61022, м. Харків, пр. Науки, 5, тел.:(057) 702-07-99, факс: (057) 702-08-52,

гаряча лінія: (096) 068-16-02, E-mail: inbox@dn.arbitr.gov.ua,

код ЄДРПОУ: 03499901, UA368999980313151206083020649

У Х В А Л А

вступна та резолютивна частини

05.03.2024 Справа № 905/1138/21

Господарський суд Донецької області у складі судді Огороднік Д.М., при секретарі судового засідання Власко С.В., розглянувши матеріали

за заявою

розпорядника майнаарбітражного керуючого Бурцевої І.Ю.

про затвердження звіту про нарахування і виплату грошової винагороди та звіту про здійснення та відшкодування витрат за період здійснення повноважень розпорядника майна

в межах справи №905/1138/21

за заявою

кредитора Товариства з обмеженою відповідальністю Транспортно-Експедиційна компанія "Енерготранс"

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Істек"

про банкрутство

За участю представників сторін:

від Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспортно-Експедиційна компанія "Енерготранс": не з`явився;

від Товариства з обмеженою відповідальністю "Промислова компанія "Енергоімпекс": не з`явився;

від Акціонерного товариства "Українська залізниця" в особі Регіональної філії Придніпровська залізниця Акціонерного товариства Українська залізниця: не з`явився;

від Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергокапітал": не з`явився;

від Державного підприємства "Енергоринок": не з`явився;

від боржника: не з`явився;

розпорядник майна: не з`явився.

Керуючись ст. 232-235 Господарського процесуального кодексу України, ст. 30, 44 Кодексу України з процедур банкрутства, суд

ПОСТАНОВИВ:

1.Клопотання арбітражного керуючого Бурцевої І.Ю. №02-33/656 від 27.10.2023 (вх.№10211/23) про затвердження звіту арбітражного керуючого Бурцеврї І.Ю. про нарахування та виплату грошової винагороди за період здійснення повноважень розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю «Істек» задовольнити.

2.Затвердити звіт про грошову винагороду арбітражного керуючого Бурцевої І.Ю. за виконання повноважень розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю «Істек» за період з 08.10.2021 по 30.09.2023 на загальну суму 382617 (триста вісімдесят дві тисячі шістсот сімнадцять) грн 80 коп, з яких: 376200 (триста сімдесят шість тисяч двісті) грн 00 коп основна грошова винагорода, 6417 (шість тисяч чотириста сімнадцять) грн 80 коп інші витрати арбітражного керуючого пов`язані з виконанням повноважень розпорядника майна.

3. Відшкодувати нараховану і не виплачену грошову винагороду у розмірі 376200,00 грн та понесені та не відшкодовані витрати у розмірі 6417,80 грн арбітражного керуючого Ірини Бурцевої за період здійснення повноважень розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю «Істек» за рахунок коштів, одержаних боржником - юридичною особою у результаті господарської діяльності, або коштів, одержаних від продажу майна боржника, з ліквідаційного рахунку Товариства з обмеженою відповідальністю «Істек».

Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції в частині затвердження звіту про нарахування і виплату грошової винагороди арбітражному керуючому в порядку та строки передбаченими ст.256, 257 Господарського процесуального кодексу України

У судовому засіданні 05.03.2024 складено та підписано вступну та резолютивну частини ухвали. Повний текст ухвали буде складено та підписано протягом п`яти днів.