Ухвала
від 26.02.2024 по справі 761/6282/24
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 761/6282/24

Провадження № 2/761/5751/2024

УХВАЛА

26 лютого 2024 року суддя Шевченківського районного суду м.Києва Савицький О.А., вивчивши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «ВКФ Фарби України» про визнання попереднього договору удаваним правочином, визнання майнових прав та стягнення неустойки,

ВСТАНОВИВ:

19.02.2024 р. на адресу суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ТОВ «ВКФ Фарби України» про визнання попереднього договору удаваним правочином, визнання майнових прав та стягнення неустойки, яку позивач просив задовольнити з підстав, передбачених ст.ст. 213, 235, 331, 509, 525-527, 530, 549, 550, 612, 629, 635, 637, 655, 656 ЦК України.

Вказана позовна заява відповідає вимогам ст.ст. 175, 177 ЦПК України, спір підсудний Шевченківському районному суду м.Києва, при цьому підстави для її повернення або відмови у відкритті провадження у справі відсутні. Форма та зміст позовної заяви, а також додані до неї документи дають підстави для відкриття провадження у справі.

Відповідно до п.4 ч.2 ст. 187 ЦПК України при постановленні ухвали про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі судом зазначається за якими правилами позовного провадження (загального чи спрощеного) буде розглядатися справа.

Як встановлено положеннями ч.4 ст. 19 ЦПК України, загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.

Крім того, згідно з ч.3 ст. 274 ЦПК України при вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження суд враховує: ціну позову; значення справи для сторін; обраний позивачем спосіб захисту; категорію та складність справи; обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначати експертизу, викликати свідків тощо; кількість та інших учасників справи; чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес; думку сторін щодо необхідності розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.

Враховуючи вищевикладене, а також приймаючи до уваги положення ст. 11 ЦПК України, суддя приходить до висновку, що цивільна справа за зазначеним позовом підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження.

Керуючись ст.ст. 11, 13, 19, 187, 189-192, 197, 259-261, 353 ЦПК України, суддя

УХВАЛИВ:

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 (адреса для листування: АДРЕСА_1 ) до Товариства з обмеженою відповідальністю «ВКФ Фарби України» (місцезнаходження: Київська область, м.Бровари, вул.О.Оникієнка, буд.125, кв.15/4) про визнання попереднього договору удаваним правочином, визнання майнових прав та стягнення неустойки.

Розгляд справи проводити в порядку загального позовного провадження.

Призначити у справі підготовче судове засідання на 15 травня 2024 року о 09 годині 30 хвилин, яке проводити в приміщенні Шевченківського районного суду м.Києва за адресою: м.Київ, вул.Дегтярівська, 31-А (каб.310).

Викликати для участі в підготовчому судовому засіданні учасників справи.

Учасникам справи надіслати копію ухвали протягом двох днів з дня її складення у відповідності до ч.5 ст. 272 ЦПК України.

Одночасно з копією ухвали відповідачу надіслати копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Встановити відповідачу п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву і всіх письмових доказів (які можливо доставити до суду), висновків експертів і заяв свідків, що підтверджують заперечення проти позову.

Відповідно до вимог ч.4 ст. 178 ЦПК України одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копію відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов`язаний надіслати іншим учасникам справи.

Роз`яснити відповідачу, що у разі ненадання ним відзиву у встановлений строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Роз`яснити відповідачу його право пред`явити зустрічний позов у строк, встановлений судом для подання відзиву.

Встановити позивачу десятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Встановити відповідачу п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення на відповідь на відзив, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Роз`яснити учасникам справи, що подання заяв по суті справи (позовна заява, відзив на позовну заяву, відповідь на відзив, заперечення на відповідь на відзив, пояснення третьої особи щодо позову і відзиву) є їхнім правом. У разі ненадання учасником розгляду заяви по суті справи у встановлений судом або законом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Інформацію по справі учасники справи можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: https://court.gov.ua/sud2610/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:

Дата ухвалення рішення26.02.2024
Оприлюднено26.03.2024
Номер документу117870190
СудочинствоЦивільне
Сутьвизнання попереднього договору удаваним правочином, визнання майнових прав та стягнення неустойки

Судовий реєстр по справі —761/6282/24

Ухвала від 26.02.2024

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Савицький О. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні