ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КРИВОГО РОГУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
іменем України
Справа № 210/471/24
Провадження № 1-кс/210/148/24
25 січня 2024 року
Слідчий суддя Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області ОСОБА_1 , за участі секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Кривий Ріг клопотання слідчого СВ відділення поліції №2 Криворізького РУП ГУНП в Дніпропетровській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 , погоджене прокурором Криворізької південної окружної прокуратури ОСОБА_4 про арешт майна в межах кримінального провадженні № 12024041710000088 від 20.01.2024, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України,-
ВСТАНОВИВ:
До слідчого судді Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області надійшло вищевказане клопотання.
У клопотанні ставиться питання про накладення арешту шляхом заборони користування, розпоряджання та відчуження на вилучене в ході проведення 20 січня 2024 року огляду місця події на узбіччі проїжджої частини по пр. Металургів між ставками №1 і №2 в Металургійному районі м. Кривого Рогу: автомобіль марки «МЕРСЕДЕС», моделі «ВІТО» білого кольору, державний реєстраційний номер НОМЕР_1 він код: « НОМЕР_2 », ключ від автомобілю та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу серії НОМЕР_3 , які поміщені до спеціального пакету «Національної поліції України» з №PSP1073195, що належать гр. ОСОБА_5 ; 1058 пачок сигарет різних марок; 381 літр рідини з різким запахом спирту (22 пластикові ємкості об`ємом по 10 літрів кожна, 5 пластикових ємкостей об`ємом по 5 літрів кожна, 272 пластикові ємкості об`ємом по 0,5 літрів кожна), які було поміщено до 19 мішків та опечатано бірками із підписами слідчого та понятих, що належать ОСОБА_6 .
Обґрунтування клопотання.
Проведеним досудовим розслідуванням встановлено, що 20.01.2024 року по пр.Металургів 5 в Металургійному районі м. Кривий Ріг працівниками патрульної поліції було зупинено автомобіль марки «МЕРСЕДЕС», моделі «ВІТО», д.р.н. НОМЕР_1 під керуванням гр. ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який в кузові автомобіля незаконно перевозив ємкості із рідиною з різким запахом схожим на спирт, загальним об`ємом 381 літр та 1058 пачок сигарет різних марок без акцизу з метою подальшого збуту.
Під час проведення огляду місця події, а саме на узбіччі проїжджої частини по пр. Металургів між ставками №1 і №2 в Металургійному районі м. Кривого Рогу було виявлено автомобіль марки «МЕРСЕДЕС», моделі «ВІТО» білого кольору, державний реєстраційний номер НОМЕР_1 він код: « НОМЕР_2 ». На підставі ст. 34 Закону України «Про Національну поліцію», проведено огляд вказаного автомобіля під час якого в багажному відділенні було виявлено: 22 пластикові ємкості об`ємом по 10 літрів кожна при відкритті яких є різкий запах спирту; 5 пластикових ємкостей об`ємом по 5 літрів кожна, при відкритті яких є різкий запах спирту; 6 мішків білого кольору всередині кожного знаходились по 40 пластикових ємкостей об`ємом по 0,5 літрів кожна, при відкритті яких є різкий запах спирту та картонну коробку всередині яких знаходилось 32 пластикові ємкості об`ємом по 0,5 літрів кожна при відкритті яких є різкий запах спирту; 3 картонні коробки всередині яких знаходились блоки із сигаретами різних марок без акцизних марок, при перерахунку яких було встановлено, що всього мається 1058 пачок із сигаретами різних марок. Так 45 блоків було поміщено до картонної коробки, запечатано та опечатано біркою із підписами слідчого та понятих; 53 блока сигарет різних марок було поміщено до картонної коробки, запечатано та опечатано біркою із підписами слідчого та понятих; 168 пачок сигарет різних марок було поміщено до картонної коробки, запечатано та опечатано біркою із підписами слідчого та понятих.
З місця події вилучено: автомобіль марки «МЕРСЕДЕС», моделі «ВІТО» білого кольору, державний реєстраційний номер НОМЕР_1 він код: « НОМЕР_2 », ключ від автомобілю та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу серії НОМЕР_3 були поміщені до спеціального пакету «Національної поліції України» з №PSP1073195, 1058 пачок сигарет різних марок, 381 літр рідини з різким запахом спирту (22 пластикові ємкості об`ємом по 10 літрів кожна, 5 пластикових ємкостей об`ємом по 5 літрів кожна, 272 пластикові ємкості об`ємом по 0,5 літрів кожна), які було поміщено до 19 мішків та опечатано бірками із підписами слідчого та понятих. 20.01.2024 слідчим СВ ВП №2 Криворізького РУП ГУНП в Дніпропетровській області в порядку ст. 40, ч. 1 ст. 98, ст. ст. 100 КПК винесено постанову про визнання речових доказів та визначенні їх місця зберігання, відповідно до якого автомобіль марки «МЕРСЕДЕС», моделі «ВІТО» білого кольору, державний реєстраційний номер НОМЕР_1 він код: « НОМЕР_2 », ключ від автомобілю та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу серії НОМЕР_3 , які поміщені до спеціального пакету «Національної поліції України» з №PSP1073195; 1058 пачок сигарет різних марок; 381 літр рідини з різким запахом спирту (22 пластикові ємкості об`ємом по 10 літрів кожна, 5 пластикових ємкостей об`ємом по 5 літрів кожна, 272 пластикові ємкості об`ємом по 0,5 літрів кожна), які було поміщено до 19 мішків та опечатано бірками із підписами слідчого та понятих, визнано речовим доказом по матеріалам кримінального провадження №12024041710000088 від 20.01.2024, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України та визначено місце зберігання.
Отже, існує достатньо підстав вважати, що виявлені та вилучені в ході проведення огляду місця події 20.01.2024 на узбіччі проїжджої частини по пр. Металургів між ставками №1 і №2 в Металургійному районі м. Кривого Рогу за речові докази, а саме 1058 пачок сигарет різних марок; 381 літр рідини з різким запахом спирту (22 пластикові ємкості об`ємом по 10 літрів кожна, 5 пластикових ємкостей об`ємом по 5 літрів кожна, 272 пластикові ємкості об`ємом по 0,5 літрів кожна), є предметом кримінального правопорушення, містять на собі сліди кримінального правопорушення, мають значення для ходу досудового розслідування в якості речових доказів, та можуть бути використані в проведення судово-товарознавчої експертизи та або в інших експертизах, необхідних для виконання цілей кримінального провадження.
Також, існує підстави вважати, що вилучений автомобіль марки «МЕРСЕДЕС», моделі «ВІТО» білого кольору, державний реєстраційний номер НОМЕР_1 він код: « НОМЕР_2 », ключ від автомобілю та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу серії НОМЕР_3 , які поміщені до спеціального пакету «Національної поліції України» з №PSP1073195 є знаряддям кримінального правопорушення та можуть містити на собі сліди кримінального правопорушення.
Позиції сторін
В судове засідання слідчий та прокурор не з`явився, надали заяву про можливість розгляду клопотання без їх участі.
Володільця майна повідомлено про дату та місце розгляду клопотання, остання не з`явилась, клопотань про перенесення розгляду до суду не надходило.
У відповідності до ч. 4, 6 ст. 107 КПК України, у зв`язку з неявкою всіх учасників процесу, фіксація процесуальної дії за допомогою технічних засобів під час розгляду питання слідчим суддею про арешт майна, не здійснювалась.
Щодо дотримання строків звернення із клопотанням:
Частиною 5 статті 171 КПК визначено, що клопотання слідчого, прокурора про арешт тимчасово вилученого майна повинно бути подано не пізнішенаступного робочогодня післявилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, у якої його було вилучено.
Слідчим суддею встановлено, що клопотання про арешт тимчасово вилученого майна слідчий (за погодженням з прокурором) надійшло до канцелярії суду 22 січня 2024 року, майно вилучено під час огляду, проведеного 20 січня 2024 року. Строк звернення до слідчого судді, визначений абзацом не порушено.
Мотивація слідчого судді
Положеннями ч. 1статті 171 КПК Українипередбачено загальний порядок звернення прокурора, слідчого за погодженням з прокурором, а також цивільного позивача з клопотанням про арешт майна до слідчого судді.
Згідно з ч. 1 ст. 170 КПК України, арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна.
Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження.
Слідчий суддя враховує, що згідно з пунктом 1 частини 1 статті 91 КПК України у кримінальному провадженні підлягають доказуванню подія кримінального правопорушення (час, місце, спосіб та інші обставини вчинення кримінального правопорушення); а за частиною 2 статті 91 КПК України, доказування полягає у збиранні,перевірці та оцінці доказів з метою встановлення обставин, що мають значення для кримінального провадження.
Огляд речей, документів та комп`ютерних даних здійснюється з метою виявлення та фіксації відомостей щодо обставин вчинення кримінального правопорушення (ч. 1 ст. 237 КПК України).
Відповідно до частин 5, 7 статті 237 КПК Українипри проведенні огляду дозволяється вилучення лише речей і документів, які мають значення для кримінального провадження, та речей, вилучених з обігу. Усі вилучені речі і документи підлягають негайному огляду і опечатуванню із завіренням підписами осіб, які брали участь у проведенні огляду. У разі якщо огляд речей і документів на місці здійснити неможливо або їх огляд пов`язаний з ускладненнями, вони тимчасово опечатуються і зберігаються у такому вигляді доти, доки не буде здійснено їх остаточні огляд і опечатування. При огляді слідчий, прокурор або за їх дорученням залучений спеціаліст має право проводити вимірювання, фотографування, звуко- чи відеозапис, складати плани і схеми, виготовляти графічні зображення оглянутого місця чи окремих речей, виготовляти відбитки та зліпки, оглядати і вилучати речі і документи, які мають значення для кримінального провадження. Предмети, які вилучені законом з обігу, підлягають вилученню незалежно від їх відношення до кримінального провадження. Вилучені речі та документи, що не відносяться до предметів, які вилучені законом з обігу, вважаються тимчасово вилученим майном.
Встановлено що, 20 січня 2024 року під час проведення огляду місця події, а саме на узбіччі проїжджої частини по пр. Металургів між ставками №1 і №2 в Металургійному районі м. Кривого Рогу було виявлено автомобіль марки «МЕРСЕДЕС», моделі «ВІТО» білого кольору, державний реєстраційний номер НОМЕР_1 він код: « НОМЕР_2 ». На підставі ст. 34 Закону України «Про Національну поліцію», проведено огляд вказаного автомобіля під час якого в багажному відділенні було виявлено: 22 пластикові ємкості об`ємом по 10 літрів кожна при відкритті яких є різкий запах спирту; 5 пластикових ємкостей об`ємом по 5 літрів кожна, при відкритті яких є різкий запах спирту; 6 мішків білого кольору всередині кожного знаходились по 40 пластикових ємкостей об`ємом по 0,5 літрів кожна, при відкритті яких є різкий запах спирту та картонну коробку всередині яких знаходилось 32 пластикові ємкості об`ємом по 0,5 літрів кожна при відкритті яких є різкий запах спирту; 3 картонні коробки всередині яких знаходились блоки із сигаретами різних марок без акцизних марок, при перерахунку яких було встановлено, що всього мається 1058 пачок із сигаретами різних марок. Так 45 блоків було поміщено до картонної коробки, запечатано та опечатано біркою із підписами слідчого та понятих; 53 блока сигарет різних марок було поміщено до картонної коробки, запечатано та опечатано біркою із підписами слідчого та понятих; 168 пачок сигарет різних марок було поміщено до картонної коробки, запечатано та опечатано біркою із підписами слідчого та понятих.
В подальшому 20 січня 2024 року майно на яке слідчий хоче накласти арешт визнано речовим доказом по кримінальному провадженню №12024041710000088 від 20.01.2024.
Згідно положень статей 84 - 85 КПК України, доказами в кримінальному провадженні є фактичні дані, отримані у передбаченому цим Кодексом порядку, на підставі яких слідчий, прокурор, слідчий суддя і суд встановлюють наявність чи відсутність фактів та обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню. Процесуальними джерелами доказів є показання, речові докази, документи, висновки експертів.
Згідно з частиною 2 статті 168 КПК України тапунктів 1,3 частини 2 статті 167 КПК Українипід час обшуку може здійснюватисьтимчасове вилучення майна, щодо яких є достатні підстави вважати, що вони:
1) підшукані, виготовлені, пристосовані чи використані як засоби чи знаряддя вчинення кримінального правопорушення та (або) зберегли на собі його сліди;
2) призначалися (використовувалися) для схиляння особи до вчинення кримінального правопорушення, фінансування та/або матеріального забезпечення кримінального правопорушення або винагороди за його вчинення;
3) є предметом кримінального правопорушення, у тому числі пов`язаного з їх незаконним обігом;
4) одержані внаслідок вчинення кримінального правопорушення та/або є доходами від них, а також майно, в яке їх було повністю або частково перетворено.
З урахуванням положень частини 3 статті 214 КПК України, частини 7 статті 237 КПК України та статей 167-168 КПК України, вилучені під час огляду речі та предмети набули статуту тимчасово вилученого майна.
Слідчий, посилаючись на вимоги частини 2 статті 170КПК України, з метою забезпечення збереження речового доказу, просить накласти арешт на вказане майно. В обґрунтування клопотання прокурор зазначає, що вилучене майно визнано речовими доказами в даному кримінальному провадженні.
Відповідно до частини 5 статті 132 КПК України, під час розгляду питання про застосування заходів забезпечення кримінального провадження сторони кримінального провадження повинні подати слідчому судді докази обставин, на які вони посилаються.
Частиною 2 статті 170 КПК України передбачено, що завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження. Відповідно до вимог пункту 1 частини 2 статті 170 КПК України, арешт майна допускається з метою збереження речових доказів.
Згідно з частиною 3 статті 170 КПК України, у випадку, передбаченому пунктом 1 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним устатті 98цього Кодексу.
Відповідно до статті 98 КПК України,речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.Документи є речовими доказами, якщо вони містять ознаки, зазначені вчастині першійцієї статті.
Частиною 2 статті 173 КПК України передбачено, що при вирішенні питання про арешт майна слідчий суддя, суд повинен враховувати: 1) правову підставу для арешту майна; 2) можливість використання майна як доказу у кримінальному провадженні або застосування щодо нього спеціальної конфіскації (у разі арешту майна з підстав, передбачених пунктом 1 частини другої статті 170 цього Кодексу); 3) наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення або суспільно небезпечного діяння, що підпадає під ознаки діяння, передбаченого законом України про кримінальну відповідальність (у разі арешту майна з підстав, передбачених пунктами 2, 3 частини другої статті 170 цього Кодексу); 4) розмір шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, неправомірної вигоди, яка отримана юридичною особою; 5) розумність та співрозмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження; 6) наслідки арешту майна для підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб.
Кримінальна кваліфікація по даному кримінальному провадженню визначено як ч. 1 ст. 204 КК України, яка передбачає кримінальну відповідальність за незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених спирту етилового, спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, тютюну, промислових замінників тютюну, пального або інших підакцизних товарів.
Висновок слідчого судді
Одним із методів державної реакції на порушення, що носять кримінально-правовий характер, є заходи забезпечення кримінального провадження, передбачені ст.131 КПК, які виступають важливим елементом механізму здійснення завдань кримінального провадження при розслідуванні злочинів, зокремаарешт майна.
При застосуванні заходів забезпечення кримінального провадження слідчий суддя повинен діяти у відповідності до вимог КПК та судовою процедурою гарантувати дотримання прав, свобод та законних інтересів осіб, а також умов, за яких жодна особа не була б піддана необґрунтованому процесуальному обмеженню.
За загальними правилами, передбаченими ч.3 ст.132 КПК, застосування заходів забезпечення кримінального провадження допускається лише у разі, якщо слідчий, дізнавач, прокурор доведе, що :
- існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження;
- потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, дізнавача, прокурора;
- може бути виконане завдання, для виконання якого слідчий, дізнавач, прокурор звертається із клопотанням.
Слідчим у клопотанні обґрунтовано необхідність застосування такого забезпечення кримінального провадження, як арешт майна іправовою підставою,для накладення арешту на вищевказане майно, відповідно до п.1 ч.2 ст.170 КПК, слідчий зазначаєзбереження речових доказівта необхідність проведення слідчих дій.
Оцінюючи надані стороною обвинувачення докази, слідчий суддя вважає їх належними та допустимими, їх сукупність та взаємозв`язок між ними достатній для прийняття процесуального рішення про арешт, тому слідчий суддя приходить до висновку про наявність підстав для задоволення клопотання, оскільки слідчий довів достатність підстав вважати, що був вчинений злочин, ознаки якого містяться в диспозиції статті 204 КК України, а тому з метою забезпечення збереження речового доказу, який був отриманий під час проведення огляду місця події, можуть бути використані для доведення відомостей про факти чи обставини, що встановлюються під час кримінального провадження, тобто відповідають критеріям, передбачених у статті 98 КПК України.
Разом з тим, що стосується автомобіля «Мерседес», слідчий суддя не вбачає підстав для застосування одного із найсуворішого заходу забезпечення кримінального провадження - арешт майна у вигляді заборони користування, оскільки завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження, а тому слід застосувати найменш обтяжливий спосіб арешту майна в частині вилученого автомобіля.
Слідчий суддя погоджується з доводами сторони обвинувачення, що вказане майно може бути знаряддям вчинення злочину, разом з тим вважає за необхідне задовольнити клопотання лише в частині заборони відчуження та розпорядження автомобілем «МЕРСЕДЕС», моделі «ВІТО» білого кольору, державний реєстраційний номер НОМЕР_1 він код: « НОМЕР_2 ».
У той же час слідчий суддя звертає увагу, що відповідно до частини 2 статті 173 КПК України, при вирішенні питання про арешт майна слідчий суддя, суд повинен враховувати розумність та співрозмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження .
Згідно з частиною 10 статті 170 КПК України арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна. Не може бути арештовано майно, якщо воно перебуває у власності добросовісного набувача, крім арешту майна з метою забезпечення збереження речових доказів.
Відповідно до частини 4 статті 173 КПК України у разі задоволення клопотання слідчий суддя, суд застосовує найменш обтяжливий спосіб арешту майна. Слідчий суддя, суд зобов`язаний застосувати такий спосіб арешту майна, який не призведе до зупинення або надмірного обмеження правомірної підприємницької діяльності особи, або інших наслідків, які суттєво позначаються на інтересах інших осіб.
Згідно з частиною 11 статті 170 КПК Українизаборона або обмеження користування, розпорядження майном можуть бути застосовані лише у разі, коли існують обставини, які підтверджують, що їх незастосування призведе до приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі майна.
Матеріали, додані до клопотання, а так само і клопотання про арешт майна не містить обґрунтування застосування найбільш обтяжливих способів арешту, зокрема заборони використовувати тимчасово вилучено майна - автомобіля до прийняття остаточного рішення у кримінальному провадженні.
Враховуючи вищевикладене, а також правову підставу для арешту майна, наслідки арешту майна, розумність та співрозмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження, наявність об`єктивної необхідності та виправданість такого втручання у права і свободи особи, а також з метою забезпечення речових доказів, вважаю, що, клопотання підлягає частковому задоволенню.
Керуючись ст.ст. 98, 131, 132, 170-175, 233, 372 КПК України, слідчий суддя,
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання слідчого СВ відділення поліції №2 Криворізького РУП ГУНП в Дніпропетровській області старший лейтенант поліції ОСОБА_3 , погоджене прокурором Криворізької південної окружної прокуратури ОСОБА_4 про арешт майна в межах кримінального провадженні №12024041710000088 від 20.01.2024, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України задовольнити частково.
Накласти арешт шляхом заборони відчуження та розпорядження в рамках кримінального провадження внесеного до ЄРДР №12024041710000088 від 20.01.2024 року на вилучене в ході огляду місця події 20.01.2024 на узбіччі проїжджої частини по пр. Металургів між ставками №1 і №2 в Металургійному районі м. Кривого Рогу майно:
автомобіль марки «МЕРСЕДЕС», моделі «ВІТО» білого кольору, державний реєстраційний номер НОМЕР_1 він код: « НОМЕР_2 », ключ від автомобілю та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу серії НОМЕР_3 , які поміщені до спеціального пакету «Національної поліції України» з №PSP1073195, що належать гр. ОСОБА_5 .
Накласти арешт шляхом заборони відчужувати, розпоряджатись, використовувати вилучене майно до прийняття рішення по кримінальному провадженню та/або скасування арешту, окрім слідчого, прокурора для забезпечення збереження речових доказів, та/або подальшого звернення в дохід держави та виконання завдань кримінального провадження в рамках кримінального провадження внесеного до ЄРДР №12024041710000088 від 20.01.2024року на вилучене в ході огляду місця події 20.01.2024 на узбіччі проїжджої частини по пр. Металургів між ставками №1 і №2 в Металургійному районі м. Кривого Рогу на майно:
1058 пачок сигарет різних марок; 381 літр рідини з різким запахом спирту (22 пластикові ємкості об`ємом по 10 літрів кожна, 5 пластикових ємкостей об`ємом по 5 літрів кожна, 272 пластикові ємкості об`ємом по 0,5 літрів кожна), які було поміщено до 19 мішків та опечатано бірками із підписами слідчого та понятих, що належать ОСОБА_6
Роз`яснити, що підозрюваний, обвинувачений, їх захисник, законний представник, інший власник або володілець майна, представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, які не були присутні при розгляді питання про арешт майна, мають право заявити клопотання про скасування арешту майна повністю або частково. Таке клопотання під час досудового розслідування розглядається слідчим суддею, а під час судового провадження - судом.
Ухвала про арешт майна виконується негайно слідчим, прокурором.
Виконання ухвали про арешт майна покласти на прокурорів із групи, які є процесуальними керівниками у кримінальному провадженні №12024041710000088 від 20.01.2024.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду протягом 5 (п`яти) днів з дня її оголошення, а особою, яка не була присутньою під час проголошення ухвали в той самий строк з моменту отримання копії ухвали.
Слідчий суддя: ОСОБА_1
Суд | Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу |
Дата ухвалення рішення | 25.01.2024 |
Оприлюднено | 23.04.2024 |
Номер документу | 116565204 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна |
Кримінальне
Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
Чайкіна О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні