Ухвала
від 28.03.2024 по справі 320/12360/24
КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про відмову у відкритті провадження в адміністративній справі

28 березня 2024 року м. Київ Справа № 320/12360/24

Суддя Київського окружного адміністративного суду Войтович І.І., отримавши та розглянувши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "ЛЬВІВСЬКА АМБАСАДА" до Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві про визнання протиправними та скасування постанов,

в с т а н о в и в:

До Київського окружного адміністративного суду звернулось ТОВ "ЛЬВІВСЬКА АМБАСАДА" з позовом до Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві , в якому просить суд:

1. Визнати протиправною та скасувати постанову про накладення стягнення, передбачених статтею 20 ЗУ « Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров`я населення» від 16 травня 2023 № 01;

2. Визнати протиправною та скасувати постанову про накладення стягнення, передбачених статтею 20 ЗУ « Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров`я населення» від 16 травня 2023 № 03.

Відповідно до ч. 1 ст. 171 КАС України суддя після одержання позовної заяви з`ясовує, чи: 1) подана позовна заява особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність; 2) має представник належні повноваження (якщо позовну заяву подано представником); 3) відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу; 4) належить позовну заяву розглядати за правилами адміністративного судочинства і чи подано позовну заяву з дотриманням правил підсудності; 5) позов подано у строк, установлений законом (якщо позов подано з пропущенням встановленого законом строку звернення до суду, то чи достатньо підстав для визнання причин пропуску строку звернення до суду поважними); 6) немає інших підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.

Перевіривши позовну заяву та додані до неї матеріали суддя зазначає наступне.

Згідно бази даних Київського окружного адміністративного суду "Діловодство спеціалізованого суду" вбачається наявність аналогічного спору, між тими самими сторонами, тим самим предметом та заявлений до суду з тих самих підстав, а саме, ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 15 серпня 2023 року у справі № 320/28038/23 відкрито провадження в адміністративній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ЛЬВІВСЬКА АМБАСАДА" із позовом до Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві про визнання протиправними та скасування постанов про накладення стягнення, передбачених статтею 20 Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров`я населення» від 16.05.2023 № 01 та від 16.05.2023 № 03.

Розгляд справи ухвалено здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами (в порядку письмового провадження).

Відповідно до п.4 ч. 1 ст. 170 КАС України суддя відмовляє у відкритті провадження в адміністративній справі, якщо у провадженні цього або іншого суду є справа про спір між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав.

Таким чином, виходячи із встановлених та зазначених вище обставин, вбачається, що у справі № 320/28038/23 ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 15 серпня 2023 року відкрито провадження у справі між тими самими сторонами, про той самий предмет та з тих самих підстав, у зв`язку з чим, за даною справою суддя вважає необхідним відмовити у відкритті провадження.

На підставі викладеного, керуючись статтями 170, 243, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -

у х в а л и в:

1. Відмовити у відкритті провадження за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ЛЬВІВСЬКА АМБАСАДА" до Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві про визнання протиправними та скасування постанов .

2. Копію ухвали разом з матеріалами заяви надіслати заявнику.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня проголошення (підписання) ухвали.

Суддя Войтович І.І.

СудКиївський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення28.03.2024
Оприлюднено01.04.2024
Номер документу118007807
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо охорони здоров’я, з них

Судовий реєстр по справі —320/12360/24

Ухвала від 28.03.2024

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Войтович І.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні