Ухвала
від 14.03.2024 по справі 524/746/24
КРЮКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КРЕМЕНЧУКА

Провадження № 2/537/609/2024

Справа № 524/746/24

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14.03.2024 суддя Крюківського районного суду міста Кременчука Полтавської області Маханьков О.В., розглянувши клопотання представника позивача Александрової Дар`ї Станіславівни, яка діє в інтересах товариства з обмеженою відповідальністю «СМАРТ ЛАЙТ ПРОДЖЕКТ», про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду,

встановив:

Представник позивача звернувся до суду із позовною заявою, відповідно до вимог якої просить суд ухвалити рішення, яким стягнути з відповідача на користь позивача грошові кошти у загальній сумі 100000,00 гривень та судові витрати у справі.

Ухвалою Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 06.03.2024 відкрито провадження та призначено судове засідання, вирішено цивільну справу проводити у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного провадження.

11.03.2024 до суду надійшла заява від представника позивача Александрової Д.С., в якій остання просить з метою запобігання загрози життю та здоров`ю суддів та учасників судового процесу у період воєнного, надати представнику позивача, адвокату ТОВ «Смарт Лайт Проджект», можливість участі у судових засіданнях у справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Вивчивши клопотання суддя вирішив, що його необхідно задовольнити.

Згідно із положеннями ст. 212 ЦПК України, учасники справи за їхнім клопотанням мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду; суд за клопотанням учасника справи може постановити ухвалу про проведення судового засідання в режимі відео конференції не пізніше п`яти днів до судового засідання.

Відповідно до ч. 3 ст. 212 ЦПК України, учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.

Згідно ч. 5 ст. 212 ЦПК України, ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відповідно до ч. 11 ст. 212 ЦПК України, використовувані судом і учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку. Учасникам судового процесу має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, здійснювати інші процесуальні права та обов`язки.

Враховуючи вищевикладене, приймаючи до уваги клопотання представника позивача, який бажає приймати участь в судовому засіданні з розгляду справи в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису, суд вважає за доцільне проведення судового засідання в режимі відеоконференції для забезпечення прав учасників справи.

Керуючись статтями 212, 260 ЦПК України, суддя -

постановив:

Клопотання представника позивача Александрової Дар`ї Станіславівни, яка діє в інтересах товариства з обмеженою відповідальністю «СМАРТ ЛАЙТ ПРОДЖЕКТ», про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду - задовольнити

Провести судове засідання у цивільній справі за позовом представника позивача - Александрової Дар`ї Станіславівни, яка діє в інтересах товариства з обмеженою відповідальністю «СМАРТ ЛАЙТ ПРОДЖЕКТ» до ОСОБА_1 про стягнення безпідставно одержаних грошових коштів, призначене на 18 березня 2024 року о 09 годині 05 хвилин та всі послідуючі судові засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою програмного забезпечення «EasyCon».

Проведення судового засідання в режимі відеоконференції здійснити за допомогою системи відеоконференцзв`язку «EasyCon» (https://easycon.com.ua).

Електронна адреса, за якою зареєстрований представник позивача ОСОБА_2 , як користувач системи «EasyCon» - ІНФОРМАЦІЯ_1

Роз`яснити представнику позивача - Александровій Д.С., що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції вона зобов`язана зайти та авторизуватися в системі відеоконференцзв`язку; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи відеоконференцзв`язку; очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі у судовому засіданні.

На виконання п. 18, 45, 49 Положення про порядок функціонування окремих підсистем Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи реалізовано для користувачів - фізичних осіб вхід до підсистеми тільки через кабінет електронного суду. Для приміщень (залів судових засідань, установ попереднього ув`язнення, установ виконання покарань та медичних закладів) залишено можливість входу за логіном та паролем.

Попередити, що відповідно до ч. 5 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Для підтвердження особи, учасникам справи необхідно мати електронний підпис, а якщо особа не має такого підпису, то документ, який посвідчує особу.

Ухвала суду оскарженню не підлягає.

Суддя Маханьков О.В.

СудКрюківський районний суд м.Кременчука
Дата ухвалення рішення14.03.2024
Оприлюднено15.03.2024
Номер документу117640263
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про повернення безпідставно набутого майна (коштів)

Судовий реєстр по справі —524/746/24

Рішення від 01.04.2024

Цивільне

Крюківський районний суд м.Кременчука

МАХАНЬКОВ О. В.

Ухвала від 14.03.2024

Цивільне

Крюківський районний суд м.Кременчука

МАХАНЬКОВ О. В.

Ухвала від 06.03.2024

Цивільне

Крюківський районний суд м.Кременчука

МАХАНЬКОВ О. В.

Ухвала від 24.01.2024

Цивільне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Предоляк О. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні