Справа № 417/998/21
2-в/189/1/24
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21.02.2024 року смт. Покровське
Покровський районний суд Дніпропетровської області у складі:
Головуючого судді Лукінової К.С.,
за участю секретаря судового засідання Копиці С.І.,
розглянувши у судовому засіданні питання про часткове відновлення втраченого судового провадження у справі №417/998/21, -
В С Т А Н О В И В:
Заявник звернувся до Покровського районного суду Дніпропетровської області із заявою про часткове відновлення втраченого судового провадження у справі №417/998/21.
Судом було встановлено, що дана справа до Покровського районного суду Дніпропетровської області Марківським районним судом Луганської області не передавалась.
Через бойові дії на території Марківського району Луганської області є підстави вважати, що вказане судове провадження знищене.
В судове засідання сторони не з`явились, про час та місце розгляду даного питання судом сповіщені належним чином.
Представник заявника надала суду письмову заяву, в якій просила суд проводити розгляд справи без її участі, подану заяву про часткове відновлення втраченого судового провадження підтримала, просила задовольнити.
Суд, дослідивши зібрані матеріали, вважає можливим частково відновити втрачене судове провадження з наступних підстав:
Згідно зі статтею 488 ЦПК України відновлення втраченого повністю або частково судового провадження в цивільній справі, закінченій ухваленням рішення або у якій провадження закрито, проводиться у порядку, встановленому цим Кодексом.
Відповідно до статті 489 ЦПК України втрачене судове провадження у цивільній справі може бути відновлене за заявою учасника справи або за ініціативою суду.
Статтею 493 ЦПК України передбачено, що при розгляді заяви про відновлення втраченого судового провадження суд бере до уваги:
1) частину справи, яка зберіглася (окремі томи, жетони, матеріали з архіву суду тощо);
2) документи, надіслані (видані) судом учасникам судового процесу та іншим особам до втрати справи, копії таких документів;
3) матеріали виконавчого провадження, якщо воно здійснювалося за результатами розгляду справи;
4) будь-які інші документи і матеріали, подані учасниками судового процесу, за умови, що такі документи і матеріали є достатніми для відновлення справи;
5) відомості з Єдиного державного реєстру судових рішень;
6) дані, що містяться в Єдиній судовій інформаційно-комунікаційній системі;
7) будь-які інші відомості, документи тощо, отримані у законний спосіб з інших офіційних джерел.
Суд може допитати як свідків осіб, які були присутніми під час вчинення процесуальних дій, учасників справи (їх представників), а в необхідних випадках - осіб, які входили до складу суду, що розглядав справу, з якої втрачено провадження, а також осіб, які виконували судове рішення, та вчиняти інші процесуальні дії, передбачені цим Кодексом, з метою відновлення втраченого судового провадження.
Згідно з частиною 1 статті 494 ЦПК України на підставі зібраних і перевірених матеріалів суд постановляє ухвалу про відновлення втраченого судового провадження повністю або в частині, яку, на його думку, необхідно відновити.
З матеріалів заяви вбачається, що у зв`язку з неможливістю здійснювати судочинство та зміни територіальної підсудності судових справ цивільна справа №417/998/21 з Марківського районного суду Луганської області до Покровського районного суду Дніпропетровської області не передавалася.
Отже, є достатні підстави вважати цивільну справу №417/998/21 втраченою.
Судом було встановлено, що в Єдиному державному реєстрі судових рішень міститься повний текст заочного рішення Марківського районного суду Луганської області від 02.09.2021 року у справі №417/998/21, з проставленням відмітки про набрання заочним рішенням законної сили 05.10.2021 року.
Враховуючи наведене, суд з метою захисту прав заявника вважає можливим частково відновити втрачене судове провадження у цивільній справі №417/998/21 за позовом Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України», в особі філії Луганське обласне управління АТ «Ощадбанк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором №116_030 від 09.11.2012 року в частині заочного рішення Марківського районного суду Луганської області від 02.09.2021 року, повний текст якого міститься у Єдиному державному реєстрі судових рішень.
Керуючись ст. ст. 488-494 ЦПК України, суд
П О С Т А Н О В И В:
Частково відновити втрачене судове провадження у цивільній справі №417/998/21 за позовом Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України», в особі філії Луганське обласне управління АТ «Ощадбанк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором №116_030 від 09.11.2012 року, в частині заочного рішення Марківського районного суду Луганської області від 02.09.2021 року, повний текст якого міститься у Єдиному державному реєстрі судових рішень.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпровського апеляційного суду у п`ятнадцятиденний строк з дня її складання.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів від дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя К.С. Лукінова
Суд | Покровський районний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 21.02.2024 |
Оприлюднено | 23.02.2024 |
Номер документу | 117154318 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про відновлення втраченого провадження |
Цивільне
Покровський районний суд Дніпропетровської області
Лукінова К. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні