Справа №464/1312/24
пр № 2/464/774/24
У Х В А Л А
29 лютого 2024 року м. Львів
Суддя Сихівського районного суду м. Львова Мичка Б.Р., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Житлово- будівельного кооперативу "200" про визнання права власності на кооперативну квартиру,
встановив:
Представник ОСОБА_1 - ОСОБА_2 звернувся до суду з позовом до Житлово- будівельного кооперативу "200" про визнання права власності на кооперативну квартиру за адресою: АДРЕСА_1 .
Згідно п.2 ч. 3 ст. 175 ЦПК України встановлено, що позовна заява повинна містити в т.ч. повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв`язку та адреси електронної пошти, відомості про наявність або відсутність електронного кабінету.
Відповідно до ч.1 ст. 42 ЦПК України у справах позовного провадження учасниками справи є сторони, треті особи.
Згідно ч.1,ч.2ст.48ЦПК Українисторонами вцивільному процесіє позивачі відповідач.Позивачем івідповідачем можутьбути фізичніі юридичні особи, а також держава.
Відповідно до ст. 80 ЦК України юридичною особою є організація, створена і зареєстрована у встановленому законом порядку. Юридична особа наділяється цивільною правоздатністю і дієздатністю, може бути позивачем та відповідачем у суді.
Як вбачається із матеріалів справи позивачем зазначено відповідача Житлово- будівельний кооператив "200", який не має статусу юридичної особи, тому не може бути стороною у справі.
Згідно частин 1,2 статті 185 ЦПК суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
За таких обставин позовну заяву слід залишити без руху, надати позивачеві строк для усунення вказаного недоліку, а саме уточнення кола відповідачів у справі.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст.136, 177, 185, 260, 261, 353 ЦПК України, суддя,
постановив:
позовну заяву ОСОБА_1 до Житлово- будівельного кооперативу "200" про визнання права власності на кооперативну квартиру - залишити без руху.
Надати позивачеві строк для усунення вказаного недоліку, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Роз`яснити позивачеві, якщо ним відповідно до ухвали суду у встановлений строк буде виконано вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Ухвала про залишення позовної заяви без руху оскарженню не підлягає.
Суддя Б.Р. Мичка
Суд | Сихівський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 29.02.2024 |
Оприлюднено | 07.03.2024 |
Номер документу | 117467938 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: |
Цивільне
Сихівський районний суд м.Львова
Мичка Б. Р.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні