Постанова
від 14.10.2010 по справі 4-285/2010
КАЛІНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДОНЕЦЬКА

Дело № 4-285/2010 р.

ПОСТАНОВА

Іменем України

14 жовтня 2010 року м.Донець к

Суддя Калінінського райо нного суду міста Донецька О .В.Домарєв, розглянувши ска ргу ОСОБА_2 на бездіяльні сть прокурора Калінінського району м.Донецька.

В С Т А Н О В И В :

13.10.2010 р. до Калінінського ра йонного суду м.Донецька наді йшла скарга ОСОБА_2 на без діяльність прокурора Каліні нського району м.Донецька, по в' язаної з розглядом у суді кримінальної справи за обв инуваченням ОСОБА_3 за ст. 115 ч.1 Кримінального Кодексу Ук раїни

Відповідно до положень ст. 236 Кримінального-процесуаль ного Кодексу України, яка рег улює порядок оскарження дій прокурора - с карга на дії про курора при проведенні ним до судового слідства або окреми х слідчих дій у справі подаєт ься вищестоящому прокуроров і, який її розв'язує в порядку і в строки, що передбачені ста ттями 234 і 235 цього Кодексу. Дії п рокурора можуть бути оскарже ні до суду. Скарги на дії проку рора розглядаються судом пер шої інстанції при передньому розгляді справи або при розг ляді її по суті, якщо інше не п ередбачено цим Кодексом.

Постановою Калінінського районного суду м.Донецька ві д 24.09.2010 року справу за обвинувач енням ОСОБА_3 за ст. 115 ч.1 Кри мінального Кодексу України н аправлено прокурору Калінін ського району м. Донецька для організації додаткового роз слідування.

Наведена обставина свідчи ть про те, що скарга ОСОБА_2 на бездіяльність прокурора Калінінського району м.Доне цька не може бути прийнята до провадження Калінінського р айонного суду м.Донецька в по рядку, передбаченому ст.236 КПК України у зв' язку з відсутн істю у провадженні суду вище зазначеної кримінальної спр ави.

На підставі викладеного т а керуючись ст.236 КПК України,

П О С Т А Н О В И В :

В прийнятті скарги ОСО БА_2 на бездіяльність проку рора Калінінського району м. Донецька до провадження Кал інінського районного суду ві дмовити з наведених мотивів та повернути матеріали скарг и скаржнику за належністю.

Постанова оскаржен ню не підлягає

Суддя О.В. Домарєв

СудКалінінський районний суд м.Донецька
Дата ухвалення рішення14.10.2010
Оприлюднено25.10.2010
Номер документу11756852
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —4-285/2010

Постанова від 21.09.2010

Кримінальне

Новокаховський міський суд Херсонської області

Матвєєва Н. В.

Постанова від 24.03.2010

Кримінальне

Бориспільський міськрайонний суд Київської області

Саган В. М.

Постанова від 10.06.2010

Кримінальне

Слов'янський міськрайонний суд Донецької області

Горощук О. В.

Постанова від 17.12.2010

Кримінальне

Броварський міськрайонний суд Київської області

Шевчук М. П.

Постанова від 16.02.2011

Кримінальне

Київський районний суд м. Сімферополя

Кукта М.В.

Постанова від 14.10.2010

Кримінальне

Калінінський районний суд м.Донецька

Домарєв Олександр Вікторович

Постанова від 14.07.2010

Кримінальне

Ялтинський міський суд Автономної Республіки Крим

Короткова Любов Михайлівна

Постанова від 14.10.2010

Кримінальне

Калінінський районний суд м.Донецька

Домарєв Олександр Вікторович

Постанова від 14.07.2010

Кримінальне

Ялтинський міський суд Автономної Республіки Крим

Короткова Любов Михайлівна

Постанова від 03.08.2010

Кримінальне

Євпаторійський міський суд Автономної Республіки Крим

Макарчук Володимир Олександрович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні