Ухвала
від 25.01.2024 по справі 947/11024/23
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ОДЕСИ

Справа № 947/11024/23

Провадження № 1-кс/947/1218/24

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25.01.2024 року м. Одеса

Слідчий суддяКиївського районногосуду м.Одеси ОСОБА_1 за участюсекретаря судовогозасідання ОСОБА_2 ,прокурора ОСОБА_3 ,підозрюваного ОСОБА_4 ,захисника ОСОБА_5 ,розглянувши клопотання старшого слідчого СУ ГУНП в Одеській області ОСОБА_6 , погоджене з прокурором відділу Одеської обласної прокуратури ОСОБА_3 про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою

ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,уродженці с.Утконосівка Ізмаїльськогорайону Одеськоїобласті,громадянці України,з вищоюосвітою,заміжньої,має двохнеповнолітних дітей,перебуває напосаді директораТОВ «Ресурсконсалтинг партнер», зареєстрованій та проживаючій за адресою: АДРЕСА_1 , раніше не судимій,

якому повідомленопро підозруу вчиненнізлочину,передбаченого ч.2ст.28,ч.1ст.366, ч.3,4 ст. 191 КК України, -

В С Т А Н О В И В:

Слідчий звернувся до слідчого судді Київського районного суду м. Одеси з погодженим із прокурором відділу Одеської обласної прокуратури ОСОБА_3 про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно ОСОБА_4 .

Досудовим розслідуванням встановлено, що відділом розслідування злочинів в сфері господарської та службової діяльності слідчого управління ГУНП в Одеській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12022160000000626 від 14.09.2022 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 3, 4 ст. 191 КК України.

Процесуальне керівництво у зазначеному кримінальному провадженні здійснюється Одеською обласною прокуратурою.

Досудовим розслідуванням установлено, що Рішенням Європейської комісії від 18.12.2015 затверджено Спільну операційну програму Румунія-Україна ENI 2014-2020, якою затверджені великомасштабні інфраструктурні проєкти, у т.ч. проєкт «Чиста Ріка», в рамках реалізації якого виділялись грантові грошові кошти Європейського Союзу з метою здійснення реконструкція каналізаційних мереж з влаштуванням резервного трубопроводу у південній та південно-східній частинах м. Ізмаїл Одеської області, що перебуває на балансі КП «Ізмаїльське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» (Надалі «Об`єкт»).

На виконання умов проєкту «Чиста ріка» 28 червня 2019 року укладено Грантовий Контракт затверджений Спільною операційною програмою Румунія Україна 2014 2020 (далі Контракт), що фінансується Європейським інститутом сусідства (далі ЄІС) Транскордонного співробітництва (далі ТКС), між Міністерством регіонального розвитку та державного управління, що діє як Орган управління для Спільної операційної програми Румунія Україна 2014 2020 (далі ОУ), в особі Васіле Данієл Сучіу, віце-прем?єр міністра, міністра регіонального розвитку та державного управління з однієї сторони та Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради, що виступає як Головний бенефіціар, в особі міського голови ОСОБА_7 (далі Головний бенефіціар) з іншої сторони, у партнерстві з Одеською обласною радою, що виступає як Бенефіціар 1, Асоціацією транскордонного співробітництва «Єврорегіон «Нижній Дунай», що виступає як Бенефіціар 2 та громадською організацією «Повітова рада Тульча», що виступає як Бенефіціар 3 (далі Бенефіціар 1, Бенефіціар 2, Бенефіціар 3 Бенефіціари).

Відповідно статтею 1 Контракту передбачено:

мета даного контракту присудити грант ЄІС ТКС ОУ для реалізації проекту під назвою: Чиста Ріка (далі Проект);

контракт підписується у відповідності до Рішення № 30 Спільного моніторингового комітету Румунія Україна Спільної операційної програми 2014-2020 від 21.12.2017 та затвердження Європейської Комісії від 16.11.2018 для присудження гранту проекту;

головний бенефіціар отримує грант ЄІС та бере на себе відповідальність за забезпечення технічної та фінансової реалізації всього проетку;

головний бенефіціар буде реалізовувати проект спільно з Бенефіціарами з необхідною увагою, прозорістю та старанністю, відповідно до принципів ефективного управління та найкращих практик в цій сфері. Головний бенефіціар та Бенефіціари мобілізуватимуть всі фінансові, людські та матеріальні ресурси, необхідні для його повної реалізації.

контракт та платежі прикріплені до нього не повинні бути передані третім особам будь-яким чином;

Статтею 2 Контракту «Тривалість Грантового контракту» визначено:

контракт набуває чинності з дати його підписання останнього з двох сторін;

Реалізація проекту розпочинається на наступний день після того, як остання з двох Сторін підпише Контракт;

Період реалізації проекту, визначений у Додатку І, становить 36 місяців, але не пізніше 31.12.2022 року, що є найпізнішою датою;

Термін дії цього Контракту закінчується через п?ять років з дати виплати залишку за програмою.

Так, відповідно до п. 3.1 Контракту визначено, що загальна прийнята вартість проекту оцінюється в 4 353 696,00 Євро, з яких на пунктом 3.2 ОУ зобов?язується фінансувати максимум 3 870 000,00 Євро, що еквівалентно 88,89 % від планових загальних прийнятих витрат проекту;

Також, п. 4.10 Контракту установлено, що на основі технічних та фінансових звітів, підготовлених Головним Бенефіціаром та Бенефіціарами та відповідних доказів кожен аудитор перевіряє чи заявлені витрати є прийнятими в тому числі, чи вони були необхідними для реалізації проекту відповідно до положень Контракту, а також дохід проекту, включаючи відсотки від гранту та видає звіт про перевірку витрат, що відповідає інструкціям ОУ;

Пунктом 5.1 Контракту визначено, що Головний бенефіціар та Бенефіціари надаватимуть ОУ/СТС (далі СТС Спільний технічний секретаріат) всю необхідну інформацію щодо реалізації проекту мовою Контракту. З цією метою Головний бенефіціар повинен скласти проміжний та фінальний звіти, звіти про хід виконання робіт та надавати будь-яку іншу інформацію, що вимагається ОУ/СТС;

пунктом 5.3 Контракту визначено, що проміжні та фінальні звіти повинні описувати реалізацію проекту під час звітного періоду. Під час подавання платіжного запиту Головний бенефіціар повинен гарантувати, що всі бенефіціари мають той же звітний період, окрім ситуацій коли у зв?язку з об?рунтованими причинами, один або більше бенефіціарів не подають індивідуальний проміжний запит;

пунктом 5.4 Контракту визначено, що рівень деталізації в будь-якому звіті повинен співпадати з рівнем опису проекту та з бюджетом проекту. Головний бенефіціар збиратиме у всіх Бенефіціарів всю необхідну інформацію та складатиме зведений проміжний та фінальний звіти. Ці звіти повинні складатися у валюті та на мові цього Контракту та повинні:

охоплювати проект в цілому, незалежно від того, яка його частина фінансується ОУ;

складатися з описового та фінансового звіту, використовуючи шаблони, надані в інструкціях ОУ;

забезпечувати повний облік всіх аспектів реалізації проекту за певний період, включаючи стан процедур закупівель за контрактами та досягнення результатів проекту, що вимірюються відповідними показниками та з чітким посиланням на відповідні джерела перевірки;

описувати складнощі та заходи для їх вирішення;

інформувати про будь-які зміни, які планується внести в проект;

включати необхідні оновлення щодо: механізмів управління проектом та ризик менеджменту, розкладу заходів, інформації та плану комунікації, тощо;

відображати статус реалізації заходів, рекомендованих після вжитих дій з моніторингу або перевірки;

пунктом 6.1 Головний бенефіціар повинен:

Прийняти на себе відповідальність за забезпечення реалізації всього проекту, відповідно контролювати і гарантувати, що весь проект реалізується відповідно до цього Контракту, керівництва для грантових аплікантів, програми і діючого законодавства ЄС, національного законодавства і забезпечити координацію з усіма бенефіціарами в його реалізації;

Бути посередником у всіх комунікаціях між Бенефіціарами та ОУ/СТС. Незважаючи на це положення, ОУ/СТС може звертатися безпосередньо до будь-якого з Бенефіціарів, якщо цього вимагають обставини з копією до Головного бенефіціара;

Нести відповідальність перед ОУ для забезпечення того, щоб усі Бенефіціари та підрядники виконували свої зобов?язання відповідно до цього Контракту. Він також несе відповідальність перед ОУ за будь-які порушення Бенефіціарами та підрядниками зобов?язань за цим Договором так само, як і за власною поведінкою;

Бути відповідальним разом з усіма Бенефіціарами за надання та завантаження в електронну систему ЄІС EMS програмних документів та інформації, пов?язаної з реалізацією проекту відповідно до інструкції ОУ/СТС, зокрема звітів, запитів на зміни та запитів на оплату. Якщо потрібна інформація від Бенефіціарів, Головний бенефіціар несе відповідальність за отримання, перевірку та консалідацію цієї інформації, перш ніж передавати її ОУ/СТС;

Не делегувати будь-які або частину цих завдань Бенефіціарам або іншим організаціям;

Пунктом 7.2 Контракту визначено, що Головний бенефіціар та Бенефіціари несуть повну відповідальність перед третіми сторонами, включаючи відповідальність за шкоду або травму будь-якого характеру, отриману ними під час виконання проекту або внаслідок проекту. Головний бенефіціар та Бенефіціари звільняють ОУ від усієї відповідальності, що виникає внаслідок будь-яких претензій або дій, заподіяних внаслідок порушення цього Контракту, правил або положень Головним бенефіціаром та Бенефіціарами або Головним бенефіціаром та працівниками Бенефіціарів, або особами, за яких відповідають ці працівники, або внаслідок порушення прав третьої сторони. Для цілей статті 7, працівниками Головного бенефіціара та Бенефіціарів вважатимуться третіми сторонами;

Пунктум 11.2 Контракту визначено, що Головний бенефіціар та Бенефіціари повинні вести точний і регулярний облік реалізації проетку за допомогою відповідної бухгалтерської та двосторонньої бухгалтерської системи;

Пунктум 11.3 Контракту визначено, що Головний бенефіціар/Бенефіціари повинні гарантувати, що будь-який фінансовий звіт, відповідно до статті 5, може бути належним чином і легко узгоджений з системою бухгалтерського обліку, а також з обліковими та іншими відповідними документами. З цією метою Головний бенефіціар та Бенефіціари повинні готувати та зберігати відповідні узгодження, допоміжні графіки, аналізи та розбивки для перевірки та підтвердження.

Пунктум 11.9 Контракту визначено, що в додаток до звітів, вказаних в статті 5, документи, згадані в цій статті, включають, зокрема:

облікові записи з облікової системи Головного бенефіціара та Бенефіціарів, такі як головна бухгалтерська книга, допоміжні бухгалтерські книги і аналітична бухгалтерська відомість, звіт про рух грошових коштів та рахунки заробітної плати, регістри основних засобів та інша відповідна бухгалтерська інформація;

підтвердження процедур закупівель, таких як тендерні документи, заявки учасників тендеру та звіти про оцінку;

підтвердження таких зобов?язань, як контракти та форми замовлення;

доказ надання послуг, таких як затверджені звіти, табелі робочого часу, транспортні квитки, підтвердження відвідування семінарів, конференцій та навчальних курсів, документи підтверджуючі організацію засідань, такі як запрошення, порядок денний, список учасників;

Доказ надходження товарів, таких як накладні від постачальників;

Технічна документація, пов?язана з інфраструктурним компонентом, а також докази завершення робіт, такі як акти прийому-передачі, відчутні результати послуг, дослідження, публікації;

Доказ придбання (рахунки-фактури, квитанції, підтвердження надання послуг або товару);

Підтвердження оплати, таке як банківські виписки, дебетові повідомлення, підтвердження розрахунків з підрядником;

Доказ сплати подактів;

Документації щодо витрат на паливо, масло, необхідний короткий перелік пройденої відстані, середнє споживання використаних транспортних засобів, витрати на паливо і технічне обслуговування;

Документи щодо персоналу та заробітної плати, такі як контракти, виписки на зарплату, терміни та інші документи, пов?язані з виплатою винагороди.

Крім того, додатком 5 до Контракту «План закупівлі товарів», робіт і послуг, що придбаваються за кошти міжнародної технічної допомоги, передбачено «Послуги з менеджменту» переліком категорій (типів) товарів, робіт і послуг, що придбаваються за кошти міжнародної технічної допомоги в рамках реалізації проекту (програми) із зазначенням інформації, що становить комерційну таємницю.

Пунктом 5.5.2 додатку до Контракту «Загальний бюджет проекту» визначено, що контракт на послуги з менеджменту передбачає наступні види послуг: підрозділ управління проектами для задоволення вимог Грантового контракту, управління зовнішніми послугами для проекту, протягом 36 місяців, ТЗ: підготовка проектів, проміжних та кінцевих звітів (фінансових та технічних) для ГБ (індивідуальні та консолідовані); розробка плану моніторингу проекту та його реалізації (моніторинг діяльності партнерів та досягнення показників проекту, подання пропозицій щодо модернізації виконання проекту ГБ); розробка плану внутрішнього спілкування та моніторинг його виконання, обговорення та узгодження з усіма партнерами; розробка внутрішньої процедури роботи та плану управління ризиками, обговорення та узгодження з усіма партнерами, підтримка ГБ у взаємодії з партнерами проекту, СТС, СОУ та іншими зацікавленими сторонами; допомога у реалізації Групи заходів 2 (далі Г32) і Групи заходів 3 (далі ГЗ 3).

Також, Контрактом передбачена учать менеджера проекта, до функціоналу якого входить передбачання успішного керівництва реалізацією задач GA1, що приймаються на себе Головним бенефіціаром у межах фінансованих ЄС міждержавним проектом LIP Clean River, та передбачені наступні обов?язки:

Координація проекту та комунікація із партнерами, включаючи приймання участі у зустрічах комітету партнерів проекту;

Нагляд за персоналом головного, залученим до проекту;

Ухвалення концептів та фінансових звітів головного партнера, а також консолідованих;

Розробка комунікації із членами команди проекту та партнерами стосовно тем, пов?язаних із партнерами;

Розробка комунікації із спонсором проекту;

Нагляд за відділом реалізації проекту.

Так, на виконання умов Контракту, розпорядженням в.о. міського голови першого заступника міського голови ОСОБА_8 «Про створення робочої команди проекту «Чиста Ріка», який фінансується Європейським Союзом в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія Україна 2014-2020» № 464р від 09.07.2019, уповноважено директора КУ «Ізмаїльське бюро сприяння інвестиціям» ОСОБА_9 виконувати обов?язки менеджера проекту.

Таким чином, з урахуванням повноважень Менеджера проєкту, ОСОБА_9 є особою, уповноваженою Ізмаїльською міською радою на повну комунікацію з усіма бенефіціарами, а також перевірку та затвердження звітів про виконання робіт на виконання договору № 232 від 15.11.2019.

Крім того, розпорядженням Ізмаїльського міського голови

ОСОБА_10 № 78-к від 29.02.2016, ОСОБА_9 призначено на посаду директора комунального підприємства Ізмаїльської міської ради «Ізмаїльське бюро сприяння інвестиціям» на умовах контракту від 29.02.2016.

У подальшому, на виконання вищезазначеного грантового контракту, 18.12.2019 на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель https://prozorro.gov.ua/ оприлюднено оголошення виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради про публічну закупівлю за відкритими торгами № UA-2019-11-22-002311-b по об?кту: Реконструкція каналізаційних мереж з влаштуванням резервного трубопроводу у південній та південно-східній частинах м. Ізмаїл Одеської області (в рамках проекту ЄС «Чиста ріка» Спільної операційної програми «Румунія-Україна 2014-2020»)

Так, на підставі проведених конкурсних торгів, 26.12.2019, ПБП «КИНГС» оголошено переможцем публічної закупівлі.

На підставі зазначеного, 15.01.2020, у м. Ізмаїл Одеської області (більш точний час та місце досудовим розслідуванням не встановлено), між ПБП «КИНГС», в особі директора ОСОБА_11 , як «Генпідрядник», та Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради, в особі міського голови ОСОБА_10 , як «Замовник», укладено договір про закупівлю виконання робіт № 1, а саме: Реконструкція каналізаційних мереж з влаштуванням резервного трубопроводу у південній та південно-східній частинах м. Ізмаїл Одеської області (в рамках проекту ЄС «Чиста ріка» Спільної операційної програми «Румунія-Україна 2014-2020»).

Крім того, 27.09.2019, на виконання умов Контракту щодо здійснення менеджменту проєкту, Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області код ЄДРПОУ 04056983 (далі виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради) на онлайн-платформі електронної системи публічних закупівель «Prozorro» оприлюднено оголошення про проведення процедури закупівлі, предметом якої є послуги: ДК 021:2015:79420000-4 Управлінські послуги (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту чиста ріка) з ідентифікатором закупівлі UA-2019-09-27-001205-b.

Крім того, досудовим розслідуванням встановлено, що протоколом №1 зборів засновників ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (далі Товариство) від 27.03.2013 вказане товариство створено засновниками ОСОБА_12 та ОСОБА_9 , в якому останнього обрано директором товариства та призначено наказом №01 від 26.04.2013.

У подальшому, 20.07.2017 року на підставі укладених договорів купівлі-продажу частки в статутному капіталі Товариства ОСОБА_9 були відчужені 20,00% громадянину ОСОБА_12 та 30,00% громадянку ОСОБА_13 .

В свою чергу 21.07.2017 протоколом №3 загальних зборів учасників ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» прийнято рішення щодо виходу ОСОБА_9 зі складу учасників вказаного товариства та на підставі наказу №2 Товариства від 27.07.2017 на посаду директора призначено ОСОБА_12 , та на підставі Протоколу загальних зборів учасників №1 від 13.04.2018 року та наказу №1 від 14.04.2018 по ТОВ «Ресурс консалтинг партнер» покладено виконання обов?язків директора на ОСОБА_14 , яка виконуючи за спеціальним повноваженням організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, згідно з ч. 3 ст. 18 КК України, - є службовою особою. Однак, фактично контроль за здійсненням господарської діяльності та керування самим товариством залишився за ОСОБА_9 .

У подальшому, наказом №10 від 03.09.2021 відповідно до протоколу загальних зборів учасників Товариства №1 від 02.09.2021 призначено на посаду директора ОСОБА_4 .

Пунктом 2.1 статуту ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» зазначено, що Товариство створено з метою задоволення потреб населення у продукції (товарах), роботах та послугах і реалізації на основі одержаного прибутку інтересів Учасників.

У п. 2.2. Статуту зазначено, що предметом діяльності Товариства в Україні та за її межами зокрема є:

діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування;

діяльність головних управлінь (хед-офісів);

консультування з питань комерційної діяльності й керування;

регулювання та сприяння ефективному веденню економічної діяльності.

Пунктом 9.4.6. Статуту ТОВ «Ресурс консалтинг партнер» передбачено, що директор:

Самостійно у межах своєї компетенції вирішує всі питання виробничо-господарської діяльності;

Має право першого підрису фінансово-розпорядчих (банківських), звітних та облікових документів;

Керує поточними справами Товариства;

Представляє Товариство в його відносинах з іншими юридичними і фізичними особами, в тому числі іноземними, органами державного і місцевого самоврядування;

Укладає від імені Товариства угоди (договори);

Так, у не встановленому досудовим розслідуванням часі та місці, у ОСОБА_9 виник умисел на систематичне заволодіння бюджетними грошовими коштами, шляхом складання завідомо неправдивих актів здачі-приймання наданих послуг та звітів до актів здачі-приймання наданих послуг, а також затвердження таких звітів з боку Виконавця, з метою безпідставного перерахування на розрахунковий рахунок ТОВ «Ресурс консалтинг партнер» грошових коштів, які були у розпорядженні Виконавчого комітету Ізмаїльського міської ради, в якості оплати за послуги, які фактично не виконувались.

З метою реалізації спільного злочинного умислу, ОСОБА_9 , у не встановлееному досудовим розслідуванням часі та місці залучив до злочинної змови директора ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_14 , а в подальшому ОСОБА_4 , та інших не встановлених досудовим розслідуванням осіб.

В подальшому ОСОБА_9 , перебуваючи на посаді директора комунальної установи Ізмаїльської міської ради та, достовірно знаючи про наявність закупівлі, предметом якої є послуги: ДК 021:2015:79420000-4 Управлінські послуги (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту чиста ріка), діючи за попередньою змовою із ОСОБА_14 , забезпечив прийняття участі ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» у вказаній закупівлі із поданням найнижчої цінової пропозиції, з метою гарантування вказаному товариству перемоги у закупівлі, достовірно знаючи, що діяльність ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» не пов`язана зі здійсненням управління проєктами або будь-якої управлінської діяльності.

Так, за результатами проведеної процедури закупівлі відповідно до протоколу засідання тендерного комітету виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради № 238 від 04.11.2019 на основі оцінки тендерних пропозицій учасників згідно з методикою, визначеною у тендерній документації, переможцем тендеру з найменшою ціновою пропозицією по предмету закупівлі (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту чиста ріка) на загальну суму 8 156 000,00 грн. визначено товариство з обмеженою відповідальністю «Ресурс консалтинг партнер», код ЄДРПОУ 38686389, .

У подальшому, 15.11.2019 між виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради в особі Ізмаїльського міського голови ОСОБА_10 (далі Замовник) та ТОВ «Ресурс консалтинг партнер» в особі директора ОСОБА_14 (далі Виконавець) укладено договір про закупівлю послуг за бюджетні кошти № 232 (Далі Договір № 232), предметом якого є послуги: ДК 021:2015:79420000-4 Управлінські послуги (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту чиста ріка).

Так, відповідно до положень Договору № 232 від 15.11.2019 Виконавець ТОВ «Ресурс консалтинг партнер», в особі директора ОСОБА_14 , зобов`язалося надати Замовнику послуги згідно графіку виконання послуг додатку 2, якість яких відповідає умовам, встановленим чином законодавством України до цієї категорії послуг та технічному завданню додатку 1, а Замовник в свою чергу зобов`язався прийняти і оплатити такі послуги.

Згідно п. 3.1. Договору № 232 - загальна вартість послуг за цим Договором становить 8 156 000 грн. 00 коп. (Вісім мільйонів сто п`ятдесят шість тисяч гривень 00 коп.) без ПДВ, згідно ст. 197.11 Податкового Кодексу України, що є бюджетними грошовими коштами відповідно до пункту 10 «Порядку підготовки та реалізації проєктів у рамках програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства та партнерства» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 111 від 08.12.2010.

Відповідно до вищезазначеного положення Договору № 232 розподіл видатків по договору здійснювався за наступним часовим графіком:

2019 рік: 388 400,00 грн;

2020 рік: 3 107 040,00 грн;

2021 рік: 2 796 336,00 грн;

2022 рік: 1 864 224,00 грн;

Зазначена вище вартість послуг є кінцевою (незмінною) і не підлягає коректуванню, крім випадків, визначених Договором.»

Пунктом 3.3 Договору № 232 оплата вартості послуг здійснюється замовником щомісячно рівними частинами згідно графіку виконання послуг (Додаток 2 до Договору № 232) по відповідному етапу у сумі:

388 400,00 (без ПДВ) згідно ст. 197.11 Податкового Кодексу України на підставі підписаного Сторонами акту здачі-приймання наданих послуг за І етап;

258 920,00 (без ПДВ) згідно ст. 197.11 Податкового Кодексу України на підставі підписаного Сторонами акту здачі-приймання наданих послуг за ІІ-XXІІ етап;

155 352,00 (без ПДВ) згідно ст. 197.11 Податкового Кодексу України на підставі підписаного Сторонами акту здачі-приймання наданих послуг за XXІІІ-ХХХVII етап.»

Пунктом 4.1 розділу IV Договору № 232 «Порядок здачі та приймання послуг» передбачено, що Виконавець представляє Замовнику акт здачі-приймання наданих послуг в 2-х примірниках та звіту до акту здачі-приймання наданих послуг в 3-х примірниках із описом надання послуг.

Відповідно до Додаткової угоди №5 від 04 січня 2022 р. «Технічне завдання» метою предмету закупівлі є забезпечення зовнішньої експертизи «Менеджмент» впровадження проекту «Чиста ріка», шляхом надання професійних послуг, допоміжного персоналу, офісів та відповідного обладнання по забезпеченню чіткої координації, в реалізації, звітності, прозорості і фінансового контролю проекту перед контролюючими органами грантодавця. Виконавець несе відповідальність за організацію діяльності Замовника в рамках вищезазначеного Проекту. Виконавець відповідає за повсякденне керування і координацію проекту від імені Замовника Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради за наступними напрямами:

Управління та координація проектом (Менеджмент) Виконавець сприятиме у реалізації завдань, передбачених в рамках проекту, українськими бенефіціарами проекту та проведе моніторингові візити з метою інформування Головного бенефіціара про стан реалізації проекту від імені українських партнерів. Будуть складені звіти про хід виконання робіт, проміжний звіт із платіжним запитом, заключний звіт із платіжним запитом, а Виконавець складатиме 12 моніторингових звітів для Головного бенефіціара за весь період реалізації проекту.

Комунікація Для внутрішнього спілкування на рівні Бенефіціарів проекту розроблятиметься план взаємодії. Його виконання повинно бути обговорено та узгоджено з усіма Бенефицнарами проекту.

Також: Спілкування (взаємодія) з Органами управління програмою (Спільний технічний секретаріат, Спільний орган управління ) - шляхом особистих зустрічей, телефонів та електронних листів; Спілкування з іншими зацікавленими сторонами - у разі необхідності.

Звітність Забезпечуватиметься підготовка звітів про хід реалізації проекту (не більше 9 звітів), проміжних (1 звіт), та фінального звітів (1 звіт). Усі звіти готуватимуться Виконавцем, спочатку по діяльності Замовника, в якості Бенефіціара в цьому проекті, за відповідний період, а також після отримання від усіх Бенефіціарів проекту. Виконавець складатиме консолідовані звіти на рівні всього проекту. Звіти надаватимуться Замовнику на узгодження. У разі необхідності, за дорученням Замовника, Виконавець загружатиме самостійно на спеціальну електронну платформу для звітування (ще в розробці, але на момент підготовки звітів функціонуватиме), а саме такі звіти:

Звіти про хід реалізації проекту (індивідуальні) - розробляться та надається відповідна частина звіту про хід реалізації проекту, описавши також діяльність, що була здійснена у звітний період. Таких звітів складатимуться максимум 9 (будуть складатися кожні 4 місяці). У випадку, якщо період подання звіту про хід реалізації проекту співпадатиме з проміжними або фінальними звітами (фінансовими та технічними). не подаватиметься звіт про хід реалізації проекту.

Консолідовані звіти про хід реслізації проекту - складатимуться на підставі отриманих від усіх Бенефіціарів проекту за відповідний період. Кількість консолідованих звітів про хід реалізації проекту дорівнюватимуть кількості індивідуальних звітів про хід реалізації проекту.

Проміжний зіт (ідивідуальний) - розроблятимуться на основі витрачених Замовником коштів за звітний період, згідно затвердженого бюджету. Перший проміжний звіт буде податий у 21-му місяці реалізації проекту, або раніше у випадку витрачення більш 70 % коштів першого траншу на рівні всіх партнерів та включатиме інформацію про витрати. здійснені протягом перших 20 місяців діяльності за проектом. Включатиме фінансову частину та описуючу частину здійснених заходів.

Консолідований проміжний звіт - складатиметься на підставі отриманих від усіх Бенефіціарів проекту за відповідний період. Кількість консолідованих проміжних звітів дорівнюватимуть кількості індивідуальних проміжних звітів. Включатиме фінансову частину та описуючу частину здійснених заходів. Це супроводжуватиметься запитом про проміжний платіж відповідно до вимог програми.

Фінальний звіт (індивідуальний) буде розроблений після закінчення реалізації проекту і розроблятиметься за період між 21 місяцем реалізації проекту та до закінчення строку реалізації проекту. Складатиметься в строк не пізніше, ніж через 6 місяців після лати завершення проекту. Включатиме фінансову частину та описуючу частину здійснених захолів.

Консолідований фінальний звіт - складатиметься на підставі отриманих від усіх Бенефіціарів проекту за відповідний період. Включатиме фінансову частину та описуючу частину здійснених заходів. Це супроводжуватиметься запитом про фінальний платіж відповідно до вимог програми.

Розробка плану моніторингу проекту та його реалізації Для моніторингу заходів проекту та його реалізації (моніторинг діяльності партнерів та досягнення показників проекту, подання пропозицій щодо удосконалення виконання проекту Головнім бенефіціаром) розроблятиметься план моніторингу, який повинен бути обговорений від імені Замовника з усіма Бенефіціарами проекту та затверджений. На підставі цього плану моніторингу, проводитиметься моніторинг діяльності усіх Бенефіціарів в рамках проекту.

Розробка внутрішньої процедури та плану управління ризиками Для якісної та своєчасної взаємодії Бенефіціарів на рівні проекту, розроблятиметься внутрішня процедура та план управління ризиками, який повинен бути обговорений від імені Замовника з усіма Бенефіціарами проекту та затверджений.

Допомога Замовнику у реалізації Груп заходів проекту ГЗ-2 та ГЗ-3.

Відповідно до п. 2 Договору № 232 термін дії реалізації вказаного договору є часовий проміжок з 15.11.2019 до 28.12.2022.

Таким чином, на виконання договору №232 від 15.11.2019 Виконавець повинен був надати конкретні послуги: управління та координація проектом (Менеджмент), звітність, розробка плану моніторингу проекту та його реалізації, розробка внутрішньої процедури та плапу управління ризиками, однак зазначене не входить до предметів діяльності товариства.

Крім того, досудовим розслідуванням встановлено, що менеджмент це процес планування, організації, мотивації та контроль організацій з метою досягнення координації людських, фінансових, природних і технологічних ресурсів, необхідних для ефективного виконання завдань.

Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 021:2015), що використовується для систематизації та уніфікації описів товарів, робіт та послуг, що закуповуються в рамках державних закупівель, за кодом 79420000-4 «Управлінські послуги» визначено вид послуг: Послуги з управління проектами, крім будівельних (код 79421000-1), Послуги з нагляду за виконанням проектів, крім будівельних (код 79421100-2), Послуги з розробки проектів, крім будівельних (код 79421200-3), Арбітражні та погоджувальні послуги (код 79422000-8 (5).

Також встановлено, що поняття «управлінські послуги», яке відповідає умовам чинного законодавства України до цієї категорії послуг, за кодом класифікатором ДК 021:2015:79420000-4, це послуги, що надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування в межах відповідних повноважень.

Зокрема досудовим розслідування установлено, що управлінські послуги це послуги, що надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування в межах відповідних повноважень, що на підставі п. 1 ст.1 «Визначення термінів» Закону України «Про адміністративні послуги» є безпосередньо адміністративними послугами які є результатом здійснення владних повноважень суб?єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або здійснення обов?язків такої особи відповідно до закону.

Так, у невстановлений органом досудового розслідування час, але не пізніше 09.09.2021, директор ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 за попередньою змовою із менеджером проекту «Чиста Ріка», який фінансується Європейським Союзом в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія Україна 2014-2020» ОСОБА_9 та інших невстановлених досудовим розслідуванням осіб, на виконання спільно розробленого злочинного плану та попередньо досягнутих домовленостей щодо незаконного заволодіння бюджетними коштами, які перебували у розпорядженні Головного бенефіціара Ізмаїльської міської ради та були передбачені для оплати послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до облікових документів, будучи службовою особою, діючи умисно, за невстановлених досудовим розслідуванням обставин та місці, здійснила підписання та затвердження звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 09.09.2021 за ХХІ Етап (серпень 2021 року) в сумі 258 920,00 гривень до якого внесено завідомо неправдиві відомості, засвідчивши, таким чином, достовірність внесених завідомо неправдивих відомостей, щодо витрат для надання послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15 листопада 2019 р., а саме: Управлінські послуги (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту «Чиста ріка») код за ДК 021:2015: 79420000-4, а саме:

Група заходів 1;

Група заходів 2;

Група заходів 3;

Група заходів 4;

Встановлено, що фактично послуги не надавались, звіт про виконання послуг (етапів) від 09.09.2021 за ХХІ Етап (серпень 2021 року) за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, підписаний та затверджений директором ОСОБА_4 ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» погоджений менеджером проекту ОСОБА_9 , визначає здійснення консультативно-дорадчих послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» на користь виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, а не послуги пов?язані з управлінням (менеджментом) за реалізацією проекту «Чиста ріка».

У подальшому, на підставі складеного звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 09.09.2021 за ХХІ Етап (серпень 2021 року) між Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради

ОСОБА_10 та Директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» підписано акт здачі-приймання наданих послуг №43 від 08.09.2021.

Надалі, вказаний звіт про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 09.09.2021 за ХХІ Етап (серпень 2021 року) разом з актом здачі-приймання наданих послуг №43 від 08.09.2021 за невстановлених досудовим розслідуванням обставин надано міському голові Ізмаїльської міської ради.

Продовжуючи злочинну діяльність, не дивлячись на реальну неправомочність та фактичну неможливість виконання ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» умов договору № 232 від 15.11.2019, ОСОБА_4 , діючи умисно, за попередньою змовою з менеджером проєкту ОСОБА_9 та іншими не встановленими досудовим розслідуванням особами, з корисливих мотивів, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, реалізуючи злочинний умисел, спрямований на незаконне заволодіння бюджетних коштів, шляхом зловживання своїм службовим становищем, 09.09.2021 на підставі звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 09.09.2021 за ХХІ Етап (серпень 2021 року) та акту здачі-приймання наданих послуг №43 від 08.09.2021, підписаного директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 з боку Виконавця та міським головою Виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 з боку Замовника, а також платіжного доручення Міськвиконком Ізмаїльської МР №88 від 08.09.2021 з призначенням платежу «0217700; 2240; управлінські посл (зовн. експертиза Менеджмент XХІет);Акт над. посл №43/08.09.21(в р.пр. Clean River/4.2/1), дог №232/15.11.19, ДУ №1, 2, 3 від 01.03.21; без ПДВ», з розрахункового рахунку Замовника № НОМЕР_1 , відкритого в ГУ ДКСУ в Одеській області, код банку 828011, на розрахунковий рахунок Виконавця № НОМЕР_2 , відкритий у ПАТ «ПУМБ» в м. Ізмаїл, були перераховані грошові кошти в сумі 258 920,00 грн, що призвело до необґрунтованого перерахування та вибуття з власності Ізмаїльської міської ради грошових коштів.

Продовжуючи злочинну діяльність у невстановлений органом досудового розслідування час, але не пізніше 11.10.2021, директор ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 за попередньою змовою із менеджером проекту «Чиста Ріка», який фінансується Європейським Союзом в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія Україна 2014-2020» ОСОБА_9 та інших невстановлених досудовим розслідуванням осіб, на виконання спільно розробленого злочинного плану та попередньо досягнутих домовленостей щодо незаконного заволодіння бюджетними коштами, які перебували у розпорядженні Головного бенефіціара Ізмаїльської міської ради та були передбачені для оплати послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до облікових документів, будучи службовою особою, діючи умисно, за невстановлених досудовим розслідуванням обставин та місці, здійснила підписання та затвердження звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 11.10.2021 за ХХІІ Етап (вересень 2021 року) в сумі 258 920,00 гривень до якого внесено завідомо неправдиві відомості, засвідчивши, таким чином, достовірність внесених завідомо неправдивих відомостей, щодо витрат для надання послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15 листопада 2019 р., а саме: Управлінські послуги (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту «Чиста ріка») код за ДК 021:2015: 79420000-4, а саме:

Група заходів 1;

Група заходів 2;

Група заходів 3;

Група заходів 4;

Встановлено, що фактично послуги не надавались, звіт про виконання послуг (етапів) від 11.10.2021 за ХХІІ Етап (вересень 2021 року) за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, підписаний та затверджений директором ОСОБА_4 ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» погоджений менеджером проекту ОСОБА_9 , визначає здійснення консультативно-дорадчих послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» на користь виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, а не послуги пов?язані з управлінням (менеджментом) за реалізацією проекту «Чиста ріка».

У подальшому, на підставі складеного звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 11.10.2021 за ХХІІ Етап (вересень 2021 року) між Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 та Директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» підписано акт здачі-приймання наданих послуг №47 від 11.10.2021.

Надалі, вказаний звіт про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 11.10.2021 за ХХІІ Етап (вересень 2021 року) разом з актом здачі-приймання наданих послуг №47 від 11.10.2021 за невстановлених досудовим розслідуванням обставин надано міському голові Ізмаїльської міської ради.

Продовжуючи злочинну діяльність, не дивлячись на реальну неправомочність та фактичну неможливість виконання ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» умов договору № 232 від 15.11.2019, ОСОБА_4 , діючи умисно, за попередньою змовою з менеджером проєкту ОСОБА_9 та іншими не встановленими досудовим розслідуванням особами, з корисливих мотивів, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, реалізуючи злочинний умисел, спрямований на незаконне заволодіння бюджетних коштів, шляхом зловживання своїм службовим становищем, 13.10.2021 на підставі звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 11.10.2021 за ХХІІ Етап (вересень 2021 року) та акту здачі-приймання наданих послуг №47 від 11.10.2021, підписаного директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер»

ОСОБА_4 з боку Виконавця та міським головою Виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 з боку Замовника, а також платіжного доручення Міськвиконком Ізмаїльської МР №114 від 12.10.2021 з призначенням платежу «0217700; 2240; управлінські посл (зовн. експертиза Менеджмент XХІІет);Акт над. посл№47/11.10.21 (в р.пр. Clean River/4.2/1), дог №232/15.11.19, ДУ №1, 2, 3 від 01.03.21; без ПДВ», з розрахункового рахунку Замовника № НОМЕР_1 , відкритого в ГУ ДКСУ в Одеській області,

код банку 828011, на розрахунковий рахунок Виконавця № НОМЕР_2 , відкритий у ПАТ «ПУМБ» в м. Ізмаїл, були перераховані грошові кошти в сумі 258 920,00 грн, що призвело до необґрунтованого перерахування та вибуття з власності Ізмаїльської міської ради грошових коштів.

Продовжуючи злочинну діяльність у невстановлений органом досудового розслідування час, але не пізніше 09.11.2021, директор ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 за попередньою змовою із менеджером проекту «Чиста Ріка», який фінансується Європейським Союзом в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія Україна 2014-2020» ОСОБА_9 та інших невстановлених досудовим розслідуванням осіб, на виконання спільно розробленого злочинного плану та попередньо досягнутих домовленостей щодо незаконного заволодіння бюджетними коштами, які перебували у розпорядженні Головного бенефіціара Ізмаїльської міської ради та були передбачені для оплати послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до облікових документів, будучи службовою особою, діючи умисно, за невстановлених досудовим розслідуванням обставин та місці, здійснила підписання та затвердження звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 09.11.2021 за ХХІІІ Етап (жовтень 2021 року) в сумі 155 352,00 гривень до якого внесено завідомо неправдиві відомості, засвідчивши, таким чином, достовірність внесених завідомо неправдивих відомостей, щодо витрат для надання послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15 листопада 2019 р., а саме: Управлінські послуги (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту «Чиста ріка») код за ДК 021:2015: 79420000-4, а саме:

Група заходів 1;

Група заходів 2;

Група заходів 3;

Група заходів 4;

Встановлено, що фактично послуги не надавались, звіт про виконання послуг (етапів) від 09.11.2021 за ХХІІІ Етап (жовтень 2021 року) за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, підписаний та затверджений директором ОСОБА_4 ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» погоджений менеджером проекту ОСОБА_9 , визначає здійснення консультативно-дорадчих послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» на користь виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, а не послуги пов?язані з управлінням (менеджментом) за реалізацією проекту «Чиста ріка».

У подальшому, на підставі складеного звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 09.11.2021 за ХХІІІ Етап (жовтень 2021 року) між Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 та Директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» підписано акт здачі-приймання наданих послуг №52 від 09.11.2021.

Надалі, вказаний звіт про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 09.11.2021 за ХХІІІ Етап (жовтень 2021 року) разом з актом здачі-приймання наданих послуг №52 від 09.11.2021 за невстановлених досудовим розслідуванням обставин надано міському голові Ізмаїльської міської ради.

Продовжуючи злочинну діяльність, не дивлячись на реальну неправомочність та фактичну неможливість виконання ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» умов договору № 232 від 15.11.2019, ОСОБА_4 , діючи умисно, за попередньою змовою з менеджером проєкту ОСОБА_9 та іншими не встановленими досудовим розслідуванням особами, з корисливих мотивів, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, реалізуючи злочинний умисел, спрямований на незаконне заволодіння бюджетних коштів, шляхом зловживання своїм службовим становищем, 12.11.2021 на підставі звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 09.11.2021 за ХХІІІ Етап (жовтень 2021 року) та акту здачі-приймання наданих послуг №52 від 09.11.2021, підписаного директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 з боку Виконавця та міським головою Виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 з боку Замовника, а також платіжного доручення Міськвиконком Ізмаїльської МР №123 від 11.11.2021 з призначенням платежу «0217700; 2240; управлінські посл (зовн. експертиза Менеджмент XХІІІет); Акт над. посл № 52/09.11.21(в р.пр. Clean River/4.2/1), дог №232/15.11.19, ДУ №1, 2, 3, 4/18.10.21; без ПДВ», з розрахункового рахунку Замовника № НОМЕР_1 , відкритого в ГУ ДКСУ в Одеській області, код банку 828011, на розрахунковий рахунок Виконавця № НОМЕР_2 , відкритий у ПАТ «ПУМБ» в м. Ізмаїл, були перераховані грошові кошти в сумі 155 352,00 грн, що призвело до необґрунтованого перерахування та вибуття з власності Ізмаїльської міської ради грошових коштів.

Продовжуючи злочинну діяльність у невстановлений органом досудового розслідування час, але не пізніше 13.12.2021, директор ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 за попередньою змовою із менеджером проекту «Чиста Ріка», який фінансується Європейським Союзом в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія Україна 2014-2020» ОСОБА_9 та інших невстановлених досудовим розслідуванням осіб, на виконання спільно розробленого злочинного плану та попередньо досягнутих домовленостей щодо незаконного заволодіння бюджетними коштами, які перебували у розпорядженні Головного бенефіціара Ізмаїльської міської ради та були передбачені для оплати послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до облікових документів, будучи службовою особою, діючи умисно, за невстановлених досудовим розслідуванням обставин та місці, здійснила підписання та затвердження звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) за ХXІV Етап (листопад 2021 року) в сумі 155 352,00 гривень до якого внесено завідомо неправдиві відомості, засвідчивши, таким чином, достовірність внесених завідомо неправдивих відомостей, щодо витрат для надання послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15 листопада 2019 р., а саме: Управлінські послуги (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту «Чиста ріка») код за ДК 021:2015: 79420000-4, а саме:

Група заходів 1;

Група заходів 2;

Група заходів 3;

Група заходів 4;

Встановлено, що фактично послуги не надавались, звіт про виконання послуг (етапів) за ХXІV Етап (листопад 2021 року) за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, підписаний та затверджений директором ОСОБА_4 ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» погоджений менеджером проекту ОСОБА_9 , визначає здійснення консультативно-дорадчих послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» на користь виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, а не послуги пов?язані з управлінням (менеджментом) за реалізацією проекту «Чиста ріка».

У подальшому, на підставі складеного звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) за ХXІV Етап (листопад 2021 року) між Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 та Директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» підписано акт здачі-приймання наданих послуг №55 від 09.12.2021.

Надалі, вказаний звіт про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) за ХXІV Етап (листопад 2021 року) разом з актом здачі-приймання наданих послуг №55 від 09.12.2021 за невстановлених досудовим розслідуванням обставин надано міському голові Ізмаїльської міської ради.

Продовжуючи злочинну діяльність, не дивлячись на реальну неправомочність та фактичну неможливість виконання ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» умов договору № 232 від 15.11.2019, ОСОБА_4 , діючи умисно, за попередньою змовою з менеджером проєкту ОСОБА_9 та іншими не встановленими досудовим розслідуванням особами, з корисливих мотивів, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, реалізуючи злочинний умисел, спрямований на незаконне заволодіння бюджетних коштів, шляхом зловживання своїм службовим становищем, 13.12.2021 на підставі звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) за ХXІV Етап (листопад 2021 року) та акту здачі-приймання наданих послуг №55 від 09.12.2021, підписаного директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер»

ОСОБА_4 з боку Виконавця та міським головою Виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 з боку Замовника, а також платіжного доручення Міськвиконком Ізмаїльської МР №143 від 10.12.2021 з призначенням платежу «0217700; 2240; управлінські посл (зовн. експертиза Менеджмент XХІVет); Акт над. посл №55/09.12.21 (в р. пр. Clean River/4.2/1), дог №232/15.11.19, ДУ №1, 2, 3, 4/18.10.21; без ПДВ», з розрахункового рахунку Замовника № НОМЕР_1 , відкритого в ГУ ДКСУ в Одеській області, код банку 828011, на розрахунковий рахунок Виконавця № НОМЕР_2 , відкритий у ПАТ «ПУМБ» в м. Ізмаїл, були перераховані грошові кошти в сумі 155 352,00 грн, що призвело до необґрунтованого перерахування та вибуття з власності Ізмаїльської міської ради грошових коштів.

Продовжуючи злочинну діяльність у невстановлений органом досудового розслідування час, але не пізніше 23.12.2021, директор ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 за попередньою змовою із менеджером проекту «Чиста Ріка», який фінансується Європейським Союзом в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія Україна 2014-2020» ОСОБА_9 та інших невстановлених досудовим розслідуванням осіб, на виконання спільно розробленого злочинного плану та попередньо досягнутих домовленостей щодо незаконного заволодіння бюджетними коштами, які перебували у розпорядженні Головного бенефіціара Ізмаїльської міської ради та були передбачені для оплати послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до облікових документів, будучи службовою особою, діючи умисно, за невстановлених досудовим розслідуванням обставин та місці, здійснила підписання та затвердження звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) за ХXV Етап (грудень 2021 року) в сумі 155 352,00 гривень до якого внесено завідомо неправдиві відомості, засвідчивши, таким чином, достовірність внесених завідомо неправдивих відомостей, щодо витрат для надання послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15 листопада 2019 р., а саме: Управлінські послуги (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту «Чиста ріка») код за ДК 021:2015: 79420000-4, а саме:

Група заходів 1;

Група заходів 2;

Група заходів 3;

Група заходів 4;

Встановлено, що фактично послуги не надавались, звіт про виконання послуг (етапів) за ХXV Етап (грудень 2021 року) за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, підписаний та затверджений директором ОСОБА_4 ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» погоджений менеджером проекту ОСОБА_9 , визначає здійснення консультативно-дорадчих послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» на користь виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, а не послуги пов?язані з управлінням (менеджментом) за реалізацією проекту «Чиста ріка».

У подальшому, на підставі складеного звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) за ХXV Етап (грудень 2021 року) між Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 та Директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» підписано акт здачі-приймання наданих послуг №59 від 22.12.2021.

Надалі, вказаний звіт про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) за ХXV Етап (грудень 2021 року) разом з актом здачі-приймання наданих послуг №59 від 22.12.2021 за невстановлених досудовим розслідуванням обставин надано міському голові Ізмаїльської міської ради.

Продовжуючи злочинну діяльність, не дивлячись на реальну неправомочність та фактичну неможливість виконання ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» умов договору № 232 від 15.11.2019, ОСОБА_4 , діючи умисно, за попередньою змовою з менеджером проєкту ОСОБА_9 та іншими не встановленими досудовим розслідуванням особами, з корисливих мотивів, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, реалізуючи злочинний умисел, спрямований на незаконне заволодіння бюджетних коштів, шляхом зловживання своїм службовим становищем, 23.12.2021 на підставі звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) за ХXV Етап (грудень 2021 року) та акту здачі-приймання наданих послуг №59 від 22.12.2021, підписаного директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 з боку Виконавця та міським головою Виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 з боку Замовника, а також платіжного доручення Міськвиконком Ізмаїльської МР №171 від 22.12.2021 з призначенням платежу «0217700; 2240; управлінські посл (зовн. експертиза Менеджмент XХVет); Акт н/п№59/22.12.21 (проект Clean River/4.2/1), дог№232/15.11.19,ДУ№1, 2, 3, 4/18.10.21; без ПДВ», з розрахункового рахунку Замовника № НОМЕР_1 , відкритого в ГУ ДКСУ в Одеській області,

код банку 828011, на розрахунковий рахунок Виконавця № НОМЕР_2 , відкритий у ПАТ «ПУМБ» в м. Ізмаїл, були перераховані грошові кошти в сумі 155 352,00 грн, що призвело до необґрунтованого перерахування та вибуття з власності Ізмаїльської міської ради грошових коштів.

Продовжуючи злочинну діяльність у невстановлений органом досудового розслідування час, але не пізніше 09.02.2022, директор ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 за попередньою змовою із менеджером проекту «Чиста Ріка», який фінансується Європейським Союзом в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія Україна 2014-2020» ОСОБА_9 та інших невстановлених досудовим розслідуванням осіб, на виконання спільно розробленого злочинного плану та попередньо досягнутих домовленостей щодо незаконного заволодіння бюджетними коштами, які перебували у розпорядженні Головного бенефіціара Ізмаїльської міської ради та були передбачені для оплати послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до облікових документів, будучи службовою особою, діючи умисно, за невстановлених досудовим розслідуванням обставин та місці, здійснила підписання та затвердження звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 09.02.2022 за ХXVІ Етап (січень 2022 року) в сумі 155 352,00 гривень до якого внесено завідомо неправдиві відомості, засвідчивши, таким чином, достовірність внесених завідомо неправдивих відомостей, щодо витрат для надання послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15 листопада 2019 р., а саме: Управлінські послуги (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту «Чиста ріка») код за ДК 021:2015: 79420000-4, а саме:

Група заходів 1;

Група заходів 2;

Група заходів 3;

Група заходів 4;

Встановлено, що фактично послуги не надавались, звіт про виконання послуг (етапів) від 09.02.2022 за ХXVІ Етап (січень 2022 року) за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, підписаний та затверджений директором ОСОБА_4 ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» погоджений менеджером проекту ОСОБА_9 , визначає здійснення консультативно-дорадчих послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» на користь виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, а не послуги пов?язані з управлінням (менеджментом) за реалізацією проекту «Чиста ріка».

У подальшому, на підставі складеного звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 09.02.2022 за ХXVІ Етап (січень 2022 року) між Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради

ОСОБА_10 та Директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» підписано акт здачі-приймання наданих послуг №2 від 09.02.2022.

Надалі, вказаний звіт про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 09.02.2022 за ХXVІ Етап (січень 2022 року) разом з актом здачі-приймання наданих послуг №2 від 09.02.2022 за невстановлених досудовим розслідуванням обставин надано міському голові Ізмаїльської міської ради.

Продовжуючи злочинну діяльність, не дивлячись на реальну неправомочність та фактичну неможливість виконання ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» умов договору № 232 від 15.11.2019, ОСОБА_4 , діючи умисно, за попередньою змовою з менеджером проєкту ОСОБА_9 та іншими не встановленими досудовим розслідуванням особами, з корисливих мотивів, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, реалізуючи злочинний умисел, спрямований на незаконне заволодіння бюджетних коштів, шляхом зловживання своїм службовим становищем, 21.02.2022 на підставі звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 09.02.2022 за ХXVІ Етап (січень 2022 року) та акту здачі-приймання наданих послуг №2 від 09.02.2022, підписаного директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 з боку Виконавця та міським головою Виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 з боку Замовника, а також платіжного доручення Ізмаїльського міськвиконкому №23 від 10.02.2022 з призначенням платежу «0217700; 2240; управлінські посл (зовн. експертиза Менеджмент XХVІ ет); Акт н/п №2/09.02.22 (проектClean River/4.2/1), дог№232/15.11.19р, ДУ №5 від 04.01.22р; без ПДВ», з розрахункового рахунку Замовника № НОМЕР_1 , відкритого в ГУ ДКСУ в Одеській області, код банку 828011, на розрахунковий рахунок Виконавця № НОМЕР_2 , відкритий у ПАТ «ПУМБ» в м. Ізмаїл, були перераховані грошові кошти в сумі 155 352,00 грн, що призвело до необґрунтованого перерахування та вибуття з власності Ізмаїльської міської ради грошових коштів.

Продовжуючи злочинну діяльність у невстановлений органом досудового розслідування час, але не пізніше 18.03.2022, директор ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 за попередньою змовою із менеджером проекту «Чиста Ріка», який фінансується Європейським Союзом в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія Україна 2014-2020» ОСОБА_9 та інших невстановлених досудовим розслідуванням осіб, на виконання спільно розробленого злочинного плану та попередньо досягнутих домовленостей щодо незаконного заволодіння бюджетними коштами, які перебували у розпорядженні Головного бенефіціара Ізмаїльської міської ради та були передбачені для оплати послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до облікових документів, будучи службовою особою, діючи умисно, за невстановлених досудовим розслідуванням обставин та місці, здійснила підписання та затвердження звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 18.03.2022 за ХXVІІ Етап (лютий 2022 року) в сумі 155 352,00 гривень до якого внесено завідомо неправдиві відомості, засвідчивши достовірність внесених завідомо неправдивих відомостей, щодо витрат для надання послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15 листопада 2019 р., а саме: Управлінські послуги (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту «Чиста ріка») код за ДК 021:2015: 79420000-4, а саме:

Група заходів 1;

Група заходів 2;

Група заходів 3;

Група заходів 4;

Встановлено, що фактично послуги не надавались, звіт про виконання послуг (етапів) від 18.03.2022 за ХXVІІ Етап (лютий 2022 року) за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, підписаний та затверджений директором ОСОБА_4 ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» погоджений менеджером проекту ОСОБА_9 , визначає здійснення консультативно-дорадчих послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» на користь виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, а не послуги пов?язані з управлінням (менеджментом) за реалізацією проекту «Чиста ріка».

У подальшому, на підставі складеного звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 18.03.2022 за ХXVІІ Етап (лютий 2022 року) між Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради

ОСОБА_10 та Директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» підписано акт здачі-приймання наданих послуг №5 від 18.03.2022.

Надалі, вказаний звіт про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 18.03.2022 за ХXVІІ Етап (лютий 2022 року) разом з актом здачі-приймання наданих послуг №5 від 18.03.2022 за невстановлених досудовим розслідуванням обставин надано міському голові Ізмаїльської міської ради.

Продовжуючи злочинну діяльність, не дивлячись на реальну неправомочність та фактичну неможливість виконання ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» умов договору № 232 від 15.11.2019, ОСОБА_4 , діючи умисно, за попередньою змовою з менеджером проєкту ОСОБА_9 та іншими не встановленими досудовим розслідуванням особами, з корисливих мотивів, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, реалізуючи злочинний умисел, спрямований на незаконне заволодіння бюджетних коштів, шляхом зловживання своїм службовим становищем, 20.05.2022 на підставі звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 18.03.2022 за ХXVІІ Етап (лютий 2022 року) та акту здачі-приймання наданих послуг №5 від 18.03.2022, підписаного директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер»

ОСОБА_4 з боку Виконавця та міським головою Виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 з боку Замовника, а також платіжного доручення Ізмаїльського міськвиконкому №37 від 10.05.2023 з призначенням платежу «0217700; 2240; управлінські посл (зовн. експертиза Менеджмент XХVІІ ет); кр.заб. на 01.04.22, акт н/п №5/18.03.22 (проект Clean River/4.2/1), дог №232/15.11.19р, ДУ №5 від 04.01.22р; без ПДВ», з розрахункового рахунку Замовника № НОМЕР_1 , відкритого в ГУ ДКСУ в Одеській області, код банку 828011, на розрахунковий рахунок Виконавця № НОМЕР_2 , відкритий у ПАТ «ПУМБ» в м. Ізмаїл, були перераховані грошові кошти в сумі 155 352,00 грн, що призвело до необґрунтованого перерахування та вибуття з власності Ізмаїльської міської ради грошових коштів.

Продовжуючи злочинну діяльність у невстановлений органом досудового розслідування час, але не пізніше 15.04.2022, директор ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 за попередньою змовою із менеджером проекту «Чиста Ріка», який фінансується Європейським Союзом в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія Україна 2014-2020» ОСОБА_9 та інших невстановлених досудовим розслідуванням осіб, на виконання спільно розробленого злочинного плану та попередньо досягнутих домовленостей щодо незаконного заволодіння бюджетними коштами, які перебували у розпорядженні Головного бенефіціара Ізмаїльської міської ради та були передбачені для оплати послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до облікових документів, будучи службовою особою, діючи умисно, за невстановлених досудовим розслідуванням обставин та місці, здійснила підписання та затвердження звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 15.04.2022 за ХXVІІІ Етап (березень 2022 року) в сумі 155 352,00 гривень до якого внесено завідомо неправдиві відомості, засвідчивши, таким чином, достовірність внесених завідомо неправдивих відомостей, щодо витрат для надання послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15 листопада 2019 р., а саме: Управлінські послуги (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту «Чиста ріка») код за ДК 021:2015: 79420000-4, а саме:

Група заходів 1;

Група заходів 2;

Група заходів 3;

Група заходів 4;

Фактично послуги не надавались, звіт про виконання послуг (етапів) від 15.04.2022 за ХXVІІІ Етап (березень 2022 року) за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, підписаний та затверджений директором ОСОБА_4 ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» погоджений менеджером проекту ОСОБА_9 , визначає здійснення консультативно-дорадчих послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» на користь виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, а не послуги пов?язані з управлінням (менеджментом) за реалізацією проекту «Чиста ріка».

У подальшому, на підставі складеного звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 15.04.2022 за ХXVІІІ Етап (березень 2022 року) між Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 та Директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» підписано акт здачі-приймання наданих послуг №9 від 15.04.2022.

Надалі, вказаний звіт про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 15.04.2022 за ХXVІІІ Етап (березень 2022 року) разом з актом здачі-приймання наданих послуг №9 від 15.04.2022 за невстановлених досудовим розслідуванням обставин надано міському голові Ізмаїльської міської ради.

Продовжуючи злочинну діяльність, не дивлячись на реальну неправомочність та фактичну неможливість виконання ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» умов договору № 232 від 15.11.2019, ОСОБА_4 , діючи умисно, за попередньою змовою з менеджером проєкту ОСОБА_9 та іншими не встановленими досудовим розслідуванням особами, з корисливих мотивів, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, реалізуючи злочинний умисел, спрямований на незаконне заволодіння бюджетних коштів, шляхом зловживання своїм службовим становищем, 20.05.2022 на підставі звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 15.04.2022 за ХXVІІІ Етап (березень 2022 року) та акту здачі-приймання наданих послуг №9 від 15.04.2022, підписаного директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 з боку Виконавця та міським головою Виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 з боку Замовника, а також платіжного доручення Ізмаїльського міськвиконкому №43 від 19.04.2022 з призначенням платежу «0217700; 2240;управлінські послуги (зовн. експертиза Менеджмент XХVІІІет); Акт н/п№9 від 15.04.22 (проект Clean River/4.2/1), дог №232/15.11.19р, ДУ №5 від 04.01.22р; без ПДВ», з розрахункового рахунку Замовника № НОМЕР_1 , відкритого в ГУ ДКСУ в Одеській області, код банку 828011, на розрахунковий рахунок Виконавця № НОМЕР_2 , відкритий у ПАТ «ПУМБ» в м. Ізмаїл, були перераховані грошові кошти в сумі 155 352,00 грн, що призвело до необґрунтованого перерахування та вибуття з власності Ізмаїльської міської ради грошових коштів.

Продовжуючи злочинну діяльність у невстановлений органом досудового розслідування час, але не пізніше 14.06.2022, директор ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 за попередньою змовою із менеджером проекту «Чиста Ріка», який фінансується Європейським Союзом в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія Україна 2014-2020» ОСОБА_9 та інших невстановлених досудовим розслідуванням осіб, на виконання спільно розробленого злочинного плану та попередньо досягнутих домовленостей щодо незаконного заволодіння бюджетними коштами, які перебували у розпорядженні Головного бенефіціара Ізмаїльської міської ради та були передбачені для оплати послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до облікових документів, будучи службовою особою, діючи умисно, за невстановлених досудовим розслідуванням обставин та місці, здійснила підписання та затвердження звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 14.06.2022 за ХXІХ Етап (квітень 2022 року) в сумі 155 352,00 гривень до якого внесено завідомо неправдиві відомості, засвідчивши, таким чином, достовірність внесених завідомо неправдивих відомостей, щодо витрат для надання послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15 листопада 2019 р., а саме: Управлінські послуги (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту «Чиста ріка») код за ДК 021:2015: 79420000-4, а саме:

Група заходів 1;

Група заходів 2;

Група заходів 3;

Група заходів 4;

Встановлено, що фактично послуги не надавались, звіт про виконання послуг (етапів) від 14.06.2022 за ХXІХ Етап (квітень 2022 року) за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, підписаний та затверджений директором ОСОБА_4 ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» погоджений менеджером проекту ОСОБА_9 , визначає здійснення консультативно-дорадчих послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» на користь виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, а не послуги пов?язані з управлінням (менеджментом) за реалізацією проекту «Чиста ріка».

У подальшому, на підставі складеного звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 14.06.2022 за ХXІХ Етап (квітень 2022 року) між Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради

ОСОБА_10 та Директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» підписано акт здачі-приймання наданих послуг №11 від 14.06.2022.

Надалі, вказаний звіт про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 14.06.2022 за ХXІХ Етап (квітень 2022 року) разом з актом здачі-приймання наданих послуг №11 від 14.06.2022 за невстановлених досудовим розслідуванням обставин надано міському голові Ізмаїльської міської ради.

Продовжуючи злочинну діяльність у невстановлений органом досудового розслідування час, але не пізніше 14.06.2022, директор ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 за попередньою змовою із менеджером проекту «Чиста Ріка», який фінансується Європейським Союзом в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія Україна 2014-2020» ОСОБА_9 та інших невстановлених досудовим розслідуванням осіб, на виконання спільно розробленого злочинного плану та попередньо досягнутих домовленостей щодо незаконного заволодіння бюджетними коштами, які перебували у розпорядженні Головного бенефіціара Ізмаїльської міської ради та були передбачені для оплати послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до облікових документів, будучи службовою особою, діючи умисно, за невстановлених досудовим розслідуванням обставин та місці, здійснила підписання та затвердження звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 14.06.2022 за ХXХ Етап (травень 2022 року) в сумі 155 352,00 гривень до якого внесено завідомо неправдиві відомості, засвідчивши, таким чином, достовірність внесених завідомо неправдивих відомостей, щодо витрат для надання послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15 листопада 2019 р., а саме: Управлінські послуги (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту «Чиста ріка») код за ДК 021:2015: 79420000-4, а саме:

Група заходів 1;

Група заходів 2;

Група заходів 3;

Група заходів 4;

Фактично послуги не надавались, звіт про виконання послуг (етапів) від 14.06.2022 за ХXХ Етап (травень 2022 року) за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, підписаний та затверджений директором ОСОБА_4 ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» погоджений менеджером проекту ОСОБА_9 , визначає здійснення консультативно-дорадчих послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» на користь виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, а не послуги пов?язані з управлінням (менеджментом) за реалізацією проекту «Чиста ріка».

У подальшому, на підставі складеного звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 14.06.2022 за ХXХ Етап (травень 2022 року) між Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 та Директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» підписано акт здачі-приймання наданих послуг №11 від 14.06.2022.

Надалі, вказаний звіт про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 14.06.2022 за ХXХ Етап (травень 2022 року) разом з актом здачі-приймання наданих послуг №11 від 14.06.2022 за невстановлених досудовим розслідуванням обставин надано міському голові Ізмаїльської міської ради.

Продовжуючи злочинну діяльність, не дивлячись на реальну неправомочність та фактичну неможливість виконання ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» умов договору № 232 від 15.11.2019, ОСОБА_4 , діючи умисно, за попередньою змовою з менеджером проєкту ОСОБА_9 та іншими не встановленими досудовим розслідуванням особами, з корисливих мотивів, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, реалізуючи злочинний умисел, спрямований на незаконне заволодіння бюджетних коштів, шляхом зловживання своїм службовим становищем, 04.07.2022 на підставі звітів про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 14.06.2022 за ХXІХ Етап (квітень 2022 року) і за ХXХ Етап (травень 2022 року) та акту здачі-приймання наданих послуг №11 від 14.06.2022, підписаного директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 з боку Виконавця та міським головою Виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 з боку Замовника, а також платіжного доручення Ізмаїльського міськвиконкому №62 від 15.06.2022 з призначенням платежу «0217700; 2240; управлінські послуги (зовн. експертиза Менеджмент XХІХ.ХХХ етап); Акт н/п №11 від 14.06.22 (проект Clean River/4.2/1), дог №232/15.11.19р, ДУ №5 від 04.01.22р; без ПДВ», з розрахункового рахунку Замовника № НОМЕР_1 , відкритого в ГУ ДКСУ в Одеській області, код банку 828011, на розрахунковий рахунок Виконавця № НОМЕР_2 , відкритий у ПАТ «ПУМБ» в м. Ізмаїл, були перераховані грошові кошти в сумі 310 704,00 грн, що призвело до необґрунтованого перерахування та вибуття з власності Ізмаїльської міської ради грошових коштів.

Продовжуючи злочинну діяльність у невстановлений органом досудового розслідування час, але не пізніше 12.07.2022, директор ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 за попередньою змовою із менеджером проекту «Чиста Ріка», який фінансується Європейським Союзом в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія Україна 2014-2020» ОСОБА_9 та інших невстановлених досудовим розслідуванням осіб, на виконання спільно розробленого злочинного плану та попередньо досягнутих домовленостей щодо незаконного заволодіння бюджетними коштами, які перебували у розпорядженні Головного бенефіціара Ізмаїльської міської ради та були передбачені для оплати послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до облікових документів, будучи службовою особою, діючи умисно, за невстановлених досудовим розслідуванням обставин та місці, здійснила підписання та затвердження звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 12.07.2022 за ХXХІ Етап (червень 2022 року) в сумі 155 352,00 гривень до якого внесено завідомо неправдиві відомості, засвідчивши, таким чином, достовірність внесених завідомо неправдивих відомостей, щодо витрат для надання послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15 листопада 2019 р., а саме: Управлінські послуги (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту «Чиста ріка») код за ДК 021:2015: 79420000-4, а саме:

Група заходів 1;

Група заходів 2;

Група заходів 3;

Група заходів 4;

Встановлено, що фактично послуги не надавались, звіт про виконання послуг (етапів) від 12.07.2022 за ХXХІ Етап (червень 2022 року) за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, підписаний та затверджений директором ОСОБА_4 ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» погоджений менеджером проекту ОСОБА_9 , визначає здійснення консультативно-дорадчих послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» на користь виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, а не послуги пов?язані з управлінням (менеджментом) за реалізацією проекту «Чиста ріка».

У подальшому, на підставі складеного звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 12.07.2022 за ХXХІ Етап (червень 2022 року) між Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 та Директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» підписано акт здачі-приймання наданих послуг №13 від 12.07.2022.

Надалі, вказаний звіт про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 12.07.2022 за ХXХІ Етап (червень 2022 року) разом з актом здачі-приймання наданих послуг №13 від 12.07.2022 за невстановлених досудовим розслідуванням обставин надано міському голові Ізмаїльської міської ради.

Продовжуючи злочинну діяльність, не дивлячись на реальну неправомочність та фактичну неможливість виконання ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» умов договору № 232 від 15.11.2019, ОСОБА_4 , діючи умисно, за попередньою змовою з менеджером проєкту ОСОБА_9 та іншими не встановленими досудовим розслідуванням особами, з корисливих мотивів, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, реалізуючи злочинний умисел, спрямований на незаконне заволодіння бюджетних коштів, шляхом зловживання своїм службовим становищем, 28.07.2022 на підставі звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 12.07.2022 за ХXХІ Етап (червень 2022 року) та акту здачі-приймання наданих послуг №13 від 12.07.2022, підписаного директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер»

ОСОБА_4 з боку Виконавця та міським головою Виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 з боку Замовника, а також платіжного доручення Ізмаїльського міськвиконкому №81 від 13.07.2022 року з призначенням платежу «0217700; 2240; управлінські послуги (зовн. експертиза Менеджмент - XХХІет); Акт н/п №13 від 12.07.22 (проект Clean River/4.2/1), дог №232/15.11.19р, ДУ №5 від 04.01.22р; без ПДВ», з розрахункового рахунку Замовника № НОМЕР_1 , відкритого в ГУ ДКСУ в Одеській області, код банку 828011, на розрахунковий рахунок Виконавця № НОМЕР_2 , відкритий у ПАТ «ПУМБ» в м. Ізмаїл, були перераховані грошові кошти в сумі 155 352,00 грн, що призвело до необґрунтованого перерахування та вибуття з власності Ізмаїльської міської ради грошових коштів.

Продовжуючи злочинну діяльність у невстановлений органом досудового розслідування час, але не пізніше 15.08.2022, директор ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 за попередньою змовою із менеджером проекту «Чиста Ріка», який фінансується Європейським Союзом в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія Україна 2014-2020» ОСОБА_9 та інших невстановлених досудовим розслідуванням осіб, на виконання спільно розробленого злочинного плану та попередньо досягнутих домовленостей щодо незаконного заволодіння бюджетними коштами, які перебували у розпорядженні Головного бенефіціара Ізмаїльської міської ради та були передбачені для оплати послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до облікових документів, будучи службовою особою, діючи умисно, за невстановлених досудовим розслідуванням обставин та місці, здійснила підписання та затвердження звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 15.08.2022 за ХXХІІ Етап (липень 2022 року) в сумі 155 352,00 гривень до якого внесено завідомо неправдиві відомості, засвідчивши, таким чином, достовірність внесених завідомо неправдивих відомостей, щодо витрат для надання послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15 листопада 2019 р., а саме: Управлінські послуги (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту «Чиста ріка») код за ДК 021:2015: 79420000-4, а саме:

Група заходів 1;

Група заходів 2;

Група заходів 3;

Група заходів 4;

Встановлено, що фактично послуги не надавались, звіт про виконання послуг (етапів) від 15.08.2022 за ХXХІІ Етап (липень 2022 року) за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, підписаний та затверджений директором ОСОБА_4 ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» погоджений менеджером проекту ОСОБА_9 , визначає здійснення консультативно-дорадчих послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» на користь виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, а не послуги пов?язані з управлінням (менеджментом) за реалізацією проекту «Чиста ріка».

У подальшому, на підставі складеного звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 15.08.2022 за ХXХІІ Етап (липень 2022 року) між Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 та Директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» підписано акт здачі-приймання наданих послуг №16 від 15.08.2022.

Надалі, вказаний звіт про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 15.08.2022 за ХXХІІ Етап (липень 2022 року) разом з актом здачі-приймання наданих послуг №16 від 15.08.2022 за невстановлених досудовим розслідуванням обставин надано міському голові Ізмаїльської міської ради.

Продовжуючи злочинну діяльність, не дивлячись на реальну неправомочність та фактичну неможливість виконання ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» умов договору № 232 від 15.11.2019, ОСОБА_4 , діючи умисно, за попередньою змовою з менеджером проєкту ОСОБА_9 та іншими не встановленими досудовим розслідуванням особами, з корисливих мотивів, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, реалізуючи злочинний умисел, спрямований на незаконне заволодіння бюджетних коштів, шляхом зловживання своїм службовим становищем, 19.08.2022 на підставі звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 15.08.2022 за ХXХІІ Етап (липень 2022 року) та акту здачі-приймання наданих послуг №16 від 15.08.2022, підписаного директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер»

ОСОБА_4 з боку Виконавця та міським головою Виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 з боку Замовника, а також платіжного доручення Ізмаїльського міськвиконкому №103 від 15.08.2022 року з призначенням платежу «0217700; 2240; управлінські послуги (зовн. експертиза Менеджмент XХХІІ ет); Акт н/п №16 від 15.08.22 (проект Clean River/4.2/1), дог№232/15.11.19р, ДУ №5 від 04.01.22р; без ПДВ», з розрахункового рахунку Замовника № НОМЕР_1 , відкритого в ГУ ДКСУ в Одеській області, код банку 828011, на розрахунковий рахунок Виконавця № НОМЕР_2 , відкритий у ПАТ «ПУМБ» в м. Ізмаїл, були перераховані грошові кошти в сумі 155 352,00 грн, що призвело до необґрунтованого перерахування та вибуття з власності Ізмаїльської міської ради грошових коштів.

Продовжуючи злочинну діяльність у невстановлений органом досудового розслідування час, але не пізніше 29.09.2022, директор ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 за попередньою змовою із менеджером проекту «Чиста Ріка», який фінансується Європейським Союзом в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія Україна 2014-2020» ОСОБА_9 та інших невстановлених досудовим розслідуванням осіб, на виконання спільно розробленого злочинного плану та попередньо досягнутих домовленостей щодо незаконного заволодіння бюджетними коштами, які перебували у розпорядженні Головного бенефіціара Ізмаїльської міської ради та були передбачені для оплати послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до облікових документів, будучи службовою особою, діючи умисно, за невстановлених досудовим розслідуванням обставин та місці, здійснила підписання та затвердження звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 05.09.2022 за ХXХІІІ Етап (серпня 2022 року) в сумі 155 352,00 гривень до якого внесено завідомо неправдиві відомості, засвідчивши, таким чином, достовірність внесених завідомо неправдивих відомостей, щодо витрат для надання послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15 листопада 2019 р., а саме: Управлінські послуги (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту «Чиста ріка») код за ДК 021:2015: 79420000-4, а саме:

Група заходів 1;

Група заходів 2;

Група заходів 3;

Група заходів 4;

Встановлено, що фактично послуги не надавались, звіт про виконання послуг (етапів) від 05.09.2022 за ХXХІІІ Етап (серпня 2022 року) за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, підписаний та затверджений директором ОСОБА_4 ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» погоджений менеджером проекту ОСОБА_9 , визначає здійснення консультативно-дорадчих послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» на користь виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, а не послуги пов?язані з управлінням (менеджментом) за реалізацією проекту «Чиста ріка».

У подальшому, на підставі складеного звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 05.09.2022 за ХXХІІІ Етап (серпня 2022 року) між Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 та Директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» підписано акт здачі-приймання наданих послуг №18 від 02.09.2022.

Надалі, вказаний звіт про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 05.09.2022 за ХXХІІІ Етап (серпня 2022 року) разом з актом здачі-приймання наданих послуг №18 від 02.09.2022 за невстановлених досудовим розслідуванням обставин надано міському голові Ізмаїльської міської ради.

Продовжуючи злочинну діяльність, не дивлячись на реальну неправомочність та фактичну неможливість виконання ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» умов договору № 232 від 15.11.2019, ОСОБА_4 , діючи умисно, за попередньою змовою з менеджером проєкту ОСОБА_9 та іншими не встановленими досудовим розслідуванням особами, з корисливих мотивів, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, реалізуючи злочинний умисел, спрямований на незаконне заволодіння бюджетних коштів, шляхом зловживання своїм службовим становищем, 29.09.2022 на підставі звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 05.09.2022 за ХXХІІІ Етап (серпня 2022 року) та акту здачі-приймання наданих послуг №18 від 02.09.2022, підписаного директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 з боку Виконавця та міським головою Виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 з боку Замовника, а також платіжного доручення Ізмаїльського міськвиконкому №б/н з призначенням платежу «0217700; 2240; управлінські послуги (зовн. експертиза Менеджмент XХХІІІ ет); Акт н/п №18 від 02.09.22 (проектClean River/4.2/1), дог №232/15.11.19р, ДУ №5 від 04.01.22р; без ПДВ», з розрахункового рахунку Замовника № НОМЕР_1 , відкритого в ГУ ДКСУ в Одеській області, код банку 828011, на розрахунковий рахунок Виконавця № НОМЕР_2 , відкритий у ПАТ «ПУМБ» в м. Ізмаїл, були перераховані грошові кошти в сумі 155 352,00 грн, що призвело до необґрунтованого перерахування та вибуття з власності Ізмаїльської міської ради грошових коштів.

Продовжуючи злочинну діяльність у невстановлений органом досудового розслідування час, але не пізніше 25.10.2022, директор ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 за попередньою змовою із іншими не встановленими досудовим розслідуванням особами, на виконання спільно розробленого злочинного плану та попередньо досягнутих домовленостей щодо незаконного заволодіння бюджетними коштами, які перебували у розпорядженні Головного бенефіціара Ізмаїльської міської ради та були передбачені для оплати послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до облікових документів, будучи службовою особою, діючи умисно, за невстановлених досудовим розслідуванням обставин та місці, здійснила підписання та затвердження звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 25.10.2022 за ХXХІV Етап (вересень 2022 року) в сумі 155 352,00 гривень до якого внесено завідомо неправдиві відомості, засвідчивши, таким чином, достовірність внесених завідомо неправдивих відомостей, щодо витрат для надання послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15 листопада 2019 р., а саме: Управлінські послуги (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту «Чиста ріка») код за ДК 021:2015: 79420000-4.

Встановлено, що фактично послуги не надавались, звіт про виконання послуг (етапів) від 25.10.2022 за ХXХІV Етап (вересень 2022 року) за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, підписаний та затверджений директором ОСОБА_4 ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» погоджений менеджером проекту ОСОБА_15 , визначає здійснення консультативно-дорадчих послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» на користь виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, а не послуги пов?язані з управлінням (менеджментом) за реалізацією проекту «Чиста ріка».

У подальшому, на підставі складеного звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 25.10.2022 за ХXХІV Етап (вересень 2022 року) між Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 та Директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» підписано акт здачі-приймання наданих послуг №21 від 26.10.2022.

Надалі, вказаний звіт про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 25.10.2022 за ХXХІV Етап (вересень 2022 року) разом з актом здачі-приймання наданих послуг №21 від 26.10.2022 за невстановлених досудовим розслідуванням обставин надано міському голові Ізмаїльської міської ради.

Продовжуючи злочинну діяльність, не дивлячись на реальну неправомочність та фактичну неможливість виконання ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» умов договору № 232 від 15.11.2019, директор ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 за попередньою змовою із іншими не встановленими досудовим розслідуванням особами, з корисливих мотивів, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, реалізуючи злочинний умисел, спрямований на незаконне заволодіння бюджетних коштів, шляхом зловживання своїм службовим становищем, 28.10.2022 на підставі звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 25.10.2022 за ХXХІV Етап (вересень 2022 року) та акту здачі-приймання наданих послуг №21 від 26.10.2022, підписаного директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 з боку Виконавця та міським головою Виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 з боку Замовника, а також платіжного доручення Ізмаїльського міськвиконкому з призначенням платежу «0217700; 2240; управлінські послуги (зовн. експертиза Менеджмент ХXХІV ет); Акт н/п №21 від 26.10.22 (проектClean River/4.2/1), дог №232/15.11.19р, ДУ №5 від 04.01.22р; без ПДВ», з розрахункового рахунку Замовника № НОМЕР_1 , відкритого в ГУ ДКСУ в Одеській області, код банку 828011, на розрахунковий рахунок Виконавця № НОМЕР_2 , відкритий у ПАТ «ПУМБ» в м. Ізмаїл, були перераховані грошові кошти в сумі 155 352,00 грн, що призвело до необґрунтованого перерахування та вибуття з власності Ізмаїльської міської ради грошових коштів.

Продовжуючи злочинну діяльність у невстановлений органом досудового розслідування час, але не пізніше 09.11.2022, директор ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 за попередньою змовою із іншими не встановленими досудовим розслідуванням особами, на виконання спільно розробленого злочинного плану та попередньо досягнутих домовленостей щодо незаконного заволодіння бюджетними коштами, які перебували у розпорядженні Головного бенефіціара Ізмаїльської міської ради та були передбачені для оплати послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до облікових документів, будучи службовою особою, діючи умисно, за невстановлених досудовим розслідуванням обставин та місці, здійснила підписання та затвердження звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 09.11.2022 за ХXХV Етап (жовтень 2022 року) в сумі 155 352,00 гривень до якого внесено завідомо неправдиві відомості, засвідчивши достовірність внесених завідомо неправдивих відомостей, щодо витрат для надання послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15 листопада 2019 р., а саме: Управлінські послуги (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту «Чиста ріка») код за ДК 021:2015: 79420000-4.

Встановлено, що фактично послуги не надавались, звіт про виконання послуг (етапів) від 09.11.2022 за ХXХV Етап (жовтень 2022 року) за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, підписаний та затверджений директором ОСОБА_4 ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» погоджений менеджером проекту ОСОБА_15 , визначає здійснення консультативно-дорадчих послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» на користь виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, а не послуги пов?язані з управлінням (менеджментом) за реалізацією проекту «Чиста ріка».

У подальшому, на підставі складеного звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 09.11.2022 за ХXХV Етап (жовтень 2022 року) між Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 та Директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» підписано акт здачі-приймання наданих послуг №23 від 09.11.2022.

Надалі, вказаний звіт про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 09.11.2022 за ХXХV Етап (жовтень 2022 року) разом з актом здачі-приймання наданих послуг №23 від 09.11.2022 за невстановлених досудовим розслідуванням обставин надано міському голові Ізмаїльської міської ради.

Продовжуючи злочинну діяльність, не дивлячись на реальну неправомочність та фактичну неможливість виконання ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» умов договору № 232 від 15.11.2019, директор ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 за попередньою змовою із іншими не встановленими досудовим розслідуванням особами, з корисливих мотивів, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, реалізуючи злочинний умисел, спрямований на незаконне заволодіння бюджетних коштів, шляхом зловживання своїм службовим становищем, 21.11.2022 на підставі звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 09.11.2022 за ХXХV Етап (жовтень 2022 року) та акту здачі-приймання наданих послуг №23 від 09.11.2022, підписаного директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер»

ОСОБА_4 з боку Виконавця та міським головою Виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 з боку Замовника, а також платіжного доручення Ізмаїльського міськвиконкому з призначенням платежу «0217700; 2240; управлінські послуги (зовн. експертиза Менеджмент ХXХV ет); Акт н/п №23 від 09.11.22 (проектClean River/4.2/1), дог №232/15.11.19р, ДУ №5 від 04.01.22р; без ПДВ», з розрахункового рахунку Замовника № НОМЕР_1 , відкритого в ГУ ДКСУ в Одеській області, код банку 828011, на розрахунковий рахунок Виконавця № НОМЕР_2 , відкритий у ПАТ «ПУМБ» в м. Ізмаїл, були перераховані грошові кошти в сумі 155 352,00 грн, що призвело до необґрунтованого перерахування та вибуття з власності Ізмаїльської міської ради грошових коштів.

Продовжуючи злочинну діяльність у невстановлений органом досудового розслідування час, але не пізніше 06.12.2022, директор ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 за попередньою змовою із іншими не встановленими досудовим розслідуванням особами, на виконання спільно розробленого злочинного плану та попередньо досягнутих домовленостей щодо незаконного заволодіння бюджетними коштами, які перебували у розпорядженні Головного бенефіціара Ізмаїльської міської ради та були передбачені для оплати послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до облікових документів, будучи службовою особою, діючи умисно, за невстановлених досудовим розслідуванням обставин та місці, здійснила підписання та затвердження звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 06.12.2022 за ХXХVІ Етап (листопад 2022 року) в сумі 155 352,00 гривень до якого внесено завідомо неправдиві відомості, засвідчивши, таким чином, достовірність внесених завідомо неправдивих відомостей, щодо витрат для надання послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15 листопада 2019 р., а саме: Управлінські послуги (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту «Чиста ріка») код за ДК 021:2015: 79420000-4.

Встановлено, що фактично послуги не надавались, звіт про виконання послуг (етапів) від 06.12.2022 за ХXХVІ Етап (листопад 2022 року) за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, підписаний та затверджений директором ОСОБА_4 ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» погоджений менеджером проекту ОСОБА_15 , визначає здійснення консультативно-дорадчих послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» на користь виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, а не послуги пов?язані з управлінням (менеджментом) за реалізацією проекту «Чиста ріка».

У подальшому, на підставі складеного звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 06.12.2022 за ХXХVІ Етап (листопад 2022 року) між Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 та Директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» підписано акт здачі-приймання наданих послуг №26 від 06.12.2022.

Надалі, вказаний звіт про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 06.12.2022 за ХXХVІ Етап (листопад 2022 року) разом з актом здачі-приймання наданих послуг №26 від 06.12.2022 за невстановлених досудовим розслідуванням обставин надано міському голові Ізмаїльської міської ради.

Продовжуючи злочинну діяльність, не дивлячись на реальну неправомочність та фактичну неможливість виконання ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» умов договору № 232 від 15.11.2019, ОСОБА_4 , діючи умисно, за попередньою змовою з іншими не встановленими досудовим розслідуванням особами, з корисливих мотивів, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, реалізуючи злочинний умисел, спрямований на незаконне заволодіння бюджетних коштів, шляхом зловживання своїм службовим становищем, 16.12.2022 на підставі звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 06.12.2022 за ХXХVІ Етап (листопад 2022 року) та акту здачі-приймання наданих послуг №26 від 06.12.2022, підписаного директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 з боку Виконавця та міським головою Виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 з боку Замовника, а також платіжного доручення Ізмаїльського міськвиконкому з призначенням платежу «0217700; 2240; управлінські послуги (зовн. експертиза Менеджмент ХXХVІ ет); Акт н/п №26 від 06.12.22 (проектClean River/4.2/1), дог №232/15.11.19р, ДУ №5 від 04.01.22р; без ПДВ. Зарахування платежу №132_CF01X/965 від 15/12/2022; Банк.820172Пл-к Ізмаїльськи», з розрахункового рахунку Замовника № НОМЕР_1 , відкритого в ГУ ДКСУ в Одеській області, код банку 828011, на розрахунковий рахунок Виконавця № НОМЕР_2 , відкритий у ПАТ «ПУМБ» в м. Ізмаїл, були перераховані грошові кошти в сумі 155 352,00 грн, що призвело до необґрунтованого перерахування та вибуття з власності Ізмаїльської міської ради грошових коштів.

Продовжуючи злочинну діяльність у невстановлений органом досудового розслідування час, але не пізніше 20.12.2022, директор ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 за попередньою змовою за попередньою змовою із іншими не встановленими досудовим розслідуванням особами, на виконання спільно розробленого злочинного плану та попередньо досягнутих домовленостей щодо незаконного заволодіння бюджетними коштами, які перебували у розпорядженні Головного бенефіціара Ізмаїльської міської ради та були передбачені для оплати послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до облікових документів, будучи службовою особою, діючи умисно, за невстановлених досудовим розслідуванням обставин та місці, здійснила підписання та затвердження звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 20.12.2022 за ХXХVІІ Етап (грудень 2022 року) в сумі 155 352,00 гривень до якого внесено завідомо неправдиві відомості, засвідчивши достовірність внесених завідомо неправдивих відомостей, щодо витрат для надання послуг за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15 листопада 2019 р., а саме: Управлінські послуги (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту «Чиста ріка») код за ДК 021:2015: 79420000-4.

Встановлено, що фактично послуги не надавались, звіт про виконання послуг (етапів) від 20.12.2022 за ХXХVІІ Етап (грудень 2022 року) за Договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти №232 від 15.11.2019, підписаний та затверджений директором ОСОБА_4 ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» погоджений менеджером проекту ОСОБА_15 , визначає здійснення консультативно-дорадчих послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» на користь виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, а не послуги пов?язані з управлінням (менеджментом) за реалізацією проекту «Чиста ріка».

У подальшому, на підставі складеного звіту про виконання послуг

ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 20.12.2022 за ХXХVІІ Етап (грудень 2022 року) між Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 та Директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» підписано акт здачі-приймання наданих послуг №27 від 20.12.2022.

Надалі, вказаний звіт про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 20.12.2022 за ХXХVІІ Етап (грудень 2022 року) разом з актом здачі-приймання наданих послуг №27 від 20.12.2022 за невстановлених досудовим розслідуванням обставин надано міському голові Ізмаїльської міської ради.

Продовжуючи злочинну діяльність, не дивлячись на реальну неправомочність та фактичну неможливість виконання ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» умов договору № 232 від 15.11.2019, ОСОБА_4 , діючи умисно, за попередньою змовою з іншими не встановленими досудовим розслідуванням особами, з корисливих мотивів, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, реалізуючи злочинний умисел, спрямований на незаконне заволодіння бюджетних коштів, шляхом зловживання своїм службовим становищем, 29.12.2022 на підставі звіту про виконання послуг ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» (етапів) від 20.12.2022 за ХXХVІІ Етап (грудень 2022 року) та акту здачі-приймання наданих послуг №27 від 20.12.2022, підписаного директором ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» ОСОБА_4 з боку Виконавця та міським головою Виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради ОСОБА_10 з боку Замовника, а також платіжного доручення Ізмаїльського міськвиконкому з призначенням платежу «0217700; 2240; управлінські послуги (зовн. експертиза Менеджмент ХXХVІІ ет); Акт н/п №27 від 20.12.22 (проектClean River/4.2/1), дог №232/15.11.19р, ДУ №5 від 04.01.22р; без ПДВ.», з розрахункового рахунку Замовника № НОМЕР_1 , відкритого в ГУ ДКСУ в Одеській області, код банку 828011, на розрахунковий рахунок Виконавця № НОМЕР_2 , відкритий у ПАТ «ПУМБ» в м. Ізмаїл, були перераховані грошові кошти в сумі 155 352,00 грн, що призвело до необґрунтованого перерахування та вибуття з власності Ізмаїльської міської ради грошових коштів.

В судовому засіданні прокурор клопотання підтримав в повному обсязі та просив його задовольнити.

Підозрюваний та захисник проти задоволення клопотання письмово заперечували, зважаючи на те, що підозрюваний має бездоганну репутацію, має трьох дітей, здійснює активну волонтерську діяльність, пов`язану із збором гуманітарної допомоги у Румунії, має численні грамоти, подяки, нагороди від державних та комунальних органів, керівництва ЗСУ.

Вислухавши доводи учасників процесу, дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя приходить до наступного.

Наявність обґрунтованої підозри у вчиненні ОСОБА_4 інкримінованого їй кримінального правопорушення повністю підтверджується зібраними у кримінальному провадженні доказами, а саме: протоколами допитів свідків, протоками НСРД, висновком судової економічної експертизи № 271 від 12.09.2023, та іншими зібраними у ході досудового розслідування належними та допустимими доказами.

За такого, слідчий суддя, приходить до висновку про обґрунтованість підозри по кримінальному провадженню за № 12022160000000626 від 14.09.2022 року відносно ОСОБА_4 у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч.3,4 ст. 191 КК України.

Враховуючи зазначене, а також обставини вчинення кримінального правопорушення, є підстави вважати, що підозрюваний може переховуватись від органів досудового розслідування та суду, а також вчинити аналогічне кримінальне правопорушення.

Слідчий суддя приходить до висновку, що з врахуванням презумції невинуватості у ОСОБА_16 мають місце процесуальні ризики, передбачені п.1,3 ч.1 ст.177 КПК України, а саме:

- переховуватися від органів розслідування та суду (п. 1 ч. 1 ст. 177 КПК України) ОСОБА_4 підозрюється у вчиненні тяжкого корупційного злочину, за яке передбачено покарання виключно у вигляді позбавлення волі на строк від п?яти до восьми років, у зв`язку з чим з метою уникнення притягнення до кримінальної відповідальності може переховуватись від органів досудового розслідування (у тому числі на тимчасово окупованих територіях), тому в разі не застосування до підозрюваного ОСОБА_4 запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, не перебуваючи під посиленим контролем, з урахуванням тяжкості кримінальної відповідальності, яка йому загрожує за вчинення кримінальних правопорушень, є реальні ризики того, що підозрювана ОСОБА_4 може здійснювати спроби переховуватися від органу досудового розслідування та суду;

- незаконно впливати на свідків та інших підозрюваних у даному кримінальному проваджені, перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином (п.п. 3, 4 ч. 1 ст. 177 КПК України) враховуючи, що ОСОБА_4 інкримінується вчинення кримінальних правопорушень у співучасті з іншими невстановленими службовими особами ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» підозрюваний може здійснити спроби впливати на вказаних осіб з метою уникнення їх притягнення до відповідальності. Також, враховуючи, що ОСОБА_4 займав керівну посаду у ТОВ «Ресурс Консалтинг Партнер» останній може використовувати своє службове становище з метою незаконного впливу на колишніх підлеглих працівників зазначеного товариства, які приймали участь у наданні послуг за договором про закупівлю послуг за бюджетні кошти № 232 (Далі Договір № 232), предметом якого є послуги: ДК 021:2015:79420000-4 Управлінські послуги (Зовнішня експертиза «Менеджмент» впровадження проекту чиста ріка) та на даний час не допитані у кримінальному провадженні, з метою уникнення від відбуття покарання у випадку винесення судом обвинувального вироку, тобто може незаконно впливати на свідків

В той же час, ризик, передбачений п.5 ч.1 ст.177 КПК України є незначним, та не був доведений під час судового розгляду.

У розумінні практики Європейського суду з прав людини, тяжкість обвинувачення не є самостійною підставою для утримання особи під вартою, проте таке обвинувачення у сукупності з іншими обставинами збільшує ризик втечі настільки, що його не можливо відвернути, не взявши особу під варту. У справі « Ілійков проти Болгарії» № 33977/96 від 26.07.2001р. ЄСПЛ зазначив, що «суворість передбаченого покарання є суттєвим елементом при оцінюванні ризиків переховування або повторного вчинення злочинів».

Відповідно до практики Європейського суду з прав людини, суд своїм рішенням повинен забезпечити не тільки права підозрюваного, а й високі стандарти охорони загальносуспільних прав та інтересів. Забезпечення таких стандартів, як підкреслює Європейський суду з прав людини, вимагає від суду більшої суворості в оцінці порушень цінностей суспільства.

Застосування більш м`яких запобіжних заходів, зокрема цілодобового домашнього арешту не зможуть забезпечити усунення встановлених ризиків, через те, що ОСОБА_4 зможе покинути місце проживання та територію України, а також спілкуватися із іншими фігурантами провадження за допомогою електронних засобів зв`язку, а також здійснювати вплив на свідків.

Враховуючи встановлені обставини, існування ризиків в їх сукупності та взаємозв`язку, на переконання слідчого судді запобіжний захід не пов`язаний з позбавленням волі у подальшому може негативно вплинути на проведення повного та неупередженого розслідування кримінального провадження та не забезпечити виконання підозрюваним покладених на нього обов`язків.

З урахуванням встановлених в судовому засіданні ризиків та обставин кримінального правопорушення, а також обґрунтованості клопотання сторони обвинувачення, підстав для застосування більш м`яких запобіжних заходів відносно підозрюваного в судовому засіданні встановлено не було.

Таким чином, прокурором під час розгляду клопотання, відповідно до вимог п. 3 ч. 1 ст. 194 КПК України, доведено недостатність для запобігання вказаному ризику застосування до підозрюваного більш м`яких ніж тримання під вартою запобіжних заходів, а це у свою чергу, враховуючи обґрунтованість підозри ОСОБА_4 у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч.3,4 ст. 191 КК України, за який законом передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до восьми років, згідно ч.1, п.5 ч.2 ст.183 КПК України, є підставою для застосування до підозрюваного ОСОБА_4 запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Відповідно до п.1 ч.4 ст.183 КПК України, слідчий суддя при постановленні ухвали про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, зобов`язаний визначити розмір застави достатньої для забезпечення виконання підозрюваним, обвинуваченим обов`язків, передбаченим цим кодексом, крім випадків, передбачених частиною четвертою цієї статті. В ухвалі слідчого судді обґрунтовується розмір застави.

Слідчий суддя приходить до висновку про відсутність підстав для визначення розміру застави у більш великому розмірі ніж визначено для особи підозрюваної у скоєнні тяжкого злочину, відповідно вимог ст.183 ч.3 КПК України.

Враховуючи те, що ОСОБА_4 підозрюється у вчиненні тяжкого корисливого кримінального злочину в умовах воєнного стану, а також ступінь встановлених ризиків, то слідчий суддя приходить до висновку, що застава в розмірі 70 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб зможе забезпечити виконання підозрюваною ОСОБА_4 обов`язків, передбачених цим Кодексом.

На підставі вище викладеного та керуючись ст. ст. 181, 183, 196 КПК України, слідчий суддя, -

У Х В А Л И В :

Клопотання старшого слідчого СУ ГУНП в Одеській області ОСОБА_6 погоджене з прокурором відділу Одеської обласної прокуратури ОСОБА_3 про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою ОСОБА_4 задовольнити частково.

Застосувати до підозрюваної ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 20 березня 2024 року включно.

Визначити розмір застави - 70 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб у сумі 211960 (двісті одинадцять тисяч дев`ятсот шістдесят) гривень, за умови внесення якої на призначений для цього депозитний рахунок територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеської області, ОСОБА_4 , слід негайно звільнити з - під варти.

У разі внесення вказаної застави покласти на підозрювану ОСОБА_4 , на строк до 20 березня 2024 року включно наступні обов`язки:

- за першою вимогою прибувати до слідчого, прокурора, слідчого судді та суду;

- повідомляти слідчого, прокурора та суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи;

- утримуватися від спілкування зі свідками у даному кримінальному провадженні, які визначені слідчим;

- здати на зберігання відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в`їзд в Україну.

Роз`яснити підозрюваній ОСОБА_4 , що відповідно до ч. ч. 8, 10, 11 ст.182 КПК України, у разі невиконання обов`язків заставодавцем, неявки підозрюваного за викликом до слідчого, прокурора, слідчого судді без поважних причин, чи порушення підозрюваним обов`язків, застава звертається в дохід держави і вирішується питання про застосування застави в більшому розмірі, або іншого запобіжного заходу з урахуванням положень ч. 7 ст. 194 КПК України.

Ухвала підлягає негайному виконанню після її оголошення.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга, протягом п`яти днів з дня її оголошення.

Подання апеляційної скарги на ухвалу зупиняє набрання нею законної сили, але не зупиняє її виконання.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудКиївський районний суд м. Одеси
Дата ухвалення рішення25.01.2024
Оприлюднено29.01.2024
Номер документу116557467
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про застосування запобіжних заходів тримання під вартою