Ухвала
від 20.03.2024 по справі 803/14/24
ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Провадження № 22вк/803/2/24 Справа № 803/14/24 Суддя у 1-й інстанції - Суддя у 2-й інстанції - Красвітна Т. П.

УХВАЛА

20 березня 2024 року м. Дніпро

Дніпровський апеляційний суд у складі судді Красвітної Т.П. розглянувши питання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у цивільній справі за заявою Приватного акціонерного товариства Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат про видачу виконавчого листа на примусове виконання рішення Постійно діючого Регіонального Третейського суду України при Асоціації Регіональна правова група від 03 червня 2022 року по справі №14/52К-21 за позовом Приватного акціонерного товариства Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат до ОСОБА_1 про стягнення 50454,55 грн,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Дніпровського апеляційного суду знаходиться цивільна справа за заявою Приватного акціонерного товариства Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат про видачу виконавчого листа на примусове виконання рішення Постійно діючого Регіонального Третейського суду України при Асоціації Регіональна правова група від 03 червня 2022 року по справі №14/52К-21 за позовом Приватного акціонерного товариства Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат до ОСОБА_1 про стягнення 50454,55 грн.

До апеляційного суду надійшло клопотання представника Приватного акціонерного товариства Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат - Савельєвої Т.Д. про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.

Відповідно до положень ч. 1, 5, 6 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Згідно вимог ч. 7 ст. 11 ЗУ "Про судоустрій та статус суддів", учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.

Враховуючи необхідність забезпечення права на доступ до правосуддя, а також недопущення порушення розумних строків розгляду справи, суд вважає за необхідне надати можливість представнику Приватного акціонерного товариства Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат - Савельєвій Т.Д. приймати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою захищеного відеоконференцзв`язку з судом ВКЗ

Керуючись статтями 212, 365, 366 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання представника Приватного акціонерного товариства Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат - Савельєвої Тамари Джанібеківни про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів за допомогою захищеного відеоконференцзв`язку з судом ВКЗ задовольнити.

Розгляд цивільноїсправи зазаявою Приватногоакціонерного товаристваІнгулецький гірничо-збагачувальнийкомбінат провидачу виконавчоголиста напримусове виконаннярішення Постійнодіючого РегіональногоТретейського судуУкраїни приАсоціації Регіональнаправова групавід 03червня 2022року посправі №14/52К-21за позовомПриватного акціонерноготовариства Інгулецькийгірничо-збагачувальнийкомбінат до ОСОБА_1 простягнення 50454,55грн,який відбудеться 26березня 2024року о14:50год., провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використання власних технічних засобів за допомогою захищеного відеоконференцзв`язку з судом ВКЗ з представником Приватного акціонерного товариства Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат - Савельєвою Тамарою Джанібеківною.

Попередити, що відповідно до частини 5 статті 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відеоконференція буде проведена за веб-посиланням https://vkz.court.gov.ua/

Попередити сторону, що підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису.

Копію ухвали негайно надіслати сторонам.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Т.П. Красвітна

Дата ухвалення рішення20.03.2024
Оприлюднено21.03.2024
Номер документу117778583
СудочинствоЦивільне
Сутьстягнення 50454,55 грн

Судовий реєстр по справі —803/14/24

Ухвала від 17.04.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Красвітна Т. П.

Ухвала від 26.03.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Красвітна Т. П.

Ухвала від 27.03.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Красвітна Т. П.

Ухвала від 20.03.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Красвітна Т. П.

Ухвала від 13.03.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Красвітна Т. П.

Ухвала від 13.03.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Красвітна Т. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні