майно.
В клопотанні адвокат ОСОБА_2 просить здійснювати розгляд справи в режимі відеоконференції за його участі із використанням власних технічних засобів "EasyCon".
Частиною першою статті 336 Кримінального процесуального кодексу України (далі - КПК України) передбачено, що судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі: неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин; необхідності забезпечення безпеки осіб; проведення допиту малолітнього або неповнолітнього свідка, потерпілого; необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження; наявності інших підстав, визначених судом достатніми.
Згідно з ч.2 ст.336 КПК України, суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
Відповідно до ч.3 ст.336 КПК України, застосовувані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, а також інформаційну безпеку. Учасникам кримінального провадження має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового провадження, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов`язки, передбачені цим Кодексом.
Положеннями частини сьомої статті 336 КПК України встановлено, що хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксуються за допомогою технічних засобів відеозапису.
Слідчий суддя вважає за можливе провести розгляд клопотання у режимі відеконференції за участі адвоката ОСОБА_2 із використанням його власних технічних засобів "EasyCon", а тому клопотання є обґрунтованим та підлягає задоволенню.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 336 КПК України, слідчий суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання адвоката ОСОБА_2 , який діє в інтересах ЖОГО "Клуб дозвілля та відпочинку", про проведення судового засідання у режимі відеоконференції - задовольнити.
Судові засідання по розгляду клопотання адвоката ОСОБА_2 , який діє в інтересах ЖОГО "Клуб дозвілля та відпочинку", про скасування арешту на майно, провести у режимі відеоконференції за участю особи, якою подано клопотання, адвоката ОСОБА_2 з викорситанням системи Easycon.
Відповідно до ст.336 КПК України копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити адвокату ОСОБА_2 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Корольовський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 15.12.2023 |
Оприлюднено | 20.12.2023 |
Номер документу | 115709463 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про скасування арешту майна |
Кримінальне
Корольовський районний суд м. Житомира
Маслак В. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні