Ухвала
від 15.02.2024 по справі 699/1160/23
КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 699/1160/23

Номер провадження 2/699/103/24

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15.02.2024 рокум.Корсунь-Шевченківський

Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області в складі: головуючого Гусарової В.В., за участю секретаря Таран О.В. розглянув у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження в залі суду м. Корсунь-Шевченківський Черкаської області цивільну справу за позовом заступника керівникаСмілянської окружноїпрокуратури вінтересах державив особі:Головного управлінняДержгеокадастру уЧеркаській областідо ОСОБА_1 з участютретіх осібна сторонівідповідача,які незаявляють самостійнихвимог щодопредмета спору:СТОВ «АгрофірмаКорсунь», ОСОБА_2 проприпинення прававласності наземельну ділянкушляхом їїконфіскації накористь держави.

ВСТАНОВИВ:

Справа була призначена до розгляду за правилами загального позовного провадження з повідомленням сторін.

До судового засідання представник позивача надала заяву в якій просила відкласти судове засідання на іншу дату в зв`язку з зайнятістю в інших судових засіданнях.

Відповідачка до судового засідання не з`явилась про причини неявки суд не повідомила.

Третіособи представник СТОВ «Агрофірма Корсунь», та ОСОБА_2 до судового засідання також не з`явились, про причини неявки суд не повідомили.

Так як сторони до суду не з`явились, суд дійшов висновку необхідності провести судове засідання без фіксації судового засідання технічними засобами у відповідності до ст. 247 ч.2 ЦПК України.

Суд дійшов висновку необхідності повторного виклику сторін, та перенесення підготовчого судового засідання на іншу дату.

Керуючись ст.247 ч.2, 279 ЦПК України

УХВАЛИВ:

Відкласти підготовче судове засідання по справі за позовною заявою заступника керівникаСмілянської окружноїпрокуратури вінтересах державив особі:Головного управлінняДержгеокадастру уЧеркаській областідо ОСОБА_1 з участютретіх осібна сторонівідповідача,які незаявляють самостійнихвимог щодопредмета спору:СТОВ «АгрофірмаКорсунь», ОСОБА_2 проприпинення прававласності наземельну ділянкушляхом їїконфіскації накористь держави, та повторно викликати сторони у судове засідання на 15.03.2024 р. о 13-15 годині.

Ухвала оскарженню не підлягає.

СуддяГусарова В. В.

СудКорсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення15.02.2024
Оприлюднено19.02.2024
Номер документу117031511
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: спори про припинення права власності на земельну ділянку

Судовий реєстр по справі —699/1160/23

Рішення від 22.07.2024

Цивільне

Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області

Гусарова В. В.

Ухвала від 15.03.2024

Цивільне

Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області

Гусарова В. В.

Ухвала від 15.02.2024

Цивільне

Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області

Гусарова В. В.

Ухвала від 02.10.2023

Цивільне

Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області

Гусарова В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні