Рішення
від 08.03.2024 по справі 522/24496/23
ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ОДЕСИ

Справа № 522/24496/23

Провадження № 2/522/1069/24

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 березня 2024 року м. Одеса

Приморський районний суд м. Одеси в складі:

головуючого судді - Домусчі Л.В.,

за участю секретаря судового засідання - Навроцької Є.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Житловий комплекс «Платінум» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за утримання будинку, прибудинкової території та комунальні послуги,

ВСТАНОВИВ:

До суду 26.12.2023 року надійшов позов Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Житловий комплекс «Платінум» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за утримання будинку, прибудинкової території та комунальні послуги, а саме заборгованість за житлово-комунальні послуги за період з 01.01.2023 року по 30.11.2023 року у розмірі 11960,99 грн.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що згідно Інформаційною довідкою Державного реєстру прав на нерухоме майно № 359034107 від 19.12.2023 року ОСОБА_1 з 10.06.2022 року є власником нерухомого майна квартири АДРЕСА_1 , загальною площею 53,1 кв.м. Будинок, в якому розташована квартира, яке належить боржнику, перебуває на обслуговуванні позивача Об`єднанням співвласників багатоквартирного будинку «Житловий комплекс «Платінум».

Відповідачка не виконує своїх обов`язків по своєчасному внесенню плати за надання послуг ОСББ «Житловий комплекс «Платінум», в результаті чого виникла заборгованість перед ОСББ «Житловий комплекс «Платінум» на загальну суму 11960,99 грн.

Матеріали позовусуддя отримала27.12.2023року.

Відповідно до Єдиного державного демографічного реєстру, відповідь № 383427 від 27.12.2023 року, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_2 .

Ухвалою суду від 28.12.2023 року по справі відкрито провадження у порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін та призначено судове засідання на 08.02.2024 року.

У зв`язку з відсутність відзиву судове засідання відкладено на 08.03.2024 року.

У судове засідання призначене на 08.03.2024 року сторони не з`явилися, в матеріалах справи наявне клопотання представника позивача про розгляд справи за відсутні позивач та його представника, позовні вимоги підтримав, проти винесення заочного рішення не заперечував.

Відповідачка ОСОБА_1 про час, дату та місце судового розгляду була повідомлена належним чином, відзив суду не надала. Заяв по суті справи також відповідачкою не було надано.

Відповідно до ч. 6 ст. 128 ЦПК України судова повістка, а у випадках, встановлених цим Кодексом, разом з копіями відповідних документів надсилається на офіційну електронну адресу відповідного учасника справи, у випадку наявності у нього офіційної електронної адреси або разом із розпискою рекомендованим листом з повідомленням про вручення у випадку, якщо така адреса відсутня, або через кур`єрів за адресою, зазначеною стороною чи іншим учасником справи.

Згідно до п. п. 6, 7 ч. 2 ст. 43 ЦПК України учасники справи зобов`язані виконувати процесуальні дії у встановлені законом або судом строки та виконувати інші процесуальні обов`язки, визначені законом або судом.

Крім того, ухвала суду про відкриття провадження у даній справі розмішена в Єдиному державному реєстрі судових рішень та на електронному сайті Приморського районного суду м. Одеси, тобто ухвала суду є доступною для ознайомлення та загальновідомою.

Відповідно до ч. 1 ст. 44 ЦПК України учасники судового процесу повинні добросовісно користуватися процесуальними правами; зловживання процесуальними правами не допускається.

Відповідно до ст. 275 ЦПК України суд розглядає справи у порядку спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі.

Згідно ч. 1 ст. 279 ЦПК України передбачено що розгляд справи у порядку спрощеного позовного провадження здійснюється судом за правилами, встановленими цим Кодексом для розгляду справи в порядку загального позовного провадження, з особливостями, визначеними у цій главі.

Стаття 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, ратифікована Україною Законом № 475/97-ВР від 17.07.1997 року, гарантує право на справедливий і публічний розгляд справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом.

Суд, у зв`язку з ненаданням відповідачем відзиву на позов, зі згоди представника позивача, ухвалив слухати справу у відсутності відповідача, згідно ст. ст. 280-281 ЦПК України, при заочному розгляді на підставі наявних у справі доказів.

У разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного запису не здійснюється.

Відповідно до ст. 268 ЦПК України датою складення цього судового рішення є 13.03.2024 року.

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного.

Відповідно до ст. 13 ЦПК України, суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, в межах заявлених ними вимог.

Правилами ст. 12 ЦПК України визначено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.

Відповідно до ч. 5 ст. 81 ЦПК України, докази подаються сторонами та іншими учасниками справи.

Судом встановлено,що Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Житловий комплекс «Платінум» створено з метою забезпечення належного утримання будинку та прибудинкової території, який діє у відповідності доЗУ «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку»та Статуту, затвердженим Протоколом Установчих зборів співвласників багатоквартирного будинку АДРЕСА_3 від 16.10.2022 року.

08.11.2022 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадянських формувань внесено запис за номером 1005567770001081517 про проведення державної реєстрації «Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Житловий комплекс «Платінум», ЄДРПОУ 44773767. (а.с. 13).

Відповідно до ч. 1ст. 4 ЗУ «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку»об`єднання створюється для забезпечення і захисту прав співвласників та дотримання їхніх обов`язків, належного утримання та використання спільного майна, забезпечення своєчасного надходження коштів для сплати всіх платежів, передбачених законодавством та статутними документами. Зазначене положення Закону також відображене в п. р. ІІ п. 1 Статуту ОСББ «ЖК «Платінум».

Судом встановлено, що ОСОБА_1 з 10.06.2022 року є власником нерухомого майна - квартири АДРЕСА_1 , загальною площею 53,1 кв.м., що підтверджується Інформаційною довідкою з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно № 359034107 від 19.12.2023 року. (а.с. 6).

Таким чином, відповідачка є співвласником багатоквартирного будинку за адресою: АДРЕСА_3 , та входить до складу ОСББ «ЖК «Платінум».

Відповідно дост. 16 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку»об`єднання має право відповідно до законодавства та статуту встановлювати порядок сплати, перелік та розміри внесків і платежів співвласників.

За змістомст. 10 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку»вищим органом управління об`єднання є загальні збори, до виключної компетенції яких, зокрема, належить затвердження кошторису, балансу об`єднання та річного звіту; визначення розмірів внесків і платежів членами об`єднання.

Відповідно дост. 15 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», співвласник зобов`язаний, зокрема, своєчасно і в повному обсязі сплачувати належні внески і платежі.

У відповідності до ч. 1ст. 20 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку»частка співвласника у загальному обсязі внесків і платежів на утримання, реконструкцію, реставрацію, проведення поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирному будинку встановлюється пропорційно до загальної площі квартири (квартир) та/або нежитлових приміщень, що перебувають у його власності.

Згідно ч. 3ст. 20 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку»частка участі співвласника квартири та/або нежитлового приміщення визначається відповідно до його частки як співвласника квартири та/або нежитлового приміщення.

Задоволення потреб співвласників ОСББ з питань забезпечення утримання та експлуатації багатоквартирного будинку, користування спільним майном у такому будинку, включаючи поточний ремонт, утримання багатоквартирного будинку здійснюється шляхом самозабезпечення відповідно до ст. 22 Закону.

Частиною 6статті 22 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку»для фінансування самозабезпечення об`єднання співвласники сплачують відповідні внески і платежі в розмірах, установлених загальними зборами об`єднання. За згодою правління окремі співвласники можуть у рахунок сплати таких внесків і платежів виконувати окремі роботи.

Внески на утримання і ремонт приміщень або іншого майна, що перебуває у спільній власності, визначаються статутом об`єднання та/або рішенням загальних зборів (ч. 3 ст. 23 Закону).

Розмір обов`язкових внесків співвласників ОСББ «ЖК «Платінум» на утримання, обслуговування та ремонт будинку відповідно до вимогст. 10 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку»встановлювалися, шляхом прийняття відповідного рішення загальними зборами ОСББ «ЖК «Платінум», оформлене Витягом з протоколу Загальних зборів ОСББ «ЖК «Платінум» від 23.01.2023 року.

Протоколом загальний зборів від 2301.2023 року було прийнято ряд питань порядку денного, зокрема вирішено передати з 01.02.2023 року, але у будь-якому разі після підписання ОСББ «ЖК Платінум» із забудовником акту приймання-передачі багатоповерхового будинку та прибудинкової території, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_3 , усі функції з управління Будинком, а також належні до Будинку будівлі та споруди, які призначені для задоволення потреб його співвласників в управління Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Житловий комплекс Платінум» та затверджено з 01.02.2023 кошторис (калькуляції) витрат на управління багатоквартирним будинком ОСББ «ЖК Платінум» на 2023 рік, а саме: щомісячний внесок на утримання будинку у розмірі 13,62 грн. на місяць з 1 м2 площі квартири/кладовки/нежитлового приміщення; внесок до резервного фонду (постійно) у розмірі 5,0 грн на місяць з 1 м2 площі квартири/кладовки/нежитлового приміщення; внесок на обслуговування котельної в опалювальний сезон у розмірі 3,754 грн. на місяць з 1 м2 площі квартири/кладовки/нежитлового приміщення. Внесок на опалення від дахової котельні здійснювати у відповідності до Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, яка затверджена Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22 листопада 2018 року №315. Внесок на утримання маш/місця у розмірі - 350 грн/маш/місцем (постійно/щомісячно); оплата електричної енергії спожитої для освітлення місць загального користування, оплата водопостачання та водовідведення для місць загального користування та оплата газу розподіляється між співвласниками пропорційно до загальної площі квартири (квартир) та/або нежитлових приміщень, що перебувають у його власності, відповідно до Методики № 315. (а.с. 14)

Також, затверджено розмір комунальної послуги з вивезення ТБВ: для квартир на рівні, який затверджено органом місцевого самоврядування для суб`єкта господарювання, з яким ОСББ «ЖК Платінум» уклало договір з вивезення побутових відходів, з кожної особи, яка мешкає у Будинку; для офісів, загальна площа яких більше 10 м2 на рівні 200 грн на місяць.

Судом встановлено, що задоволення потреб співвласників ОСББ «ЖК «Платінум» з питань забезпечення утримання та експлуатації багатоквартирного будинку, користування спільним майном у такому будинку, включаючи поточний ремонт, утримання багатоквартирного будинку здійснюється як шляхом самозабезпечення, так й із залученням організацій, які надають житлово-комунальні та інші послуги і з якими ОСББ укладені відповідні договори. (а.с. 15-17)

В порушення норм діючого законодавства Відповідачка не виконувала своїх обов`язків по своєчасному внесенню плати за надання послуг з утримання будинків та прибудинкової території ОСББ «ЖК «Платінум» та надані житлово-комунальні послуги, внаслідок чого утворилась заборгованість у розмірі 11960,99 грн, що підтверджується наданим позивачем взаєморозрахунком з споживачами послуг станом на 30.11.2023 року за обліковим рахунком № НОМЕР_1 ОСОБА_1 . (а.с. 18).

Частиною 4статті 319 Цивільного ЦК України визначено, що власність зобов`язує.

Згідно ізст. 322 ЦК України, власник зобов`язаний утримувати майно, що йому належить, якщо інше не встановлено договором або законом.

Суд зазначає, що обов`язок утримання свого майна виникає у співвласників багатоквартирного будинку безпосередньо з актів цивільного законодавства. При цьому, як вже зазначалось, витрати на утримання спільного майна у багатоквартирному будинку розподіляються між співвласниками пропорційно до їхніх часток співвласника, незалежно від факту використання ними належного їм нежитлового приміщення та спільного майна, а також членства в об`єднанні співвласників багатоквартирного будинку.

Згідно ст. ст.525,526,530 ЦК Українизобов`язання повинні виконуватись належним чином і в установлений строк, одностороння відмова від зобов`язань або одностороння зміна умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом. Зобов`язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору. Якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

Статтею 509 ЦК Українипередбачено, що зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.

Згідно зіст. 17 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку»для забезпечення виконання власниками приміщень своїх обов`язків об`єднання має право, зокрема: вимагати від співвласників своєчасної та у повному обсязі сплати всіх встановлених цим Законом та статутом об`єднання внесків і платежів, у тому числі відрахувань до резервного та ремонтного фондів; звертатися до суду в разі відмови співвласника відшкодовувати заподіяні збитки, своєчасно та у повному обсязі сплачувати всі встановлені цим Законом та статутом об`єднання внески і платежі, у тому числі відрахування до резервного та ремонтного фондів.

З огляду на вищевикладене, врахувавши всі матеріали справи в сукупності, а також перевіривши розрахунок заборгованості, суд вважає правомірним нарахування позивачем відповідачці за період з 01.01.2023 року по 30.11.2023 року витрат на управління будинком, що становлять 11960,99 грн.

Відповідачкою не надано до суду належних та допустимих доказів для спростування.

При таких обставинах, суд вважає, що позовні вимоги Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Житловий комплекс «Платінум» підлягають задоволенню.

Відповідно до ч. 1 ст. 133 ЦПК України, судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов`язаних з розглядом справи.

Відповідно до змісту ч. 2 ст. 141 ЦПК України судові витрати, пов`язані з розглядом справи у разі задоволення позову покладаються на відповідача.

Судом встановлено, що внаслідок невиконання відповідачем умов кредитного договору, позивач поніс додаткові витрати по сплаті судового збору в розмірі 2 684,00 гривень, що підтверджується наявним у матеріалах справи платіжним дорученням № 375 від 13.02.2023 року, на зазначену суму.

Щодо розподілу судових витрат.

Згідно ч. 1 ст. 141 ЦПК України, судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

Пунктом 2 частини 2 статті 141 ЦПК України визначено, що інші судові витрати, пов`язані з розглядом справи, покладаються у разі відмови в позові - на позивача.

Відповідно до вимог ст. 133 ЦПК України судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов`язаних з розглядом справи. До витрат, пов`язаних з розглядом судової справи, зокрема належать витрати на правову допомогу.

Згідно ст. 1 Закону України від 20 грудня 2011 року «Про граничний розмір компенсації витрат на правову допомогу у цивільних та адміністративних справах» розмір компенсації витрат на правову допомогу у цивільних справах, в яких така компенсація виплачується стороні, на користь якої ухвалено судове рішення, іншою стороною, а в адміністративних справах - суб`єктом владних повноважень, не може перевищувати 40 відсотків прожиткового мінімуму для працездатних осіб, розмір якого встановлено на 1 січня календарного року, за годину участі особи, яка надавала правову допомогу, у судовому засіданні, під час вчинення окремих процесуальних дій поза судовим засіданням та під час ознайомлення з матеріалами справи в суді, що визначається у відповідному судовому рішенні.

Розмір витрат на оплату правової допомоги визначається за домовленістю між стороною та особою, яка надає правову допомогу. Граничний розмір компенсації витрат на правову допомогу встановлений Законом України «Про граничний розмір компенсації витрат на правову допомогу у цивільних та адміністративних справах».

Витрати на правову допомогу, граничний розмір якої визначено відповідним законом, стягуються не лише за участь у судовому засіданні при розгляді справи, а й у разі вчинення інших дій поза судовим засіданням, безпосередньо пов`язаних із наданням правової допомоги у конкретній справі (наприклад, складання позовної заяви, надання консультацій, переклад документів, копіювання документів).

Відсутність документального підтвердження витрат на правову допомогу, а також розрахунку таких витрат є підставою для відмови у задоволенні вимог про відшкодування таких витрат.

Відповідно до ч. ч. 1-5 ст. 137 ЦПК України витрати, пов`язані з правничою допомогою адвоката, несуть сторони, крім випадків надання правничої допомоги за рахунок держави. За результатами розгляду справи витрати на правничу допомогу адвоката підлягають розподілу між сторонами разом із іншими судовими витратами. Для цілей розподілу судових витрат: 1) розмір витрат на правничу допомогу адвоката, в тому числі гонорару адвоката за представництво в суді та іншу правничу допомогу, пов`язану зі справою, включаючи підготовку до її розгляду, збір доказів тощо, а також вартість послуг помічника адвоката визначаються згідно з умовами договору про надання правничої допомоги та на підставі відповідних доказів щодо обсягу наданих послуг і виконаних робіт та їх вартості, що сплачена або підлягає сплаті відповідною стороною або третьою особою; 2) розмір суми, що підлягає сплаті в порядку компенсації витрат адвоката, необхідних для надання правничої допомоги, встановлюється згідно з умовами договору про надання правничої допомоги на підставі відповідних доказів, які підтверджують здійснення відповідних витрат.

Для визначення розміру витрат на правничу допомогу з метою розподілу судових витрат учасник справи подає детальний опис робіт (наданих послуг), виконаних адвокатом, та здійснених ним витрат, необхідних для надання правничої допомоги.

Аналізуючи викладені вище норми права, слід зазначити, що підставою для відшкодування відповідних судових витрат є детальний опис робіт (наданих послуг), виконаних адвокатом, та здійснених ним витрат, необхідних для надання правничої допомоги, а також відповідні докази на підтвердження таких витрат.

Відповідно до частини восьмої статті 141 ЦПК України розмір витрат, які сторона сплатила або має сплатити у зв`язку з розглядом справи, встановлюється судом на підставі поданих сторонами доказів (договорів, рахунків тощо). Такі докази подаються до закінчення судових дебатів у справі або протягом п`яти днів після ухвалення рішення суду за умови, що до закінчення судових дебатів у справі сторона зробила про це відповідну заяву. У разі неподання відповідних доказів протягом встановленого строку така заява залишається без розгляду. Проте такі вимоги і докази суду надані .

Підсумовуючи, можна зробити висновок, що ЦПК України передбачено такі критерії визначення та розподілу судових витрат: 1) їх дійсність; 2) необхідність; 3) розумність їх розміру, з урахуванням складності справи та фінансового стану учасників справи.

Для надання правничої допомоги та представництва інтересів між ОСББ «Житловий комплекс «Платінум» та адвокатом Адвокатським бюро «Бороган» 12.12.2023 року було укладено Договір про надання правової допомоги. (а.с. 20-21).

Відповідно до п.п. 4.1 Договору за надання правової допомоги адвокатом у відповідності до умов даного договору, клієнт сплачує адвокатському бюро грошовий гонорар у розмірі 5 000 грн.

Відповідно до п.п. 4.2 Договору за надання правової допомоги адвокатом у відповідності до умов даного договору, клієнт у разі прийняття рішення про задоволення позовних вимог у повному обсязі додатково сплачує адвокатському бюро гонорар у розмірі 3 000 грн.

.Згідно наданого Акту приймання-передачі виконаної роботи до договору про надання правової допомоги від 12.12.2023 року:

- всього за виконану роботу протягом 30 календарних днів-винагороду у розмірі 5000 грн.;

- у разі задоволення позовних вимог- розмірі 3000 грн. (а.с. 22)

У зв`язку з цим суд вбачає підстави для задоволення вимог щодо стягнення на користь позивача ОСББ «Житловий комплекс «Платінум» понесених судових витрат на правничу (правову) допомогу у розмірі 8 000,00 грн.

Після всебічного, повного дослідження, оцінки наявних матеріалів та обставин справи суд дійшов висновку, щодо необхідності задоволення позовних вимог, вважає їх обґрунтованими і доведеними.

Керуючись Законом України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», ст. ст. 15, 16, 525, 526, 612, 614, 625 ЦК України, ст. ст. 6, 7, 10-13, 18, 76-81, 89, 141, 258, 259, 263-265 ,268, 273, 274, 279, 280-282, 352, 353 ЦПК України, суд,

ВИРІШИВ:

Позовну заяву Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Житловий комплекс «Платінум» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за утримання будинку, прибудинкової території та комунальні послуги- задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_2 , АДРЕСА_2 )на користьОб`єднання співвласниківбагатоквартирного будинку«Житловий комплекс«Платінум» (кодЄДРПОУ 44773767,м.Одеса,пров.Ванний,5-Г)заборгованості зажитлово-комунальніпослуги заперіод з01.01.2023року по30.11.2023року у розмірі 11 960 (одинадцять тисяч дев`ятсот шістдесят) гривень 99 копійок.

Стягнути з ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_2 , АДРЕСА_2 ) на користь Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Житловий комплекс «Платінум» (код ЄДРПОУ 44773767, м. Одеса, пров. Ванний, 5-Г) витрати на правову допомогу у розмірі 8000 (вісім тисяч) гривень 00 копійок.

Стягнути з ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_2 , АДРЕСА_2 ) на користь Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Житловий комплекс «Платінум» (код ЄДРПОУ 44773767, м. Одеса, пров. Ванний, 5-Г)) суму сплаченого судового збору у розмірі 2 684 (дві тисячі шістсот вісімдесят чотири) гривень 00 копійок.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Апеляційна скарга на заочне рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення шляхом подання апеляційної скарги до Одеського апеляційного суду, а в разі, якщо в судовому засіданні було проголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання)без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Заочне рішення суду набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених цим Кодексом, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.

Повний текст рішення складено 13.03.2024 року.

Суддя: Домусчі Л.В.

СудПриморський районний суд м.Одеси
Дата ухвалення рішення08.03.2024
Оприлюднено18.03.2024
Номер документу117682007
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них споживчого кредиту

Судовий реєстр по справі —522/24496/23

Рішення від 08.03.2024

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Домусчі Л. В.

Ухвала від 28.12.2023

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Домусчі Л. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні