Справа № 504/647/24
Провадження № 2/504/1512/24
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"20" лютого 2024 р. смт. Доброслав
Суддя Комінтернівського районного суду Одеської області Добров П.В. вивчивши заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулась до Комінтернівського районного суду оДеської області з позовом до Комунального підприємства «Надія» Фонтанської сільської ради Одеської області про визнання дій та бездіяльність неправомірними, перерахунку заборгованості та відшкодування майнової та моральної шкоди заподіяної внаслідок неналежного надання, ненадання житлово комунальних послуг та їх поновлення.
Одночасно з позовом надійшла заява від позивачки про забезпечення позову шляхом заборони КП «Надія» зупиняти водопостачання за адресою: АДРЕСА_1 .
Згідно ч. 3 ст. 150 ЦПК України заходизабезпеченняпозову маютьбути співмірними іззаявленимипозивачем вимогами
Заст.150 ЦПКпередбаченосеред видівзабезпеченняпозовузаборона вчинятипевнідії.
Згідно ч. 2 ст. 149 ЦПК України забезпечення позову допускається на будь-якій стадії судового розгляду, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист.
Відповідно до ст. 152 ЦПК України забезпечення позову допускається як до пред`явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи.
Згідно з п. 3 - 7 ч. 1 ст. 151 ЦПК України заява про забезпечення позову повинна містити: предмет позову та обґрунтування необхідності забезпечення позову; захід забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності; ціну позову, про забезпечення якого просить заявник; інші відомості, потрібні для забезпечення позову.
Відповідно до п. 4 Постанови Пленуму Верхового Суду України від 22.12.2006 № 9 «Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову» розглядаючи заяву про забезпечення позову, суд має, з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог, пересвідчитися в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову; з`ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу позивача та відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулася з такою заявою, позовним вимогам.
Враховуючи викладене, судзнаходитьзаяву прозабезпеченняпозову такою,що не підлягаєзадоволенню. Заявлений спосіб забезпечення позовує необгрунтованимта недоведенимсуду.Вирішення заяви про забезпечення позову є фактичним вирішенням справи без розгляду її по суті.
Керуючись ст.ст.149,150 -153,353 ЦПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову - залишити без задоволення .
Ухвала може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення через Комінтернівський районний суд Одеської області. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо її не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя П.В. Добров
Суд | Комінтернівський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 20.02.2024 |
Оприлюднено | 06.03.2024 |
Номер документу | 117420043 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про спонукання виконати або припинити певні дії |
Цивільне
Комінтернівський районний суд Одеської області
Добров П. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні