Справа № 148/525/23
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 лютого 2024 року Тульчинський районний суд
Вінницької області
в складі: головуючого судді Саламахи О.В.,
за участю секретаря Семенової М.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Тульчина за правилами окремого провадження цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Тульчинський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України та Управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради, про встановлення юридичного факту, -
В С Т А Н О В И В:
Заявник звернувсядо судуіз заявою про встановлення юридичного факту.
До початку судового розгляду, заявник подав до суду клопотання про залишення заяви без розгляду.
Сторони в судове засідання не з`явилися.
Відповідно до ст. 223, ч. 2 ст. 247 ЦПК України, суд розглядає справу за відсутності учасників справи, без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу.
Зваживши доводи клопотання, вивчивши письмові матеріали справи, суд приходить до висновку, що позовна заява підлягає залишенню без розгляду, виходячи з наступних підстав.
Відповідно до ч. 1 ст. 293 ЦПК України окреме провадження - це вид непозовного цивільного судочинства, в порядку якого розглядаються цивільні справи про підтвердження наявності або відсутності юридичних фактів, що мають значення для охорони прав, свобод та інтересів особи або створення умов здійснення нею особистих немайнових чи майнових прав або підтвердження наявності чи відсутності неоспорюваних прав.
Суд розглядає в порядку окремого провадження справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення.
Відповідно до вимог п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Залишення заяви без розгляду за ініціативою заявника є процесуальним правом останнього згідно положень п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України, при цьому причини, з яких заявник просить залишити заяву без розгляду, значення не мають.
Враховуючи викладене, суд вважає можливим задовольнити клопотання заявника про залишення заяви про встановлення юридичного факту - без розгляду, та беручи до уваги, що вищезазначене клопотання не суперечить вимогам закону і не порушує права і законні інтереси сторін, суд вважає за необхідне клопотання задовольнити та заяву залишити без розгляду.
Керуючись ч.5ст.223,п.3ч.1ст.257ЦПК України,суд,-
П О С Т А Н О В И В :
Заяву ОСОБА_1 ,заінтересовані особи:Тульчинський районнийтериторіальний центркомплектування тасоціальної підтримкиМіністерства оборониУкраїни таУправління соціальногозахисту населенняТульчинської міськоїради,про встановленняюридичного факту - залишити без розгляду.
Ухвала суду може бути оскаржена до Вінницького апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення шляхом подачі апеляційної скарги. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя:
Суд | Тульчинський районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 19.02.2024 |
Оприлюднено | 20.02.2024 |
Номер документу | 117063707 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них: інших фактів, з них:. |
Цивільне
Тульчинський районний суд Вінницької області
Саламаха О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні