Рішення
від 02.02.2024 по справі 752/14592/23
ГОЛОСІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

cправа № 752/14592/23

провадження №: 2/752/1488/24

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02.02.2024 року суддя Голосіївського районного суду міста Києва Мазур Ю.Ю., розглянувши у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «СервісГруп Плюс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -

В С Т А Н О В И В :

У липні 2023 року позивач Товариство з обмеженою відповідальністю «СервісГруп Плюс», в особі представника Філатової Т.М., звернулося до Голосіївського районного суду м. Києва із позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Свої вимоги обґрунтовує тим, що 20 листопада 2017 року зареєстровано ТОВ «СервісГруп Плюс», основним видом діяльності якого є комплексне обслуговування об`єктів. 19 квітня 2021 року Державною архітектурно-будівельною інспекцією України введено в експлуатацію житловий будинок АДРЕСА_1 (3 черга будівництва), що підтверджується дозвільним документом - сертифікатом серії ІУ123210405297. Замовником будівництва відповідно до дозвільного документу є Товариство з обмеженою відповідальністю «Л-ГРУП». Наказом ТОВ «Л-ГРУП» № 7 від 02.07.2021 ТОВ «СервісГруп Плюс» визначено виконавцем послуг з утримання житлового будинку АДРЕСА_1 (3 черга будівництва), що вводиться в експлуатацію та його прибудинкової території. 02 липня 2021 року за Актом прийому-передачі житлового будинку ТОВ «Л-ГРУП» передало, а ТОВ «СервісГруп Плюс» прийняло в управління та обслуговування введений в експлуатацію згідно сертифікату ІУ 123210405297 від 19 квітня 2021 року житловий будинок АДРЕСА_1 (3 черга будівництва) в місті Києві на 396 квартир та 17 вбудованих, вбудовано-прибудованих та прибудованих нежитлових приміщень загальною площею 30681,40 кв.м. В подальшому, між Товариством з обмеженою відповідальністю «СервісГруп Плюс» та ОСОБА_1 13.01.2022 було укладено Договір № 32/243 про надання послуг, відповідно до умов якого управитель бере на себе зобов`язання надавати послуги з експлуатаційного утримання житлового будинку АДРЕСА_1 , а споживач зобов`язується здійснювати своєчасну оплату такої послуги у строки та на умовах, що передбачені договором. Умовами договору сторони визначили, що розмір щомісячної плати становить 694,42 грн, згідно тарифу за 1 кв. м. 13,38 грн. Станом на 30 червня 2023 року за ОСОБА_1 рахується заборгованість за отримані послуги з експлуатаційного утримання житлового будинку у розмірі 10841,91 грн. за період з 13 січня 2022 року (термін сплати 20.02.2022) по травень 2023 (термін сплати 20.06.2023).

Враховуючи викладене, позивач просить стягнути з відповідача заборгованість у розмірі 10841,91 грн., в зв`язку із простроченням виконання грошового зобов`язання на суму заборгованості позивачем інфляцію в розмірі 870,37 грн та 3% річних в розмірі 240,32 грн., а всього 11952,60 грн та понесені судові витрати.

Ухвалою Голосіївського районного суду м. Києва від 24.07.2023 року відкрито провадження у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «СервісГруп Плюс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, розгляд якої вирішено проводити за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

Згідно ч. 13 ст. 7 ЦПК України, розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо цим Кодексом не передбачено повідомлення учасників справи. У такому випадку судове засідання не проводиться.

Відповідно до ст. 274 ЦПК України, в порядку спрощеного позовного провадження розглядаються малозначні справи, справи, що виникають з трудових відносин, а також може бути розглянута будь-яка інша справа, віднесена до юрисдикції суду, за винятком справ, зазначених у частині четвертій цієї статті.

За змістом ст. 279 ЦПК України, розгляд справи у порядку спрощеного позовного провадження здійснюється судом за правилами, встановленими цим Кодексом для розгляду справи в порядку загального позовного провадження, з особливостями, визначеними у цій главі. Суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін. При розгляді справи у порядку спрощеного провадження суд досліджує докази і письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи.

Судом було вжито всіх заходів для повідомлення відповідача про розгляд даної справи, відповідач не скористався своїм процесуальним правом та не подав відзив на позовну заяву.

Суд, дослідивши матеріали цивільної справи, повно і всебічно з`ясувавши всі фактичні обставини справи, на яких ґрунтується позов, об`єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, вважає необхідним позов задовольнити, виходячи з наступного.

У відповідності до ст. 2 ЦПК України, завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.

Згідно із ст. 13 ЦПК України, суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Відповідно до ст. 12 ЦПК України, цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін. Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов`язків, передбачених законом. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Згідно із ч.ч. 1, 7 ст. 81 ЦПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Суд не може збирати докази, що стосуються предмета спору, з власної ініціативи.

Згідно із ч. 1 ст. 15 ЦК України, кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання.

На підставі ч. 1 ст. 16 ЦК України, кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу.

Судом встановлено, що Наказом ТОВ «Л-ГРУП» № 7 від 02.07.2021 ТОВ «СервісГруп Плюс» визначено виконавцем послуг з утримання житлового будинку АДРЕСА_1 (3 черга будівництва), що вводиться в експлуатацію та його прибудинкової території.

02 липня 2021 року за Актом прийому-передачі житлового будинку ТОВ «Л-ГРУП» передало, а ТОВ «СервісГруп Плюс» прийняло в управління та обслуговування введений в експлуатацію згідно сертифікату ІУ 123210405297 від 19 квітня 2021 року житловий будинок АДРЕСА_1 (3 черга будівництва) в місті Києві на 396 квартир та 17 вбудованих, вбудовано-прибудованих та прибудованих нежитлових приміщень загальною площею 30681,40 кв.м.

11.01.2022 між товариством з обмеженою відповідальністю «Л-Груп» та ОСОБА_1 було укладено попередній договір купівлі-продажу однокімнатної квартири будівельний номер АДРЕСА_1 .

Між Товариством з обмеженою відповідальністю «СервісГруп Плюс» та ОСОБА_1 13.01.2022 було укладено Договір № 32/243 про надання послуг, відповідно до умов якого управитель бере на себе зобов`язання надавати послуги з експлуатаційного утримання житлового будинку АДРЕСА_1 , а споживач зобов`язується здійснювати своєчасну оплату такої послуги у строки та на умовах, що передбачені договором.

Відповідно до п. 1.2 договору, послуга з експлуатаційного утримання житлового будинку полягає у забезпеченні належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану житлового будинку і споруд та прибудинкової території в порядку та на умовах, визначених цим договором.

Відповідно до умов п. 2.2.1 договору, споживач зобов`язаний оплачувати послуги в порядку та на умовах, визначених договором.

Згідно розділу 3 договору, ціна на послугу з експлуатаційного утримання житлового будинку становить 13,38 грн. за 1 кв.м. Розмір щомісячної плати за надані послуги становить 694,42 грн.

Відповідно до п. 3.6 договору № 32/243, плата за послуги нараховується з дати передачі Забудовником житлового будинку в експлуатацію згідно Акту прийому-передачі, але не раніше дати, ніж Споживач підписав договір купівлі-продажу майнових прав/попередній договір.

Відповідно до Акту прийому-передачі ключів від квартири від 13.01.2022, ТОВ «Територіальне міжгосподарче об`єднання «ЛІКО-ХОЛДІНГ» (забудовник) передав, а ОСОБА_1 (Інвестор) прийняв повний комплект ключів від квартири АДРЕСА_1 , що свідчить про прийняття Інвестором квартири у користування та підтверджується особистим підписом ОСОБА_1 .

29 липня 2022 року зареєстровано Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Михайла Максимовича 32-А» (ОСББ «М. Максимовича 32-А») за адресою: АДРЕСА_6.

Протоколом № 1 Загальних зборів Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Михайла Максимовича 32-А» від 06.09.2022: визначено/обрано управителем багатоквартирного будинку АДРЕСА_6 - ТОВ «СервісГруп Плюс» та затверджено умови договору з ним; визначено/затверджено перелік та розмір витрат на управління багатоквартирним будинком АДРЕСА_6 згідно кошторису у розмірі 13,38 грн. за 1 квадратний метр загальної площі житлового або нежитлового приміщення у будинку; обрано уповноваженою особою співвласників багатоквартирного будинку АДРЕСА_6 для укладання, внесення змін та розірвання договору з управителем, здійснення контролю за його виконанням - ОСОБА_2 .

06.09.2022 між ТОВ «СервісГруп Плюс» та співвласниками багатоквартирного будинку, розташованого за адресою АДРЕСА_6 було укладено договір про надання послуги з управлінням багатоквартирного будинку, відповідно до якого управитель зобов`язується надавати співвласникам послугу з управління багатоквартирним будинком, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 , а співвласники зобов`язуються оплачувати управителю послугу з управління згідно з вимогами законодавства та умовами цього договору. Послуга з управління полягає у забезпеченні управителем належних умов проживання і задоволення господарсько-побутових потреб мешканців будинку шляхом утримання і ремонту спільного майна будинку і його прибудинкової території.

Послуга з експлуатаційного утримання житлового будинку включає в себе: технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем водопостачання, водовідведення, теплопостачання, зливової каналізації, електропостачання; технічне обслуговування ліфтів; обслуговування систем диспетчеризації; обслуговування димових та вентиляційних каналів; технічне обслуговування систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем; поточний ремонт конструктивних елементів, технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території та іншого спільного майна багатоквартирного будинку; поточний ремонт внутрішньобудинкових систем водопостачання, водовідведення, теплопостачання, зливової каналізації, електропостачання; поточний ремонт систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем; прибирання та полив прибудинкової території; прибирання приміщень загального користування; прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами; дератизація; дезінсекція; забезпечення електричною енергією для освітлення місць загального користування, живлення ліфтів та забезпечення функціонування іншого спільного майна багатоквартирного будинку; інші додаткові послуги, які можуть бути замовлені співвласниками згідно прейскуранту встановленого управителем.

Відповідно до положень ст. 322 Цивільного кодексу України, власник зобов`язаний утримувати майно, що йому належить, якщо інше не встановлено договором або законом.

Частиною 1 ст. 16 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» визначено, що порядок надання житлово-комунальних послуг, їх якісні та кількісні показники мають відповідати умовам договору та вимогам законодавства.

Згідно ст. 19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» учасниками відносин у сфері житлово-комунальних послуг є: власник, споживач, виконавець, виробник. Виробник послуг може бути їх виконавцем. Особливими учасниками відносин у сфері житлово-комунальних послуг є балансоутримувач та управитель, які залежно від цивільно-правових угод можуть бути споживачем, виконавцем або виробником.

За п.5 ч.3 ст.20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов`язаний оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.

Відповідно до ст. 11 ЦК України цивільні права та обов`язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов`язки.

За договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов`язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов`язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором (частина перша статті 901 ЦК України).

Статтею 903 ЦК України визначено, що якщо договором передбачено надання послуг за плату, замовник зобов`язаний оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки, та в порядку, що встановлені договором.

Статтею 905 ЦК України строк договору про надання послуг встановлюється за домовленістю сторін, якщо інше не встановлено законом або іншими нормативно-правовими актами.

Відповідно до ч. 1 ст. 626 ЦК України договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків.

Згідно положень ч. 1 ст. 627 ЦК України сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.

Згідно зі ст. 629 ЦК України договір є обов`язковим для виконання сторонами.

Перевіряючи обґрунтованість позовних вимог, суд приймає до уваги те, що відповідно до положень ст. 526 ЦК України, зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Згідно із ст. 611 ЦК України, у разі порушення зобов`язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом.

Боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов`язання (ч. 1 ст. 625 ЦК України).

З підстав порушення строків оплати отриманих послуг, позивач також просить стягнути з відповідача втрати від інфляції в розмірі 870,37 грн та 3% річних в сумі 240,32 грн.

При дослідженні наданого позивачем розрахунку заборгованості з усіма його складовими, а також розрахунку нарахування інфляційних втрат та 3 % річних, суд дійшов висновку про те, що зазначені розрахунки зроблені вірно та у відповідності до інших наявних у справі доказів, останні підтверджують порушення відповідачем обов`язків щодо своєчасної та повної сплати коштів, та необхідності в зв`язку із цим стягнення із відповідача на користь позивача штрафних санкцій, так як в ході розгляду справи знайшов своє підтвердження факт несплати відповідачем, як споживачем, коштів за надані позивачем послуги.

Відповідно до ч. 1 ст. 13 ЦПК України суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Однією із засад судочинства є, зокрема, визначена ст. 12 ЦПК України змагальність сторін та свобода в наданні ними до суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Відповідно до положень ст. 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.

Враховуючи викладене, оцінюючи належність, допустимість і достовірність кожного доказу окремо, а також приймаючи до уваги те, що стороною відповідача доводи та обґрунтування позову в ході розгляду справи належними та допустимими доказами не спростовані, суд вважає, що позов про стягнення заборгованості є обґрунтованим та доведеним, в зв`язку з чим підлягає задоволенню.

Що стосується витрат на правничу допомогу то слід зазначити наступне.

Згідно ч. 1 ст. 133 ЦПК України судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов`язаних з розглядом справи.

Згідно п. 1 ч. 3 ст. 133 ЦПК України до витрат, пов`язаних з розглядом справи, належать витрати на професійну правничу допомогу.

Згідно ч. 1-6 ст. 137 ЦПК України витрати, пов`язані з правничою допомогою адвоката, несуть сторони, крім випадків надання правничої допомоги за рахунок держави.

За результатами розгляду справи витрати на правничу допомогу адвоката підлягають розподілу між сторонами разом із іншими судовими витратами. Для цілей розподілу судових витрат: 1) розмір витрат на правничу допомогу адвоката, в тому числі гонорару адвоката за представництво в суді та іншу правничу допомогу, пов`язану зі справою, включаючи підготовку до її розгляду, збір доказів тощо, а також вартість послуг помічника адвоката визначаються згідно з умовами договору про надання правничої допомоги та на підставі відповідних доказів щодо обсягу наданих послуг і виконаних робіт та їх вартості, що сплачена або підлягає сплаті відповідною стороною або третьою особою; 2) розмір суми, що підлягає сплаті в порядку компенсації витрат адвоката, необхідних для надання правничої допомоги, встановлюється згідно з умовами договору про надання правничої допомоги на підставі відповідних доказів, які підтверджують здійснення відповідних витрат.

Для визначення розміру витрат на правничу допомогу з метою розподілу судових витрат учасник справи подає детальний опис робіт (наданих послуг), виконаних адвокатом, та здійснених ним витрат, необхідних для надання правничої допомоги.

Розмір витрат на оплату послуг адвоката має бути співмірним із: 1) складністю справи та виконаних адвокатом робіт (наданих послуг); 2) часом, витраченим адвокатом на виконання відповідних робіт (надання послуг); 3) обсягом наданих адвокатом послуг та виконаних робіт; 4) ціною позову та (або) значенням справи для сторони, в тому числі впливом вирішення справи на репутацію сторони або публічним інтересом до справи.

При цьому суд зобов`язаний оцінити рівень адвокатських витрат, що мають бути присуджені з урахуванням того, чи були такі витрати понесені фактично та чи була їх сума обґрунтованою та не зобов`язаний присуджувати стороні, на користь якої відбулося рішення, всі його витрати на адвоката, якщо, керуючись принципами справедливості та верховенства права, встановить, що розмір гонорару, визначений стороною та його адвокатом, є завищеним щодо іншої сторони спору, зважаючи зокрема на складність справи, витрачений адвокатом час.

Позивачем на підтвердження надання їй правничої допомоги на суму 7000,00 грн, долучено копію договору про надання правової допомоги №0805/2023-01 від 08 травня 2023 року, копію рахунку № НОМЕР_1 від 26 червня 2023 року на суму 14000,00 грн., платіжну інструкцію №403 від 28 червня 2023 року на суму 14000,00 грн., акт про надання правової допомоги від 07.07.2023.

Відповідно до замовлення від 26 червня 2023 року АО «МАГНІТ» в особі керуючого партнера Філатової Т.М. та ТОВ «СервісГруп Плюс» сторони погодили вартість та обсяг надання правової допомоги за: - правовий аналіз документів наданих клієнтом ,складання та надіслання досудової вимоги ОСОБА_1 (об`єкт - квартира по АДРЕСА_6 ), складання та подання до суду позовної заяви про стягнення заборгованості (включаючи 3% річних,інфляційні збитки), супровадження справи в суді ( складання та подання заяв по суті, процесуальних заяв) у розмірі 7000,00 грн. В примітках зазначено, що вказана сума без врахування вартості представництва інтересів в судовому засіданні, якщо таке буде призначено.

Відповідно до п.п. 6, 9 ч.1 ст.1 Закону України «Про адвокатуру і адвокатську діяльність» договір про надання правової допомоги - домовленість, за якою одна сторона (адвокат, адвокатське бюро, адвокатське об`єднання) зобов`язується здійснити захист, представництво або надати інші види правової допомоги другій стороні (клієнту) на умовах і в порядку, що визначені договором, а клієнт зобов`язується оплатити надання правової допомоги та фактичні витрати, необхідні для виконання договору.

Представництво - вид адвокатської діяльності, що полягає в забезпеченні реалізації прав і обов`язків клієнта в цивільному, господарському, адміністративному та конституційному судочинстві, в інших державних органах, перед фізичними та юридичними особами, прав і обов`язків потерпілого під час розгляду справ про адміністративні правопорушення, а також прав і обов`язків потерпілого, цивільного відповідача у кримінальному провадженні.

Згідно зі ст.19 Закону видами адвокатської діяльності, зокрема, є:складення заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру.

Статтею 30 Закону передбачено, що гонорар є формою винагороди адвоката за здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги клієнту.

Порядок обчислення гонорару (фіксований розмір, погодинна оплата), підстави для зміни розміру гонорару, порядок його сплати, умови повернення тощо визначаються в договорі про надання правової допомоги.

При встановленні розміру гонорару враховуються складність справи, кваліфікація та досвід адвоката, фінансовий стан клієнта й інші істотні обставини. Гонорар має бути розумним і враховувати витрачений адвокатом час.

У постанові від 28 грудня 2020 року в справі №640/18402/19 Верховний Суд зазначив, що при вирішенні питання про розподіл судових витрат, суд має враховувати, що розмір відшкодування судових витрат, не пов`язаних зі сплатою судового збору, повинен бути співрозмірним з ціною позову, тобто не має бути явно завищеним порівняно з ціною позову.

Також судом мають бути враховані критерії об`єктивного визначення розміру суми послуг адвоката.

Відповідно до позиції Верховного Суду, висловленої в постанові в справі № 201/14495/16 від 30 вересня 2020 року, в окремих випадках суд може самостійно зменшувати розмір відшкодуваня витрат на правову допомогу.

Враховуючи викладене вище, предмет спору сторін, характер та обсяг виконаної роботи адвокатом, принцип співмірності та розумності судових витрат, критерій реальності адвокатських витрат, а також критерій розумності їхнього розміру, предмет позову, суд приходить до висновку про зменшення розміру витрат на правничу допомогу до 5000,00 грн.

Суд вважає, що понесені витрати є неспівмірними із складністю цієї справи, наданим адвокатом обсягом послуг, з урахуванням того що справа розглядалася в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін, затраченим часом на надання таких послуг, які не відповідають критерію реальності таких витрат, розумності їхнього розміру.

Враховуючи викладене, суд приходить до висновку про часткове задоволення позову Товариства з обмеженою відповідальністю «СервісГруп Плюс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

З урахуванням задоволення позову, на підставі ст. 141 ЦПК України, стягненню з відповідача на користь позивача підлягає 2684,00 грн. судового збору за подання позову до суду.

Керуючись ст.ст. 263-265 ЦПК України, -

У Х В А Л И В :

Позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «СервісГруп Плюс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - задовольнити частково.

Стягнути з ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_2 , місце реєстрації: АДРЕСА_8 , адреса об`єкту нерухомого майна: АДРЕСА_6 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «СервісГруп Плюс» (код ЄДРПОУ 41745653, адреса: м. Київ, вул. Ломоносова, 58-А) заборгованість за договором про надання послуг № 32/243 від 13 січня 2022 року, яка складається з: основної суми заборгованості у розмірі - 10841 (десять тисяч вісімсот сорок одна) грн 91 коп., інфляційних збитків в розмірі 870 (вісімсот сімдесят) грн. 37 коп., 3% річних у розмірі - 240 (двісті сорок) грн. 32 коп., а в загальній сумі 11952 (одинадцять тисяч дев`ятсот п`ятдесят дві) грн. 60 коп.

Стягнути з ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_2 , місце реєстрації: АДРЕСА_8 , адреса об`єкту нерухомого майна: АДРЕСА_6 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «СервісГруп Плюс» (код ЄДРПОУ 41745653, адреса: м. Київ, вул. Ломоносова, 58-А) витрати по оплаті судового збору в сумі 2684 (дві тисячі шістсот вісімдесят чотири) грн. 00 коп.

Стягнути з ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_2 , місце реєстрації: АДРЕСА_8 , адреса об`єкту нерухомого майна: АДРЕСА_6 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «СервісГруп Плюс» (код ЄДРПОУ 41745653, адреса: м. Київ, вул. Ломоносова, 58-А) витрати на професійну правничу допомогу у розмірі 5000 (п`ять тисяч) грн. 00 коп.

В іншій частині позовних вимог - відмовити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня проголошення судового рішення.

Суддя Ю.Ю.Мазур

СудГолосіївський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення02.02.2024
Оприлюднено12.02.2024
Номер документу116891474
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг

Судовий реєстр по справі —752/14592/23

Рішення від 02.02.2024

Цивільне

Голосіївський районний суд міста Києва

Мазур Ю. Ю.

Ухвала від 17.11.2023

Цивільне

Голосіївський районний суд міста Києва

Мазур Ю. Ю.

Ухвала від 24.07.2023

Цивільне

Голосіївський районний суд міста Києва

Мазур Ю. Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні