Справа № 606/1963/23
Ухвала
13 грудня 2023 року м. Теребовля
Теребовлянський районний суд Тернопільської області в складі:
головуючого судді Марціцкої І.Б.
за участі секретаря судового засідання Пасько І.Б.
представника позивача Чубенко Н.М.
представника відповідача ТзОВ "Інтергруп-Інвест" Бакалець І.Г.
представника відповіача ОСОБА_1 - ОСОБА_2
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні клопотання представника позивача ОСОБА_3 про витребування доказів під час розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_4 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтергруп-Інвест", ОСОБА_1 , третя особа ОСОБА_5 , Моторне (транспортне) страхове бюро України про відшкодування майнової та моральної шкоди, спричиненої дорожньо-транспортною пригодою, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Теребовлянського районного суду Тернопільської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_4 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтергруп-Інвест", ОСОБА_1 , третя особа ОСОБА_5 , МТСБУ про відшкодування майнової та моральної шкоди, спричиненої дорожньо-транспортною пригодою.
Представником позивача подано клопотання про витребування: у Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській област відомості про реєстраційний номер облікової картки платника податків фізичної особи ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , а також відомості про те, чи утримувалися з ОСОБА_1 та сплачувалися ним податки та інші обов`язкові платежі станом на 10 жовтня 2020 року, та яким підприємством, юридичною особою чи фізичною особою-підприємцем перераховувалися податки за указану особу; - у Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області відомості про те, чи відраховувався Єдиний соціальний внесок на загальнообов`язкове державне соціальне страхування з отримуваного доходу від трудової діяльності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , станом на 10 жовтня 2020 року, та повідомити хто є платником його страхових внесків; - у Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтергруп-Інвест» копії документів щодо перебування ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця с. Полупанівка Скалатської міської громади Тернопільського району Тернопільської області, станом на 10 жовтня 2020 року у трудових відносинах з ТОВ «Інтергруп- Інвест», зокрема копії трудового договору, наказу про прийняття на роботу, витягу з трудової книжки або цивільного договору про надання послуг чи виконання робіт, інші документи, що підтверджують характер трудових відносин ОСОБА_1 з ТОВ «Інтергруп-Інвест».
Представники відповідача покладалися на думку суду.
Заслухавши пояснення представників позивача та відповідачів, перевіривши та оцінивши наявні у справі докази у їх сукупності, суд дійшов наступного висновку.
У відповідності до вимог п. 4 ч. 5 ст. 12 ЦПК України, суд, зберігаючи об`єктивність і неупередженість сприяє учасникам судового процесу в реалізації ними прав, передбачених цим Кодексом.
Частинами 1, 3статті 84 ЦПК України передбачено, що учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази
Частиною 6статті 84 ЦПК України визначено, що будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.
Відповідно до ч. 6 ст. 95 ЦПК України, якщо подано копію (електронну копію) письмового доказу, суд за клопотанням учасника справи або з власної ініціативи може витребувати у відповідної особи оригінал письмового доказу. Якщо оригінал письмового доказу не подано, а учасник справи або суд ставить під сумнів відповідність поданої копії (електронної копії) оригіналу, такий доказ не береться судом до уваги.
Враховуючи вищевикладене та беручи до уваги, що представник позивача обґрунтувала неможливість отримання оригіналів документів по справі самостійно, а також те, що запитувана інформація безпосередньо стосується предмета розгляду позовної заяви, суд приходить до висновку, що клопотання про витребування доказів підлягає до задоволення.
На підставі наведеного, керуючись статтями 12, 84, 260-261, 294 Цивільного процесуального кодексу України, суд,
ПОСТАНОВИВ:
Задовольнити клопотання представника позивача про витребування доказів у цивільній справі за позовом ОСОБА_4 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтергруп-Інвест", ОСОБА_1 , третя особа ОСОБА_5 про відшкодування майнової та моральної шкоди, спричиненої дорожньо-транспортною пригодою.
Витребувати у Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області (адреса місцезнаходження: вул. Білецька 1, м. Тернопіль, індекс 46003) відомості про реєстраційний номер облікової картки платника податків фізичної особи ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця с. Полупанівка Скалатської міської громади Тернопільського району Тернопільської області, а також відомості про те, чи утримувалися з ОСОБА_1 та сплачувалися ним податки та інші обов`язкові платежі станом на 10 жовтня 2020 року, та яким підприємством, юридичною особою чи фізичною особою-підприємцем перераховувалися податки за указану особу.
Витребувати у Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області (адреса місцезнаходження: Майдан Волі, 3, м. Тернопіль, індекс 46001) відомості про те, чи відраховувався Єдиний соціальний внесок на загальнообов`язкове державне соціальне страхування з отримуваного доходу від трудової діяльності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця с. Полупанівка Скалатської міської громади Тернопільського району Тернопільської області, станом на 10 жовтня 2020 року, та повідомити хто є платником його страхових внесків.
Витребувати у Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтергруп-Інвест» (адреса місцезнаходження: вул. Шваби, 7, с. Новосілка, Скалатська міська громада, Тернопільський район, Тернопільська область, індекс 47874) копії документів щодо перебування ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця с. Полупанівка Скалатської міської громади Тернопільського району Тернопільської області, станом на 10 жовтня 2020 року у трудових відносинах з ТОВ «Інтергруп- Інвест», зокрема копії трудового договору, наказу про прийняття на роботу, витягу з трудової книжки або цивільного договору про надання послуг чи виконання робіт, інші документи, що підтверджують характер трудових відносин ОСОБА_1 з ТОВ «Інтергруп-Інвест».
Встановити строк виконання даної ухвали протягом 10 днів з дня вручення даної ухвали.
Роз`яснити положення частин 6 - 10статті 84 ЦПК України, будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази. У разі неподання учасником справи з неповажних причин або без повідомлення причин доказів, витребуваних судом, суд залежно від того, яка особа ухиляється від їх подання, а також яке значення мають ці докази, може визнати обставину, для з`ясування якої витребовувався доказ, або відмовити у його визнанні, або може здійснити розгляд справи за наявними в ній доказами, або, у разі неподання таких доказів позивачем, - також залишити позовну заяву без розгляду.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею, оскарженню не підлягає.
Суддя І.Б. Марціцка
Суд | Теребовлянський районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 13.12.2023 |
Оприлюднено | 20.12.2023 |
Номер документу | 115729649 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них завданої внаслідок ДТП |
Цивільне
Теребовлянський районний суд Тернопільської області
Марціцка І. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні