справа № 2а-5464/10/0670
категорія 6.13
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 вересня 2010 р. м.Житомир
Житомирський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого - судді Липи В.А.,
при секретарі - Мельник К.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Житомирі адміністративну справу за позовом Управління Пенсійного фонду України в Богунському районі м. Житомира до Приватного підприємства "ДОН" про стягнення 2037.20 грн.,-
встановив:
У липні 2010 року Управління Пенсійного фонду України в Богунському районі м. Житомира звернулось до суду з адміністративним позовом до Приватного підприємства "Дон". Просило стягнути з відповідача 1883 грн. 20 коп. заборгованості по сплаті страхових внесків на обов"язкове державне пенсійне страхування за квітень-травень 2010 року. Крім того, просило стягнути нараховані на підставі Закону України "Про загальнообов"язкове державне пенсійне страхування" фінансові санкції у розмірі 154 грн. 00 коп. Всього 2037 грн. 20 коп.
В судовому засіданні представник позивача позов підтримав у повному обсязі.
Представник відповідача до суду не з"явився, про час та місце судового засідання повідомлений вчасно та належним чином, про причини неявки до суду не повідомив.
Дослідивши матеріали адміністративної справи, заслухавши пояснення представника позивача, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.
Судом встановлено, що Приватне підприємство "Дон" зареєстроване як платник страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування в управлінні Пенсійного фонду України в Богунському районі м. Житомира, ЄДРПОУ 31318453.
Відповідно до статей 14 та 15 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, відповідач є страхувальником і, відповідно, платником страхових внесків до Пенсійного фонду України.
Відповідно до ч. 6 ст. 20 зазначеного Закону, страхувальники зобов'язані сплачувати страхові внески, нараховані за відповідний базовий звітний період, не пізніше ніж через 20 календарних днів із дня закінчення цього періоду.
Частиною другою статті 106 зазначеного Закону встановлено, що суми страхових внесків, своєчасно не нараховані та/або не сплачені страхувальниками у строки, визначені статтею 20 цього Закону, в тому числі обчислені територіальними органами Пенсійного фонду у випадках, передбачених частиною третьою статті 20 цього Закону, вважаються простроченою заборгованістю із сплати страхових внесків (далі —недоїмка) і стягуються з нарахуванням пені та застосуванням фінансових санкцій.
Згідно розрахунку сум страхових внесків за квітень-травень 2010 року та рішення начальника Управління Пенсійного фонду України в Богунському районі м. Житомира №650 від 17.05.2010 року, за несвоєчасну сплату страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до відповідача застосовано фінансові санкції в сумі 154 грн. 00 коп.
Загальна сума заборгованості Приватного підприємства "Дон" зі сплати недоїмки на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України в Богунському районі м. Житомир становить 2037 грн. 20 коп. ( 1883 грн. 20 коп. - страхові внески та 154 грн. 00 коп.), що стверджується рішенням позивача, розрахунками суми страхових внесків та фінансових санкцій.
Відповідач докази щодо погашення боргу не подав.
З огляду на викладене, суд вважає, що позовні вимоги є обґрунтованими та підлягають задоволенню.
На підставі викладеного та керуючись Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" , ст.ст. 158 -163 КАС України, суд, -
постановив:
Позов задовольнити.
Стягнути з Приватного підприємства "Дон" на користь Управління Пенсійного фонду України в Богунському районі м. Житомира 2037 грн. 20 коп. заборгованості зі сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (1883 грн. 20 коп. - страхові внески та 154 грн. 00 коп. - фінансові санкції).
Постанова суду може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду через Житомирський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів з дня проголошення.
Уразі застосування судом ч.3 ст. 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом 10 днів з дня отримання копії постанови.
Головуючий суддя: В.А. Липа
Повний текст постанови виготовлено: < Дата >
присуджено до стягнення 2037.20 грн.
матеріальну шкоду < сума > грн.
моральну шкоду < сума > грн.
Суд | Житомирський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 23.09.2010 |
Оприлюднено | 22.10.2010 |
Номер документу | 11707461 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Липа Володимир Анатолійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні