печерський районний суд міста києва
Справа № 757/56314/23-к
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 грудня 2023 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Печерського районного суду міста Києва судове провадження за клопотанням прокурора відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення управління протидії кримінальним правопорушенням у сфері кібербезпеки Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 про арешт майна у кримінальному провадженні № 42022000000001467 від 21.10.2022, -
ВСТАНОВИВ:
До провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 надійшло клопотання прокурора відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення управління протидії кримінальним правопорушенням у сфері кібербезпеки Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 про арешт майна у кримінальному провадженні № 42022000000001467 від 21.10.2022.
В обґрунтування клопотання посилається на те, що Головним слідчим управлінням Національної поліції України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42022000000001467 від 21.10.2022, за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України.
У невстановлений досудовим слідством час але не пізніше вересня 2022 року, ОСОБА_4 , переслідуючи корисливу мету особистого незаконного збагачення шляхом шахрайства, вирішив розробити злочинний план, спрямований на отримання бажаного для нього результату у вигляді заволодіння грошима громадян, шляхом обману. Усвідомлюючи, що через великий обсяг дій, які необхідно виконати для доведення злочинів до кінця, досягти злочинної мети без залучення сторонніх осіб, які були б повідомлені про злочинні наміри та єдиний для всіх учасників умисел, не вдасться, ОСОБА_4 , вступив у попередню змову із невстановленими на цей час особами, які мали виконувати дії, спрямовані в цілому на досягнення єдиної мети, відомої всім співучасникам, попередньо домовився з іншими співучасниками про вчинення злочинів та спільно із ними розробив план злочинної діяльності.
Діючи на виконання розробленого злочинного плану починаючи не пізніше з вересня 2022 року ОСОБА_4 , діючи за попередньою змовою з іншими, невстановленими на цей час досудовим слідством особами, за не встановлених обставин, визначили, що вчинення злочину буде організовано шляхом продажу громадянам біологічно-активних добавок під торговою маркою «HypertensionForte», який начебто призначений для нормалізації тиску та є засобом від гіпертонії, а також інших харчових добавок.
З цією метою, невстановленою на цей час досудовим слідством особою, яка діяла за попередньою змовою з ОСОБА_4 , в мережі Інтернет створено веб-ресурс за посиланням http://v23.hypertension-forte.site, який розміщено на серверах ns1.reg.ru та ІНФОРМАЦІЯ_1 , які фізично розміщено в російській федерації.
З метою приваблення покупців, запевнення їх у якості засобу «Hypertension Forte» та його ефективності, на сайті було розміщено відгуки начебто лікарів, покупців, які рекомендують застосування препарату «HypertensionForte» як ефективного засобу від гіпертонії та підвищеного тиску та розміщено фотографії невідомих осіб, начебто вказаних покупців.
Крім того, з метою введення в оману покупців щодо дійсного існування підприємства з виготовлення та розповсюдження препарату «HypertensionForte», надання «вагомості» веб-ресурсу, на ньому розміщено фотозображення начебто службових осіб підприємства із коротким змістом напрямів, за які вони відповідають.
При цьому фотозображення як «лікаря ОСОБА_5 » так і так званих покупців зі службовими особами є зображеннями, які використовуються на різних веб-ресурсах, не пов`язаних між собою і, в переважній більшості, використовуються як реклама тих чи інших послуг.
Розміщення на веб-ресурсі http://v23.hypertension-forte.site вищевказаних фотозображень, начебто позитивних відгуків лікарів та покупців, розміщення фотографій нібито службових осіб було спрямоване на обманне використання можливостей і засобів електронно-обчислювальної техніки, умисним уведенням (закладання) в електронну систему неправдивих (завідомо помилкових) відомостей, з метою введення в оману громадян та спонукання їх до придбання препарату «Hypertension Forte», фактичний склад якого не відповідає складу препарату, зазначеному в листку-вкладці (інструкції по застосуванню), про що замовник не був обізнаний.
ОСОБА_4 , відповідно до попередньої домовленості, отримував від особи, яка займалася виготовленням препарату, схожого на «Hypertension Forte» вказаний препарат, здійснював оформлення накладних, та подальше відправлення вказаного препарату сервісами «Нової Пошти» замовникам.
При цьому з метою конспірації, відповідно до попередньої домовленості учасників групи, відправлення здійснювались від імені третіх осіб, які насправді не брали участь у злочинній діяльності.
26.12.2022 ОСОБА_6 у відділення ТОВ «Нова Пошта» № 73, що знаходиться у м. Харкові по вул. Академіка Павлова,44б, отримав накладеним платежем відправлення, за що ним було сплачено 1920 грн. як оплата за препарат «Hypertension Forte» та 58 грн. комісії та 50 грн. оплата за доставку.
У результаті цих дій ОСОБА_4 , діючи за попередньою змовою з іншими, невстановленими досудовим слідством особами, маючи умисел на заволодіння грошима ОСОБА_6 , заволодів грошима в сумі 1920 грн., які належать державі та розпорядився ними на власний розсуд, чим завдав матеріальної шкоди на вказану суму.
Також, 16.10.2022 року від ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 надійшла заява про вчинення відносно неї кримінального правопорушення, а саме невідомі їй особи наприкінці вересня 2022 року шахрайським шляхом заволоділи коштами у сумі 1000 гривень під виглядом продажу біологічно активних добавок, дійсний склад яких не відповідає складу, зазначеному на їх упаковці. Також ОСОБА_7 повідомила що після вживання вказаних біологічно активних добавок її самопочуття різко погіршилося, постійно нудило.
Відповідно до ч. 1 ст. 2 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» законодавство про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів складається з Конституції України, цього Закону, законів України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів», «Про матеріали і предмети, призначені для контакту з харчовими продуктами», а також виданих відповідно до них нормативно-правових актів.
Під час оперативного супроводження працівниками УПК в Харківській області встановлено групу осіб, які здійснюють продаж біологічно-активних добавок, що не відповідають їх дійсному складу, а саме: ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , який здійснює прийом замовлень від потерпілих а також фасування неякісної продукції БАДів за адресою: м. Харків, проспект Гагаріна, будинок 101.
Прокурор вказує, що з метою забезпечення речових доказів у кримінальному провадженні виникла необхідність арешту на об`єкти нерухомості а отже, з метою забезпечення збереження речового доказу, а також повного та неупередженого розслідування, встановлення всіх обставин кримінального правопорушення виникла необхідність у застосуванні одного із видів заходів забезпечення кримінального провадження арешту майна.
В судове засідання слідчий, прокурор не з`явився, про дату, час та місце розгляду клопотання повідомлені належним чином, про причини своєї неявки не повідомили. Прокурор подав заяву про розгляд клопотання у його відсутність та зазначив, що клопотання підтримує в повному обсязі.
Власник майна, його представник в судове засідання не з`явився, про дату, час та місце розгляду клопотання повідомлений належним чином, про причини своєї неявки не повідомив, подав письмові заперечення на клопотання, відповідно до яких просили відмовити в задоволенні клопотання в частині арешту виробничого обладнання ТОВ «Здорова Їжа».
Згідно з нормою ч. 4 ст. 107 КПК України, фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів не здійснювалась.
Статтею 22 КПК України передбачено, що кримінальне провадження здійснюється на основі змагальності, що передбачає самостійне обстоювання стороною обвинувачення і стороною захисту їхніх правових позицій, прав, свобод і законних інтересів засобами, передбаченими цим Кодексом. Сторони кримінального провадження мають рівні права на збирання та подання до суду речей, документів, інших доказів, клопотань, скарг, а також на реалізацію інших процесуальних прав, передбачених цим Кодексом.
У відповідності до положень ст. 26 КПК України, сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та спосіб, передбачених цим Кодексом.
На підставі ч.1 ст. 172 КПК України, клопотання про арешт майна розглядається слідчим суддею, судом не пізніше двох днів з дня його надходження до суду, за участю слідчого та/або прокурора, цивільного позивача, якщо клопотання подано ним, підозрюваного, обвинуваченого, іншого власника майна, і за наявності - також захисника, законного представника, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження. Неприбуття цих осіб у судове засідання не перешкоджає розгляду клопотання.
Вивчивши клопотання, приходжу до наступного висновку.
Слідчим суддею встановлено, що Головним слідчим управлінням Національної поліції України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42022000000001467 від 21.10.2022, за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України.
29.11.2023 на підставі ухвали слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 15.11.2023 справа № 757/50695/23-к проведено обшук в приміщенні ТОВ «Здорова їжа» за адресою: м. Харків, пр-т Науки, 47, де виявлено та вилучено, а саме: 2 коробки з паперовими листами з маркуванням GlucoRitm (інструкція), 2 коробки з паперовими листами з маркуванням Giperolead, 6 пакетів із синіми пігулками, картонна коробка з синьо-білим картонним пакуванням з маркуванням «Гепатон», 3 паперових пакети із картонними упаковками синьо-сірого кольору з маркуванням «Ларінорм», картонна коробка з коричневими пігулками в блістерній упаковці з маркуванням «Сустафон», коробка з упаковками білого кольору з маркуванням «Падікуфт», 6 коробок з картонними упаковками червоного кольору з маркуванням «GIPEROLEAD», 3 коробки з картонним пакуванням з маркуванням «Вармітокс», 3 коробки з картонним пакуванням з маркуванням «Дкуларен», коробка з паперовими листами з маркуванням «ДИГІДРОКВЕРЦИТИН» (інструкція), 9 коробок з паперовими листами з маркуванням «ДИГІДРОКВЕРЦИТИН + Вітамін С», 2 коробки із картонними упаковками з маркуванням «ВЕНОТОП», коробка з картонними упаковками з маркуванням «Сустафон», коробка з картонними блискучими упаковками з маркуванням «РАДІКУФІТ», 2 коробки з картонними упаковками з маркуванням «РАДІКУФІТ», коробка з пігулками білого кольору в блискучій упаковці з маркуванням Giperolead, «ЕРЕКТОГЕН», «CRYO», 2 коробки з упаковками білого кольору з маркуваннями GlucoRitm, коробка з картонними упаковками червоного кольору з маркуванням Giperolead з пігулками білого кольору, коробка з паперовими упаковками білого кольору з сипучою речовиною з маркуванням Vistoptic, коробка з пігулками білого кольору в блістерній упаковці з маркуванням «Сорберфлор new life», пластикове відро з синьою кришкою з пігулками жовто-білого кольору, картонна коробка з пакетами з пігулками білого, біло-червоного, біло-зеленого кольорів, коробка з 4-ма полімерними пакетами з пігулками сірого кольору, коробка 9-ма пакетами з маркуванням «Scutelloria boica lensis», коробка з пакетами з порошком сірого кольору, коробка з 5-ма пакетами з маркуванням «Hgaluranic acid», коробка з пігулками білого кольору , пакет з порошком білого кольору, рулон металевої фольги з надписом «Енернія життя», коробка з 3-ма пакетами з пігулками, 2 коробки з пакетами з надписом «Вармітокс », коробка з капсулами білого кольору в блістерній упаковці з написом Giperolead, бочка з картону в якій знаходяться капсули з речовиною коричневого кольору, коробка з пакетами жовтого, білого, сірого, коричневого та червоного кольорів, картонна бочка з пакетами з речовиною білого кольору, коробка з пакетом з пігулками сірого кольору, коробка з 2-ма пакетами жовтого кольору з білою речовиною, пакет з світло-жовтою речовиною, пакети з речовиною білого кольору, пакет з речовиною рожевого кольору, пакет з речовиною коричневого кольору, коробка з пакетами з пігулками сірого кольору, коробка з пакетом з речовиною сіро-зеленого кольору, рулон полімерної стрічки з написом ЛАРІНОРМ, 2 коробки з пакетом з пігулками сірого кольору, коробка з пакетом з речовиною світло-жовтого кольору та пакет з речовиною білого кольору, коробка з 2-ма пакетами з речовиною жовтого кольору, 4 пакети з речовиною білого кольору, пакет з речовиною коричневого кольору, пакет із речовиною сірого кольору, пакет із речовиною світло-жовтого кольору, коробка з пакетом з речовиною світло-коричневого кольору, коробка з пакетом із речовиною з білого кольору, мобільний телефон Samsung Galaxy A52 imei НОМЕР_1 imei НОМЕР_2 з сім-картами НОМЕР_3 та НОМЕР_4 , 2 блістерні машини (станки), фасовочний станок «ГОСПРОДУКТ» без маркування, фасувальна машина (станок).
Під час обшуку виявлено чорнові записи, звітні документи та комп`ютерну техніку із електронними документами щодо виготовлення та продажу біологічно-активних добавок різних найменувань, на упаковках яких не зазначено дійсний склад продукту, виробник та інша необхідна інформація на пакуванні.
Разом з тим при проведенні обшуків за місцем виготовлення та фасування БАДів установлено, що їх виготовлення відбувається із порушенням технологічного процесу із сировини невідомого походження та складу. При цьому при проведенні експертних досліджень БАДів встановлено невідповідності їх фактичного складу зазначеному в анотації продукту.
Враховуючи вище зазначене, 30.11.2023 року винесено постанову про визнання, вилученого в ході обшуку, а саме: 2 коробки з паперовими листами з маркуванням GlucoRitm (інструкція), 2 коробки з паперовими листами з маркуванням Giperolead, 6 пакетів із синіми пігулками, картонна коробка з синьо-білим картонним пакуванням з маркуванням «Гепатон», 3 паперових пакети із картонними упаковками синьо-сірого кольору з маркуванням «Ларінорм», картонна коробка з коричневими пігулками в блістерній упаковці з маркуванням «Сустафон», коробка з упаковками білого кольору з маркуванням «Падікуфт», 6 коробок з картонними упаковками червоного кольору з маркуванням «GIPEROLEAD», 3 коробки з картонним пакуванням з маркуванням «Вармітокс», 3 коробки з картонним пакуванням з маркуванням «Дкуларен», коробка з паперовими листами з маркуванням «ДИГІДРОКВЕРЦИТИН» (інструкція), 9 коробок з паперовими листами з маркуванням «ДИГІДРОКВЕРЦИТИН + Вітамін С», 2 коробки із картонними упаковками з маркуванням «ВЕНОТОП», коробка з картонними упаковками з маркуванням «Сустафон», коробка з картонними блискучими упаковками з маркуванням «РАДІКУФІТ», 2 коробки з картонними упаковками з маркуванням «РАДІКУФІТ», коробка з пігулками білого кольору в блискучій упаковці з маркуванням Giperolead, «ЕРЕКТОГЕН», «CRYO», 2 коробки з упаковками білого кольору з маркуваннями GlucoRitm, коробка з картонними упаковками червоного кольору з маркуванням Giperolead з пігулками білого кольору, коробка з паперовими упаковками білого кольору з сипучою речовиною з маркуванням Vistoptic, коробка з пігулками білого кольору в блістерній упаковці з маркуванням «Сорберфлор new life», пластикове відро з синьою кришкою з пігулками жовто-білого кольору, картонна коробка з пакетами з пігулками білого, біло-червоного, біло-зеленого кольорів, коробка з 4-ма полімерними пакетами з пігулками сірого кольору, коробка 9-ма пакетами з маркуванням «Scutelloria boica lensis», коробка з пакетами з порошком сірого кольору, коробка з 5-ма пакетами з маркуванням «Hgaluranic acid», коробка з пігулками білого кольору , пакет з порошком білого кольору, рулон металевої фольги з надписом «Енернія життя», коробка з 3-ма пакетами з пігулками, 2 коробки з пакетами з надписом «Вармітокс », коробка з капсулами білого кольору в блістерній упаковці з написом Giperolead, бочка з картону в якій знаходяться капсули з речовиною коричневого кольору, коробка з пакетами жовтого, білого, сірого, коричневого та червоного кольорів, картонна бочка з пакетами з речовиною білого кольору, коробка з пакетом з пігулками сірого кольору, коробка з 2-ма пакетами жовтого кольору з білою речовиною, пакет з світло-жовтою речовиною, пакети з речовиною білого кольору, пакет з речовиною рожевого кольору, пакет з речовиною коричневого кольору, коробка з пакетами з пігулками сірого кольору, коробка з пакетом з речовиною сіро-зеленого кольору, рулон полімерної стрічки з написом ЛАРІНОРМ, 2 коробки з пакетом з пігулками сірого кольору, коробка з пакетом з речовиною світло-жовтого кольору та пакет з речовиною білого кольору, коробка з 2-ма пакетами з речовиною жовтого кольору, 4 пакети з речовиною білого кольору, пакет з речовиною коричневого кольору, пакет із речовиною сірого кольору, пакет із речовиною світло-жовтого кольору, коробка з пакетом з речовиною світло-коричневого кольору, коробка з пакетом із речовиною з білого кольору, мобільний телефон Samsung Galaxy A52 imei НОМЕР_1 imei НОМЕР_2 з сім-картами НОМЕР_3 та НОМЕР_4 , 2 блістерні машини (станки), фасовочний станок «ГОСПРОДУКТ» без маркування, фасувальна машина (станок) - речовими доказами у кримінальному провадженні № 42022000000001467.
Відповідно до п. 7 ч. 2 ст. 131 КПК України одним із заходів забезпечення кримінального провадження є арешт майна.
При застосуванні заходів забезпечення кримінального провадження слідчий суддя повинен діяти у відповідності до вимог КПК України та судовою процедурою гарантувати дотримання прав, свобод та законних інтересів осіб, а також умов, за яких жодна особа не була б піддана необґрунтованому процесуальному обмеженню.
Зокрема, при вирішенні питання про арешт майна для прийняття законного та справедливого рішення слідчий суддя, згідно ст. ст. 94, 132, 173 КПК України, повинен врахувати правову підставу для арешту майна, можливість використання майна як доказу у кримінальному провадженні або застосування щодо нього конфіскації, в тому числі і спеціальної, наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення, розмір шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, неправомірної вигоди, яка отримана юридичною особою, розумність та співрозмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження, а також наслідки арешту майна для підозрюваного, третіх осіб.
Згідно ч. 1 ст. 170 КПК України арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження.
Згідно ч. 2 ст. 170 КПК України, арешт майна допускається з метою забезпечення: 1) збереження речових доказів; 2) спеціальної конфіскації; 3) конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи; 4) відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.
Відповідно до ч. 3 ст. 170 КПК України, арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у статті 98 цього Кодексу.
Статтею 98 КПК України, визначено, що речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.
Частиною 2 ст. 168 КПК України передбачено, що тимчасове вилучення майна може здійснюватися також під час обшуку, огляду.
Частиною 10 ст. 170 КПК України, передбачено, що арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна.
Згідно положень ч. 11 ст. 170 КПК України заборона або обмеження користування, розпорядження майном можуть бути застосовані лише у разі, коли існують обставини, які підтверджують, що їх незастосування призведе до приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі майна.
Відповідно абзацу 2 ч. 5 ст. 171 КПК України, у разі тимчасового вилучення майна під час обшуку, огляду, здійснюваних на підставі ухвали слідчого судді, передбаченої статтею 235 цього Кодексу, клопотання про арешт такого майна повинно бути подано слідчим, прокурором протягом 48 годин після вилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, в якої його було вилучено.
Надані суду матеріали свідчать, що на цьому етапі кримінального провадження потреби досудового розслідування виправдовують таке втручання у права та інтереси власника майна з метою забезпечення кримінального провадження, а слідчий суддя на даній стадії не вправі вирішувати ті питання, які повинен вирішувати суд при розгляді кримінального провадження по суті, тобто не вправі оцінювати докази з точки зору їх достатності і допустимості для встановлення вини чи її відсутності у фізичної або юридичної особи за вчинення кримінального правопорушення, а лише зобов`язаний на підставі розумної оцінки сукупності отриманих даних визначити, що їх сукупність, відповідно до вимог ст. 170 КПК України, є достатньою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження, одним із яких і є накладення арешту на майно.
Дослідивши надані матеріали, враховуючи відповідно до вимог ст. 173 КПК України наявність даних про достатність доказів, що вказують на наявність ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України, наявність даних про належність майна, на яке прокурор просить накласти арешт, з метою забезпечення збереження речових доказів, слідчий суддя вважає необхідним задовольнити клопотання, накласти арешт на майно, оскільки вважає наявні передбачені ст. 170 КПК України підстави для його накладення, та заборонити розпоряджатися та використовувати зазначене майно.
Разом з тим, прокурором належним чином не доведено та обґрунтовано не підтверджено необхідність застосування такого заходу забезпечення кримінального провадження, як арешт майна в частині арешту виробничого обладнання ТОВ «Здорова Їжа», а саме: 2 блістерні машини (станки), фасовочний станок «ГОСПРОДУКТ» без маркування, фасувальна машина (станок) які належать ТОВ «Здорова їжа» ЄДРПОУ 36988678; мобільний телефон Samsung Galaxy A52 imei НОМЕР_1 imei НОМЕР_2 з сім-картами НОМЕР_3 та НОМЕР_4 - який належать ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , а також те, що вилучене майно, на яке прокурор просить накласти арешт містить ознаки речових доказів.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 170-173, 175, 309, 372, 392, 532 КПК України, -
УХВАЛИВ:
Клопотання прокурора відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення управління протидії кримінальним правопорушенням у сфері кібербезпеки Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 про арешт майна у кримінальному провадженні № 42022000000001467 від 21.10.2022 задовольнити частково.
Накласти арешт на майно, яке було вилучено 29.11.2023 в ході проведення обшуку в приміщенні ТОВ «Здорова їжа» за адресою: м. Харків, пр-т Науки, 47, в рамках кримінального провадження №42022000000001467 від 21.10.2022, а саме: 2 коробки з паперовими листами з маркуванням GlucoRitm (інструкція), 2 коробки з паперовими листами з маркуванням Giperolead, 6 пакетів із синіми пігулками, картонна коробка з синьо-білим картонним пакуванням з маркуванням «Гепатон», 3 паперових пакети із картонними упаковками синьо-сірого кольору з маркуванням «Ларінорм», картонна коробка з коричневими пігулками в блістерній упаковці з маркуванням «Сустафон», коробка з упаковками білого кольору з маркуванням «Падікуфт», 6 коробок з картонними упаковками червоного кольору з маркуванням «GIPEROLEAD», 3 коробки з картонним пакуванням з маркуванням «Вармітокс», 3 коробки з картонним пакуванням з маркуванням «Дкуларен», коробка з паперовими листами з маркуванням «ДИГІДРОКВЕРЦИТИН» (інструкція), 9 коробок з паперовими листами з маркуванням «ДИГІДРОКВЕРЦИТИН + Вітамін С», 2 коробки із картонними упаковками з маркуванням «ВЕНОТОП», коробка з картонними упаковками з маркуванням «Сустафон», коробка з картонними блискучими упаковками з маркуванням «РАДІКУФІТ», 2 коробки з картонними упаковками з маркуванням «РАДІКУФІТ», коробка з пігулками білого кольору в блискучій упаковці з маркуванням Giperolead, «ЕРЕКТОГЕН», «CRYO», 2 коробки з упаковками білого кольору з маркуваннями GlucoRitm, коробка з картонними упаковками червоного кольору з маркуванням Giperolead з пігулками білого кольору, коробка з паперовими упаковками білого кольору з сипучою речовиною з маркуванням Vistoptic, коробка з пігулками білого кольору в блістерній упаковці з маркуванням «Сорберфлор new life», пластикове відро з синьою кришкою з пігулками жовто-білого кольору, картонна коробка з пакетами з пігулками білого, біло-червоного, біло-зеленого кольорів, коробка з 4-ма полімерними пакетами з пігулками сірого кольору, коробка 9-ма пакетами з маркуванням «Scutelloria boica lensis», коробка з пакетами з порошком сірого кольору, коробка з 5-ма пакетами з маркуванням «Hgaluranic acid», коробка з пігулками білого кольору , пакет з порошком білого кольору, рулон металевої фольги з надписом «Енернія життя», коробка з 3-ма пакетами з пігулками, 2 коробки з пакетами з надписом «Вармітокс », коробка з капсулами білого кольору в блістерній упаковці з написом Giperolead, бочка з картону в якій знаходяться капсули з речовиною коричневого кольору, коробка з пакетами жовтого, білого, сірого, коричневого та червоного кольорів, картонна бочка з пакетами з речовиною білого кольору, коробка з пакетом з пігулками сірого кольору, коробка з 2-ма пакетами жовтого кольору з білою речовиною, пакет з світло-жовтою речовиною, пакети з речовиною білого кольору, пакет з речовиною рожевого кольору, пакет з речовиною коричневого кольору, коробка з пакетами з пігулками сірого кольору, коробка з пакетом з речовиною сіро-зеленого кольору, рулон полімерної стрічки з написом ЛАРІНОРМ, 2 коробки з пакетом з пігулками сірого кольору, коробка з пакетом з речовиною світло-жовтого кольору та пакет з речовиною білого кольору, коробка з 2-ма пакетами з речовиною жовтого кольору, 4 пакети з речовиною білого кольору, пакет з речовиною коричневого кольору, пакет із речовиною сірого кольору, пакет із речовиною світло-жовтого кольору, коробка з пакетом з речовиною світло-коричневого кольору, коробка з пакетом із речовиною з білого кольору, з метою збереження майна щодо якого існує сукупність підстав та розумних підозр вважати, що воно є доказом кримінального правопорушення з позбавленням права на відчуження розпорядження та/або користування вказаним майном.
В задоволенні інших вимог клопотання відмовити.
Ухвала підлягає негайному виконанню.
Ухвала про накладення арешту може бути оскаржена безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом 5 днів з дня її оголошення.
Слідчий суддя: ОСОБА_1
Суд | Печерський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 18.12.2023 |
Оприлюднено | 23.04.2024 |
Номер документу | 117001724 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна |
Кримінальне
Печерський районний суд міста Києва
Новак Р. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні