Ухвала
від 27.12.2023 по справі 990/60/22
КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про прийняття адміністративної справи до провадження

27 грудня 2023 року м. Київ № 990/60/22

Суддя Київського окружного адміністративного суду Жукова Є.О., ознайомившись з матеріалами адміністративної справи

за позовомНародного депутата ОСОБА_1 доПолітичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»третя особаЦентральна виборча комісія провизнання протиправним та скасування рішення,

ВСТАНОВИВ:

18 квітня 2022 року до Верховного Суду як суду першої інстанції через підсистему «Електронний суд» надійшла позовна заява Народного депутата України ОСОБА_1, подана представником позивача - адвокатом Йосипенком Сергієм Олександровичем, до Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ», в якій позивач просить визнати протиправним та скасувати рішення З`їзду Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» від 17 березня 2022 року про дострокове припинення повноважень народного депутата України ОСОБА_1 на підставі виходу із складу депутатської фракції Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» у Верховній Раді України ІХ скликання, оформленого протоколом другого етапу ХХІV З`їзду Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ».

Ухвалою Верховного Суду від 25.04.2022 відкрито провадження у справі, витребувано докази та призначено підготовче засідання на 23.05.2022.

Ухвалою Верховного Суду від 31.10.2022 закрито підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду по суті.

Розгляд справи по суті відбувався в судових засіданнях призначених на 12.12.2022, 16.01.2023, 13.02.2023, 13.03.2023, 08.05.2023, 19.06.2023, 03.07.2023.

Ухвалою Верховного Суду від 03.07.2023 провадження у справі №990/60/22 за позовом адвоката Йосипенка Сергія Олександровича - представника позивача Народного депутата України ОСОБА_1 до Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - Центральна виборча комісія, про визнання протиправним та скасування рішення про дострокове припинення повноважень народного депутата України зупинено до набрання законної сили рішенням Верховного Суду у справі № 990/49/22.

Ухвалою Верховного Суду від 12.12.2023 поновлено провадження у справі №990/60/22 за позовом Народного депутата України ОСОБА_1 до Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - Центральна виборча комісія, про визнання протиправним та скасування рішення про дострокове припинення повноважень народного депутата України.

Ухвалою Верховного Суду від 12.12.2023 справу №990/60/22 за позовом Народного депутата України ОСОБА_1 до Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - Центральна виборча комісія, про визнання протиправним та скасування рішення про дострокове припинення повноважень народного депутата України передано за підсудністю до Київського окружного адміністративного суду.

Супровідним листом від 21.12.2023 №990/60/22/64204/23 матеріали справи №990/60/22 направлені до Київського окружного адміністративного суду.

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 22.12.2022 справу розподілено судді Жуковій Є.О.

27 грудня 2023 року матеріали справи фактично передано судді Жуковій Є.О.

Згідно з частинами першою-третьої статті 30 Кодексу адміністративного судочинства України, спори між адміністративними судами щодо підсудності не допускаються.

Адміністративна справа, передана з одного адміністративного суду до іншого в порядку, встановленому статтею 29 цього Кодексу, повинна бути прийнята до провадження адміністративним судом, до якого вона надіслана.

Справа, прийнята адміністративним судом до свого провадження з додержанням правил підсудності, повинна бути ним розглянута і в тому випадку, коли в процесі розгляду справи вона стала підсудною іншому адміністративному суду.

Враховуючи характер спірних правовідносин, суд прийшов до висновку про розгляд даної адміністративної справи в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін та проведення судового засідання за наявними у справі матеріалами.

Керуючись статтями 31, 241-243, 248, 257-260, 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

У Х В А Л И В:

1. Прийняти справу №990/60/22 до провадження судді Жукової Є.О.

2. Справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін за наявними у справі матеріалами

3. Роз`яснити учасникам справи про можливість отримання інформації по справі, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://adm.ko.court.gov.ua/sud1070/

4. Копію ухвали суду надіслати (вручити, надати) учасникам справи (їх представникам), зокрема, шляхом направлення тексту ухвали електронною поштою, факсимільним повідомленням (факсом, телефаксом), телефонограмою.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Жукова Є.О.

СудКиївський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення27.12.2023
Оприлюднено03.01.2024
Номер документу116077622
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи щодо статусу народного депутата України, депутата місцевої ради, організації діяльності представницьких органів влади, з них про дострокове припинення повноважень народного депутата України

Судовий реєстр по справі —990/60/22

Ухвала від 02.07.2024

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Діска А.Б.

Постанова від 05.06.2024

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Сорочко Євген Олександрович

Ухвала від 05.06.2024

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Сорочко Євген Олександрович

Ухвала від 27.02.2024

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Сорочко Євген Олександрович

Ухвала від 27.02.2024

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Сорочко Євген Олександрович

Ухвала від 10.01.2024

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Сорочко Євген Олександрович

Ухвала від 27.12.2023

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Жукова Є.О.

Ухвала від 27.12.2023

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Жукова Є.О.

Ухвала від 12.12.2023

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Олендер І.Я.

Ухвала від 12.12.2023

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Олендер І.Я.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні