Господарський суд черкаської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
16 січня 2024 рокум.Черкаси справа №925/1516/23
Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Г.М.Скиби, за участю секретаря судового засідання А.М.Буднік, в приміщенні суду у відкритому судовому засіданні розглянув справу за позовом Черкаської міської ради, м.Черкаси, вул.Б.Вишневецького,36
до Приватного підприємства "Крупське", Черкаська область, Золотоніський район, с.Крупське, вул.Крупської,27
про стягнення безпідставно утримуваних коштів у сумі 97414,36 грн,
за участю повноважних представників сторін:
від позивача: Слинько М.Г. за довіреністю;
від відповідача: Балковська І.Ю. адвокат за ордером.
Черкаська міська рада звернулась в Господарський суд Черкаської області із позовом до Приватного підприємства "Крупське" з вимогами про стягнення безпідставно утримуваних коштів у сумі 97414,36 грн за фактичне користування земельною ділянкою площею 0,3600 га кадастровий номер 7110136700:03:028:0095, розташованою за адресою: м.Черкаси, вул.Верхня Горова,1, а також про відшкодування судових витрат.
На виконання ухвали суду позивач повідомив номер актуального розрахункового рахунку для зарахування коштів, та обґрунтував ставку оплати за користування земельною ділянкою комунальної власності вх.суду №19321/23 від 21.11.2023.
Відповідачем подано заяву суду у формі відповіді на відзив з доказами направлення позивачеві вх.суду №20194/23 від 05.12.2023. Відповідач повністю заперечує вимоги та вказує, що не був користувачем спірної ділянки, та подає докази на обґрунтування своєї позиції.
Позивачем подано відповідь на відзив - вх.суду №21313/23 від 21.12.2023. Вказує на набуття відповідачем права власності на нерухоме майно на спірній земельній ділянці комунальної власності, та виникнення обов`язку внесення позивачеві плати за користування землею.
На початок судового засідання 16.01.2024 в Україні по всій території оголошена масована повітряна тривога з загрозою застосування російською федерацією ракетного озброєння.
На запитання суду про можливість проведення судового засідання під час оголошення повітряної тривоги та необхідності забезпечити безпеку учасників учасники спору заявили про необхідність переходу в укриття з метою убезпечення життя та здоров`я.
Додаткових документів, доказів, матеріалів учасники в справу станом на 16.01.2024 не надали.
Судове засідання з розгляду справи по суті не відкрито.
Суд вважає за необхідне відкласти проведення судового засідання для убезпечення сторін від небезпеки з повітря, а також забезпечення змагальності сторін та права відповідача на захист.
Керуючись ст.ст. 176, 234 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
УХВАЛИВ:
Проведення судового засідання відкласти на 11:00 год. 01 лютого 2024 року. Засідання суду провести в приміщенні господарського суду Черкаської області, м.Черкаси, бульв.Шевченка,307, каб.316.
До дня засідання подати суду:
Позивачу: пропозиції по судовому розгляду справи. Оригінали поданих у справу документів для огляду судом.
Відповідачу: пропозиції по врегулюванню спору. Пропозиції по судовому розгляду спору.
Роз`яснити сторонам, що в силу положень п.2 ч.2 ст.202 ГПК України неявка в засідання суду учасника справи без повідомлення про причини неявки не є підставою для відкладення судового засідання.
Роз`яснити позивачу, що відповідно до п.4 ч.1 ст.226 ГПК України суд залишає позов без розгляду, якщо позивач без поважних причин не подав витребувані судом докази, необхідні для вирішення спору.
Участь представників сторін у засіданні визнати необов`язковою. Судове засідання провести за наявними в справі доказами та матеріалами.
Копію ухвали надіслати учасникам справи в порядку ч.11 ст.242 ГПК України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Г.М.Скиба
Суд | Господарський суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 16.01.2024 |
Оприлюднено | 22.01.2024 |
Номер документу | 116416125 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин про невиконання або неналежне виконання зобов’язань що виникають з договорів оренди |
Господарське
Господарський суд Черкаської області
Скиба Г.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні