Ухвала
від 11.01.2024 по справі 914/112/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

11.01.2024 Справа № 914/112/24

Господарський суд Львівської області у складі судді У.І.Ділай, розглянувши матеріали заяви від 10.01.2024 Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Вектор-6» про скасування судового наказу у справі №914/3632/23

За заявою Товариства з обмеженою відповідальністю Грінера Україна

про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Вектор-6 22'738,89грн заборгованості за договором №156/2018-ТПВ про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів від 01.03.2018

В С Т А Н О В И В:

10.01.2024 від ОСББ «Вектор-6» до суду надійшла заява про скасування судового наказу у справі №914/3632/23.

Розглянувши подану заяву, Господарський суд Львівської області зазначає таке.

18.10.2023 введено в дію положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обов`язкової реєстрації та використання електронних кабінетів в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами» №3200-IX від 29.06.2023. Вказаним законом внесено зміни до Господарського процесуального кодексу України, згідно із якими осіб, визначених частиною 6 статті 6 Господарського процесуального кодексу України, в обов`язковому порядку зобов`язано зареєструвати свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами.

Відповідно до частини 6 статті 6 ГПК України, адвокати, нотаріуси, державні та приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, органи державної влади та інші державні органи, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в обов`язковому порядку. Інші особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в добровільному порядку.

Слід наголосити на тому, що у разі невиконання учасником справи вимог Господарського процесуального кодексу України щодо обов`язкової реєстрації електронного кабінету, судом застосовуватимуться відповідні процесуальні наслідки.

Як встановлено судом відповідно до відомостей Комп`ютерної програми "Діловодство спеціалізованого суду" та зазначено в поданій заяві в ОСББ «Вектор-6» відсутній Електронний кабінет в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі, що суперечить ч. 6 ст. 6 ГПК України

Згідно із абз.2 ч. 2 ст. 158 ГПК України, суд повертає заяву про скасування судового наказу боржнику також встановивши, що заяву подано особою, яка відповідно до частини шостої статті 6 цього Кодексу зобов`язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його.

За вказаних обставин, суд приходить до висновку подання повернути без розгляду.

Керуючись ст.ст. 158, 234, 235 ГПК України, суд

У Х В А Л И В:

Заяву від 10.01.2024 Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Вектор-6» повернути.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена в апеляційному порядку відповідно до розділу 4 Господарського процесуального кодексу України.

Інформацію по справі, яка розглядається можна отримати за наступною веб-адресою: http://lv.arbitr.gov.ua/sud5015.

Суддя Ділай У.І.

СудГосподарський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення11.01.2024
Оприлюднено15.01.2024
Номер документу116230742
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи наказного провадження

Судовий реєстр по справі —914/112/24

Ухвала від 11.01.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Ділай У.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні