ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
19 лютого 2024 рокуСправа №160/2335/24
Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Горбалінський В.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області (49101, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20А, код ЄДРПОУ 40108866) про визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання вчинити певні дії,-
ВСТАНОВИВ:
25.01.2024 року до Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, в якій позивач просить:
- визнати протиправною бездіяльність Новомосковського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області (оскільки слідчий відділ входить до його складу), яка виразилась у частині несвоєчасного надання інформації на запит ОСОБА_1 від 02.01.2024 року «Прошу надати Посадову інструкцію з переліком службових обов`язків, начальника слідчого відділу Новомосковського РВП.»;
- зобов`язати Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області в особі Новомосковського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області провести службову перевірку та притягнути до відповідальності винуватців несвоєчасного надання інформації на запит ОСОБА_1 від 02.01.2024 року «Прошу надати Посадову інструкцію з переліком службових обов`язків, начальника слідчого відділу Новомосковського РВП.».
05.02.2024 року ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду залишено позовну заяву ОСОБА_1 залишено без руху та запропоновано позивачу надати до суду уточнену позовну заяву, яка буде відповідати вимогам статті 160 КАС України в частині звернення позовних вимог до відповідача, до якого заявлено позовну заяву (для суду та для сторін, що будуть брати участь у справі).
14.02.2024 року ОСОБА_1 звернувся до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із уточненою позовною заявою, поданою до Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, в якій позивач просить:
- визнати незаконною бездіяльність Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області в частині несвоєчасного надання доступу до публічної інформації ОСОБА_1 згідно із запитом ОСОБА_1 від 02.01.2024 року «Прошу надати Посадову інструкцію з переліком службових обов`язків, начальника слідчого відділу Новомосковського РВП.№
- зобов`язати Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області провести службову перевірку та притягнути винуватців несвоєчасного надання доступу до публічної інформації ОСОБА_1 згідно с запитом ОСОБА_1 від 02.01.2024 року «Прошу надати Посадову інструкцію з переліком службових обов`язків, начальника слідчого відділу Новомосковського РВП.».
Позовна заява обґрунтована тим, що відповідачем протиправно не в строк розглянуто запит позивача.
Позовна заява відповідає вимогам, встановленим статтями160,161,171 Кодексу адміністративного судочинства України, підсудна Дніпропетровському окружному адміністративному суду та підлягає розгляду в порядку спрощеного позовного провадження згідно частини 5 статті 262 Кодексу адміністративного судочинства України.
З позовної заяви порушень строків, передбачених статтею 122 Кодексу адміністративного судочинства України, не вбачається.
Підстав для її повернення або відмови у відкритті провадження у справі не має.
Керуючись ст.171, 257, 260, 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Відкрити провадження в адміністративній справі №160/2335/24 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання вчинити певні дії.
Розгляд справи здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи.
Здійснювати розгляд адміністративної справи одноособово суддею Горбалінським В.В.
Встановити відповідачу п`ятнадцятиденний строк з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження у справі для подання відзиву на позов.
Згідно ч.3 ст.162 Кодексу адміністративного судочинства України, копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам справи одночасно з надісланням відзиву до суду.
Роз`яснити, що клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін відповідач має право подати в строк для подання відзиву, а позивач разом з позовом або не пізніше п`яти днів з дня отримання відзиву.
Копію ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі, разом з інформацією про їхні процесуальні права і обов`язки.
Інформацію щодо розгляду даної справи її учасники можуть отримати в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України -://adm.dp.court.gov.ua.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.В. Горбалінський
Суд | Дніпропетровський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 19.02.2024 |
Оприлюднено | 21.02.2024 |
Номер документу | 117078717 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи щодо захисту політичних (крім виборчих) та громадянських прав, зокрема щодо забезпечення права особи на доступ до публічної інформації |
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Горбалінський Володимир Володимирович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Горбалінський Володимир Володимирович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Горбалінський Володимир Володимирович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Горбалінський Володимир Володимирович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні