печерський районний суд міста києва
Справа № 757/53262/23-к
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
27 грудня 2023 року слідчий суддя Печерського районного суду міста Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Києві клопотання заступника начальника першого відділу управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 про арешт майна,-
В С Т А Н О В И В :
21.11.2023 у провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва надійшло клопотання заступника начальника першого відділу управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 про накладення арешту на тимчасово вилучене майно шляхом заборони відчуження, розпоряджання та користування майном, що вилучене в ході проведення обшуку за адресою: АДРЕСА_1 , де розташована будівля швейного цеху, що на праві власності зареєстрована за ОСОБА_4 та яка перебуває в оренді ТОВ «Укран Абітекс» (код ЄДРПОУ 34231575), а саме на:
- Готову продукцію (одяг, швейні вироби): 34 куртки-жилетки із нашитими бірками, 15 курток-жилеток без бірок, які упаковано до картонної коробки;
- Бірки із маркуванням: «Painese» (містять реквізити російської федерації) 316 шт.; «Painese» 665 шт.; «ANGELICO; made in ITALIA» 28 шт.; «AGF» 59 шт.;
- Стрічки із маркуванням: «Painese» 251 шт.
- Бірки із серійними номерами у кількості 64 шт.
- Документацію на українській та іноземній мові загальною кількістю 479 арк.
- Швейне обладнання із маркуванням: «PEAFF» 16 шт.; «BROTHER» 11 шт.; «JUXI» 3 шт; «DURKOD» 1 шт.; «PECASUS» 5 шт.; «SINGER» 1 шт.; «REECE» 1 шт.; «CLIPPERS» 2 шт.; без маркування 1 шт.; дошка для прасування марки «MACPI»
- Нитки у котушках: 250 котушок нитики, що упаковані до картонної коробки; 220 котушок нитки, що упаковані до картонної коробки; 80 котушок нитки, що упаковані до картонної коробки; 230 котушок нитки, що упаковані до картонної коробки; 150 котушок нитки, що упаковані до картонної коробки; 15 котушок нитки, що упаковані до картонної коробки.
- Котушки із стрічками: 8 котушок стрічки, що упаковані до картонної коробки.
- 9 пакетів із замками та 6 пакетів із текстильною ниткою, що упаковані до картонної коробки.
- пакетів із замками, що упаковані до картонної коробки.
- Швейний крой: розміру 44 у кількості 6 шт.; розміру 46 у кількості 21 шт.; розміру 54 у кількості 91 шт., що упаковані до картонної коробки.
- Швейний крой: розміру 46 у кількості 13 шт.; розміру 44 у кількості 12 шт.; розміру 48 у кількості 47 шт.; розміру 52 у кількості 32 шт., що упаковані до картонної коробки.
- Швейний крой: розміру 48 у кількості 54 шт.; розміру 50 у кількості 60 шт., що упаковані до картонної коробки.
- Швейний крой: розміру 52 у кількості 61 шт.; розміру 54 у кількості 47 шт., що упаковані до картонної коробки.
- Текстильні пояси у кількості 248 шт., що упаковані до картонної коробки.
- Швейні плечики у кількості 136 шт., що упаковані до картонної коробки.
- Швейні плечики у кількості 102 шт., швейні рукава розміру 52 у кількості 61 шт., що упаковані до картонної коробки.
- Журнал реєстрації інструктажів пожежної безпеки на 50 арк. та журнал реєстрації інструктажу з питань охорони праці на 20 арк.
- Ключі від приміщення цеху у кількості 5 шт.
- Будівлю (нежитлова будівля швейного цеху; будівля шевейного цеху - А), що розташована за адресою: АДРЕСА_1 , що на праві власності належить ОСОБА_4 (РНОКПП: НОМЕР_1 ) та перебуває користуванні ТОВ «УКРАН АБІТЕКС» (код ЄДРПОУ: 34231575).
27 грудня 2023 року, до початку розгляду клопотання, стороною кримінального провадження, прокурорм було подане клопотання про розгляд клопотання у його відсутність, також, прокурором у заяві зазначено, що клопотання підтримує в повному обсязі, із підстав, наведених у ньому та просить слідчого суддю задовольнити вказане клопотання.
На підставі ч. 2 ст. 172 КПК України, клопотання слідчого, прокурора, цивільного позивача про арешт майна, яке не було тимчасово вилучене, може розглядатися без повідомлення підозрюваного, обвинуваченого, іншого власника майна, їх захисника, представника чи законного представника, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, якщо це є необхідним з метою забезпечення арешту майна.
Частиною 1 статті 172 КПК України передбачено окрім іншого, що неприбуття слідчого, прокурора у судове засідання не перешкоджає розгляду клопотання.
У відповідності до положень ст. 26 КПК України, сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та спосіб, передбачених цим Кодексом.
Зважаючи на ці положення закону та враховуючи принцип диспозитивності, суд визнав можливим прийняти рішення по суті клопотання у відсутність не з`явившихся осіб, оскільки їх не прибуття не перешкоджає розгляду клопотання на підставі наданих доказів.
Вивчивши клопотання та докази, якими обґрунтовується клопотання, надходжу до наступних висновків.
Обґрунтовуючи вказане клопотання прокурор вважає, що Головним слідчим управлінням Національної поліції України здійснюється досудове розслідування кримінального провадження № 12022000000000281 від 09.04.2022, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною четвертою статті 110-2, частиною третьою статті 209 Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюється за фактом фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, вчинених групою осіб, в особливо великому розмірі та які призвели до інших тяжких наслідків, а також за фактом можливого набуття, володіння, використання, розпорядження майном, щодо якого фактичні обставини свідчать про його одержання злочинним шляхом, у тому числі здійснення фінансових операцій та вчинення дій, спрямованих на приховування, маскування походження такого майна або володіння ним, право на таке майно, джерела його походження, місцезнаходження, вчиненому групою осіб в особливо великому розмірі.
В ході досудового розслідування встановлено, що громадянкою України ОСОБА_5 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_2 ), яка є уповноваженою особою (директор) ТОВ «Укран Абітекс» (код ЄДРПОУ 34231575, юридична адреса: Закарпатська обл., Берегівський р-н, м. Берегове, вул. Хмельницького Богдана, буд. 106-Б, кор. 1) протягом 2023 року систематично здійснюється експорт готової продукції (спортивний одяг) на адресу колишнього бенефіціарного власника підприємства «HUNGARO-PROGEST LTD» (Угорщина), після чого вказана продукція реекспортується під маркуванням відомого італійського бренду«Vist» під фіктивними даними відправника компанії «Vist Italy Srl» (Італія) на адресу російських компаній: ООО «Сервис-Вто» (инн 6671414811), ООО «Дсс Спб» (инн 7802831161), ООО «Уралвнешторгком» (инн 6658317689) та
ООО «Фишер» (инн 7716588925).
Так, згідно договору ІМ-2019 від 15.11.2018 виконавець: ТОВ «Укран Абітекс» (код ЄДРПОУ 34231575) повинен виготовити для замовника фірми «MODA S.R.L.» (Італія) швейні вироби: пальто, плащі, куртки, жакети, штани, плащі, штани, сорочки у кількості та по вартості, що обумовлюються вказаним договором та специфікаціями до договору.
Виготовлений товар (спортивний одяг із маркувальними символами держави агресора рф) експортувався із території України до Італії, де отримувачем в митних документах визначався «MODA S.R.L.». У подальшому, доставлений до Італії товар, через ряд іноземних фірм направлявся на територю російської федерації, де покупцем (в зоні Євразійського економічного союзу) зокрема виступало ООО «ИЧ ТРЕЙД» (місце знаходження: рф, м. Москва, Армянський провулок, буд. 9), а продавцем фірма зареєстрована в Італії «HERNO S.P.A.».
Станом на даний час, працівники ТОВ «Укран Абітекс», обізнані щодо кінцевого споживача виготовленої ними продукції, шиють заготовки зимових лижних курток, емблеми, використовуючи символіку держави-агресора для національної збірної російської федерації по гірськолижному спорту сезону 2023-2024, замовником якої являється «RUSSIA SKI TEAM».
З матеріалів кримінального провадження вбачається, що до організації оформлення первинних митних та бухгалтерських документів під час здійснення зовнішньоекономічної діяльності ТОВ «Укран Абітекс» приймає участь головний бухгалтер ОСОБА_6 , контроль за якістю пошиття вищевказаної спортивної форми здійснює головний технолог виробництва ТОВ «Укран Абітекс» - ОСОБА_7 .
Так, 10.11.2023 на підставі ухвали слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 09.11.2023 справа № 757/51085/23-к проведено обшук за адресою: АДРЕСА_1 (кадастровий номер земельної ділянки 2120481601:00:001:0037), де розташована господарська споруда, яка перебуває у користуванні ТОВ «Укран Абітекс» (код ЄДРПОУ 34231575), яка на праві власності належить ОСОБА_4 (РНОКПП: НОМЕР_1 ), в ході якого вилучено:
1. Готову продукцію (одяг, швейні вироби): 34 куртки-жилетки із нашитими бірками, 15 курток-жилеток без бірок, які упаковано до картонної коробки;
2. Бірки із маркуванням: «Painese» (містять реквізити російської федерації) 316 шт.; «Painese» 665 шт.; «ANGELICO; made in ITALIA» 28 шт.; «AGF» 59 шт.;
3. Стрічки із маркуванням: «Painese» 251 шт.
4. Бірки із серійними номерами у кількості 64 шт.
5. Документація на українській та іноземній мові загальною кількістю 479 арк.
Відповідні документи, відображають процедуру поставлення ТОВ «Укран Арбітекс» продукції (швейних виробів із символікою російської федерації), на територію Італії, фірмі «MODA SRL.», які в подальшому через фіктивні організації (прокладки) закуповуються суб`єктами господарювання країни агресора. На основі зазначено відповідні документи підпадають під ознаки ст. 98 КПК України і є речовим доказом у кримінальному провадженні, - зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження.
6. Швейне обладнання із маркуванням: «PEAFF» 16 шт.; «BROTHER» 11 шт.; «JUXI» 3 шт; «DURKOD» 1 шт.; «PECASUS» 5 шт.; «SINGER» 1 шт.; «REECE» 1 шт.; «CLIPPERS» 2 шт.; без маркування 1 шт.; дошка для прасування марки «MACPI»
Указані швейні машини та інші технічні пристрої використовуються для пошиття швейних виробів із символікою російської федерації, які у подальшому поставляються через ряд компаній, що зареєстровані в Італії, на території російської федерації, тобто відповідні пристрої є знаряддям вчинення кримінального правопорушення, предметами, що були об`єктом кримінально протиправних дій , - підпадають під ознаки ст. 98 КПК України.
7. Нитки у котушках: 250 котушок нитики, що упаковані до картонної коробки; 220 котушок нитки, що упаковані до картонної коробки; 80 котушок нитки, що упаковані до картонної коробки; 230 котушок нитки, що упаковані до картонної коробки; 150 котушок нитки, що упаковані до картонної коробки; 15 котушок нитки, що упаковані до картонної коробки.
8. Котушки із стрічками: 8 котушок стрічки, що упаковані до картонної коробки.
9. 9 пакетів із замками та 6 пакетів із текстильною ниткою, що упаковані до картонної коробки.
10. 11 пакетів із замками, що упаковані до картонної коробки.
11. Швейний крой: розміру 44 у кількості 6 шт.; розміру 46 у кількості 21 шт.; розміру 54 у кількості 91 шт., що упаковані до картонної коробки.
12. Швейний крой: розміру 46 у кількості 13 шт.; розміру 44 у кількості 12 шт.; розміру 48 у кількості 47 шт.; розміру 52 у кількості 32 шт., що упаковані до картонної коробки.
13. Швейний крой: розміру 48 у кількості 54 шт.; розміру 50 у кількості 60 шт., що упаковані до картонної коробки.
14. Швейний крой: розміру 52 у кількості 61 шт.; розміру 54 у кількості 47 шт., що упаковані до картонної коробки.
15. Текстильні пояси у кількості 248 шт., що упаковані до картонної коробки.
16. Швейні плечики у кількості 136 шт., що упаковані до картонної коробки.
17. Швейні плечики у кількості 102 шт., швейні рукава розміру 52 у кількості 61 шт., що упаковані до картонної коробки.
Відповідна сировина використовуються для пошиття швейних виробів із символікою російської федерації, які у подальшому поставляються через ряд компаній, що зареєстровані в Італії, на території російської федерації, тобто відповідні пристрої є знаряддям вчинення кримінального правопорушення, предметами, що були об`єктом кримінально протиправних дій , - підпадають під ознаки ст. 98 КПК України.
18. Журнал реєстрації інструктажів пожежної безпеки на 50 арк. та журнал реєстрації інструктажу з питань охорони праці на 20 арк.
19. Ключі від приміщення цеху у кількості 5 шт.
Окрім цього, в ході проведення обшуку, виробничі приміщення ТОВ «Укран Абітекс» (код ЄДРПОУ 34231575), що за адресою: за адресою: Закарпатська обл., Берегівський р., с. Вари, вулиця Кошута, будинок 45/а (кадастровий номер земельної ділянки 2120481601:00:001:0037), опечатано (вказані приміщення використовуються указаним суб`єктом господарювання для пошиття спортивного одягу із символікою країни агресора, тобто виступають знаряддям вчинення кримінального правопорушення та підпадає під ознаки ст. 98 КПК України).
З огляду на викладене, 11.11.2023 речі та документи, що вилучені в ході проведення обшуку за адресою Закарпатська обл., Берегівський р., с. Вари, вулиця Кошута, будинок 45/а визнано речовим доказом у кримінальному провадженні.
Прокурор вказує, що в інший спосіб, ніж накласти арешт на речові докази речі та документи, що вилучені в ході обшуку виробничих приміщень ТОВ «Укран Абітекс» (код ЄДРПОУ 34231575), що за адресою: за адресою: Закарпатська область, місто Берегове, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 106-Б, корпус 1, які мають доказове значення у кримінальному провадженні, неможливо забезпечити виконання завдань кримінального провадження.
Статтею 170 КПК України передбачено, що арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.
Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі, відчуження. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, зокрема шляхом витребування необхідної інформації у Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, фізичних і юридичних осіб.
Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 170 КПК України арешт майна допускається з метою забезпечення: забезпечення речових доказів.
Згідно ч. 10 ст. 170 КПК України арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна.
Не може бути арештовано майно, якщо воно перебуває у власності добросовісного набувача, крім арешту майна з метою забезпечення збереження речових доказів.
Згідно ч. 2 ст. 173 КПК України, при вирішенні питання про арешт майна слідчий суддя, суд повинен враховувати: 1) правову підставу для арешту майна; 2) можливість використання майна як доказу у кримінальному провадженні (якщо арешт майна накладається у випадку, передбаченому пунктом 1 частини другої статті 170 КПК України); 3) наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення або суспільно небезпечного діяння, що підпадає під ознаки діяння, передбаченого законом України про кримінальну відповідальність (якщо арешт майна накладається у випадках, передбачених пунктами 3, 4 частини другої статті 170 КПК України); 3-1) можливість спеціальної конфіскації майна (якщо арешт майна накладається у випадку, передбаченому пунктом 2 частини другої статті 170 цього Кодексу); 4) розмір шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, неправомірної вигоди, яка отримана юридичною особою (якщо арешт майна накладається у випадку, передбаченому пунктом 4 частини другої статті 170 цього Кодексу); 5) розумність та співрозмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження; 6) наслідки арешту майна для підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб.
Так, слідчим суддею встановлено, що 11.11.2023 речі та документи, що вилучені в ході проведення обшуку за адресою АДРЕСА_1 визнано речовим доказом у кримінальному провадженні.
Прокурором доведено, що готова продукція (одяг, швейні вироби): 34 куртки-жилетки із нашитими бірками, 15 курток-жилеток без бірок, які упаковано до картонної коробки; бірки із маркуванням: «Painese» (містять реквізити російської федерації) 316 шт.; «Painese» 665 шт.; «ANGELICO; made in ITALIA» 28 шт.; «AGF» 59 шт.; стрічки із маркуванням: «Painese» 251 шт.; бірки із серійними номерами у кількості 64 шт.; документацію на українській та іноземній мові загальною кількістю 479 арк.; швейне обладнання із маркуванням: «PEAFF» 16 шт.; «BROTHER» 11 шт.; «JUXI» 3 шт; «DURKOD» 1 шт.; «PECASUS» 5 шт.; «SINGER» 1 шт.; «REECE» 1 шт.; «CLIPPERS» 2 шт.; без маркування 1 шт.; дошка для прасування марки «MACPI»; нитки у котушках: 250 котушок нитики, що упаковані до картонної коробки; 220 котушок нитки, що упаковані до картонної коробки; 80 котушок нитки, що упаковані до картонної коробки; 230 котушок нитки, що упаковані до картонної коробки; 150 котушок нитки, що упаковані до картонної коробки; 15 котушок нитки, що упаковані до картонної коробки; котушки із стрічками: 8 котушок стрічки, що упаковані до картонної коробки; 9 пакетів із замками та 6 пакетів із текстильною ниткою, що упаковані до картонної коробки; пакетів із замками, що упаковані до картонної коробки; швейний крой: розміру 44 у кількості 6 шт.; розміру 46 у кількості 21 шт.; розміру 54 у кількості 91 шт., що упаковані до картонної коробки; швейний крой: розміру 46 у кількості 13 шт.; розміру 44 у кількості 12 шт.; розміру 48 у кількості 47 шт.; розміру 52 у кількості 32 шт., що упаковані до картонної коробки; швейний крой: розміру 48 у кількості 54 шт.; розміру 50 у кількості 60 шт., що упаковані до картонної коробки; швейний крой: розміру 52 у кількості 61 шт.; розміру 54 у кількості 47 шт., що упаковані до картонної коробки; текстильні пояси у кількості 248 шт., що упаковані до картонної коробки; швейні плечики у кількості 136 шт., що упаковані до картонної коробки; швейні плечики у кількості 102 шт., швейні рукава розміру 52 у кількості 61 шт., що упаковані до картонної коробки; журнал реєстрації інструктажів пожежної безпеки на 50 арк. та журнал реєстрації інструктажу з питань охорони праці на 20 арк., ймовірно використовувались під час здійснення злочину, тобто таке майно відповідає критеріям визначеним ст. 98 КПК України, та у випадку не накладення арешту на вказане майно, це може призвести до подальшого відчуження або до інших наслідків, які можуть перешкоджати досудовому розслідуванню.
Крім того, прокурором не доведено необхідність арешту, а також наявність ризиків, передбачених абзацом другим частини першої статті 170 цього Кодексу, щодо ключів від приміщення цеху у кількості 5 шт.; будівлі (нежитлова будівля швейного цеху; будівля шевейного цеху - А), що розташована за адресою: АДРЕСА_1 , та на праві власності належить ОСОБА_4 (РНОКПП: НОМЕР_1 ) й перебуває у користуванні ТОВ «УКРАН АБІТЕКС» (код ЄДРПОУ: 34231575).
За викладених обставин, враховуючи правове обґрунтування клопотання, яке відповідає положенням ст. ст. 170-173 КПК України, приходжу до переконання, що клопотання слідчого про накладення арешту на майно підлягає частковому задоволенню з метою збереження речових доказів, задля забезпечення дієвості та об`єктивності розслідування у вказаному кримінальному провадженні, оскільки незастосування арешту може призвести до втрати речових доказів.
Приходячи до такого висновку, слідчий суддя враховує й те, що в даному випадку обмеження права власності є розумним і співрозмірним завданням кримінального провадження та обставини кримінального провадження станом на час прийняття рішення вимагають вжиття такого методу державного регулювання як накладення арешту. При цьому, доказів негативних наслідків від застосування такого заходу забезпечення кримінального провадження слідчим суддею не встановлено.
Таким чином, клопотання підлягає частковому задоволенню, в частині накладення арешту на речі, які були вилучені під час обшуку.
Вимога прокурора, щодо накладення арешту на ключів від приміщення цеху у кількості 5 шт.; будівлі (нежитлова будівля швейного цеху; будівля шевейного цеху - А), що розташована за адресою: АДРЕСА_1 , що на праві власності належить ОСОБА_4 (РНОКПП: НОМЕР_1 ) та перебуває користуванні ТОВ «УКРАН АБІТЕКС» (код ЄДРПОУ: 34231575), задоволенню не підлягає, як недоведена.
На підставі викладеного і керуючись ст. ст. 107, 131, 132, 170-173, 309 КПК України, слідчий суддя,-
У Х В А Л И В :
Клопотання заступника начальника першого відділу управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 про арешт майна задовольнити частково.
Накласти арешт у кримінальному провадженні № 12022000000000281 на тимчасово вилучене майно шляхом заборони відчуження, розпоряджання та користування майном, що вилучене в ході проведення обшуку за адресою: АДРЕСА_1 , де розташована будівля швейного цеху, що на праві власності зареєстрована за ОСОБА_4 та яка перебуває в оренді ТОВ «Укран Абітекс» (код ЄДРПОУ 34231575), а саме на:
- Готову продукцію (одяг, швейні вироби): 34 куртки-жилетки із нашитими бірками, 15 курток-жилеток без бірок, які упаковано до картонної коробки;
- Бірки із маркуванням: «Painese» (містять реквізити російської федерації) 316 шт.; «Painese» 665 шт.; «ANGELICO; made in ITALIA» 28 шт.; «AGF» 59 шт.;
- Стрічки із маркуванням: «Painese» 251 шт.
- Бірки із серійними номерами у кількості 64 шт.
- Документацію на українській та іноземній мові загальною кількістю 479 арк.
- Швейне обладнання із маркуванням: «PEAFF» 16 шт.; «BROTHER» 11 шт.; «JUXI» 3 шт; «DURKOD» 1 шт.; «PECASUS» 5 шт.; «SINGER» 1 шт.; «REECE» 1 шт.; «CLIPPERS» 2 шт.; без маркування 1 шт.; дошка для прасування марки «MACPI»
- Нитки у котушках: 250 котушок нитики, що упаковані до картонної коробки; 220 котушок нитки, що упаковані до картонної коробки; 80 котушок нитки, що упаковані до картонної коробки; 230 котушок нитки, що упаковані до картонної коробки; 150 котушок нитки, що упаковані до картонної коробки; 15 котушок нитки, що упаковані до картонної коробки.
- Котушки із стрічками: 8 котушок стрічки, що упаковані до картонної коробки.
- 9 пакетів із замками та 6 пакетів із текстильною ниткою, що упаковані до картонної коробки.
- пакетів із замками, що упаковані до картонної коробки.
- Швейний крой: розміру 44 у кількості 6 шт.; розміру 46 у кількості 21 шт.; розміру 54 у кількості 91 шт., що упаковані до картонної коробки.
- Швейний крой: розміру 46 у кількості 13 шт.; розміру 44 у кількості 12 шт.; розміру 48 у кількості 47 шт.; розміру 52 у кількості 32 шт., що упаковані до картонної коробки.
- Швейний крой: розміру 48 у кількості 54 шт.; розміру 50 у кількості 60 шт., що упаковані до картонної коробки.
- Швейний крой: розміру 52 у кількості 61 шт.; розміру 54 у кількості 47 шт., що упаковані до картонної коробки.
- Текстильні пояси у кількості 248 шт., що упаковані до картонної коробки.
- Швейні плечики у кількості 136 шт., що упаковані до картонної коробки.
- Швейні плечики у кількості 102 шт., швейні рукава розміру 52 у кількості 61 шт., що упаковані до картонної коробки.
- Журнал реєстрації інструктажів пожежної безпеки на 50 арк. та журнал реєстрації інструктажу з питань охорони праці на 20 арк.
В решті вимог клопотання відмовити.
Підозрюваний, його захисник, інший власник або володілець майна, які не були присутні при розгляді питання про арешт майна, мають право заявити клопотання про скасування арешту майна повністю або частково.
Ухвала підлягає негайному виконанню.
Ухвала про накладення арешту може бути оскаржена безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом 5 днів з дня її оголошення.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Печерський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 27.12.2023 |
Оприлюднено | 25.04.2024 |
Номер документу | 115974808 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна |
Кримінальне
Печерський районний суд міста Києва
Бусик О. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні