Ухвала
від 27.02.2024 по справі 405/1246/23
ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КІРОВОГРАДА

Справа № 405/1246/23

провадження № 1-кс/405/323/24

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27.02.2024 м. Кропивницький

Cлідчий суддя Ленінського районного суду м. Кіровограда ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кропивницькому клопотання старшого слідчого ВРОТЗ СУГУНП вКіровоградській областімайора поліції ОСОБА_3 у кримінальному провадженні №42022120000000181 від 22.11.2022 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 191, ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 362 КК України, про надання тимчасового доступу до речей і документів,-

ВСТАНОВИВ:

старший слідчий ВРОТЗ СУГУНП вКіровоградській області ОСОБА_3 звернувся до слідчого судді з клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, що становлять банківську таємницю по рахунках КНП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), а саме: НОМЕР_2 , НОМЕР_3 , НОМЕР_4 , НОМЕР_5 , що були відкриті та, які знаходяться у володінні акціонерного товариства « ІНФОРМАЦІЯ_2 », код ЄДРПОУ НОМЕР_6 , юридична адреса: АДРЕСА_1 , а саме, копій речей і документів. В обґрунтування клопотання слідчий зазначила, що Відділом розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Кіровоградській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42022120000000181 від 22.11.2022 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 191, ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 362 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що заклади охорони здоров`я, які розташовані на території Кіровоградської області, що мають укладені договори з ІНФОРМАЦІЯ_3 (далі ІНФОРМАЦІЯ_4 ) та обслуговують населення за програмами медичних гарантій, які є надавачами послуг за напрямками первинної та спеціалізованої медичної допомоги, за які державою здійснюється відшкодування, розробили схеми незаконного заволодіння бюджетними коштами, шляхом надання фіктивних медичних послуг.

Так, було встановлено, що службові особи КНП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 , юридична адреса: АДРЕСА_2 ) могли розмістити залишки коштів, які отримує зазначений заклад від ІНФОРМАЦІЯ_4 , на депозитні рахунки, відкриті в банківських установах та отримувати відповідні відсотки за депозитними вкладами, які в подальшому були ними незаконно використані в особистих цілях.

Генеральним директором КНП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (далі КНП) є ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , РНОКПП НОМЕР_7 , уродженець: м. Погребище, Погребищенського району, Вінницької області, проживає за адресою: АДРЕСА_3 .

Головним бухгалтером КНП є ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , РНОКПП НОМЕР_8 , уродженка: республіки білорусь, проживає за адресою: АДРЕСА_4 .

Крім того, встановлено, що КНП протягом 2022 року отримувало кошти від НСЗУ за надані медичні послуги на розрахунковий рахунок № НОМЕР_9 , який відкритий в АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » (ЄДРПОУ НОМЕР_10 , МФО банку НОМЕР_11 , юридична адреса: АДРЕСА_5 ).

Протягом 2023 року КНП отримувало кошти від НСЗУ за надані медичні послуги на розрахунковий рахунок № НОМЕР_2 , який відкритий в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (ЄДРПОУ НОМЕР_6 , МФО банку НОМЕР_12 , юридична адреса: АДРЕСА_6 ).

Також встановлено, що у період 01.01.2020 по теперішній час КНП для здійснення господарської діяльності використовував банківські рахунки, які відкриті в наступних установах:

- в АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_7 », (ЄДРПОУ НОМЕР_10 , МФО банку НОМЕР_11 , юридична адреса: АДРЕСА_5 ): НОМЕР_13 ; НОМЕР_14 ; НОМЕР_15 ; НОМЕР_16 ; НОМЕР_17 .

- в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (ЄДРПОУ НОМЕР_6 , МФО банку НОМЕР_12 , юридична адреса: АДРЕСА_6 ): НОМЕР_3 ; НОМЕР_4 ; НОМЕР_5 .

- в ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » (ЄДРПОУ НОМЕР_18 , МФО банку НОМЕР_19 , юридична адреса: АДРЕСА_7 ): НОМЕР_20 ; НОМЕР_21 ; НОМЕР_22 ; НОМЕР_23 ; НОМЕР_24 ; НОМЕР_25 .

- ПАТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (ЄДРПОУ НОМЕР_26 , МФО банку НОМЕР_27 , юридична адреса: АДРЕСА_8 ): НОМЕР_28 ; НОМЕР_29 .

З урахуванням вищевикладеного, такі дії службових осіб медичного закладу охорони здоров`я, містять ознаки вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 191 КК України.

Постановою КМУ № 1101 від 27.12. 2017 утворено ІНФОРМАЦІЯ_10 як центральний орган виконавчої влади та затверджено Положення про ІНФОРМАЦІЯ_10 .

Постановою КМУ №411 від 25.04.2018 затверджений Порядок функціонування електронної системи охорони здоров`я.

Відомості щодо медичних записів, на підставі яких формуються автоматично звіти про обсяг наданих медичних послуг перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_11 .

Власником центральної бази даних, у тому числі майнових прав на програмне забезпечення центральної бази даних, є держава у особі ІНФОРМАЦІЯ_11 .

Завданням електронної системи охорони здоров`я є забезпечення можливості використання пацієнтами електронних сервісів для реалізації їх прав, зокрема за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, автоматизація ведення обліку медичних послуг і управління медичною інформацією, запровадження електронного документообігу у сфері медичного обслуговування населення.

Створення, внесення, перегляд інформації та документів у центральній базі даних, внесення змін та доповнень до них здійснюються користувачами відповідно до прав доступу, встановлених цим Порядком та нормативно-правовими актами, що регулюють порядок ведення відповідних реєстрів.

Так, за результатами наданих медичних послуг КНП « ІНФОРМАЦІЯ_1 », ІНФОРМАЦІЯ_3 що місяця, здійснюється зарахування грошових коштів на розрахункові рахунки КНП.

В подальшому, після зарахування грошових коштів на розрахункові рахунки КНП, дані грошові кошти скеровуються на фонд заробітної плати та інші видатки КНП, крім того, залишок коштів, згідно розробленого плану, скеровувався на депозитні рахунки, відкриті в банківських установах з метою отримання службовими особами КНП зі складу злочинної групи, відповідних відсотків за депозитними вкладами, які в подальшому розподіляються між учасниками групи.

Крім того встановлено, що зарахування грошових коштів у вигляді заробітних плат, працівникам КНП, здійснюється у т.ч. на рахунки, які відкриті в акціонерному товаристві « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (далі по тексту АТ « ІНФОРМАЦІЯ_12 »), код ЄДРПОУ НОМЕР_6 , юридична адреса: АДРЕСА_1 , а саме:

НОМЕР_2 , НОМЕР_3 , НОМЕР_4 , НОМЕР_5 .

У зв`язку з чим, виникла необхідність у отриманні дозволу суду на тимчасовий доступ до рахунків, КНП, відкритих в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_12 », з метою отримання відомостей та документів про рух грошових коштів та можливого виведення їх на інші рахунки з метою їх подальшого привласнення.

Так, згідно із Інструкцією про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженою постановою Нацбанку України від 12.11.2003 № 492, банк відкриває поточний рахунок юридичній особі, яка не має рахунку в цьому банку, на підставі таких документів: заяви про відкриття поточного рахунку, копії належним чином зареєстрованого установчого документа (статуту /засновницького договору/ установчого акта / положення), копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, що містить відомості про юридичну особу; картки із зразками підписів і відбитка печатки. Особа, що подає документи і відкриває рахунок ідентифікується шляхом пред`явлення свого паспорту та довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру, з яких виготовляються копії, що зберігаються в юридичній справі клієнта.

Відповідно до Положення про організацію бухгалтерського обліку, бухгалтерського контролю під час здійснення операційної діяльності в банках України, затвердженого постановою ПравлінняНаціонального банкуУкраїни від 04.07.2018 № 75, документи для відкриття рахунків клієнтів мають зберігатися у справі з юридичного оформлення рахунку (юридична справа), що оформляється для кожного клієнта окремо. Умови відкриття рахунку та особливості його функціонування передбачаються в договорі, що укладається між банком і його клієнтом у письмовій формі.

Положенням про організацію бухгалтерського обліку, бухгалтерського контролю під час здійснення операційної діяльності в банках України, затвердженого постановою ПравлінняНаціонального банкуУкраїни від 04.07.2018№ 75, оброблення інформації про операції та її зберігання мають виконуватися на серверах та/або іншій комп`ютерній техніці, які повинні фізично розташовуватися на території України. Організація операційної діяльності передбачає наявність документованих операційних процедур (правил) за всіма операціями, що здійснюються банками. Проведені банком операції документуються первинними документами (паперовими та електронними) із застосуванням при здійсненні безготівкових операцій з клієнтами платіжними дорученнями, касові операції оформляються видатковими та прибутковими квитанціями, грошовими чеками, і інші. Первинні документи складаються на паперових носіях або в електронній формі та містять такі обов`язкові реквізити: назву документа (форми); дату і місце складання; назву підприємства (банку), що склало документ; зміст та обсяг операції (короткий зміст операції та підстава для її здійснення), одиницю її виміру; посади осіб, відповідальних за здійснення операції і правильність її оформлення; особистий підпис (електронний цифровий підпис) та інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні операції; назва одержувача коштів; сума операції (цифрами та словами). Сума операції може бути відображена лише цифрами, якщо цей документ формується за допомогою програмного забезпечення в автоматизованому режимі або якщо це передбачено нормативно-правовими актами Національного банку; номери рахунків; назва банку (одержувача та платника коштів).

Виходячи із вимог вищезазначених нормативних актів достовірно відомий перелік документів юридичної справи, що сформована при відкритті рахунку, та обов`язкові реквізити документів якими оформлено проведення банківських операцій по банківських рахунках.

Відповідно до ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

З метою повного, всебічного і неупередженого дослідження усіх обставин кримінального провадження, виявлення як тих обставин, що викривають, так і ті, що виправдовують особу, а також обставин, що пом`якшують чи обтяжують його покарання, з метою надання цим обставинам належної правової оцінки та забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень, у кримінальному провадженні виникла необхідність у здійсненні тимчасового доступу до наступних речей що знаходяться у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_12 », код ЄДРПОУ НОМЕР_6 , юридична адреса: АДРЕСА_1 ), а саме:

На даний час з метою повного, всебічного і неупередженого дослідження усіх обставин кримінального провадження, виявлення як тих обставин, що викривають, так і тих, що виправдовують особу, а також обставин, що пом`якшують чи обтяжують його покарання, з метою надання цим обставинам належної правової оцінки та забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень, у кримінальному провадженні виникла необхідність у здійсненні тимчасового доступу до документів юридичної справи та електронних документів, що зберігаються на сервері банку про рух коштів по рахунках: НОМЕР_2 , НОМЕР_3 , НОМЕР_4 , НОМЕР_5 , відкритих в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_12 ».

В судове засідання слідчий не з`явився, про дату, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, причини неявки невідомі.

Представник АТ « ІНФОРМАЦІЯ_12 », у судове засідання не з`явився, про дату час та місце розгляду справи повідомлені належним чином, причини неявки суду не повідомили.

Оскільки, згідно ч. 4 ст. 163 КПК України відсутність слідчого та особи, у володінні якої знаходяться речі та документи, не є перешкодою для розгляду клопотання, суд визнав можливим розглянути клопотання за відсутності слідчого та представника АТ « ІНФОРМАЦІЯ_12 », на підставі наявних доказів.

Відповідно до вимог ч. 4 ст. 107 КПК України, враховуючи неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, фіксування за допомогою технічних засобів судового розгляду не здійснювалося.

Дослідивши клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя приходить до наступних висновків.

Слідчим суддею встановлено, що у провадженні СУ ГУНП в Кіровоградській області перебуває кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42022120000000181 від 22.11.2022 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 191, ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 362 КК України.

Відтак, органу досудового розслідування з метою повного, всебічного і неупередженого дослідження усіх обставин кримінального провадження, виявлення як тих обставин, що викривають, так і ті, що виправдовують особу, а також обставин, що пом`якшують чи обтяжують його покарання, з метою надання цим обставинам належної правової оцінки та забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень, у кримінальному провадженні виникла необхідність у здійсненні тимчасового доступу до речей і документів, що становлять банківську таємницю по рахунках КНП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), а саме: НОМЕР_2 , НОМЕР_3 , НОМЕР_4 , НОМЕР_5 , що були відкриті та, які знаходяться у володінні акціонерного товариства « ІНФОРМАЦІЯ_2 », код ЄДРПОУ НОМЕР_6 , юридична адреса: АДРЕСА_1 , а саме, копій речей і документів.

Згідно ч.1 ст. 131 КПК України заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.

Відповідно до п.5 ч. 2 ст. 131 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів є заходом забезпечення кримінального провадження.

Відповідно до ч. 1 ст. 160 КК України, сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Згідно ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Відповідно доч.5ст.163КПК України,слідчий суддя,суд постановляєухвалу пронадання тимчасовогодоступу доречей ідокументів,якщо сторонакримінального провадженняу своємуклопотанні доведенаявність достатніхпідстав вважати,що ціречі абодокументи:перебувають абоможуть перебуватиу володіннівідповідної фізичноїабо юридичноїособи;самі пособі абов сукупностіз іншимиречами ідокументами кримінальногопровадження,у зв`язкуз якимподається клопотання,мають суттєвезначення длявстановлення важливихобставин укримінальному провадженні;не становлятьсобою абоне включаютьречей ідокументів,які містятьохоронювану закономтаємницю.

Згідно п. 5 ч. 1 ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належать відомості, які можуть становити банківську таємницю.

Отже, вказані документи, які перебувають у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_12 », та до яких просить надати доступ слідчий, становлять банківську таємницю.

Згідно ч. ч. 6, 7 ст. 163 КПК України слідчий суддяпостановляє ухвалупро наданнятимчасового доступудо речейі документів,які містятьохоронювану закономтаємницю,якщо сторонакримінального провадженнядоведе можливістьвикористання якдоказів відомостей,що містятьсяв цихречах ідокументах,та неможливістьіншими способамидовести обставини,які передбачаєтьсядовести задопомогою цихречей ідокументів. Слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.

Дослідивши матеріаликлопотання,яке погодженепрокурором,та поданеу відповідностідо ст.160КПК України,беручи доуваги,що речіта документи,доступ дояких проситьнадати слідчий,перебувають уволодінні АТ« ІНФОРМАЦІЯ_12 » та мають значення для встановлення обставин у кримінальному провадженні, а також враховуючи, що в інший спосіб довести вказані обставини неможливо, зважаючи на те, що документи не є такими, доступ до яких заборонено, проте містять охоронювану законом таємницю, слідчий суддя вважає клопотання слідчого обґрунтованим та доведеним, у зв`язку з чим останнє підлягає задоволенню.

Керуючись ст. ст. 131, 132, 159-166, 369-372 КПК України, слідчий суддя,-

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання старшого слідчого ВР ОТЗ СУ ГУНП в Кіровоградській області майора поліції ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів задовольнити.

Надати старшому слідчому ВР ОТЗ СУ ГУНП в Кіровоградській області майору поліції ОСОБА_3 , старшому слідчому в ОВС ВР ОТЗ СУ ГУ Національної поліції в Кіровоградській області майору поліції ОСОБА_6 , старшому слідчому в ОВС ВР ОТЗ СУ ГУ Національної поліції в Кіровоградській області майору поліції ОСОБА_7 , старшому слідчому ВР ОТЗ СУ ГУ Національної поліції в Кіровоградській області майору поліції ОСОБА_8 , старшому слідчому в ОВС ВР ОТЗ СУ ГУ Національної поліції в Кіровоградській області майору поліції ОСОБА_9 , старшому слідчому ВР ОТЗ СУ ГУНП в Кіровоградській області майору поліції ОСОБА_10 , заступнику начальника ВР ОТЗ СУ ГУНП в Кіровоградській області майору поліції ОСОБА_11 , старшому слідчому ВР ОТЗ СУ ГУНП в Кіровоградській області підполковнику поліції ОСОБА_12 , старшому слідчому ВР ОТЗ СУ ГУНП в Кіровоградській області капітану поліції ОСОБА_13 , старшому слідчому ВР ОТЗ СУ ГУНП в Кіровоградській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_14 , слідчому ВР ОТЗ СУ ГУНП в Кіровоградській області лейтенанту поліції ОСОБА_15 , слідчому ВР ОТЗ СУ ГУНП в Кіровоградській області лейтенанту поліції ОСОБА_16 , у кримінальномупровадженні,внесеному доЄдиного реєструдосудових розслідувань №42022120000000181 від 22.11.2022 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 191, ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 362 КК України, тимчасовий доступ до речей і документів, що становлять банківську таємницю по рахунках КНП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), а саме: НОМЕР_2 , НОМЕР_3 , НОМЕР_4 , НОМЕР_5 , що були відкриті та, які знаходяться у володінні акціонерного товариства « ІНФОРМАЦІЯ_2 », код ЄДРПОУ НОМЕР_6 , юридична адреса: АДРЕСА_1 , а саме, копій наступних речей і документів:

- документи про рух коштів з по-секундною реєстрацією із зазначенням часу (дат, годин, хвилин, секунд) проведення платежів, з розшифровкою кореспондентів, призначення платежу по рахункам: НОМЕР_2 , НОМЕР_3 , НОМЕР_4 , НОМЕР_5 , за період, починаючи з 01.01.2020 до теперішнього часу, на паперовому та/або електронному носію, завіреному належним чином керівником (головним бухгалтером) та відтиском печатки банківської установи, відкриті в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_12 »;

- скопійованих на магнітний носій відомостей про рух коштів з по-секундною реєстрацією із зазначенням часу проведення платежів (дат, годин, хвилин, секунд), призначення платежу, з розшифровкою кореспондентів (назва, код ЄДРПОУ, номер рахунку, назва банку, МФО банку), з розшифровкою кредитових та дебетових оборотів, з вхідним та вихідним залишком за кожен операційний день, загальним обсягом кредитових та дебетових оборотів по рахункам: НОМЕР_2 , НОМЕР_3 , НОМЕР_4 , НОМЕР_5 , за період, починаючи з 01.01.2020 до теперішнього часу;

- електронних документів протоколів обліку інформації системи «Клієнт-Банк» перетворених електронними засобами у візуальну форму і роздрукованих на паперовому носії, з відображенням ІР-адреси з якої вказаний клієнт користувався Інтернетом і при цьому надсилав до банку платіжні документи, а також порядковий номер транзакції на сервері банку (ID), ім`я користувача (логін -USERED), операційна система клієнта (OS), програмне забезпечення за допомогою якого здійснюється з`єднання клієнта з системою, тобто клієнтська програма банківської установи (BROWSER) за період, починаючи з 01.01.2020 до теперішнього часу;

-заяв про відкриття (закриття) рахунків, договорів розрахунково-касового обслуговування рахунків, корінців повідомлень від платника податків про відкриття рахунків в установі банку, рішень засновників та наказів про призначення посадових осіб, довідок про взяття на облік платника податків, страхового свідоцтва, статутних документів, копій паспортів засновників та директорів підприємства, копій довідок фізичних осіб платників податків, довідки форми 4-ОПП, наказів (розпоряджень) про призначення директорів;

-договорів про порядок проведення електронних платежів за допомогою системи „Клієнт-Банк за період, починаючи з 01.01.2020 до теперішнього часу;

-заяв на встановлення системи „Клієнт-Банк, актів інсталяції системи Інтернет-Клієнт-Банк, регенерації ключів, акт виконаних робіт, яким підтверджено факт встановлення системи Клієнт-Банк та передачі банком електронного шифру (ключа) уповноваженому представнику підприємства зазначенням адрес, в т.ч. електронних, та телефонів за якими встановлено та через які здійснювався зв`язок з сервером банку по вказаних рахунках, акти регенерації ключів;

-довіреності на осіб, які мають право отримувати як на паперовому носії так і в електронному вигляді відомості, інформацію про рух коштів по рахунку, отримувати готівкові кошти, чекові книжки за період, починаючи з 01.01.2020 до теперішнього часу;

-карток із зразками підписів та відбитку печатки підприємств, що діяли в період, починаючи з 01.01.2020 до теперішнього часу, а також наявні копії паспортів осіб, яким надано право підпису та розпорядження коштами підприємства за вказаний період;

-платіжних доручень, в т.ч. на сплату податків, зборів, обов`язкових платежів по рахункам;

-заяв на видачу готівки за період, починаючи з 01.01.2020 до теперішнього часу;

-заяв на отримання чекових книжок по рахунках підприємств за період, починаючи з 01.01.2020 до теперішнього часу;

-чеків на отримання готівкових коштів та платіжних доручень по рахункам підприємств за період, починаючи з 01.01.2020 до теперішнього часу;

договорів поворотної (безповоротної) фінансової допомоги (позики) наданих чи отриманих за період, починаючи з 01.01.2020 до теперішнього часу.

Строк дії ухвали визначити до 27.04.2024 року.

Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.

Роз`яснити, що у разі невиконання даної ухвали слідчий суддя має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Оригінал ухвали виготовлено в 2-х примірниках.

Слідчий суддя ОСОБА_17

СудЛенінський районний суд м.Кіровограда
Дата ухвалення рішення27.02.2024
Оприлюднено23.04.2024
Номер документу117384234
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів

Судовий реєстр по справі —405/1246/23

Ухвала від 27.02.2024

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Плохотніченко Л. І.

Ухвала від 27.02.2024

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Плохотніченко Л. І.

Ухвала від 27.02.2024

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Плохотніченко Л. І.

Ухвала від 27.02.2024

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Плохотніченко Л. І.

Ухвала від 22.01.2024

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Плохотніченко Л. І.

Ухвала від 26.12.2023

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Плохотніченко Л. І.

Ухвала від 18.12.2023

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Плохотніченко Л. І.

Ухвала від 18.12.2023

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Плохотніченко Л. І.

Ухвала від 18.12.2023

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Плохотніченко Л. І.

Ухвала від 18.12.2023

Кримінальне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Плохотніченко Л. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні