номер провадження справи 26/49/23

УХВАЛА

06.02.2024 Справа № 908/2949/23

м.Запоріжжя Запорізької області

Господарський суд Запорізької області у складі судді Юлдашева Олексія Олексійовича, розглянувши матеріали господарської справи

кредитори 1/ Товариство з обмеженою відповідальністю НТЦПМ Аквамарін, код ЄДРПОУ 42956298 (69001 Україна, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 2)

2/ Головне управління ДПС у м. Києві, як відокремлений підрозділ ДПС, код ЄДРПОУ ВП 44116011 (04116, м. Київ, вул. Полуденка, 33/19)

боржник Товариство з обмеженою відповідальністю Форфуд, код ЄДРПОУ 39222245 (69001 Україна, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 24)

Без виклику представників сторін

УСТАНОВИВ:

Ухвалою Господарського суду Запорізької області від 28.11.2023р., зокрема, відкрито провадження у справі №908/2949/23 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю Форфуд; визнано грошові вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю НТЦПМ Аквамарін до боржника у розмірі 750 000,00 грн основного боргу; ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів та процедуру розпорядження майном боржника; розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Сєдову Наталю Іванівну (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 496 від 09.04.2013; адреса: вул. Гагаріна, 8, офіс 69, м. Запоріжжя, 69005).

Встановлено розпоряднику майна грошову винагороду в розмірі трьох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання повноважень за рахунок коштів, авансованих заявником (ТОВ НТЦПМ Аквамарін) на депозитний рахунок Господарського суду Запорізької області, за рахунок коштів, одержаних боржником у результаті господарської діяльності, або коштів, одержаних від продажу майна боржника, яке не перебуває в заставі, згідно з ч. 2 ст.30 Кодексу України з процедур банкрутства.

Поставновою суду від 01.02.2024 року, припинено процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю Форфуд, код ЄДРПОУ 39222245 (69001 Україна, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 24). Припинено повноваження розпорядника майна боржника Сєдової Н.І. Визнано Товариство з обмеженою відповідальністю Форфуд, код ЄДРПОУ 39222245 (69001 Україна, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 24) - банкрутом. Відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю Форфуд призначено арбітражного керуючого Сєдову Наталю Іванівну (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 496 від 09.04.2013; адреса: вул. Гагаріна, 8, офіс 69, м. Запоріжжя, 69005).

До господарського суду 01.02.2024 надійшло клопотання (вих. № 01-21/37 від 31.01.2024р.) арбітражного керуючого Сєдової Н.І., з вимогою: затвердити звіт арбітражного керуючого Седової Н.І. про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення відшкодування витрат за період виконання повноважень розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю Форфуд, код ЄДРПОУ 39222245 (69001 Україна, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 24) у період з 28.11.2023р. по 29.01.2024р. в сумі 42 035, 80 грн.; а також з вимогою: здійснити за рахунок коштів, авансованих заявником (ТОВ НТЦПМ Аквамарін) сплату основної винагороди арбітражному керуючому Сєдовій Н.І. в сумі 42 035, 80 грн. (сорок дві тисячі тридцять п`ять гривень 80 коп.) за виконання в період з 28.11.2023р. по 29.01.2024р. повноважень розпорядника майна у справі № 908/2949/23 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю Форфуд, код ЄДРПОУ 39222245 (69001 Україна, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 24), із депозитного рахунку Господарського суду Запорізької області на рахунок НОМЕР_1 , відкритий в АБ Південний у м. Запоріжжя, МФО банку 328209; одержувач: Сєдова Наталя Іванівна, РНОКПП одержувача: НОМЕР_2 .

Розглядаючи вказане клопотання арбітражного керуючого Сєдової Н.І. господарський суд вважає за необхідне зазначити таке.

За абз. 5 ч. 2 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства - право вимоги основної грошової винагороди виникає в арбітражного керуючого в останній день кожного календарного місяця виконання ним повноважень.

Сплата основної винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна, ліквідатора, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією здійснюється за рахунок коштів, авансованих заявником (кредитором або боржником) на депозитний рахунок господарського суду, який розглядає справу, до моменту подання заяви про відновлення відкриття провадження у справі. (абз. 6 ч. 2 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства).

Враховуючи викладені обставини та розрахунок суми основної грошової винагороди за виконання в період з 28.11.2023р. по 29.01.2024р. повноважень розпорядника майна арбітражним керуючим Сєдовою Н.І., господарський суд дійшов висновку про наявність правових підстав для задоволення вимог арбітражного керуючого Сєдової Н.І., що містяться в клопотанні від 01.02.2024р. (вих. № 01-21/37 від 31.01.2024р.)

Керуючись ст. 2, 30 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 3, 12, 234-235 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

УХВАЛИВ:

Вимоги арбітражного керуючого Сєдової Н.І., що містяться в клопотанні від 01.02.2024р. (вих. № 01-21/37 від 31.01.2024р.) - задовольнити.

Затвердити звіт арбітражного керуючого Седової Н.І. про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення відшкодування витрат за період виконання повноважень розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю Форфуд, код ЄДРПОУ 39222245 (69001 Україна, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 24) у період з 28.11.2023р. по 29.01.2024р. в сумі 42 035, 80 грн.

Здійснити за рахунок коштів, авансованих заявником (ТОВ НТЦПМ Аквамарін) сплату основної винагороди арбітражному керуючому Сєдовій Н.І. в сумі 42 035, 80 грн. (сорок дві тисячі тридцять п`ять гривень 80 коп.) за виконання в період з 28.11.2023р. по 29.01.2024р. повноважень розпорядника майна у справі № 908/2949/23 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю Форфуд, код ЄДРПОУ 39222245 (69001 Україна, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 24), із депозитного рахунку Господарського суду Запорізької області на рахунок НОМЕР_1 , відкритий в АБ Південний у м. Запоріжжя, МФО банку 328209; одержувач: ОСОБА_1 , РНОКПП одержувача: НОМЕР_2 .

Передати ухвалу до фінансово-економічного відділу Господарського суду Запорізької області.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання 06.02.2024.

Ухвала може бути оскаржена до Центрального апеляційного господарського суду в порядку, встановленому Господарським процесуальним кодексом України, з урахуванням особливостей, передбачених Кодексом України з процедур банкрутства.

Копії ухвали направити: арбітражному керуючому Сєдовій Н.І.