Ухвала
від 28.03.2024 по справі 278/3392/20
ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа №278/3392/20 Головуючий у 1-й інст. Дубовік О. М.

Категорія 84 Доповідач Борисюк Р. М.

У Х В А Л А

28 березня 2024 року

Житомирський апеляційний суд у складі:

головуючого судді Борисюка Р.М.,

суддів Павицької Т.М., Трояновської Г.С.,

розглянувши клопотання представника ОСОБА_1 -адвоката ЗахаркевичАнгеліни Володимирівнипро проведення судового засідання в режимі відеоконференції у справі за заявою ОСОБА_1 про заміну сторони виконавчого провадження та визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню в частині, заінтересовані особи: ОСОБА_2 , Житомирський відділ державної виконавчої служби у Житомирському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

по цивільній справі №278/3392/20 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про поділ майна подружжя та зустрічною позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Житомирського районногосудуЖитомирськоїобласті від25жовтня2023року,

встановив:

У провадженні Житомирського апеляційного суду перебуває дана цивільна справа.

Розгляд вказаної справи призначено на 10 годину 00 хвилин 02 квітня 2024 року.

Про дату, час та місце розгляду справи повідомлено учасників справи.

27березня 2024року черезсистему «Електроннийсуд»,від адвоката Захаркевич А.В. надійшло клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.

Зазначає, що враховуючи значну відстань Житомирського апеляційного суду від її місця роботи, вона не може з`явитись до суду на вказану дату, однак зацікавлена у розгляді справи, тому просить клопотання задовольнити.

Клопотання підлягає до задоволення, виходячи з наступного.

Відповідно до частин 1-3 статті 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України"Про електронні документи та електронний документообіг"та"Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги", у порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву (частина 5 статті 212 ЦПК України).

Враховуючи необхідність забезпечення права на доступ до правосуддя, а також недопущення порушення розумних строків розгляду справи, та наявність в Житомирському апеляційному суді технічної можливості провести судове засідання в режимі відеоконференції за участі сторін поза межами приміщення суду за допомогою системи «EasyCon», заявлене клопотання підлягає задоволенню.

Керуючись ст. ст. 212, 260, 374 ЦПК України, суд

у х в а л и в :

Клопотання представника ОСОБА_1 - адвоката Захаркевич Ангеліни Володимирівни про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних засобів задовольнити.

Надати можливість адвокату Захаркевич Ангеліні Володимирівні брати участь у судовому засіданні призначеному на 02квітня 2024року 10год.00хв. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення «EasyCon» ( ІНФОРМАЦІЯ_1

Попередити ОСОБА_3 , що відповідно до частини 5 статті 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо, несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Попередити ОСОБА_3 , що підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий Судді

Дата ухвалення рішення28.03.2024
Оприлюднено01.04.2024
Номер документу117995476
СудочинствоЦивільне
Сутьподіл майна подружжя за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Житомирського районногосудуЖитомирськоїобласті від25жовтня2023року

Судовий реєстр по справі —278/3392/20

Постанова від 02.04.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Борисюк Р. М.

Постанова від 02.04.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Борисюк Р. М.

Ухвала від 28.03.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Борисюк Р. М.

Ухвала від 14.12.2023

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Борисюк Р. М.

Ухвала від 14.12.2023

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Борисюк Р. М.

Ухвала від 14.12.2023

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Борисюк Р. М.

Ухвала від 25.10.2023

Цивільне

Житомирський районний суд Житомирської області

Дубовік О. М.

Ухвала від 25.10.2023

Цивільне

Житомирський районний суд Житомирської області

Дубовік О. М.

Ухвала від 25.09.2023

Цивільне

Житомирський районний суд Житомирської області

Дубовік О. М.

Ухвала від 25.09.2023

Цивільне

Житомирський районний суд Житомирської області

Татуйко Є. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні