від 22.01.2024 по справі 922/605/15
СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

УХВАЛА

22 січня 2024 року м. Харків Справа № 922/605/15 (922/1749/23)

Східний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів: головуючий суддя Стойка О.В., суддя Попков Д.О., суддя Медуниця О.Є.

за участю секретаря судового засідання Склярук С.І.,

та представників учасників справи:

від позивача Пасацька В.В.; від відповідача 3 арбітражний керуючий Кошовський С.В.; від інших представників сторін не з`явилися;

розглянувши у відкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні Східного апеляційного господарського суду апеляційну скаргу Акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України", м. Київ на рішення Господарського суду Харківської області від 25.10.2023 у справі №922/605/15 (922/1749/23).

за позовом Акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України", м. Київ

до 1.Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕСВЕ Девелопмент", м. Харків

2.Товариства з обмеженою відповідальністю "Теріас", м. Харків

3.арбітражного керуючого Кошовського Сергія Васильовича, м. Харків

4.Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий будинок "Форвард", м. Харків

5.Публічного акціонерного товариства " Харківський завод Гідропривід", м. Харків

про витребування майна

в межах справи про банкрутство ПАТ "Харківський завод Гідропривід"

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою суду, яку занесено до протоколу судового засідання, в судовому засіданні по розгляду даної справи було оголошено перерву.

В силу ч.3 ст.216 ГПК України, учасники справи, які не прибули або яких суд вперше залучає до участі в судовому процесі, мають бути повідомленими про перерву в судовому засіданні (відкладення розгляду справи), місце, дату і час нового судового засідання або продовження судового засідання ухвалами, винесеними в порядку ст.121 ГПК України.

Керуючись статтями 120, 121, 216, 281 Господарського процесуального кодексу України, Східний апеляційний господарський суд

УХВАЛИВ:

Повідомити:

Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕСВЕ Девелопмент", м. Харків,

Товариство з обмеженою відповідальністю "Теріас", м. Харків

Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий будинок "Форвард", м. Харків

Публічне акціонерне товариство " Харківський завод Гідропривід", м. Харків

про оголошення перерви по розгляду справи №922/605/15 (922/1749/23) до "19" лютого 2024 р. о 11:00 год. у приміщенні Східного апеляційного господарського суду за адресою: 61058, м. Харків, проспект Незалежності, 13, 1-й поверх, зал засідань № 131.

Явка зазначених учасників справи у судове засідання є не обов`язковою.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та оскарженню не підлягає.