Ухвала
від 11.01.2024 по справі 712/200/24
СОСНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЧЕРКАС

Провадження № 2-а/712/19/24

Справа № 712/200/24

У Х В А Л А

11 січня 2024 року Суддя Соснівського районного суду м. Черкаси ПИРОЖЕНКО С.А., розглянувши матеріали справи за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Виконавчого комітету Черкаської міської ради про скасування постанови про адміністративне стягнення,

В С Т А Н О В И В:

Позивач звернувся з позовом до відповідача про скасування постанови про адміністративне стягнення.

Відповідно до частини третьоїстатті 161 КАС Українидо позовної заяви додається документ про сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі або документи, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.

Разом з цим, позивачем до позову додано копію квитанції (платіжної інструкції) про сплату судового збору, а не її оригінал.

При цьому, також встановлено, у квитанції (платіжній інструкції) від 08 січня 2024 року про сплату судового збору у розмірі 605 грн. 60 коп. платником зазначено Нова якість Управлінська компанія, яка не є стороною у справі та не є уповноваженим в законному порядку представником позивача Атамась Сергія Степановича на момент здійснення оплати08 січня 2024 року.

Згідностатті 2 Закону України «Про судовий збір»платники судового збору - громадяни України, іноземці, особи без громадянства, підприємства, установи, організації, інші юридичні особи (у тому числі іноземні) та фізичні особи - підприємці,які звертаються до суду чи стосовно яких ухвалене судове рішення, передбачене цим Законом.

Отже, на підставі зазначеного суд не може прийняти справу до розгляду через відсутність сплати судового збору саме позивачем у встановленому порядку.

Зазначена вище обставина вказує на невідповідність позовної заяви вимогамст. 160-161 КАС України.

За вказаних обставин провадження у справі не може бути відкритим, а тому відповідно дост.169 КАС Українидана позовна заява підлягає залишенню без руху з наданням позивачу строку для усунення недоліків.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 160-161, 169 КАС України, суддя, -

У Х В А Л И В:

Адміністративний позов ОСОБА_1 доВиконавчого комітетуЧеркаської міськоїради проскасування постановипро адміністративнестягнення - залишити без руху.

Позивачу протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали виправити зазначені недоліки. У разі невиконання ухвали позовна заява буде вважатись неподаною і підлягає поверненню позивачу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Соснівського

районного суду м Черкаси С.А.ПИРОЖЕНКО

СудСоснівський районний суд м.Черкас
Дата ухвалення рішення11.01.2024
Оприлюднено12.01.2024
Номер документу116220053
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи з приводу регулюванню містобудівної діяльності та землекористування, зокрема у сфері містобудування; архітектурної діяльності

Судовий реєстр по справі —712/200/24

Рішення від 30.01.2025

Адміністративне

Соснівський районний суд м.Черкас

Пироженко (С.А.) С. А.

Рішення від 30.01.2025

Адміністративне

Соснівський районний суд м.Черкас

Пироженко (С.А.) С. А.

Ухвала від 16.01.2024

Адміністративне

Соснівський районний суд м.Черкас

Пироженко (С.А.) С. А.

Ухвала від 11.01.2024

Адміністративне

Соснівський районний суд м.Черкас

Пироженко (С.А.) С. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні