ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"09" лютого 2024 р. справа № 300/59/24
м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський окружний адміністративний суд у складі судді Чуприни О.В., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області до Відкритого акціонерного товариства "Агромаш" про стягнення заборгованості по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах по списку №1 та №2 за період з листопада по грудень 2006 року в загальній сумі 39 578,56 гривень і з жовтня 2021 року по березень 2023 року в загальній сумі 74 915,43 гривень, -
В С Т А Н О В И В:
Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області (надалі по тексту також позивач, Головне управління ПФУ області, Управління) звернулося в суд з позовною заявою до Відкритого акціонерного товариства "Агромаш" (надалі по тексту також відповідач, ВАТ "Агромаш", акціонерне товариство) про стягнення заборгованості по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах по списку №1 та №2 за період з листопада по грудень 2006 року в загальній сумі 39 578,56 гривень і з жовтня 2021 року по березень 2023 року в загальній сумі 74 915,43 гривень.
Позов мотивовано тим, що відповідач в порушення вимог пункту 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування", Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, допустив заборгованість з відшкодування витрат на виплату і доставку пенсій по списках №1 та №2, призначених на пільгових умовах відповідно до пунктів "а", "б"-"з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення".
Виплата такої пенсії здійснена позивачем за рахунок коштів Пенсійного фонду України, заборгованість по якій по списку №1 і по списку №2, становить в загальному розмірі 114 493,99 гривень, в тому числі:
- по списку №1 за період з листопада по грудень 2006 року 920,00 гривень, за період з жовтня по березень 2023 року 55 175,50 гривень;
- списку №2 за період з листопада по грудень 2006 року 38 658,56 гривень, за період з жовтня по грудень 2023 року 19 739,93 гривень.
Івано-Франківським окружним адміністративним судом ухвалою від 08.01.2024, на підставі статей 260-261 КАС України, відкрито провадження в даній адміністративній справі за правилами спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання та виклику сторін за наявними матеріалами (а.с.72).
Судом 09.01.2024 через національного поштового оператора АТ "Укрпошта" засобами поштового зв`язку (із рекомендованим повідомленням про вручення відправлення 06 000 7599 20 73) направлено відповідачу ухвалу про відкриття провадження за адресою (а.с.73): вул. Височана, 18, м. Івано-Франківськ, 76018.
Дане рекомендоване поштове відправлення повернулося в Івано-Франківській окружний адміністративний суд із відміткою "адресат відсутній за вказаною адресою" (а.с.75-78).
Частиною 10 статті 171 КАС України визначено, що ухвала про відкриття провадження у справі постановляється з додержанням вимог статті 126 цього Кодексу.
За змістом частини 11 статті 126 коментованого Кодексу, у разі повернення поштового відправлення із повісткою, яка не вручена адресату з незалежних від суду причин, вважається, що така повістка вручена належним чином.
Відповідно до частини 1 статті 174 КАС України ухвала про відкриття провадження у справі надсилається учасникам справи, а також іншим особам, якщо від них витребовуються докази, в порядку, встановленому статтею 251 цього Кодексу.
Днем вручення судового рішення, серед іншого, є день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи (пункт 4 частини 1 статті 251 КАС України).
З урахуванням вказаного ухвала суду про відкриття провадження у справі від 08.01.2024 вважається врученою відповідачу належним чином.
Відповідач не скористався правом на подання відзиву на позовну заяву у строк, встановлений пунктом 3 ухвали про відкриття провадження від 08.01.2024.
В силу вимог частини 6 статті 162 КАС України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Дана справа розглянута і вирішена за правилами спрощеного позовного провадження відповідно до вимог частини 5 статті 262 КАС України без проведення судового засідання та повідомлення і виклику сторін за наявними у справі матеріалами.
На підставі положення частин 2, 8 статті 262 КАС України, розглянувши матеріали адміністративної справи, дослідивши і оцінивши зібрані по справі докази, в їх сукупності, проаналізувавши зміст норм матеріального права, які врегульовують спірні правовідносини, судом встановлено наступні обставини.
Відкрите акціонерне товариство "Агромаш" зареєстрована як суб`єкт господарської діяльності із присвоєним ідентифікаційним кодом юридичної особи 13644584.
Відповідач взятий Головним управлінням Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області на облік як платник внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування.
Із наявних у матеріалах справи письмових доказів з`ясовано, що колишнім працівникам відповідача, а саме: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 (список №1); ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , ОСОБА_22 (список №2), які у свій час відпрацювали (здобули) відповідний стаж роботи у ДП "Івано-Франківський котельно-зварювальний завод" із шкідливими і важкими умовами праці та досягли визначеного пенсійного віку, призначено і виплачується позивачем пенсія на пільгових умовах по списках №1 і №2 відповідно до пунктів "а", "б"-"з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" (а.с.12-17, 20-68).
Суд, у відповідності до вимог пункту 3 частини 1 статті 244 КАС України, вирішуючи яку правову норму слід застосувати до спірних правовідносин, зазначає, що при вирішенні даної справи керується нормами Законів України "Про пенсійне забезпечення", "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування", інших Законів та підзаконних нормативно-правових актів в редакції, чинній на момент врегулювання спірних правовідносин.
На час виникнення відносин між позивачем і відповідачем виключно Законом України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" визначалися: принципи та структура системи загальнообов`язкового державного пенсійного страхування; коло осіб, які підлягають загальнообов`язковому державному пенсійному страхуванню; перелік платників страхових внесків, їх права та обов`язки; порядок нарахування, обчислення та сплати страхових внесків; стягнення заборгованості за цими внесками, а також умови відшкодування витрат на виплату і доставку пільгових пенсій.
Статтею 5 вказаного Закону його дію поширено на регулювання відносин, що виникають між суб`єктами системи загальнообов`язкового державного пенсійного страхування.
З приводу обов`язку відшкодування пільгових пенсій, призначених відповідно до пунктів "а", "б"-"з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення", необхідно відмітити.
Абзацами 1-4 пункту 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування", в редакції Закону від 07.09.2023, встановлено, що до запровадження пенсійного забезпечення через професійні та корпоративні фонди: особам, які працювали або працюють на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком №1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах, які відповідно до цього Закону мають право на пенсію на пільгових умовах, призначаються за нормами цього Закону.
Покриття витрат Пенсійного фонду на виплату і доставку пенсій за віком, призначених на пільгових умовах відповідно до статей 13 і 14 Закону України "Про пенсійне забезпечення" та частин другої і третьої статті 114 цього Закону до досягнення пенсійного віку, визначеного статтею 26 цього Закону, здійснюється підприємства та організації (крім сільськогосподарських товаровиробників, віднесених до четвертої групи платників єдиного податку, що визначені підпунктом 4 пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України) шляхом внесення до Пенсійного фонду плату, що покриває фактичні витрати:
- на виплату і доставку пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком №1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, крім тих, які були безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників за списком робіт і професій, затвердженим Кабінетом Міністрів України;
- на виплату і доставку пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, а також на інших роботах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах відповідно до статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" та частини другої статті 114 цього Закону, - до набуття права на пенсію за віком відповідно до цього Закону за раніше діючим порядком.
Суд, виходячи із системного аналізу вказаних вище приписів Законів зазначає, що пенсії, призначені за пунктами "а", "б"-"з" відповідно до статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" (за списком №1 і №2), підлягають обов`язковому відшкодуванню, шляхом покриття витрат на їх виплату і доставку.
З метою реалізації положень Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" постановою правління Пенсійного фонду України від 19.12.2003 за №21-1 затверджено Інструкцію про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України (надалі по тексту також Інструкція), яка встановлює обов`язок підприємств здійснювати відшкодування витрати Пенсійного фонду на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування".
Згідно вимог пункту 6.1. Інструкції відшкодуванню підлягають витрати Пенсійного фонду на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах відповідно до пункту 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" в розмірі 100 відсотків фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до абзацу першого частини 2 Прикінцевих положень Закону застрахованим особам, які працювали або працюють на роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах.
Також, підлягають відшкодуванню в розмірі 100 відсотків фактичних витрат на виплату і доставку пенсій працівникам, зайнятим повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком №1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, крім працівників, що були безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників за списком робіт і професій, затвердженим Кабінетом Міністрів України.
Як вже встановлено судом вище колишнім працівникам відповідача, а саме: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 (список №1); ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , ОСОБА_22 (список №2), які досягли відповідного віку та отримали право на пільгову пенсію за відпрацьований, у свій час, у відповідача стаж, призначено пенсію на пільгових умовах у відповідності до пунктів "а", "б"-"з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення".
Позивачем за списком №1 та №2 понесено поточні витрати на виплату такої пенсії вищевказаним працівникам у загальному розмірі 114 493,99 гривень, що підтверджено розрахунками сум заборгованості по відшкодуванню не відшкодованих фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій по списку №1 і №2 (а.с.6, 18, 12-17, 20-68), в тому числі:
- по списку №1 за період з листопада 2006 року по грудень 2006 року, зокрема: листопад 2006 року 8 800,00 гривень, грудень 2006 року 800,00 гривень, враховуючи часткову сплату в сумі 8 680,00 гривень, сума боргу становить 920,00 гривень;
- по списку №1 за період з жовтень 2021 року по березень 2023 року, зокрема: жовтень 2021 року 5 006,68 гривень, листопад 2021 року 5 006,68 гривень, грудень 2021 року 5 006,68 гривень, січень 2021 року 5 142,88 гривень, у вказаному періоді мало місце формування різниці між фактичними даними за 2021 рік та доведеними сумами платнику протягом цього року в сумі 1 362,03 гривень, лютий 2022 року 5 142,88 гривень, березень 2022 року 5 142,88 гривень, квітень 2022 року 4 583,80 гривень, доплата за попередні періоди станом на 01.04.2022 695,39 гривень, травень 2022 року 1 656,71 гривень, червень 2022 року 1 727,28 гривень, доплата за попередні періоди станом на 01.06.2022 141,13 гривень, липень 2022 року 1 727,28 гривень, серпень 2022 року 1 727,28 гривень, вересень 2022 року 1 727,28 гривень, жовтень 2022 року 1 727,28 гривень, листопад 2022 року 1 727,28 гривень, грудень 2022 року 1 727,28 гривень, січень 2023 року 1 727,28 гривень, а також у вказаному періоді мало місце формування різниці між фактичними даними за 2022 рік та доведеними сумами платнику протягом цього року в сумі 147,86 гривень, лютий 2023 року 1 727,28 гривень, березень 2023 року 594,38 гривень (за вказаний період сплата не мала місце, у зв`язку із чим заборгованість становить 55 175,50 гривень);
- по списку №2 за період з листопада 2006 року по грудень 2006 року, зокрема: листопад 2006 року 36 300,00 гривень, грудень 2006 року 3 300,00 гривень, враховуючи часткову сплату в сумі 941,44 гривень, сума боргу становить 38 658,65 гривень;
- по списку №2 за період з жовтень 2021 року по грудень 2023 року, зокрема: жовтень 2021 року 2 524,48 гривень, листопад 2021 року 2 524,48 гривень, грудень 2021 року 2 524,48 гривень, січень 2021 року 1 703,35 гривень, у вказаному періоді мало місце формування різниці між фактичними даними за 2021 рік та доведеними сумами платнику протягом цього року в сумі 224,34 гривень, лютий 2022 року 1 403,62 гривень, березень 2022 року 277,37 гривень, квітень 2022 року 277,37 гривень, травень 2022 року 277,37 гривень, червень 2022 року 277,37 гривень, липень 2022 року 277,37 гривень, серпень 2022 року 277,37 гривень, вересень 2022 року 277,37 гривень, жовтень 2022 року 277,37 гривень, листопад 2022 року 277,37 гривень, грудень 2022 року 277,37 гривень, січень 2023 року 277,37 гривень, а також у вказаному періоді мало місце формування різниці між фактичними даними за 2022 рік та доведеними сумами платнику протягом цього року в сумі 2 468,38 гривень, лютий 2023 року 277,37 гривень, березень 2023 року 307,73 гривень, доплата за попередні періоди станом на 01.03.2023 23,43 гривень, квітень 2023 року 300,80 гривень, травень 2023 року 300,80 гривень, червень 2023 року 300,80 гривень, липень 2023 року 300,80 гривень, серпень 2023 року 300,80 гривень, вересень 2023 року 300,80 гривень, жовтень 2023 року 300,80 гривень, листопад 2023 року 300,80 гривень, грудень 2023 року 300,80 гривень (за вказаний період акціонерним товариством власні зобов`язання не виконувалися, у зв`язку із чим заборгованість становить 19 739,93 гривень).
Із матеріалів справи слідує, зо заборгованість за списком №1 складає 56 095,50 гривень, а за списком №2 58 398,49 гривен.
Пунктом 6.4. Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України встановлено, що розмір сум до відшкодування на поточний рік визначається органами Пенсійного фонду України щорічно у розрахунках фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування", які надсилаються підприємствам до 20-го січня поточного року та протягом місяця з новопризначених (перерахованих) пенсій.
Підприємства щомісяця в силу вимог пункту 6.7. вказаної Інструкції до 25-го числа вносять до Пенсійного фонду зазначену в повідомленні місячну суму фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.
Враховуючи вищевикладені норми, суд зазначає, що обов`язок визначення сум відшкодування витрат на виплату і доставку пенсій покладено на позивача, відповідач в свою чергу зобов`язаний до 25-го числа щомісячно здійснити відшкодування таких витрат в розмірах, визначених позивачем. Підставою для відшкодування є відповідні розрахунки цих витрат, які надсилаються відповідачу.
Позивачем в період з листопада 2006 року по грудень 2006 року, з жовтня 2021 року по березень 2023 року та з жовтня 2021 року по грудень 2023 року, сформовано і надіслано відповідачу 15.02.2007, 09.06.2021, 01.01.2022, 09.02.2022, 22.03.2022, 15.04.2022, 12.05.2022, 09.06.2022, 11.01.2023, 15.03.2023, 06.04.2023 розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, що підлягають відшкодуванню, призначених особам, які були зайняті на інших роботах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах відповідно до пунктів "а", "б"-"з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" та пунктів 2-8 частини 2 статті 114 Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" (а.с.12, 15, 20, 25, 31, 38, 43, 48, 52, 56, 62, 66).
На підставі даних розрахунків у відповідача, з урахуванням переплати за попередні періоди, виник обов`язок відшкодувати позивачу витрати на виплату та доставку пільгових пенсій по списку №1 та №2, здійснених за період з листопада 2006 року по грудень 2006 року та з жовтня 2021 року по грудень 2023 року, в загальній сумі 114 493,99 гривень.
Однак, відповідачем за вказаний період, у передбачені Інструкцією строки не проведено відшкодування сум понесених позивачем фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.
З огляду на вказане, суд дійшов переконання про наявність у відповідача до набуття права на пенсію за віком вищевказаними колишніми працівниками, обов`язку здійснювати відшкодування витрат Пенсійного фонду України на виплату і доставку зазначеним особам пенсії, призначеної на пільгових умовах.
Загальна сума заборгованості по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, яка підлягає стягненню із Відкритого акціонерного товариства "Агромаш" становить 114 493,99 гривень.
Наявність такої заборгованості у Відкритого акціонерного товариства "Агромаш" перед Головним управлінням Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області по відшкодуванню витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, підтверджується розрахунками таких витрат на її виплату і доставку за період з листопада 2006 року по грудень 2006 року та з жовтня 2021 року по грудень 2023 року, довідками-розрахунком по сумах виплачених пільгових пенсій та витрат на їх доставку, що підлягають відшкодуванню відповідачем та особовими картками по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій по списку №1 та №2 (а.с.6, ).
Акціонерне товариство не заперечило визначену (розраховану) позивачем заборгованість за період стягнення.
Належних та допустимих доказів, які б свідчили про погашення заборгованості, що є предметом стягнення або спростування її наявності, відповідач суду не надав.
З`ясовані вище судом обставини дають можливість дійти висновку про те, що несплата Відкритим акціонерним товариством "Електрооснастка" заборгованості з відшкодування витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до пунктів "а", "б"-"з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" та пунктів 2-8 частини 2 статті 114 Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування", в загальній сумі 114 493,99 гривень, вчинена всупереч частини 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування", пункту 6 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України.
Враховуючи викладене, суд вважає вимоги позивача обґрунтованими, а позов таким, що підлягає до задоволення.
На підставі статті 129-1 Конституції України, керуючись статтями 139, 241-246, 250, 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
В И Р І Ш И В:
Позов задовольнити повністю.
Стягнути із Відкритого акціонерного товариства "Агромаш" (ідентифікаційний код юридичної особи 13644584) на користь Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області (ідентифікаційний код юридичної особи 20551088) заборгованість з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах:
- по списку №1 за період з листопада по грудень 2006 року 920,00 гривень (дев`ятсот двадцять гривень нуль копійок);
- по списку №1 за період за період з жовтня 2021 року по березень 2023 року 55175,50 гривень (п`ятдесят п`ять тисяч сто сімдесят п`ять гривень п`ятдесят копійок);
- по списку №2 за період з листопада по грудень 2006 року 38658,56 гривень (тридцять вісім тисяч шістсот п`ятдесят вісім гривень п`ятдесят шість копійок);
- списку №2 за період з жовтня 2021 року по грудень 2023 року 19739,93 гривень (дев`ятнадцять тисяч сімсот тридцять дев`ять гривень дев`яносто три копійки).
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку.
Відповідно до статей 255, 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, з дня складення повного судового рішення.
Апеляційна скарга подається до Восьмого апеляційного адміністративного суду.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Учасники справи:
позивач Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області (ідентифікаційний код юридичної особи 20551088), вул. Січових Стрільців, 15, м. Івано-Франківськ, 76018.
відповідач Відкрите акціонерне товариство "Агромаш" (ідентифікаційний код юридичної особи 13644584), вул. Височана, 18, м. Івано-Франківськ, 76018.
Суддя Чуприна О.В.
Суд | Івано-Франківський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 09.02.2024 |
Оприлюднено | 12.02.2024 |
Номер документу | 116894435 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них |
Адміністративне
Івано-Франківський окружний адміністративний суд
Чуприна О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні