ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"25" січня 2024 р. м. Київ Справа № 911/2624/23
Розглянувши матеріали справи за позовом Приватного підприємства БЕКРИСТОН
Приватного підприємства Бекристон
до Товариства з обмеженою відповідальністю Франс Гурме
про стягнення 110 417,17 грн.
Суддя Т.П. Карпечкін
Без виклику представників сторін.
обставини справи:
До Господарського суду Київської області надійшла позовна заява Приватного підприємства Бекристон (далі позивач, ПП Бекристон) до Товариства з обмеженою відповідальністю Франс Гурме (далі відповідач, про стягнення 110 417,17 грн.
Ухвалою Господарського суду Київської області від 30.08.2023 року відкрито провадження у справі № 911/2624/23, справу призначено до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін (без проведення судового засідання).
Розгляд справи у порядку спрощеного позовного провадження здійснюється судом за правилами, встановленими цим Кодексом для розгляду справи в порядку загального позовного провадження, з особливостями, визначеними у главі 10 Господарського процесуального кодексу України.
Розгляд справи по суті в порядку спрощеного провадження починається з відкриття першого судового засідання або через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі, якщо судове засідання не проводиться (ч.ч. 1-2 ст. 252 Господарського процесуального кодексу України).
Суд розглядає справи у порядку спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі (ст. 248 Господарського процесуального кодексу України).
Відповідно до ч. 4 ст. 252 Господарського процесуального кодексу України за клопотанням сторони суд може відкласти розгляд справи з метою надання додаткового часу для подання відповіді на відзив та (або) заперечення, якщо вони не подані до першого судового засідання з поважних причин.
При розгляді справи у порядку спрощеного провадження суд досліджує докази і письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи, а у випадку розгляду справи з повідомленням (викликом) учасників справи - також заслуховує їх усні пояснення. Судові дебати не проводяться (ч. 8 ст. 252 Господарського процесуального кодексу України).
Суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої із сторін про інше (ч. 5 ст. 252 Господарського процесуального кодексу України).
Оскільки відповідач, належним чином повідомлений про розгляд даної справи, відзиву на позов та клопотання про розгляд справи в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін не надіслав, доказів повної або часткової сплати ним заборгованості, яка є предметом даного спору, не надав, клопотань про відкладення розгляду справи з метою надання додаткового часу для подання відзиву від відповідача не надходило, суд вважає, що, у відповідності до ч. 5 ст. 252 Господарського процесуального кодексу України, справа може бути розглянута по суті за наявними в ній матеріалами, яких достатньо для винесення рішення.
Відповідно до ч. 4 ст. 13 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних з вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій.
У ч. 8 ст. 252 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що при розгляді справи у порядку спрощеного провадження суд досліджує докази і письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи, а у випадку розгляду справи з повідомленням (викликом) учасників справи - також заслуховує їх усні пояснення. Судові дебати не проводяться.
Згідно з ч. 4 ст. 240 Господарського процесуального кодексу України у разі розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи суд підписує рішення без його проголошення.
Розглянувши матеріали справи та дослідивши надані докази, господарський суд
ВСТАНОВИВ:
15.01.2018 року між позивачем (орендодавець за договором) та відповідачем (орендар за договором) було укладено договір короткострокової оренди № КД-188 (далі - Договір, копія Договору - в матеріалах справи).
Відповідно до пункту 1.1. Договору орендодавець в порядку та на умовах, визначених цим Договором, передає орендарю у платне строкове користування (оренду) Ящики та Палети, які є власністю орендодавця, а орендар приймає ящики та палети виключно у місцях отримання зазначених у Додатку № 2 до даного Договору та використовує їх за цільовим призначенням.
Згідно з пунктом 1.2. Договору у строк та на умовах визначених Договором орендар повертає орендовані Ящики та/або Палети в Місця повернення зазначені у Додатку № 2.
Відповідно до пункту 2.1.5. Договору Ящики та Палети отримуються орендарем на підставі акту отримання Ящиків та/або Палет. Підписанням акту отримання Ящиків та/або Палет орендар засвідчує отримання Ящиків та/або Палети від орендодавця, та погодження кількості, якості, асортименту, місця отримання, відновлювальної вартості, дати повернення Ящика та/або Палет.
Підпунктом 2.2.1. пункту 2.2. Договору визначено, що орендар повертає орендовані Ящики та/або Палети орендодавцю чи його Повіреному/Виконавцю у Місця отримання та повернення, які визначені Додатком № 2 до даного Договору, у справному стані та у строк визначений Договором. Повернення Ящиків та/або Палет здійснюється за рахунок орендаря.
Підпунктом 2.2.2. пункту 2.2. Договору визначено, що повернення Ящиків та/або Палет на склади орендодавця здійснюється виключно на підставі Акту повернення ящиків та/або палет, зразком якого є Додаток № 6 до даного Договору. Підтвердженням факту повернення є належним чином оформлені, підписані уповноваженими представниками Сторін та скріплені печатками орендаря та орендодавця Акти повернення ящиків та/або палет. Відповідальність за складання Акту повернення ящиків та/або палет лягає на орендаря.
Підпунктом 2.2.3. пункту 2.2. Договору визначено, що повернення Ящиків та/або Палет на склади торгівельних мереж Повіреного/Виконавця здійснюється виключно на підставі Акту приймання - передачі ящиків та/або палет (для кожної з мереж передбачені окремі зразки оформлення Актів наведені у Додатках № 7, № 7-А, 7-Б до даного Договору), який складається у трьох примірниках для орендодавця, орендаря та Повіреного/Виконавця. Підтвердженням факту повернення Ящиків та/або Палет є належним чином оформлені, підписані уповноваженими представниками та скріплені печатками Орендаря та Повіреного/Виконавця Акти приймання-передачі ящиків та/або палет. Відповідальність за складання Акту приймання - передачі ящиків та/або палет лягає на орендаря.
Згідно з пунктом 3.1. договору відлік строку оренди розпочинається з дати отримання Ящиків та/або Палет за актом отримання Ящиків та/або Палет.
Строк оренди Ящика та/або Палет може складати: 7 (сім) календарних днів (Специфікація 1 Додаток № 8-1) або від 1 до 30 календарних днів (Специфікація 2 Додаток № 8-2). Сторони домовилися, що строк оренди погоджений сторонами зазначається в кожному замовленні та/або акті отримання Ящиків та/або палет (п. 3.2. Договору).
Відповідно до пункту 3.4. Договору Кількість Ящиків та/або Палет, які Орендар не повернув з оренди після закінчення строку оренди, вважаються втраченими або переданими Орендарю в повторну оренду, на умовах зазначених в Акті отримання ящиків та/або палет.
Згідно з пунктом 3.5. Договору Оренда Ящиків та/або Палет (у тому числі й повторна оренда) є платними, у зв`язку з чим оформлюється Рахунок на оплату та Акт надання послуг, відповідальність за складання яких лягає на Орендодавця.
Згідно з пунктом 3.6. Договору кількість Ящиків або Палет які залишились у орендаря та не повернуті орендодавцю після закінчення строку оренди та/або повторної оренди вважаються втраченими, а орендар несе відповідальність визначену Договором та чинним законодавством України.
Згідно з пунктом 4.5. Договору у випадку втрати, знищення або неповернення у погоджений Сторонами строк Ящика та/або Палет орендар крім нарахованої орендної плати, сплачує орендодавцю повну Відновлювальну вартість Ящика та/або Палет згідно Додатку № 1. Оплата здійснюється орендарем згідно з виставленим орендодавцем окремо рахунком на оплату на протязі 5 (п`яти) банківських днів з дати отримання орендарем такого рахунку на оплату.
Згідно з пунктом 5.2. підпункту 5.2.6. Договору орендар зобов`язаний здійснювати оплату за оренду Ящика та/або Палет, за втрачені Ящики та/або Палети, а також інші компенсації та штрафні санкції в повному обсязі, у відповідності умов даного Договору.
Відповідно з п. 8.1. Договору у випадку порушення умов даного Договору, Сторони несуть відповідальність визначену цим Договором та чинним в Україні законодавством. Порушенням умов даного Договору є його невиконання або неналежне виконання, тобто виконання з порушенням умов, визначених змістом даного Договору.
Згідно з п. 8.2. Договору у випадку втрати або знищення Ящика та/або Палет, які знаходяться в оренді або не повернення Ящика та/або Палет з оренди у строк передбачений Договором, орендар на вимогу орендодавця зобов`язаний сплатити штраф у розмірі Відновлювальної вартості Ящика та Палет з ПДВ, яка зазначена у Додатку № 1 до даного Договору, за кожну одиницю втраченого або не повернутого Ящика та/або Палет.
Відповідно до п. 8.9. Договору у випадку порушення строків повернення Ящиків та/або Палет з оренди, визначених та узгоджених Сторонами, орендодавець має право додатково нарахувати, а орендар у даному випадку зобов`язаний сплатити додаткову орендну плату за фактичний термін перебування Ящиків та/або Палет у орендаря, а також штраф у розмірі 5% (п`ять відсотків) вартості Ящика та/або Палет за кожен несвоєчасно повернутий з оренди Ящик та/або Палету.
На виконання Договору у березні - квітні 2021 року за актами отримання ящиків та тари № 5563 від 18.03.2021 року, № 5564 від 25.03.2021 року, № 5685 від 02.04.2021 року, № 5712 від 09.04.2021 року, № 5792 від 16.04.2021 року, № 5858 від 22.04.2021 року погоджений між сторонами строк оренди Ящиків та Палет складав 30 календарних днів.
Ціна оренди Ящиків та Палет, отриманих за вищезазначеними Актами отримання визначалася Специфікацією № 2.
Відповідно до пункту 2 Специфікації № 2 від 01.03.2019 року - Додаток № 8-2 до Договору в редакції Додаткової угоди № З від 01.03.2019 року до Договору вартість оренди одиниці Ящика та Палети строком на 30 (тридцяти) календарних днів оренди складала:
Пластиковий ящик зеленого кольору CR 628 14,00 грн. без ПДВ;
Пластиковий ящик зеленого кольору CR 623 13,50 грн. без ПДВ;
Пластиковий ящик зеленого кольору CR 616 13,00 грн. без ПДВ;
Пластиковий ящик зеленого кольору CR 611 12,50 грн. без ПДВ;
Пластиковий ящик зеленого кольору CR 4317 12,00 грн. без ПДВ;
Пластикова палета суцільна чорна CR 1208 55,00 грн. без ПДВ;
Дерев`яний євро-піддон DCR 1208 17,50 грн. без ПДВ.
Відповідно до пункту 1 Додатку № 1 від 15.03.2018 року до Договору (остання редакція Додатку № 1 до Договору узгоджена Сторонами у Додатковій угоді № 1 від 15.03.2018 року до Договору) відновлювана вартість Ящика та Палети складала:
Пластиковий ящик зеленого кольору CR 628 8,30 грн. без ПДВ;
Пластиковий ящик зеленого кольору CR 623 7,50 грн. без ПДВ;
Пластиковий ящик зеленого кольору CR 616 7,50 грн. без ПДВ;
Пластиковий ящик зеленого кольору CR 611 6,20 грн. без ПДВ;
Пластиковий ящик зеленого кольору CR 4317 5,00 грн. без ПДВ;
Пластикова палета суцільна чорна CR 1208 22,00 грн. без ПДВ;
Дерев`яний євро-піддон DCR 1208 6,00 грн. без ПДВ.
Ящики CR4317 були отримані Відповідачем в оренду у березні 2021 року у кількості 1200 одиниць з яких 353 одиниць Ящиків CR4317 були повернуті Відповідачем з оренди у березні 2021 року, а 847 одиниць Ящиків CR4317 Відповідач повинен був повернути з оренди у квітні 2021 року, що також підтверджується підписаними між Позивачем та Відповідачем Актами отримання ящиків та тари: № 5563 від 18.03.2021 року, № 5564 від 25.03.2021 року.
У квітні 2021 року Відповідач отримав в оренду ще 1 400 одиниць Ящиків CR4317 (в тому числі 29 палет), які Відповідач повинен був повернути з оренди у травні 2021 року, що підтверджується підписаними між Позивачем та Відповідачем Актами отримання ящиків та тари:
№ 5685 від 02.04.2021 року, згідно якого Відповідач отримав в оренду 400 одиниць Ящиків CR4317 (втому числі 10 палет), які зобов`язаний був повернути у строк до 02.05.2021 року;
№ 5712 від 09.04.2021 року, згідно якого Відповідач отримав в оренду 400 одиниць Ящиків CR4317 (втому числі 8 палет), які зобов`язаний був повернути у строк до 09.05.2021 року;
№ 5792 від 16.04.2021 року, згідно якого Відповідач отримав в оренду 300 одиниць Ящиків CR4317 (в тому числі 6 палет), які зобов`язаний був повернути у строк до 16.05.2021 року;
№ 5858 від 22.04.2021 року, згідно якого Відповідач отримав в оренду 300 одиниць Ящиків CR4317 (втому числі 5 палет), які зобов`язаний був повернути у строк до 22.05.2021 року Акти отримання наявні в матеріалах справи.
Позивач зазначає, що у квітня 2021 року Відповідач повернув з оренди: 1 ящик CR4317 ; 35 палет; 1 729 Ящиків CR4317.
Станом на 30.04.2021 року у Відповідача знаходилось (залишилось) в оренді 18 піддононів; 518 Ящиків CR4317, що підтверджується підписаним між Позивачем та Відповідачем Актом звіряння по оренді за період квітень 2021 року.
Як вбачається з матеріалів справи 518 одиниць Ящиків CR4317 надавалися Відповідачу в оренду строком на 30 календарних днів та повинні були бути повернуті Позивачу з оренди у травні 2021 року, а саме: 218 Ящиків CR4317, отриманих за Актом № 5792 від 16.04.2021 року, необхідно було повернути в строк до 16.05.2021 року; 300 Ящиків CR4317, отриманих за Актом № 5858 від 22.04.2021 року, необхідно було повернути в строк до 22.05.2021 року.
Проте 01.06.2021 року Відповідач з порушенням строків повернув Позивачу з оренди лише 339 Ящиків CR4317.
Відповідач в порушення умов Договору не повернув Позивачу з оренди 179 одиниць Ящиків CR4317, що підтверджується Актом звіряння по оренді за період: 01.06.2021 року - 01.03.2023 року.
Окрім того, у травні 2021 року Відповідач зобов`язаний був сплатити на користь Позивача 18 276,20 грн. за Актом надання послуг № 561 від 11.05.2021 року та на підставі Рахунка на оплату № 563 від 30.04.2021 року, однак в порушення умови Договору не оплатив вартість оренди в сумі 18 276,20 грн. та не доплатив 36 коп. заборгованості за лютий 2021 року.
У зв`язку з чим, станом на кінець травня 2021 року заборгованість Відповідача перед Позивачем за оренду ящиків складала 18 276,56 грн.
02.02.2022 року Позивач надіслав на адресу Відповідача (трек номер поштового відправлення 0207202437846) Вимогу про усунення порушень умов Договору № 23 від 02.02.2022 року в якій вимагав повернути 179 Ящиків CR4317 та сплатити заборгованість з орендної плати у розмірі 18 276,56 коп.
Проте вищезазначена вимога Позивача були проігнорована Відповідачем.
Оскільки станом на 01.03.2023 року Відповідач так і не повернув Позивачу з оренди 179 одиниць Ящиків та не сплатив заборгованість з орендної плати у розмірі 18 276,56 грн. на підставі пункту 3.4. Договору 179 одиниць Ящиків CR4317, які не були повернені Відповідачем з оренди після закінчення строку їх оренди, були визнані такими, що передані Відповідачу в повторну оренду на період з 23.05.2021 року до 05.03.2023 року (на кожні наступні 30 днів за ціною 2 577,60 грн. з ПДВ).
Відповідно до пункту 3.5. Договору оренда Ящиків та/або повторна оренда Ящиків є платною, з метою здійснення розрахунків щодо повторної оренди Позивач оформив Акт надання послуг № 171 від 01.03.2023 року та Рахунок на оплату № 174 від 01.03.2023 року на загальну суму 56 707, 20 грн. та надіслав (трек-номер поштового відправлення 0208109038547) Відповідачу Вимогу про сплату заборгованості, сплату загальної вартості повторної оренди та повернення ящиків № 02 від 01.03.2023 року.
Проте, Відповідач проігнорував зазначену вимогу Позивача та не виконав свої зобов`язання за Договором.
Оскільки. Відповідач так і не повернув з оренди та повторної оренди позивачу 179 одиниць Ящиків CR4317 і не сплатив на користь Позивача заборгованість з орендної плати та вартість повторної оренди, на підставі пункту 3.6. Договору Позивач визнав неповернуті Ящики втраченими.
Відповідно до пунктів 4.5, 5.2.6., 8.2. Договору у випадку не повернення та/або втрати ящиків Відповідач зобов`язаний сплатити (компенсувати) на користь Позивача повну відновлювану вартість втрачених ящиків в тому числі з урахуванням ПДВ.
Також Позивач звернувся до Відповідача з претензією № 03 від 18.05.2023 року з доданими до неї Актом наданих послуг № 365 від 18.05.2023 року та Рахунком на оплату № 371 від 18.05.2023 року на загальну суму 35 433,41 грн., однак дана претензія залишилась без задоволення.
У зв`язку з чим Позивач звернувся з даним позовом та просив стягнути з Відповідача заборгованість на загальну суму 110 417,17 грн. з яких: 18 276,56 грн. не оплачена сума вартості оренди Ящиків на підставі Акту надання послуг № 561 від 11.05.2021 року та у зв`язку із не доплатою 36 коп. (при оплаті 16.03.2021 року заборгованості за лютий 2021 року); 56 707,20 грн. не оплачена сума вартості повторної оренди Ящиків за період з 23.05.2021 року по 05.03.2023 року; 35 433,41 грн. не оплачена суму відновлюваної вартості не повернутих / втрачених Ящиків на підставі п. 1 Додатку № 1 до Договору.
Відповідно до пункту 1 Додатку № 1 до Договору відновлювана вартість одиниці Ящика CR 4317 складає 5,00 (EUR). Згідно з пунктом 12.10. Договору для розрахунку_гривневого еквіваленту Відновлювальної вартості Ящика зазначеної у Євро, що підлягає обов`язковій сплаті Орендарем у гривнях, використовується офіційний курс Євро (EUR) встановлений Національним банком України на день складання Орендодавцем відповідно Рахунку на оплату.
Відповідач в ході розгляду спору відзив на позовну заяву не подав позовні вимоги не заперечив та не спростував.
Відповідно до ст. 11 Цивільного кодексу України цивільні права та обов`язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов`язки, й серед підстав виникнення цивільних прав та обов`язків, зокрема, передбачає договори та інші правочини.
Статтею 174 Господарського кодексу України передбачено, що господарські зобов`язання можуть виникати, зокрема, із господарського договору та інших угод, передбачених законом, а також з угод, не передбачених законом, але таких, які йому не суперечать.
Згідно з ч. 1 ст. 193 Господарського кодексу України до виконання господарських договорів застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.
Відповідно до ст. 509 Цивільного кодексу України зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.
Відповідно до положень ст. 626 Цивільного кодексу України, договір є підставою виникнення цивільних прав та обов`язків.
Згідно зі ст. 629 Цивільного кодексу України, договір є обов`язковим для виконання сторонами.
Статтею 526 Цивільного кодексу України передбачено, що зобов`язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору та вимог Цивільного Кодексу України, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.
Статтею 525 Цивільного кодексу України України встановлено, що одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом/
Як вбачається з матеріалів справи, сторони уклали договір короткострокової оренди, тобто виникли правовідносини, що випливають із договору найму (оренди).
Так, згідно з ст. 759 Цивільного кодексу України, наймодавець передає або зобов`язується передати наймачеві майно у користування за плату на певний строк.
Відповідно до ст. 283 Господарського кодексу України за договором оренди одна сторона (орендодавець) передає другій стороні (орендареві) за плату на певний строк у користування майно для здійснення господарської діяльності.
Відповідно до статті 284 Господарського кодексу України істотною умовою договору оренди є, зокрема, орендна плата.
Пунктом 1 статті 286 Господарського кодексу України встановлено, що орендна плата - це фіксований платіж, який орендар сплачує орендодавцю незалежно від наслідків своєї господарської діяльності.
Відповідно до частин 1, 2 статті 216 Господарського кодексу України учасники господарських відносин несуть господарсько-правову відповідальність за правопорушення у сфері господарювання шляхом застосування до правопорушників господарських санкцій на підставах і в порядку, передбачених цим Кодексом, іншими законами та договором. Застосування господарських санкцій повинно гарантувати захист прав і законних інтересів громадян, організацій та держави, в тому числі відшкодування збитків учасникам господарських відносин, завданих внаслідок правопорушення, та забезпечувати правопорядок у сфері господарювання.
Відповідно до частини 3 статті 216 Господарського кодексу України господарсько-правова відповідальність базується на принципах, згідно з якими потерпіла сторона має право на відшкодування збитків незалежно від того, чи є застереження про це в договорі.
Відповідач доказів сплати орендних платежів та повернення об`єктів оренди в установлений договором строк не надав, обставини, на які посилається позивач у позовній заяві, не спростував.
За даних обставин, вимоги позивача про стягнення заборгованості на загальну суму 110 417,17 грн. з яких: 18 276,56 грн. не оплачена сума вартості оренди Ящиків; 56 707,20 грн. не оплачена сума вартості повторної оренди Ящиків та 35 433,41 грн. не оплачена суму відновлюваної вартості не повернутих/втрачених Ящиків є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.
Як визначено ст. 73 Господарського процесуального кодексу України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Відповідно до ст. 74 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.
Проаналізувавши вищезазначені норми чинного законодавства України, повно та всебічно розглянувши матеріали справи господарський суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню в повному обсязі.
Відшкодування витрат по сплаті судового збору відповідно до статей 123, 129 Господарського процесуального кодексу України покладаються судом на відповідача в повному обсязі в сумі 2 684,00 грн.
Керуючись ст.ст. 73, 74, 79, 96, 129, 233, 236-241 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
ВИРІШИВ:
1. Позовні вимоги задовольнити в повному обсязі.
2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «ФРАНС ГУРМЕ» (08133, Київська обл., Бучанський р-н., м. Вишневе, вул. Сковороди Григорія, буд. 12, код ЄДРПОУ: 41077347) на користь Приватного підприємства БЕКРИСТОН (02072, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 2, офіс 215, код 36085749) 110 417 (сто десять тисяч чотириста сімнадцять) грн. 17 коп. боргу та 2 680 (дві тисячі шістсот вісімдесят) грн. 00 коп. витрат по сплаті судового збору.
3. Наказ видати після набрання судовим рішенням законної сили.
Рішення набирає законної сили відповідно до ст. 241 Господарського процесуального кодексу України та може бути оскаржено у порядку і строк, встановлені ст. ст. 254, 256 Господарського процесуального кодексу України.
Суддя Т.П. Карпечкін
Суд | Господарський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 25.01.2024 |
Оприлюднено | 29.01.2024 |
Номер документу | 116568497 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань оренди |
Господарське
Господарський суд Київської області
Карпечкін Т.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні