Ухвала
від 19.02.2024 по справі 758/10972/22
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

У Х В А Л А

19 лютого 2024 року

м. Київ

провадження №22-ц/824/1640/2024

Київський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

головуючого судді: Мазурик О. Ф.,

суддів: Желепи О. В., Немировської О. В.,

розглянув заяву представника Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області - Ткач-Войтюк Інни Василівни

про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду

у цивільній справі №758/10972/22 Подільського районного суду м. Києва

за заявою Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області

про розкриття банківської таємниці відносно Обслуговуючого кооперативу "Житлово-будівельний кооператив "Еко парк",

банк, що обслуговує особу, щодо якої необхідно розкрити банківську таємницю - Публічне акціонерне товариство "Комерційний банк "Акордбанк",

У С Т А Н О В И В:

В провадженні Київського апеляційного суду перебуває справа за заявою Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області про розкриття банківської таємниці відносно Обслуговуючого кооперативу "Житлово-будівельний кооператив "Еко парк", банк, що обслуговує особу, щодо якої необхідно розкрити банківську таємницю - Публічне акціонерне товариство "Комерційний банк "Акордбанк".

Судове засідання у справі призначено на 20 лютого 2024 року.

15 лютого 2024 року представник Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області - Ткач-Врйтюк І. В. через систему "Електронний суд" подала клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Колегія суддів вважає за можливе задовольнити заявлене клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, виходячи з наступного.

Згідно частини першої статті 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Суд, зберігаючи об`єктивність і неупередженість, зокрема, сприяє учасникам судового процесу в реалізації ними прав, передбачених цим Кодексом (частина п`ята статті 12 ЦПК України).

Ураховуючи викладене та з метою забезпечення прав учасників процесу, колегія суддів приходить висновку про задоволення заяви представника заявника Ткач-Войтюк І. В. про її участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, а саме за допомогою програмного забезпечення EasyCon.

При цьому, колегія суддів зауважує, що згідно з ч. 5 ст. 212 ЦПК України, ризики технічної неможливості участі у відеконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

На підставі викладеного та керуючись ст. 212 ЦПК України

У Х В А Л И В:

Задовольнити заяву Державної податкової служби у Хмельницькій області - Ткач-Войтюк Інни Василівни про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою програмного забезпечення EasyCon.

Судові засідання у справі №758/10972/22 заявою Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області про розкриття банківської таємниці відносно Обслуговуючого кооперативу "Житлово-будівельний кооператив "Еко парк", банк, що обслуговує особу, щодо якої необхідно розкрити банківську таємницю - Публічне акціонерне товариство "Комерційний банк "Акордбанк", проводити в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon».

Копію ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції направити особам, які братимуть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Ухвала оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Головуючий О. Ф. Мазурик

Судді О. В. Желепа

О. В. Немировська

СудКиївський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення19.02.2024
Оприлюднено20.02.2024
Номер документу117085565
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про розкриття банком інформації, яка містить банківську таємницю, щодо юридичних та фізичних осіб

Судовий реєстр по справі —758/10972/22

Постанова від 04.06.2024

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Тітов Максим Юрійович

Ухвала від 01.04.2024

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Тітов Максим Юрійович

Постанова від 20.02.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Мазурик Олена Федорівна

Ухвала від 19.02.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Мазурик Олена Федорівна

Ухвала від 06.02.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Мазурик Олена Федорівна

Ухвала від 06.02.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Мазурик Олена Федорівна

Ухвала від 29.12.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Мазурик Олена Федорівна

Рішення від 16.05.2023

Цивільне

Подільський районний суд міста Києва

Захарчук С. С.

Ухвала від 28.02.2023

Цивільне

Подільський районний суд міста Києва

Захарчук С. С.

Ухвала від 22.02.2023

Цивільне

Подільський районний суд міста Києва

Захарчук С. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні