КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД У Х В А Л А
про виправлення описки
21 березня 2024 року № 320/6122/23
Київський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Щавінського В.Р., розглянувши заяву про виправлення описки у рішенні суду в адміністративній справі за позовом Приватного підприємства «Астра-Люкс» до Головного управління Державної податкової служби у м. Києві, Державної податкової служби України про визнання протиправними та скасування рішень, зобов`язання вчинити певні дії,
в с т а н о в и в:
Приватне підприємство «Астра-Люкс» звернулось до суду з позовом до Головного управління Державної податкової служби у м. Києві, Державної податкової служби України про визнання протиправними та скасування рішень, зобов`язання вчинити певні дії.
Рішенням Київського окружного адміністративного суду від 09.10.2023 адміністративний позов задоволено частково.
До суду від представника Головного управління Державної податкової служби у м. Києві надійшла заява про виправлення описки у рішенні суду від 09.10.2023 в адміністративній справі №320/6122/23.
На обґрунтування даної заяви позивач зазначив, що у п. 2 вказаного рішення судом допущена описка, а саме замість «Визнати протиправним та скасувати рішення комісії Головного управління Державної податкової служби у м. Києві, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку корегування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації від 02.11.2022 №7546679/31120013.», зазначено невірний контролюючий орган, який прийняв рішення «Головне управління Державної податкової служби у Київській області».
Розглянувши заяву про виправлення описки у рішенні суду та матеріали адміністративної справи №320/6122/23, суд зазначає наступне.
Відповідно до ст. 253 КАС України, суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Згідно з ч. 2 ст. 253 КАС України, питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі необхідності суд може розглянути питання внесення виправлень у судове рішення в судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.
Зважаючи на очевидність описки та відсутність потреби заслуховувати осіб, які брали участь у справі, суд ухвалив розглядати питання про виправлення описки у порядку письмового провадження.
Як встановлено судом, при виготовленні тексту рішення від 09.10.2023 допущено описку в резолютивній частині, а саме, у пункті 2, де вказано «Визнати протиправним та скасувати рішення комісії Головного управління Державної податкової служби у Київській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку корегування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації від 02.11.2022 №7546679/31120013.», помилково зазначено невірний контролюючий орган, який прийняв рішення «Головне управління Державної податкової служби у Київській області», замість вірного «Головне управління Державної податкової служби у м. Києві».
Враховуючи викладене, допущена описка при виготовленні тексту рішення суду від 09.10.2023 у справі №320/6122/23 підлягає виправленню.
Керуючись статтями 243, 248, 253 КАС України, суд
у х в а л и в:
1. Виправити описку у пункті 2 резолютивної частини рішення Київського окружного адміністративного суду від 09.10.2023 у справі №320/6122/23, виклавши наступним чином «Визнати протиправним та скасувати рішення комісії Головного управління Державної податкової служби у м. Києві, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку корегування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації від 02.11.2022 №7546679/31120013.».
2. У решті рішення Київського окружного адміністративного суду від 09.10.2023 в адміністративній справі №320/6122/23 - залишити без змін.
3. Копію ухвали надіслати (видати) особам, які беруть участь у справі, зокрема, шляхом направлення тексту ухвали електронною поштою, факсимільним повідомленням (факсом, телефаксом), телефонограмою.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення. Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або у судовому засіданні у разі неявки учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо у судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повного тексту ухвали.
Суддя Щавінський В.Р.
Суд | Київський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 21.03.2024 |
Оприлюднено | 25.03.2024 |
Номер документу | 117855056 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Безименна Наталія Вікторівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Безименна Наталія Вікторівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Безименна Наталія Вікторівна
Адміністративне
Київський окружний адміністративний суд
Щавінський В.Р.
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Безименна Наталія Вікторівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Безименна Наталія Вікторівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні