Ухвала
від 09.01.2024 по справі 753/17783/23
ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА

справа № 753/17783/23

провадження № 1-кс/753/113/24

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"09" січня 2024 р. слідчий суддя Дарницького районного суду міста Києва ОСОБА_1 , з секретарем судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Києві клопотання слідчого слідчого відділу дізнання Дарницького УП ГУНП у м.Києві ОСОБА_3 , погоджене прокурором Дарницької окружної прокуратури м. Києва ОСОБА_4 , у кримінальному провадженні № 12023100020003112, відомості в ЄРДР внесені 3 серпня 2023року за ч. 2,3 ст. 307, ч. 1 ст. 263, ч. 3 ст. 313 КК України, про надання тимчасового доступу,

в с т а н о в и в:

слідчий слідчого відділу Дарницького управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві ОСОБА_3 за погодженням з процесуальним керівником ОСОБА_4 , звернувся до слідчого судді з клопотанням про тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом інформацію та перебувають у володінні АТ« ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 ).

Клопотання обґрунтоване такими обставинами.

Слідчим відділом Дарницького управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні №12023100020003112 від 3 серпня 2023 року, за ознаками складу злочинів, передбачених ч.ч. 2,3 ст. 307, ч. 1 ст. 263, ч. 3 ст. 313 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , визначивши незаконне зберігання з метою збуту особливо небезпечної психотропної речовини, як головне джерело для здобуття коштів і матеріальних благ для свого існування, з корисливих мотивів, всупереч врегульованих законом суспільних відносин щодо порядку обігу наркотичних засобів та психотропних речовин, в невстановлені досудовим розслідуванням дату час та місці, у невстановлений досудовим розслідування спосіб, із невстановленою досудовим розслідуванням особою, домовився щодо отримання особливо небезпечної психотропної речовини, обіг якої заборонено, з метою подальшого збуту на систематичній основі. Надалі, у невстановленому досудовим розслідуванням дату час та місці, отримав пакунок із особливо небезпечною психотропною речовиною, обіг якої заборонено, та відніс його до свого місця проживання, тим самим незаконно придбав та став зберігати його з метою подальшого збуту.

11 жовтня 2023 року в період часу з 7 год 37 хв по 9 год 48 хв був проведений обшук за місцем проживання ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , за адресою: АДРЕСА_2 . В ході проведення обшуку було виявлено та вилучено 2зіп-пакети з порошкоподібною речовиною білого кольору, в яких виявлено особливо небезпечну психотропну речовину, обіг якої заборонено амфетамін, загальною масою 7,05 г, що у великих розмірах, яку ОСОБА_5 , умисно, незаконно, протиправно, з корисливих мотивів, всупереч вимогам Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори» від 15.02.1995, «Порядку провадження діяльності, пов`язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та контролю за їх обігом», затвердженого постановою КМУ № 589 від 03.06.2009, придбав та зберігав, з метою подальшого збуту.

ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , підозрюється у незаконному придбанні та зберіганні особливо небезпечної психотропної речовини, обіг якого заборонено, в великих розмірах, з метою подальшого збуту, тобто у вчинені злочину передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.

Крім того, ОСОБА_5 , у невстановлений досудовим розслідуванням час, дату, місці та спосіб, придбав карабін моделі «АКМС-МФ», калібру 7,62х39. Після чого, діючи умисно, всупереч передбаченому законом порядку, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, їх караність та настання суспільно-небезпечних наслідків помістив вказаний карабін до території гаражу, який перебував у його користуванні, а саме за адресою: АДРЕСА_3 , де став незаконно зберігати, без передбаченого законом дозволу.

В подальшому, 11 жовтня 2023 року в період часу з 11 год 24 хв по 12 год 50 хв в ході проведення обшуку у гаражі, за адресою: АДРЕСА_3 , виявлено та вилучено перероблений нарізний самозарядний карабін моделі «АКМС-МФ», калібру 7,62х39, належить до нарізної вогнепальної зброї, та придатний до стрільби, та який ОСОБА_5 незаконно придбав та зберігав, без установленого законом дозволу, в порушення Інструкції «Про порядок виготовлення, придбання, обліку, перевезення та використання вогнепальної пневматичної і холодної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за властивостями метальними снарядами несмертельної дії та зазначених патронів, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів», затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України № 622 від 21.08.1998.

Таким чином, ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 підозрюється у незаконному придбанні та зберіганні вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , визначивши незаконне зберігання з метою збуту особливо небезпечної психотропної речовини, як головне джерело для здобуття коштів і матеріальних благ для свого існування, з корисливих мотивів, всупереч врегульованих законом суспільних відносин щодо порядку обігу наркотичних засобів та психотропних речовин, в невстановлені досудовим розслідуванням дату час та місці, у невстановлений досудовим розслідування спосіб, із невстановленою досудовим розслідуванням особою, домовився щодо отримання особливо небезпечної психотропної речовини, обіг якої заборонено, з метою подальшого збуту на систематичній основі. Надалі, у невстановленому досудовим розслідуванням дату час та місці, отримав пакунок із особливо небезпечною психотропною речовиною, обіг якої заборонено, та відніс його до свого місця проживання, тим самим незаконно придбав та став зберігати його з метою подальшого збуту.

11 жовтня 2023 року в період часу з 7 год 41 хв по 9 год 42 хв був проведений обшук за місцем проживання ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , за адресою: АДРЕСА_4 . В ході проведення обшуку було виявлено та вилучено два полімерних пакети всередині з порошкоподібною речовиною, електронні ваги з нашаруванням речовини, та порошкоподібна речовина білого кольору (з підлоги кухні та підвіконь), в яких виявлено особливо небезпечну психотропну речовину, обіг якої заборонено амфетамін, загальною масою 22,218 г, що у особливо великих розмірах, яку ОСОБА_6 , умисно, незаконно, протиправно, з корисливих мотивів, всупереч вимогам Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори» від 15.02.1995, «Порядку провадження діяльності, пов`язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та контролю за їх обігом», затвердженого постановою КМУ № 589 від 03.06.2009, придбав та зберігав, з метою подальшого збуту.

Таким чином, ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , підозрюється у незаконному придбанні та зберіганні особливо небезпечної психотропної речовини, обіг якого заборонено, в особливо великих розмірах, з метою подальшого збуту, тобто у вчинені злочину передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , визначивши незаконне зберігання з метою збуту особливо небезпечної психотропної речовини, як головне джерело для здобуття коштів і матеріальних благ для свого існування, з корисливих мотивів, всупереч врегульованих законом суспільних відносин щодо порядку обігу наркотичних засобів та психотропних речовин, в невстановлені досудовим розслідуванням дату час та місці, у невстановлений досудовим розслідування спосіб, із невстановленою досудовим розслідуванням особою, домовився щодо отримання особливо небезпечної психотропної речовини, обіг якої заборонено, з метою подальшого збуту на систематичній основі. Надалі, у невстановленому досудовим розслідуванням дату час та місці, отримав пакунок із особливо небезпечною психотропною речовиною, обіг якої заборонено, та відніс його до свого місця проживання, тим самим незаконно придбав та став зберігати його з метою подальшого збуту.

Після чого, 11 жовтня 2023 року в період часу з 15 год 21 хв по 19 год 30 хв був проведений обшук за місцем проживання ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , за адресою: АДРЕСА_5 . В ході проведення обшуку було виявлено та вилучено 4 пластикових ємкості із залишками жовтої речовини, кристало подібна речовина жовтого кольору масою 350 грамів, дві пластикових ємкості із залишків речовини Na OH, одна пластикова ємність з кристалічної речовиною жовтого кольору, 4 каністри пластикові із рідиною (спирт ізопропиловий хч), 3 пластикові ємкості із залишками речовини жовтого кольору, 2 скляних ємкості з залишками (оцитовой кислоти), 3 скляні ємності із речовинами ( 1-оцетова кислота, 2 - Бензальдегід, 3- Петролейний ефір), 4- пластикових ємкості із рідиною (одна із оцитовой кислотою, інші не відомі), дві скляні ємкості одна із них із не відомою речовиною), порошкоподібна речовина білого кольору збита в грудки, підніс та дві пластикових карток із залишками речовини порошкоподібної речовини білого кольору, дві пластикових ємкості із серветками пропитані невідомою речовиною, пластикове відро із ганчіркою прописане залишками невідомої речовини, пластикове відро із ганчірками з желеподібною речовиною білого кольору, 2- скляні колби та гофра, 2 поліетиленових пакети із подрібненою фольгою, порошкоподібна речовина білого, рожевого, та жовтого кольору, речовина рослинного походження зеленого кольору, та частина білої порошкоподібної речовини збитої в грудки, в якій виявлено особливо небезпечну психотропну речовину, обіг якої заборонено амфетамін, загальною масою 7,397 г., що у великих розмірах, яку ОСОБА_8 , умисно, незаконно, протиправно, з корисливих мотивів, всупереч вимогам Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори» від 15.02.1995, «Порядку провадження діяльності, пов`язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та контролю за їх обігом», затвердженого постановою КМУ № 589 від 03.06.2009, придбав та зберігав, з метою подальшого збуту.

Таким чином, ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , підозрюється у незаконному придбанні та зберіганні особливо небезпечної психотропної речовини, обіг якого заборонено, в великих розмірах, з метою подальшого збуту, тобто у вчинені злочину передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.

До СВДарницького УПГУНП ум.Києві надійшоврапорт старшогооперуповноваженого УСРв Київськійобласті ДСРНП України,про те,що проведенимизаходами встановлено,що ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_2 ,РНОКПП: НОМЕР_2 ,адреса реєстрації: АДРЕСА_6 ,адреса проживання: АДРЕСА_2 ,мобільний номертелефону: НОМЕР_3 (IMEI: НОМЕР_4 ), НОМЕР_5 (IMEI: НОМЕР_6 ) здійснюючи свою протиправну діяльність передбачену ст. 307 КК України міг використовувати банківські картки АТКБ« ІНФОРМАЦІЯ_5 » видані на його ім`я, за номерами: НОМЕР_7 , НОМЕР_8 для руху грошових коштів, які були здобуті злочинним шляхом, зокрема перерахунку грошових коштів гр. ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , РНОКПП: НОМЕР_9 , адреса реєстрації: АДРЕСА_7 , адреса проживання: АДРЕСА_8 , мобільний номер телефону: НОМЕР_10 (IMEI: НОМЕР_11 ) за оплату наркотичних засобів та психотропних речовин на картку АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (« ІНФОРМАЦІЯ_6 ») за номером НОМЕР_12 , яка була у його користуванні та видана на ім`я його сестри гр. ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , ІПН: НОМЕР_13 , адреса реєстрації: АДРЕСА_8 .

Допитана в якості свідка гр. ОСОБА_9 , зазначила, що вона є рідною сестрою ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , та у її квартирі за адресою: АДРЕСА_8 , її брат з ними не проживав. В основному він проживав зі своєю цивільною дружиною, але вона поїхала за кордон, та з його слів він з нею вже не підтримує зв`язок. До них до квартири він приїздив періодично, але не часто та проживав там з ними декілька днів, іноді максимум до тижня. Також свідок повідомила, що іноді вона приїздила до нього на квартиру, так як він є її рідним братом, але восени вона вже до нього не приїздила, так як вони з ним посварилися з приводу того, що останній програвав певні кошти в ігрові автомати. Та коли вона приїздила до брата, чогось підозрілого в квартирі не бачила. Окрім того, коли вона запитувала чим її брат займається та як він заробляє на життя, останній сказав що в нього є свій інтернет-магазин. Коли вони спілкувались з братом, він міг їй скидувати грошові кошти на її карту, або сам або коли вони просили, зазвичай це були суми десь близько декількох тисяч гривень. Окрім того, іноді кошти приходили від нього, а іноді могли й від інших людей. Хто саме це скидав, та яка похідність цих коштів свідку не відомо. Вона в свою чергу користуюсь картами ІНФОРМАЦІЯ_8 та картами ІНФОРМАЦІЯ_9 .

В ході проведення негласних слідчих (розшукових) дій візуальне спостереження за особою, було зафіксовані особисті зустрічі гр. ОСОБА_5 та ОСОБА_7

11 жовтня 2023 року в період часу з 7 год 37 хв по 9 год 48 хв був проведений обшук за адресою: АДРЕСА_2 , за участі гр. ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Під час обшуку виявлено та вилучено:

- 2 картки « ІНФОРМАЦІЯ_5 », за номерами НОМЕР_7 , НОМЕР_8 .

11 жовтня 2023 року в період часу з 15 год 21 хв по 19 год 30 хв був проведений обшук за адресою: АДРЕСА_5 , за участі гр. ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_4 .

Під час обшуку виявлено та вилучено:

- банківська картка НОМЕР_12 .

В подальшому, під час проведення огляду мобільного телефону, який належить ОСОБА_7 , було виявлено факт того, що останній дійсно неодноразово просив його сестру перевести йому кошти з її карти або іншим особам, або навпаки.

Беручи до уваги вищевикладене, в межах досудового розслідування даного кримінального провадження виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до інформації, яка зберігається АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 ), по вищезазначеним банківським рахункам, з метою встановлення ланцюгу руху грошових коштів, здобутих шахрайським шляхом, а також особи, яка здійснювала їх обготівкування.

Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 163 КПК після отримання клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд здійснює судовий виклик особи, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, за винятком випадку, встановленого частиною другою цієї статті. Якщо сторона кримінального провадження, яка звернулася з клопотанням, доведе наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, клопотання може бути розглянуто слідчим суддею, судом без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться.

З оглядуна те,що існуєзагроза знищенняабо змінидокументів,представник банкудо суду не викликались.

Слідчий в судове засідання не з`явився, подав заяву про розгляду клопотання без його участі, зазначив, що клопотання підтримує в повному обсязі.

Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя вважає, що останнє підлягає задоволенню виходячи з наступного.

Статтею 159 КПК України передбачено, що тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Частиною 1 статті 160 КПК України встановлено, що сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в документах, належать відомості, які можуть становити банківську таємницю.

Згідно п. 1, 2 ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

За змістом ч. 6 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п`ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Згідно з ч. 7 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.

У силу положень частин 3 та 5 ст. 132 КПК України передбачено, що під час розгляду питання про застосування заходів забезпечення кримінального провадження, в тому числі щодо надання тимчасового доступу (п. 5 ч. 2 ст. 131 КПК України), сторони кримінального провадження повинні подати слідчому судді докази обставин, на які вони посилаються, а не просто вказати їх.

Як убачається з цього клопотання, тимчасовий доступ до документів вказаних у ньому обумовлений тим, що відображені у них дані, підтверджують необхідність надання тимчасового доступу, з метою встановлення відомостей визначених ст. 91 КПК України, у даному кримінальному провадженні та виконання завдань визначних ст. 2 КПК України.

Одержати в інший спосіб інформацію, в межах вказаного кримінального провадження неможливо.

З огляду на викладене, слідчий суддя приходить до висновку, що слідчим у клопотанні доведено наявність достатніх підстав для отримання вказаної інформації, оскільки згадана інформація, як сама по собі, так і у сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження буде мати суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, а іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів, неможливо.

Клопотання слідчого в частині надання тимчасового доступу до речей та документів особам, які не входять до складу слідчої групи, зокрема за дорученням, співробітникам оперативного підрозділу, а саме старшому оперуповноваженому УСР в Київській області ДСР НПУ ОСОБА_10 , оперуповноваженому УСР в Київській області ДСР НПУ ОСОБА_11 , старшому оперуповноваженому ДСР НПУ ОСОБА_12 , старшому оперуповноваженому ДСР НПУ майору поліції ОСОБА_13 , не відповідає вимогам Кримінального процесуального кодексу України, а отже в цій частині клопотання слід відмовити.

На підставі викладеного, керуючись статтями 163, 164 КПК України, слідчий суддя,

п о с т а н о в и в:

клопотання задовольнити частково.

Надати слідчому СВ Дарницького управління поліції ГУ Національної поліції у м. Києві старшому лейтенанту поліції ОСОБА_3 та слідчим СВ Дарницького управління поліції ГУ Національної поліції у м. Києві, які є в групі слідчих у даному кримінальному провадженні, тимчасовий доступ до речей і документів з можливістю проведення виїмки (вилучення) належним чином завірених копій документів, що перебувають у володінні АТ« ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 ), а саме:

- інформації по картковим банківським рахункам № НОМЕР_12 , які відкрито в АТ« ІНФОРМАЦІЯ_1 », у тому числі копії заяв та договорів про відкриття вказаних рахунків, копії платіжних доручень, грошових чеків, квитанцій, меморіальних ордерів банку в копіях, які підтверджують рух грошових коштів по даним банківським рахункам за період часу з 1 вересня 2022 року до 9 січня 2024 року;

- особистих даних (адрес), всіх контактних (абонентських) номерів мобільних операторів та який з них являється/являвся фінансовим, почтових адрес за якими закріплено карткові банківські рахунки № НОМЕР_12 , які відкрито в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », за період часу з 1 вересня 2022 року до 9 січня 2024 року;

- руху грошових коштів по картковим банківським рахункам № НОМЕР_12 , які відкрито в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (надати у паперовому вигляді), за період часу з 1 вересня 2022року до 9 січня 2024 року із зазначенням всіх наявних даних, щодо особи яка здійснювала зарахування та відрахування грошових коштів;

- відомостей щодо місць розташування банкоматів та банківських установ через які здійснювалось зняття та поповнення готівки рахунку із зазначенням ID терміналу, та ID банку еквайеру при знятті готівки в інших банкоматах по картковим банківським рахункам № НОМЕР_12 , які відкрито в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », за період часу з 1 вересня 2022 року до 9 січня 2024 року;

- матеріалів фото та відео фіксації при знятті грошових коштів по картковим банківським рахункам № НОМЕР_12 , які відкрито в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », за період часу з 1 вересня 2022 до 9 січня 2024 року;

- всі наявні відомості включаючи ІР, що могли використовуватись при проведенні операцій по картковим банківським рахункам № НОМЕР_12 , які відкрито в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », з використанням мережі «Інтернет» з 1 вересня 2022 року по 9 січня 2024 року.

В іншій частині вимог відмовити.

Роз`яснити, що у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів, слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Строк дії даної ухвали складає один місяць з дня її постановлення.

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення і оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудДарницький районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення09.01.2024
Оприлюднено23.04.2024
Номер документу116177231
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів

Судовий реєстр по справі —753/17783/23

Ухвала від 09.01.2024

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Гусак О. С.

Ухвала від 09.01.2024

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Гусак О. С.

Ухвала від 29.12.2023

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Коренюк А. М.

Ухвала від 29.12.2023

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Коренюк А. М.

Ухвала від 11.12.2023

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Колесник О. М.

Ухвала від 19.10.2023

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Гусак О. С.

Ухвала від 19.10.2023

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Гусак О. С.

Ухвала від 19.10.2023

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Гусак О. С.

Ухвала від 19.10.2023

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Гусак О. С.

Ухвала від 12.10.2023

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Гусак О. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні