Ухвала
від 08.02.2024 по справі 559/3815/23
ДУБЕНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 559/3815/23

Провадження № 2/559/200/2024

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 лютого 2024 року м.Дубно

Суддя Дубенського міськрайонного суду Рівненської області Жуковська О.Ю., розглянувши заяву представника позивача КП «Дубноводоканал» адвоката Мазура Романа Володимировича щодо позовної заяви Комунального підприємства «Дубноводоканал» Дубенської міської ради до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг,

В С Т А Н О В И В:

Після повторного авторозподілу, у зв`язку із закінченням повноважень судді Панчука М.В. 30.01.2024, справа надійшла в моє провадження, в зв`язку з чим необхідно вирішити питання про прийняття справи до провадження. До моменту відкриття провадження, 08.02.2024 від представника позивача ОСОБА_2 надійшла заява про відкликання позовної заяви і повернення сплаченого судового збору.

Згідно п.3 ч.4 ст.185 ЦПК України позовна заява повертається у випадках, коли до постановлення ухвали про відкриття провадження від позивача надійшла заява про відкликання позовної заяви.

Крім того, за п.2 ч.1 ст.7 ЗУ "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила, за ухвалою суду в разі повернення заяви.

Оскільки позивач подав заяву про відкликання позовної заяви до відкриття провадження у справі і повернення судового збору, то позовну заяву і сплачений судовий збір необхідно повернути позивачу.

Керуючись ст. 185, 260, 261 ЦПК України, ст.7 ЗУ "Про судовий збір"суд, -

У Х В А Л И В:

заяву представника позивача Комунального підприємства «Дубноводоканал» Дубенської міської ради про відкликання позовної заяви і повернення судового збору задовольнити.

Позовну заяву Комунального підприємства «Дубноводоканал» Дубенської міської ради до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, - повернути позивачеві.

Повернути Комунальному підприємству «Дубноводоканал» Дубенської міської ради (місцезнаходження: 35604, м. Дубно, вул. Гірницька, 3а, код ЄДРПОУ 321525841, р/р НОМЕР_1 в АТ "УКРСИББАНК", МФО 351005, dubnovoda@ukr.net) сплачений судовий збір у розмірі 2864 (дві тисячі шістсот вісімдесят чотири) гривні, згідно платіжної інструкції №2175 від 30.10.2023.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею. Ухвала може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення шляхом подання апеляційної скарги до Рівненського апеляційного суду.

Суддя : О.Ю.Жуковська

СудДубенський міськрайонний суд Рівненської області
Дата ухвалення рішення08.02.2024
Оприлюднено09.02.2024
Номер документу116847300
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг

Судовий реєстр по справі —559/3815/23

Ухвала від 13.11.2024

Цивільне

Дубенський міськрайонний суд Рівненської області

Жуковська О. Ю.

Ухвала від 20.09.2024

Цивільне

Дубенський міськрайонний суд Рівненської області

Жуковська О. Ю.

Ухвала від 08.02.2024

Цивільне

Дубенський міськрайонний суд Рівненської області

Жуковська О. Ю.

Ухвала від 10.01.2024

Цивільне

Дубенський міськрайонний суд Рівненської області

Панчук М. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні