ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
28.12.2023 Справа№914/3681/23
Господарський суд Львівської області, розглянувши матеріали заяви Публічного акціонерного товариства «Укрнафта» про вжиття заходів забезпечення вимог кредиторів у справі № 914/3681/23
за заявою: Публічного акціонерного товариства «Укрнафта», м. Київ
про: банкрутство Публічного акціонерного товариства «Нафтопереробний комплекс Галичина» (82100, Львівська область, м. Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; ідентифікаційний код 00152388)
Суддя Артимович В.М.,
секретар судового засідання Лабай Х.А.
За участю представників:
від ПАТ «Укрнафта»: Мошенець Д.В., Заяць О.І.;
від боржника: Воробець С.І., Яциніна М.-М.С.;
розпорядник майна: не з`явився.
ВСТАНОВИВ:
На розгляд Господарського суду Львівської області надійшла заява Публічного акціонерного товариства «Укрнафта» про відкриття провадження у справі про банкрутство Публічного акціонерного товариства «Нафтопереробний комплекс Галичина» (ідентифікаційний код 00152388).
Ухвалою суду від 26.12.2023 відкрито провадження у справі про банкрутство Публічного акціонерного товариства «Нафтопереробний комплекс Галичина» (82100, Львівська область, м. Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; ідентифікаційний код 00152388); визнано вимоги кредитора - Публічного акціонерного товариства «Укрнафта» в сумі 828165429,95 грн. заборгованості, 60300,00 грн. авансування винагороди арбітражного керуючого, 26840,00 грн. судового збору; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника Публічного акціонерного товариства «Нафтопереробний комплекс Галичина» (ідентифікаційний код 00152388); введено процедуру розпорядження майном Публічного акціонерного товариства «Нафтопереробний комплекс Галичина» (82100, Львівська область, м. Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; ідентифікаційний код 00152388); призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Ткачука Олександра Вікторовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 113 від 04.02.2013, адреса: 08205, Київська область, м. Ірпінь, вул. Чехова, 14-В; ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ); постановлено оприлюднити на офіційному веб-порталі судової влади України оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство Публічного акціонерного товариства «Нафтопереробний комплекс Галичина» (82100, Львівська область, м. Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; ідентифікаційний код 00152388).
До заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство Публічного акціонерного товариства «Нафтопереробний комплекс Галичина» (ідентифікаційний код 00152388) була долучена заява про вжиття заходів забезпечення вимог кредиторів шляхом накладення арешту на майно та заборони вчиняти дії.
Ухвалою суду від 26.12.2023 заяву Публічного акціонерного товариства «Укрнафта» про вжиття заходів забезпечення вимог кредиторів прийнято до розгляду та призначено судове засідання на 28.12.2023.
28.12.2023 через систему «Електронний суд» представником ПАТ «Нафтопереробний комплекс Галичина» подано заперечення на заяву про вжиття заходів забезпечення вимог кредиторів.
У судове засідання 28.12.2023 з`явилися представники кредитора та боржника. Представник ПАТ «Укрнафта» у судовому засіданні підтримав подану заяву про вжиття заходів забезпечення вимог кредиторів з підстав, викладених у заяві. Представники ПАТ «Нафтопереробний комплекс Галичина» у судовому засіданні заперечили щодо задоволення такої заяви з підстав, викладених у запереченнях.
Заслухавши представників учасників справи, розглянувши заяву про забезпечення вимог кредиторів, дослідивши та проаналізувавши матеріали справи, суд зазначає таке.
Згідно з ч. 14 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства арешт майна боржника чи інші обмеження боржника щодо розпорядження належним йому майном можуть бути застосовані виключно господарським судом у межах провадження у справі про банкрутство.
ПАТ «Укрнафта» просить вжити заходи забезпечення вимог кредиторів ПАТ «Нафтопереробний комплекс Галичина» шляхом накладення арешту на все нерухоме та рухоме майно боржника, шляхом заборони органам та суб`єктам, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації прав здійснювати будь-які реєстраційні дії щодо нерухомого майна, яке знаходиться у власності Публічного акціонерного товариства «Нафтопереробний комплекс Галичина», шляхом заборони будь-яким органам державної влади, органам місцевого самоврядування та їх посадовим особам, а також будь-яким суб`єктам, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації права власності (речових прав) на рухоме майно здійснювати будь-які реєстраційні дії щодо рухомого майна боржника.
Відповідно до ч. 1 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства, провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.
Згідно із ч. 1 ст. 40 Кодексу України з процедур банкрутства господарський суд має право за клопотанням сторін або учасників справи чи за своєю ініціативою вжити заходів до забезпечення вимог кредиторів. Ухвала про вжиття заходів забезпечення вимог кредиторів є виконавчим документом та підлягає примусовому виконанню. Господарський суд за клопотанням розпорядника майна, кредиторів або з власної ініціативи може заборонити боржнику вчиняти без згоди розпорядника майна правочини, а також зобов`язати боржника передати цінні папери, майно, інші цінності на зберігання третім особам, вчинити чи утриматися від вчинення певних дій або вжити інших заходів для збереження майна боржника та забезпечення вимог кредиторів (у тому числі шляхом позбавлення боржника права розпорядження його майном або цінними паперами без згоди розпорядника майна або суду, який розглядає справу про банкрутство; накладення арешту на конкретне рухоме чи нерухоме майно боржника), про що виноситься ухвала.
Відповідно до пунктів ч. 1 ст. 137 Господарського процесуального кодексу України, позов забезпечується шляхом: накладенням арешту на майно та (або) грошові кошти, що належать або підлягають передачі або сплаті відповідачу і знаходяться у нього чи в інших осіб; забороною відповідачу вчиняти певні дії; забороною іншим особам вчиняти дії щодо предмета спору або здійснювати платежі, або передавати майно відповідачеві, або виконувати щодо нього інші зобов`язання.
Таким чином, оскільки вказаними вище нормами чинного законодавства унормована можливість забезпечення вимог кредиторів і у інший спосіб, аніж передбачено виключно заходами, передбаченими у ст. ч. 1 ст. 40 Кодексу України з процедур банкрутства, такими запобіжними заходами можуть бути інші заходи, врегульовані і передбачені Господарським процесуальним кодексом України.
Системний аналіз норм Господарського процесуального кодексу України та Кодексу України з процедур банкруства дозволяє зробити висновок про те, що Кодексом, як спеціальним законом, визначено особливі різновиди заходів на забезпечення вимог кредиторів боржника, які є учасниками провадження у справі та надано право їх застосування як за клопотанням кредитора, так за ініціативою суду. Разом з тим, загальні принципи застосування забезпечувальних заходів (на будь-якій стадії розгляду справи, якщо їх незастосування може істотно ускладнити ефективний захист порушених прав кредитора як учасника провадження), дотримання доцільності, адекватності та співмірності застосованих заходів мають застосовуватися як загальні забезпечувальні норми відповідно до статті 136 Господарського процесуального кодексу України. (Подібні за змістом висновки викладені у постанові Верховного Суду у складі Судової палати для розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду від 13.02.2020 у справі № 50/790-43/173).
У вирішенні питання про забезпечення позову господарський суд має здійснити оцінку обґрунтованості щодо необхідності вжиття відповідних заходів з урахуванням: розумності, обґрунтованості й адекватності щодо забезпечення позову; забезпечення збалансованості інтересів сторін, а також інших учасників судового процесу; з`ясувати чи спроможний такий захід забезпечити фактичне виконання судового рішення в разі задоволення позову; ймовірності утруднення виконання або невиконання рішення господарського суду в разі невжиття таких заходів; запобігання порушенню у зв`язку із вжиттям таких заходів прав та охоронюваних законом інтересів осіб, що не є учасниками даного судового процесу.
У заяві про забезпечення вимог кредиторів зазначено, що відповідно до фінансової звітності боржника за 2022 рік, загальний розмір його активів становить 17 млрд грн, а заборгованість 15 млрд грн. Заявник стверджує, що якщо порівняти фінансову звітність боржника за 2022 рік із фінансовою звітністю боржника за 2021 рік, то вбачається тенденція зменшення розміру активів боржника та збільшення розміру заборгованості на 3 млрд. грн.
Також у заяві зазначено, що згідно даних Єдиного державного реєстру судових рішень та офіційного веб-порталу «Судова влада України» відносно ПАТ «НПК Галичина» здійснюється стягнення заборгованості в межах наступних справ: господарська справа № 914/1247/23 за позовом ПАТ «Укртатнафта» до ПАТ «НПК Галичина» про стягнення 2565711,17 грн. заборгованості; цивільна справа № 2-2465-2006 про надання дозволу на примусове виконання арбітражного рішення міжнародного арбітражного центру Австрійської федеральної економічної палати від 15 вересня 2004 року про стягнення на користь MONTMONTAZA-Energetika d.o.o (Хорватія) - 4999329,11 дол. США (приблизно 184975177,07 грн.), в межах якої ухвалою Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області від 28.11.2006 надано дозвіл на примусове виконання арбітражного рішення міжнародного арбітражного центру Австрійської федерації економічної палати від 15.09.2004. В межах даної справи тривають судові спори щодо поновлення стягувачу MONTMONTAZA-Energetika d.o.o строку для пред`явлення до виконання виконавчого документу.
У заяві про забезпечення вимог кредиторів вказано, що згідно даних, які містяться у Автоматизованій системі виконавчого провадження відносно ПАТ «НПК-Галичина» наявні відкриті виконавчі провадження № 3197107 у ВПВР ДДВС МЮУ, стягувач Товариство з обмеженою відповідальністю «АВІС ЛТД» (код ЄДРПОУ 00152388), № 72102837 у Дрогобицькому ВДВС у Дрогобицькому районі Львівської області ЗМРУ МЮ, стягувач - Дрогобицька окружна прокуратура Львівської області. Крім того, згідно даних Автоматизованої системи виконавчого провадження по ПАТ «Нафтопереробний комплекс Галичина» було відкрито 19 виконавчих проваджень (витяг з Автоматизованої системи виконавчих проваджень долучено до матеріалів справи), що свідчить про системне невиконання зобов`язань перед контрагентами.
Заявник зазначає, що заборона ч. 5 ст. 44 Кодексу України з процедур банкрутства прямо не убезпечує майнові активи боржника від відчуження на користь третіх осіб через відсутність зареєстрованої заборон у відповідних державних реєстрах (у яких фіксується таке обтяження, що унеможливлює будь-які реєстраційні дії щодо майна боржника), як на етапі відкриття провадження у справі про банкрутство, так і протягом процедури розпорядження майном.
У заяві наведено перелік нерухомого майна, власником якого є ПАТ «НПК Галичина», згідно даних, що містяться у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень станом на момент подання заяви. Заявник стверджує, що частина вищевказаного нерухомого майна перебуває під арештом у виконавчих провадженнях.
Також заявник зазначає, що згідно даних публічних реєстрів ПАТ «НПК-Галичина» є власником транспортних засобів, торгових марок та іншого рухомого майна, яке також може входити до майнових активів боржника.
Заява ПАТ «Укранафта» обґрунтована тим, що обставини наявності відкритих виконавчих проваджень відносно боржника та інших судових процесів про стягнення заборгованості з боржника, а також наявні арешти на нерухоме майно, підтверджують наявні та обґрунтовані ризики звернення стягнення на майно боржника в межах виконавчих проваджень або за іншими виконавчими документами, що можуть бути пред`явлені іншими кредиторами; існують наявні та обґрунтовані ризики відчуженням боржником майна (яке станом на момент даної заяви не перебуває під будь-якими обтяженнями (арештами, заборонами)), на стадії відкриття провадження у справі про банкрутство або на стадії розпорядженням майном боржника, що, на переконання ПАТ «Укрнафта» свідчить про необхідність вжиття заходів забезпечення вимог кредиторів шляхом накладення арешту на рухоме та нерухоме майно боржника із забороною його відчуження.
Заявник також вказує, що мораторій в межах справи про банкрутство є відносною гарантією для кредиторів, що на майно боржника не буде звернуте стягнення в межах інших юридичних процедур, таких як виконавче провадження, але мораторій не убезпечує кредиторів від вибуття майна із власності боржника через неправомірні та недобросовісні дії власників боржника або його посадових осіб на стадії відкриття провадження у справі про банкрутство або в процедурі розпорядження майном.
Таким чином, на думку заявника, не вжиття судом заходів забезпечення вимог кредиторів, шляхом накладення арешту на майно боржника, не позбавить його права власності на таке майно та не спричинить сторонам будь-яких збитків, а також буде спрямоване на захист прав усіх кредиторів та боржника, а також забезпечить збалансованість інтересів кредиторів та боржника.
Заперечуючи щодо задоволення заяви про забезпечення вимог кредиторів ПАТ «НПК-Галичина» зазначає, що станом на 25.12.2023 боржник не перебував в Єдиному реєстрі боржників, що підтверджується відповідною інформацією. Також вказує, що наявність раніше відкритих виконавчих проваджень (навіть 19-ти) проте завершених на даний час навпаки, є підтвердженням можливості боржника виконати свої зобов`язання (у випадку належного підтвердження існування таких зобов`язань у встановленому порядку).
Боржник стверджує, що головним державним виконавцем відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України виконавче провадження ВП №57259018 закінчене постановою від 11 червня 2020 року (п. 2 постанови про закінчення виконавчого провадження - припинено чинність арешту майна боржника та скасовано інші заходи примусового виконання рішення); 20 червня 2023 року приватним виконавцем виконавчого округу Львівської області Білецьким Ігорем Мироновичем винесено постанову про закінчення виконавчого провадження № 71752405 (п. 2 постанови про закінчення виконавчого провадження - припинено чинність арешту майна боржника та скасовано інші заходи примусового виконання рішення).
Суд вважає за необхідне зазначити, що з моменту відкриття провадження у справі банкрутство боржник перебуває в особливому правовому режимі, який змінює весь комплекс юридичних правовідносин боржника (аналогічний за змістом правовий висновок, викладений у постанові Великої Палати Верховного Суду від 12.03.2019 року у справі №918/420/16 та в низці постанов Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду у справах про банкрутство).
Таким чином, положення Кодексу України з процедур банкрутства визначають правовий режим та відповідні обмеження з розпорядження майном боржника, щодо якого відкрито провадження у справі про банкрутство та застосовані відповідні процедури.
Вирішуючи питання про забезпечення вимог кредиторів, суд бере до уваги інтереси не тільки боржника, а й інших осіб, права яких можуть бути порушені у зв`язку із застосуванням або не застосуванням відповідних заходів.
Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження.
Тобто, арешт майна буде виступати законним гарантом збереження майна боржника за рахунок якого буде формуватися ліквідаційна маса, або за рахунок якого будуть введенні санаційні процедури.
З урахуванням специфіки провадження у справі про банкрутство, безпосередньою метою застосування передбачених статтею 137 ГПК України заходів забезпечення позову; як заходів забезпечення вимог кредиторів у даній справі, є збереження майна боржника та у такий спосіб охорони матеріально-правових інтересів кредиторів від можливих недобросовісних дій боржника чи інших осіб стосовно його активів задля попередження потенційних труднощів у досягненні основної мети процедур банкрутства якнайповнішого задоволення вимог кредиторів.
Суд зазначає, що обранням належного, відповідно до предмета спору, заходу до забезпечення позову дотримується принцип співвіднесення виду заходу до забезпечення позову із заявленими позивачем вимогами, чим врешті досягаються: збалансованість інтересів сторін та інших учасників судового процесу під час вирішення спору, фактичне виконання судового рішення в разі задоволення позову та як наслідок ефективний захист або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача без порушення або безпідставного обмеження при цьому прав та охоронюваних інтересів інших учасників провадження у справі або осіб, що не є учасниками цього судового процесу.
Проаналізувавши доводи заявника, з урахуванням викладених обставин, суд дійшов висновку, що обрані заходи забезпечення вимог кредиторів в частині накладення арешту на нерухоме майно боржника є такими, що відповідають суті провадження у справах про банкрутство, і є розумними, обґрунтованими, співмірними та адекватними, не мають наслідком припинення господарської діяльності боржника, мають тимчасовий характер, гарантують можливість інших кредиторів отримати задоволення своїх грошових вимог до боржника.
Ці заходи носять тимчасовий характер і зберігають свою дію до введення процедури санації або ліквідації боржника, або до закриття провадження у справі.
Зважаючи на те, що заходи забезпечення вимог кредиторів у процедурах банкрутства боржника застосовується як гарантія задоволення грошових вимог конкурсних кредиторів, що відповідає загальній спрямованості Кодексу України з процедур банкрутства на максимальне задоволення вимог кредиторів за рахунок коштів, отриманих від продажу майна боржника, такі заходи мають бути ефективними і спрямованими на охорону і збереження майна боржника і, відповідно, захист майнових інтересів кредиторів.
Враховуючи викладене, оцінивши у сукупності описані вище фактичні обставини справи, приймаючи до уваги наведені положення законодавства, суд вважає, що вжиття заходів забезпечення вимог кредиторів у спосіб накладення арешту на нерухоме майно жодним чином не порушує принципів змагальності і процесуальної рівності сторін, оскільки мета застосування заходів забезпечення - це негайні, проте тимчасові заходи, направлені на збереження майна Публічного акціонерного товариства «Нафтопереробний комплекс Галичина», а також перешкоджання завдання шкоди кредиторам.
Щодо прохання ПАТ «Укрнафта» про вжиття заходів забезпечення вимог кредиторів шляхом накладення арешту на рухоме майно суд зазначає таке.
Верховний Суд у складі судової палати для розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду у постанові від 13.02.2020 у справі № 50/790-43/173 сформував висновок про те, що в силу статей 136, 137 Господарського процесуального кодексу України право здійснення забезпечення вимог кредитора у справі про банкрутство та вибору тих чи інших заходів належить господарському суду, який виходить із конкретних обставин справи та пропозицій заявника.
Слід зазначити, що у ході процедури розпорядження майном боржника господарська діяльність останнього не припиняється, що з порушенням провадження у справі про банкрутство боржник не позбавляється права здійснювати господарську діяльність, однак існуючі арешти, в т.ч. на рухоме майно, унеможливлюють здійснення діяльності боржником, утримання майна, виконання грошових зобов`язань по виплаті працівникам заробітної плати, що як наслідок перешкоджає відновленню платоспроможності боржника, призводить до збільшення його поточної заборгованості.
Суд звертає увагу, що при виборі заходів забезпечення вимог кредиторів, слід дотримуватись розумного балансу між необхідністю забезпечити збереження активів боржника, та їх ефективного використання з одного боку, та неприпустимістю блокування господарської діяльності боржника, з іншого боку.
Обрані заходи не повинні мати наслідком повне припинення господарської діяльності суб`єкта господарювання, якщо така діяльність, у свою чергу, не призводитиме до погіршення стану належного боржнику майна чи зниження його вартості.
З огляду на викладене, вимога заявника про вжиття заходів вимог кредиторів шляхом накладення арешту на рухоме майно боржника ПАТ «Нафтопереробний комплекс Галичина» не підлягає до задоволення.
Водночас, суд зазначає, що заборона будь-яким органам державної влади, органам місцевого самоврядування та їх посадовим особам, а також будь-яким суб`єктам, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації права власності (речових прав) на рухоме майно здійснювати будь-які реєстраційні дії щодо рухомого майна Публічного акціонерного товариства «Нафтопереробний комплекс Галичина» не позбавить боржника його права власності на таке майно та не перешкоджатиме господарській діяльності боржника.
Боржник у запереченнях зазначає, що ПАТ «НПК-Галичина» має право розраховувати на те, що його господарська діяльність під час провадження у справі про банкрутство не зазнаватиме надмірного утиску, у тому числі, й шляхом безпідставного арешту його майна. Вказує, що ПАТ «НПК-Галичина» є оператором критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору критичної інфраструктури включено до Переліку об`єктів критичної інфраструктури, затвердженого наказом Міненерго від 07.09.2022 року №1-ДСК. Відповідно до наказу Міністерства енергетики України №107 від 24 березня 2023 року «Про визначення підприємств ПЕК критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період», ПАТ «НПК-Галичина» визнано критичним для функціонування економіки в особливий період. На переконання ПАТ «НПК-Галичина», твердження ПАТ «Укрнафта» про «наявні та обґрунтовані ризики відчуження боржником майна» є перебільшеними, оскільки за більше, ніж пів року існування судових процесів між товариствами без застосування заходів забезпечення позовів - ПАТ «НПК-Галичина» не було здійснено «розпродажу» майна, а жодних доказів на підтвердження будь-яких фактів недобросовісних дій щодо відчуження майна заявником не надано; вже вжиті Господарським судом Львівської області заходи (заборона ПАТ «НПК-Галичина приймати рішення про ліквідацію, реорганізацію боржника, а також відчужувати основні засоби, введення мораторію на задоволення вимог кредиторів боржника та введення процедури розпорядження майном) з огляду на розмір активів ПАТ «НПК-Галичина» - є достатніми для забезпечення вимог кредиторів.
Щодо вказаних тверджень боржника суд зазначає, що вжиття судом заходів забезпечення вимог кредиторів шляхом накладення арешту на нерухоме майно боржника, не позбавить його права власності на таке майно та не спричинить сторонам будь-яких збитків, а також буде спрямоване на захист прав усіх кредиторів та боржника, забезпечить збалансованість інтересів кредиторів та боржника.
Враховуючи наведені положення законодавства, правову позицію, викладену у постановах Верховного Суду, беручи до уваги встановлені обставини справи та існуванням імовірності відчуження майна боржника поза межами справи про банкрутство, з метою забезпечення збереження майна боржника та забезпечення вимог кредиторів у даній справі, на підставі ч. 14 ст. 39, ч. 1 ст. 40 Кодексу України з процедур банкрутства, суд дійшов висновку про обґрунтованість клопотання в частині накладення арешту на все нерухоме майно, що належить на праві власності Публічному акціонерному товариству «Нафтопереробний комплекс - Галичина».
У зв`язку з задоволенням клопотання в частині накладення арешту на нерухоме майно боржника, наслідком є також задоволення і клопотання в частині заборони органам та суб`єктам, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації прав, а саме: виконавчим органам сільських, селищних та міських рад, Київській Севастопольській міським, районним, районним у містах Києві та Севастополі державним адміністраціям, акредитованим суб`єктам та державним реєстраторам прав на нерухоме майно, в тому числі державним та приватним виконавцям, державним та приватним нотаріусам, здійснювати будь-які реєстраційні дії, в тому числі, але не виключно, державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно (в тому числі, але не виключно реєстрацію права власності, зміну відомостей про власника майна), державну реєстрацію обтяжень речових прав на нерухоме майно, скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а також вносити до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно записи про державну реєстрацію речових прав та їх обтяжень, записи про скасування державної реєстрації речових прав та їх обтяжень, зміни до таких записів щодо нерухомого майна, яке знаходиться у власності Публічного акціонерного товариства «Нафтопереробний комплекс - Галичина».
Відповідно до ч. 5 ст. 3 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» державна реєстрація права власності та інших речових прав проводиться незалежно від місцезнаходження нерухомого майна в межах Автономної Республіки Крим, області, міст Києва та Севастополя.
Державна реєстрація прав у результаті вчинення нотаріальної дії з нерухомим майном, об`єктом незавершеного будівництва проводиться нотаріусом, яким вчинено таку дію.
Згідно зі ст. 6 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», організаційну систему державної реєстрації прав становлять: 1) Міністерство юстиції України та його територіальні органи; 2) суб`єкти державної реєстрації прав: виконавчі органи сільських, селищних та міських рад, Київська, Севастопольська міські, районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації; акредитовані суб`єкти; 3) державні реєстратори прав на нерухоме майно (далі - державні реєстратори).
Виконавчі органи сільських, селищних та міських рад (крім міст обласного та/або республіканського Автономної Республіки Крим значення) набувають повноважень у сфері державної реєстрації прав відповідно до цього Закону у разі прийняття відповідною радою такого рішення.
Акредитованим суб`єктом може бути юридична особа публічного права, у трудових відносинах з якою перебуває не менше ніж три державні реєстратори, та яка до початку здійснення повноважень у сфері державної реєстрації прав уклала: договір страхування цивільно-правової відповідальності з мінімальним розміром страхової суми у тисячу прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених станом на 1 січня календарного року; договір з іншим суб`єктом державної реєстрації прав та/або нотаріусом (у разі коли акредитований суб`єкт здійснює повноваження виключно в частині забезпечення прийняття та видачі документів у сфері державної реєстрації прав).
Враховуючи наведене, до суб`єктів державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень належать всі державні та приватні нотаріуси України, державні реєстратори, виконавчі органи рад та державних адміністрацій, акредитовані відповідним чином суб`єкти, які можуть вчиняти реєстраційні дії щодо нерухомого майна незалежно від місцезнаходження нерухомого майна.
Не вжиття вищезазначеного заходу щодо зобов`язання заборони органам та суб`єктам, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації прав здійснювати будь-які реєстраційні дії, в тому числі, але не виключно, державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно (в тому числі, але не виключно реєстрацію права власності, зміну відомостей про власника майна), державну реєстрацію обтяжень речових прав на нерухоме майно, скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а також вносити до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно записи про державну реєстрацію речових прав та їх обтяжень, записи про скасування державної реєстрації речових прав та їх обтяжень, зміни до таких записів щодо нерухомого майна, яке знаходиться у власності Публічного акціонерного товариства «Нафтопереробний комплекс - Галичина», може призвести у подальшому до перереєстрації реєстратором права власності на іншу особу на обтяжене майно боржника, що призведе до виведення активу підприємства боржника до формування органу управління боржника кредиторами, прийняття рішення щодо подальшої процедури банкрутства Публічного акціонерного товариства «Нафтопереробний комплекс - Галичина», наприклад санації. Виведення майнових активів боржника унеможливить перехід до процедури санації боржника.
Згідно ч. 4 ст. 40 Кодексу України з процедур банкрутства, заходи щодо забезпечення вимог кредиторів діють відповідно до дня введення процедури санації і призначення керуючого санацією або до прийняття постанови про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури і призначення ліквідатора, або до закриття провадження у справі. Господарський суд має право скасувати або змінити заходи щодо забезпечення вимог кредиторів до настання зазначених обставин, про що постановляє ухвалу.
За ч. 1 ст. 140 ГПК України заява про забезпечення позову розглядається судом не пізніше двох днів з дня її надходження без повідомлення учасників справи.
Згідно ч. 1 ст. 144 ГПК України ухвала господарського суду про забезпечення позову є виконавчим документом та має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим законом. Така ухвала підлягає негайному виконанню з дня її постановлення незалежно від її оскарження і відкриття виконавчого провадження.
Керуючись ст. ст. 1, 2, 39, 40 Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст. 137-140, 144, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Заяву Публічного акціонерного товариства «Укрнафта» про вжиття заходів забезпечення вимог кредиторів задовольнити частково.
2. Вжити заходи забезпечення вимог кредиторів ПАТ «Нафтопереробний комплекс Галичина» шляхом накладення арешту на нерухоме майно, що належить на праві власності Публічному акціонерному товариству «Нафтопереробний комплекс Галичина» (82100, Львівська область, м. Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; ідентифікаційний код 00152388), а саме:
- нежитлова будівля, загальною площею 1936,8 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Стрийська, будинок 443, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 7474384;
- нежитлові будівлі, що знаходяться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Стрийська, будинок 443, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 8522810;
- будівлі та споруди, що знаходяться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Стрийська, будинок 443, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 8522864;
- будівлі та споруди, що знаходяться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Стрийська, будинок 443, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 8522875;
- нежитлова будівля, загальною площею 1746,5 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Стрийська, будинок 443, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 16372239;
- гараж, загальною площею 672.7 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Стрийська, будинок 443, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 27786185;
- будівлі адмінкорпусу, медсанчастини та майстерні по ремонту автомобілів, що знаходяться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Стрийська, будинок 443, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 28202641;
- нежитлові будівлі, що знаходяться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 28, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 7475225;
- нежитлова будівля, загальною площею 34,8 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, село Дережичі, вулиця Молодіжна, будинок Г`а", реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 11353930;
- нежитлова будівля, загальною площею 11,2 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, село Дережичі, вулиця Молодіжна, будинок 1"а", реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 11357327;
- нежитлова будівля, загальною площею 329,7 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, село Дережичі, вулиця Молодіжна, будинок Г`а", реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 11363933;
- будівлі та споруди, що знаходяться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 43а, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 7477079;
- будівлі та споруди, що знаходяться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 7469595;
- нежитлова будівля, загальною площею 313,4 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 7477377;
- нежиле приміщення, загальною площею 1261,2 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 15927921;
- нежитлова будівля, загальною площею 836.3 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 25067919;
- будівлі цеху № 3, що знаходяться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 25163809;
- будівлі та споруди цеху № 5, що знаходяться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 25165395;
- будівлі та споруди цеху № 6, що знаходяться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 27254306;
- будівлі та споруди цеху № 7, що знаходяться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 27268604;
- будівлі та споруди цеху № 8, що знаходяться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 27254942;
- будівлі цеху № 9, що знаходяться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 27454081;
- будівлі цеху № 10, що знаходяться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 27456602;
- нежитлова будівля, загальною площею 133,4 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 28414563;
- нежитлова будівля, загальною площею 1505,1 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 28415454;
- нежитлова будівля, загальною площею 440,5 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 28415903;
- нежитлова будівля, загальною площею 443,4 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 28416090;
- нежитлова будівля, загальною площею 403,4 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 28416252;
- нежитлова будівля, загальною площею 410,6 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 28441169;
- нежитлова будівля, загальною площею 970, 2 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 28441212;
- нежитлова будівля, загальною площею 243, 2 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 28441225;
- нежитлова будівля, загальною площею 1261.8. кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 28441244;
- нежитлова будівля, загальною площею 249,0 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 95, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 7473168;
- будівля гуртожитку, загальною площею 958,7 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 95, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 16372483;
- нежитлова будівля, загальною площею 249,0 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 95, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 28202627;
- нежитлова будівля (будівля лабораторно-побутового корпусу), загальною площею 1457,0 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 95, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 250182;
- комплекс, що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Механізаторів, будинок 2, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 16371648;
- будівлі адмінкорпусу та овочесховища, що знаходяться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Механізаторів, будинок 2, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 28202630;
- комплекс теплиць, що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Механізаторів, будинок 2, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 2058523;
- квартира, загальною площею 79,5 кв. м., житлова площа 50,2 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Самбірська, будинок 108, квартира 181, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 6389007;
- квартира, загальною площею 78,7 кв. м., житлова площа 50,1 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Самбірська, будинок 108, квартира 189, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 6389007;
- нежиле приміщення, загальною площею 581,4 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Самбірська, будинок 108а, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 7503131;
- нежитлова будівля, загальною площею 990,4 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Стрийська, будинок 443/4, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 28202635;
- будівля гуртожитку, загальною площею 492,4 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Стрийська, будинок 443/9, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 7473699;
- нежитлова будівля, загальною площею 23,6 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Стрийська, будинок 443/9, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 28202637;
- квартира, загальною площею 68,4 кв. м., житлова площа 41,2 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Трускавецька, будинок 3, квартира 2; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 7468528;
- квартира, загальною площею 39,2 кв. м., житлова площа 16,9 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Данилишиних, будинок 51, квартира 23; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 7468393;
- квартира, загальною площею 80,1 кв. м., житлова площа 50,2 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Данилишиних, будинок 51, квартира 37; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 7468223;
- квартира, загальною площею 51,8 кв. м., житлова площа 28,9 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Данилишиних, будинок 51, квартира 41; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 7468458;
- будівля пансіонату, що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Трускавець, вулиця Шевченка Тараса, будинок 38, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 7476332;
- нежитлова будівля, загальною площею 103,0 кв. м., що знаходиться за адресою: майна: Львівська область, Дрогобицький район, село Новошичі, вулиця Шевченка Тараса, будинок 180, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 11364528;
- нежитлова будівля, загальною площею 10,8 кв. м., що знаходиться за адресою: майна: Львівська область, Дрогобицький район, село Новошичі, вулиця Шевченка Тараса, будинок 180, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 11365523;
- нежитлова будівля, загальною площею 13,8 кв. м., що знаходиться за адресою: майна: Львівська область, Дрогобицький район, село Новошичі, вулиця Шевченка Тараса, будинок 180, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 11365995;
- будівлі та споруди цеху № 10, що знаходяться за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, село Новошичі, вулиця Шевченка Тараса, будинок 180, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 26923956;
- нежитлова будівля, АЗС, що знаходиться за адресою: Львівська область, місто Трускавець, вулиця Мазепи Івана, будинок 126, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 2259808;
- нежитлова будівля, бази відпочинку «Черемшина», що знаходиться за адресою: Миколаївська область, Березанський район, село Рибаківка, Квартал Шостий, будинок 15, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: майна: 21611500.
- об`єкт незавершеного будівництва, АЗС, кадастровий номер земельної ділянки 4623910100:01:005:0061, що знаходиться за адресою: Львівська область, Радехівський район, місто Радехів, вулиця Стоянівська, будинок 31а, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 25398008.
- земельна ділянка, кадастровий номер 4610600000:01:063:0002, загальною площею 70.9795 га, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вулиця Бориславська, земельна ділянка 82, цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, обслуговування виробничих будівель та споруд; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 1229921646106;
- земельна ділянка, кадастровий номер 4610600000:01:022:0041, загальною площею 0.5323 га, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вулиця Бориславська, земельна ділянка 43а, цільове призначення: для будівництва та обслуговування об`єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 1221361546106;
- земельна ділянка, кадастровий номер 4610600000:01:042:0025, загальною площею 0.3117 га, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вулиця Механізаторів, земельна ділянка 2, цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 1221738146106;
- земельна ділянка, кадастровий номер 4610600000:01:042:0030, загальною площею 1.5514 га, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вулиця Механізаторів, земельна ділянка 2, цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 1221282046106;
- земельна ділянка, кадастровий номер 4610600000:01:042:0048, загальною площею 1.2894 га, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вулиця Механізаторів, земельна ділянка 2, цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 1220894846106;
- земельна ділянка, кадастровий номер 4610600000:01:063:0004, загальною площею 1.6501 га, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вулиця Бориславська, цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 1220802146106;
- земельна ділянка, кадастровий номер 4610600000:01:063:0010, загальною площею 8.6407 га, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вулиця Бориславська, земельна ділянка 82, цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 1220991246106;
- земельна ділянка, кадастровий номер 4610600000:01:063:0011, загальною площею 35.3335 га, що знаходиться за адресою: Львівська область, м. Дрогобич, вулиця Бориславська, земельна ділянка 82, цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 1220616346106;
- земельна ділянка, кадастровий номер 4610600000:01:063:0091, загальною площею 0.6157 га, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вулиця Бориславська, земельна ділянка 82, цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 1220569146106;
- земельна ділянка, кадастровий номер 4610600000:01:073:0075, загальною площею 0.483 га, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вулиця Стрийська, земельна ділянка 443, цільове призначення: для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 1221795946106;
- земельна ділянка, кадастровий номер 4621280800:06:000:0011, загальною площею 2.4292 га, що знаходиться за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р., с. Новошичі, цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 1301914946212;
- земельна ділянка, кадастровий номер 4621280800:06:000:0012, загальною площею 2.5367 га, що знаходиться за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р., с. Новошичі, цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 1301868846212;
- земельна ділянка, кадастровий номер 4621282700:03:000:0010, загальною площею 5.5689 га, що знаходиться за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р., с. Дережичі, цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 1292354946212;
- земельна ділянка, кадастровий номер 4621282700:06:000:0628, загальною площею 5.5689 га, що знаходиться за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р., с. Дережичі, цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 1292354946212.
3. Заборонити органам та суб`єктам, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації прав, а саме: суб`єктам державної реєстрації прав: виконавчим органам сільських, селищних та міських рад, Київській Севастопольській міським, районним, районним у містах Києві та Севастополі державним адміністраціям, акредитованим суб`єктам та державним реєстраторам прав на нерухоме майно, в тому числі державним та приватним виконавцям, державним та приватним нотаріусам, здійснювати будь-які реєстраційні дії, в тому числі, але не виключно, державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно (в тому числі, але не виключно реєстрацію права власності, зміну відомостей про власника майна), державну реєстрацію обтяжень речових прав на нерухоме майно, скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а також вносити до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно записи про державну реєстрацію речових прав та їх обтяжень, записи про скасування державної реєстрації речових прав та їх обтяжень, зміни до таких записів, щодо нерухомого майна, яке знаходиться у власності Публічному акціонерному товариству «Нафтопереробний комплекс Галичина» (82100, Львівська область, м. Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; ідентифікаційний код 00152388).
4. Вжити заходи забезпечення вимог кредиторів ПАТ «Нафтопереробний комплекс Галичина» шляхом заборони будь-яким органам державної влади, органам місцевого самоврядування та їх посадовим особам, а також будь-яким суб`єктам, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації права власності (речових прав) на рухоме майно здійснювати будь-які реєстраційні дії щодо рухомого майна Публічного акціонерного товариства «Нафтопереробний комплекс Галичина» (82100, Львівська область, м. Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; ідентифікаційний код 00152388).
5. В іншій частині заяви про вжиття заходів забезпечення вимог кредиторів відмовити.
Стягувач: Публічне акціонерне товариство «Укрнафта» (04053, м. Київ, провулок Несторівський, будинок 3-5; ідентифікаційний код 00135390)
Боржник: Публічне акціонерне товариство «Нафтопереробний комплекс Галичина» (82100, Львівська область, м. Дрогобич, вулиця Бориславська, будинок 82; ідентифікаційний код 00152388)
Ухвала про вжиття заходів до забезпечення вимог кредиторів набирає законної сили з моменту її оголошення, підлягає негайному виконанню в порядку, встановленому чинним законодавством України для виконання судових рішень, та може бути пред`явлена до виконання в строк до 28.12.2026.
Ухвала набирає законної сили в порядку та строки, передбачені ст. 235 ГПК України.
Ухвала може бути оскаржена до Західного апеляційного господарського суду в порядку та строки, встановлені ст.ст. 256, 257 ГПК України.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію у справі, що розглядається - lv.arbitr.gov.ua/sud5015/.
Суддя Артимович В.М.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 28.12.2023 |
Оприлюднено | 01.01.2024 |
Номер документу | 116042303 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні