ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
м. Київ
27.03.2024Справа № 910/16701/23За заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "ІНКАМ"
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергопром Сістем" (код ЄДРПОУ 41801157)
про банкрутство
Суддя Івченко А.М.
Представники: не з`явилися
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "ІНКАМ" звернулося до суду із заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергопром Сістем" у зв`язку із наявною та непогашеною заборгованістю.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 30.10.2023 заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "ІНКАМ" залишено без руху; встановлено Товариству з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "ІНКАМ" строк десять днів з дня вручення цієї ухвали на усунення недоліків заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство; встановлено Товариству з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "ІНКАМ" спосіб усунення недоліків заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство шляхом надання: доказів оплати судового збору у розмірі 5 368,00 грн.
01.11.2023 від заявника надійшла заява з усуненням недоліків.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 06.11.2023 прийнято до розгляду заяву Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "ІНКАМ" про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергопром Сістем"; підготовче засідання суду призначено на 22.11.23; зобов`язано заявника надати у засідання суду оригінали документів, копії яких приєднано до поданої ним заяви, а також додаткові відомості (за їх наявності), необхідні для вирішення питання про відкриття провадження у справі про банкрутство; зобов`язано боржника надати суду та заявнику відзив на заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство з додатками, складений відповідно до ст. 36 Кодексу України з процедур банкрутства та з урахуванням п. 6 ст. 39 цього Кодексу; заборонено власнику майна (органу, уповноваженому управляти майно) боржника та Товариству з обмеженою відповідальністю "Енергопром Сістем" приймати рішення про ліквідацію, реорганізацію боржника, а також відчуджувати основні засоби.
15.11.2023 від арбітражного керуючого Палія О.П. надійшла заява про участь.
20.11.2023 від боржника надійшов відзив.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 22.11.2023 відкрито провадження у справі № 910/16701/23 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергопром Сістем" (код ЄДРПОУ 41801157, 04080, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 13/10, оф. 218); визнано вимоги кредитора Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "ІНКАМ" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергопром Сістем" на загальну суму 7 145 994,08 грн; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника з 22.11.2024; введено процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергопром Сістем" з 22.11.2023; призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Шарко Оксану Юріївну (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого від 04.10.2023 № 2109); встановлено розпоряднику майна боржника арбітражному керуючому Шарко Оксані Юріївні розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна боржника із розрахунку трьох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання повноважень за рахунок коштів авансованих заявником на депозитний рахунок господарського суду; зобов`язано розпорядника майна боржника надати суду не пізніше 30.12.2023 відомості про результати розгляду вимог кредиторів боржника; зобов`язано розпорядника майна боржника у строк до 22.01.2024 організувати та провести інвентаризацію майна боржника; оприлюднено повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергопром Сістем" у встановленому законодавством порядку; заборонено боржнику та власнику майна (органу уповноваженому управляти майном) боржника приймати рішення щодо ліквідації боржника, реорганізації боржника, а також відчужувати основні засоби та предмети застави; призначено попереднє засідання суду у справі на 07.02.24.
29.12.2023 від розпорядника майна надійшли пояснення.
12.01.2024 від розпорядника майна боржника надійшла заява про ухвалення додаткового рішення.
18.01.2024 від розпорядника майна боржника надійшла заява про залишення заяви про ухвалення додаткового рішення без розгляду.
19.01.2024 від Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетичні ворота України" надійшла заява з грошовими вимогами до боржника.
19.01.2024 від Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергопрод сервіс" надійшла заява з грошовими вимогами до боржника.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 24.01.2024 залишено заяву розпорядника майна боржника про ухвалення додаткового рішення без розгляду; призначено до розгляду заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетичні ворота України", Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергопрод сервіс" з грошовими вимогами до боржника на 07.02.24.
29.01.2024 від розпорядника майна боржника надійшли пояснення.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 07.02.2024 відкладено розгляд справи на 27.03.24; зобов`язано кредиторів надати пояснення на пояснення розпорядника майна боржника з відповідними доказами.
25.03.2024 від Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетичні ворота України" надійшли пояснення.
25.03.2024 від Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергопрод сервіс" надійшли пояснення.
В судове засідання представники учасників провадження у справі не з`явилися.
Відповідно до ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства конкурсні кредитори за вимогами, які виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов`язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом тридцяти днів від дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство. Вимоги кредиторів, заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, задовольняються в порядку черговості, встановленої цим Кодексом.
Кредитори, вимоги яких заявлені після завершення строку, визначеного частиною першою цієї статті, є конкурсними, однак не мають права вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів.
Якщо кредитор заявив вимоги після здійснення розрахунків з іншими кредиторами, то сплачені таким кредиторам кошти поверненню не підлягають.
З матеріалів справи судом встановлено, що відповідне повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергопром Сістем" офіційно опубліковано 19.12.2023.
Після публікації вказаного оголошення та у строк, встановлений ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства, до суду надійшли заяви з вимогами до боржника від Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетичні ворота України", Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергопрод сервіс".
Відповідно до ч. 2 ст. 47 Кодексу у попередньому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, що надійшли протягом строку, передбаченого частиною першою статті 45 цього Кодексу, у тому числі щодо яких були заперечення боржника або розпорядника майна.
За результатами попереднього засідання господарський суд постановляє ухвалу, в якій зазначаються: розмір та перелік усіх визнаних судом вимог кредиторів, що вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів; розмір та перелік не визнаних судом вимог кредиторів; дата проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів; дата підсумкового засідання суду, на якому буде постановлено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство, чи ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду, яке має відбутися у строки, встановлені частиною другою статті 44 цього Кодексу.
Розпорядник майна за результатами попереднього засідання вносить до реєстру вимог кредиторів відомості про кожного кредитора, розмір його вимог за грошовими зобов`язаннями, наявність права вирішального голосу в представницьких органах кредиторів, черговість задоволення кожної вимоги.
Неустойка (штраф, пеня) враховується в реєстрі вимог кредиторів окремо від основних зобов`язань у шосту чергу.
Погашення неустойки (штрафу, пені) у справі про банкрутство можливе лише в ліквідаційній процедурі.
Ухвала попереднього засідання є підставою для визначення кількості голосів, які належать кожному конкурсному кредитору під час прийняття рішення на зборах (комітеті) кредиторів. Для визначення кількості голосів для участі у представницьких органах кредиторів зі складу вимог конкурсних кредиторів виключається неустойка (штраф, пеня).
У ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що кошти, одержані від продажу майна банкрута, спрямовуються на задоволення вимог кредиторів, у порядку, встановленому цим Кодексом. При цьому:
1) у першу чергу задовольняються:
вимоги щодо виплати заборгованості із заробітної плати працюючим та звільненим працівникам банкрута, грошові компенсації за всі невикористані дні щорічної відпустки та додаткової відпустки працівникам, які мають дітей, інші кошти, належні працівникам у зв`язку з оплачуваною відсутністю на роботі (оплата часу простою не з вини працівника, гарантії на час виконання державних або громадських обов`язків, гарантії і компенсації при службових відрядженнях, гарантії для працівників, які направляються для підвищення кваліфікації, гарантії для донорів, гарантії для працівників, які направляються на обстеження до медичного закладу, соціальні виплати у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності за рахунок коштів підприємства тощо), а також вихідна допомога, належна працівникам у зв`язку з припиненням трудових відносин, та нараховані на ці суми страхові внески на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування та інше соціальне страхування, у тому числі відшкодування кредиту, отриманого на ці цілі;
вимоги щодо виплати заборгованості із компенсації збитків, завданих Державному бюджету України внаслідок виконання рішень Європейського суду з прав людини, постановлених проти України;
вимоги кредиторів за договорами страхування;
витрати, пов`язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді;
витрати кредиторів на проведення аудиту, якщо аудит проводився за рішенням господарського суду за рахунок їхніх коштів;
2) у другу чергу задовольняються:
вимоги із зобов`язань, що виникли внаслідок заподіяння шкоди життю та здоров`ю громадян, шляхом капіталізації у ліквідаційній процедурі відповідних платежів, у тому числі до Фонду соціального страхування України за громадян, які застраховані в цьому фонді, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, зобов`язань із сплати страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування та інше соціальне страхування, крім вимог, задоволених позачергово, з повернення невикористаних коштів Фонду соціального страхування України, а також вимоги громадян - довірителів (вкладників) довірчих товариств або інших суб`єктів підприємницької діяльності, які залучали майно (кошти) довірителів (вкладників);
3) у третю чергу задовольняються:
вимоги щодо сплати податків і зборів (обов`язкових платежів);
вимоги центрального органу виконавчої влади, що здійснює управління державним резервом;
4) у четверту чергу задовольняються вимоги кредиторів, не забезпечені заставою;
5) у п`яту чергу задовольняються вимоги щодо повернення внесків членів трудового колективу до статутного капіталу підприємства;
6) у шосту чергу задовольняються інші вимоги.
Товариство з обмеженою відповідальністю "Енергетичні ворота України"
Заява про визнання конкурсним кредитором у справі про банкрутство була подана у визначені Кодексом України з процедур банкрутства строки та відповідає вимогам ст. 45 Кодексу.
29.05.2023 між ТОВ «Енергопром Сістем» (Покупець) та ТОВ «Енергетичні ворота України» (Продавець) укладено Договір поставки №2905-23.
Відповідно до пунктів 1.1 .-1.3. Договору поставки, Продавець зобов`язується передати у в погоджені строки нафтопродукти - газовий конденсат стабільний, абсорбент газоконденсатний, та інші нафтопродукти іменовані далі за текстом - «Товар», який є власністю Продавця, у власність Покупця, а Покупець зобов`язується прийняти Товар і оплатити його вартість відповідно до умов Договору. Найменування Товару, його кількість, ціна встановлюються Сторонами та визначається в рахунках-фактурах за спільною згодою на основі заявки Покупця. Ціна Товару не є сталою і може змінюватися в залежності від густини на момент відвантаження. Остаточна ціна та вартість Товару вказується у видатковій накладній по факту відвантаження.
Згідно пунктів 2.2. - 2.2.1. Договору поставки, Покупець зобов`язується прийняти від Продавця Товар й оплатити його на умовах, передбачених цим Договором.
Відповідно до пунктів 5.1.-5.3. Договору поставки, Покупець зобов`язується оплатити вартість Товару у відповідності до умов Договору. Найменування, остаточна кількість, ціна та вартість Товару вказується у видатковій накладній по факту відвантаження. Підставою для оплати є Даний Договір, рахунок - фактура, а також видаткова накладна по факту відвантаження. Передоплата в розмірі 100% проводиться протягом 1 (одного) банківського дня з дня виставлення рахунку Продавцем. В разі проведення поставки без попередньої оплати Покупець зобов`язаний провести розрахунок протягом 2(двох) банківських днів з дати відвантаження товару на підставі видаткової накладної.
31.05.2023 Продавець поставив, а Покупець прийняв замовлений Товар на загальну суму 16 545 621,60 грн., що підтверджується видатковою накладною №98 від 31.05.2023.
Також, 31.05.2023 Продавець надав Покупцю рахунок №118 на оплату Товару за Договором №08/06-2023/1 від 08.06.2023.
Розпорядник майна боржника зазначає, що відповідно до пунктів 3.1., З.З., 3.4. Договору поставки, Товар поставляється у відповідності із Заявками Покупця на купівлю партії Товару. Постачання Товару, ціна, кількість підтверджуються накладними документами на Товар (товаро-транспортними накладними), які підписані представниками обох Сторін. Передача Товару здійснюється у пункті відвантаження. Моментом переходу права власності на Товар вважається дата підписання товаро-транспортних накладних.
Товар вважається переданий Продавцем і прийнятий Покупцем по якості - відповідно до технічних умов та інших нормативно-технічних актів (паспорт, сертифікат заводу-виробника), по кількості відповідно до товаро-транспортних документів на товар, у відповідності з вибраним базисом поставки Товару.
Пунктами 5.8., 5.9., Договору поставки передбачено, що у разі необхідності Сторони по закінченню кожного календарного місяця/ на вимогу однієї із Сторін проводять звірку розрахунків за відвантажений Товар/ складають проміжні Акти звірки.
Однак, у переліку доданих до заяви кредитора документів відсутні докази постачання Товару, а саме товаро-транспортні накладні, які підписані представниками обох Сторін.
Кредитор зазначає, що Транспортування Товарів за Договором поставки здійснювалось Покупцем власними силами і засобами. Постачальник не надавав Покупцю послуг з перевезення товарів за Договором поставки та послуг експедитора при перевезенні, а тому товаро-транспортні накладні Постачальником не складались. Разом з цим відсутність товаро-транспортних накладних у даному випадку не може ставити під сумнів господарську операцією.
Постановою Кабінету Міністрів України від 25.02.2009 № 207 затверджено Перелік документів, необхідних для здійснення перевезення вантажу автомобільним транспортом у внутрішньому сполученні. За змістом пунктів 1 та 2 вказаного Переліку наявність товарно-транспортної накладної є обов`язковою у випадку здійснення перевезень на договірних умовах. У випадку ж здійснення перевезення для власних потреб - накладна не оформлюється. Таким чином відсутність ТТН не є підставою ставити під сумнів господарську операцією.
Транспортні документи на перевезення товарно-матеріальних цінностей з наслідками формування бази оподаткування податком на прибуток та на додану вартість не є обов`язковими при оподаткуванні операцій за договорами купівлі-продажу або поставки, вони є обов`язковими при оподаткуванні операцій за договорами саме перевезення, а отже, відсутність у позивача товарно-транспортних накладних або наявність в них певних недоліків не може бути доказом безтоварності господарських операцій.
Для здійснення транспортно-експедиторської діяльності наявність товарно-транспортного документа (залізничних, автомобільних, авіаційних накладних, коносаментів тощо) є обов`язковою. В такому випадку товарно-транспортний документ є первинним документом, який фіксує факт здійснення господарської операції, а його відсутність, відповідно, свідчить про формальне документальне оформлення транспортно-експедиторської послуги (постанова Верховного Суду від 12.02.2020 по справі № 440/3783/18).
Акт звірки розрахунків за договором поставки кредитором надано.
Керуючись ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства, кредиторські вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетичні ворота України" підлягають включенню до реєстру вимог кредиторів з віднесенням до наступної черговості задоволення вимог кредиторів: 6 056, 00 грн. - перша черга; 16 545 621,60 грн. - четверта черга.
Товариство з обмеженою відповідальністю "Енергопрод сервіс"
Заява про визнання конкурсним кредитором у справі про банкрутство була подана у визначені Кодексом України з процедур банкрутства строки та відповідає вимогам ст. 45 Кодексу.
08.06.2023 між ТОВ «Енергопром Сістем» (Покупець) та ТОВ «Енергопрод сервіс» (Продавець) укладено договір купівлі-продажу №08/06-2023-1.
Відповідно до пунктів 1.1. - 1.2. Договору, Продавець зобов`язується передати у власність Покупця належний Продавцю Товар (електрогенераторні установки у кількості 7 шт.), а Покупець зобов`язується прийняти Товар та оплатити його вартість на умовах цього Договору.
Згідно пункту 2.1. Договору Продавець повинен повністю передати Товар Покупцю протягом 5 днів з моменту оплати.
Пунктом 2.3. Договору визначено, що перехід права власності на Товар відбувається в момент передачі Товару Покупцю, що оформляється накладною.
12.08.2023 Продавець передав, а Покупець прийняв Товар (електрогенераторні установки у кількості 7 шт.) на загальну суму 2 257 300,00 грн., що підтверджується видатковою накладною №119 від 12.08.2023.
Також, 12.08.2023 Продавець надав Покупцю рахунок №118 на оплату Товару за Договором №08/06-2023/1 від 08.06.2023.
Розпорядник майна боржника зазначає, що умовами Договору №08/06-2023-1 не визначено строк, протягом якого Покупець зобов`язаний здійснити оплату за Товар на користь Продавця та до заяви кредитора не додано доказів звернення Продавця до Покупця із вимогою про оплату товару.
Кредитор зазначає, що 12.06.2023 ТОВ «Енергопрод сервіс» (Продавець) передав, а ТОВ «Енергопром Сістем» (Покупець) отримав на виконання укладеного Договору купівлі-продажу від 08.06.2023 № 08/06-2023/1 та згідно з видатковою накладною від 12.06.2023 № 119 електрогенератори у кількості 7 (семи) одиниць загальною ціною 2 257 300,0 грн. У цей же день разом із Товаром Покупець отримав свій екземпляр видаткової накладної від 12.06.2023 № 119 та рахунок-фактуру від 12.06.2023 № 118 на оплату Товару.
Із наведеного слідує, що строк виконання Покупцем зобов`язання з оплати отриманого Товару на користь Продавця настав 12.06.2024 і не був виконаний у цей день.
Покупець не оплатив прийняті ним генераторні установки унаслідок чого починаючи з 13.06.2023 утворилась заборгованість, яка у даний час залишається не сплаченою.
Отже, вимога ТОВ «Енергопрод сервіс» до ТОВ «Енергопром Сістем» про оплату товору у розмірі 2 257 300,0 грн є такою, що настала, а обов`язок Боржника таким, що прострочений починаючи з 13.06.2024. Додаткові документи для розгляду грошових вимог Кредитора до Боржника щодо звернення із окремою вимогою про оплату Товару за Договором, про які зазначає розпорядник майна у повідомленні, не можуть бути надані за їх відсутністю.
Водночас, сторонами Договору була проведена звірка розрахунків за період з 01.01.2023 по 01.11.2023 та складено акт, згідно з яким заборгованість за Товар обліковується у ТОВ «Енергопром Сістем» та ТОВ «Енергопрод сервіс».
Керуючись ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства, кредиторські вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергопрод сервіс" підлягають включенню до реєстру вимог кредиторів з віднесенням до наступної черговості задоволення вимог кредиторів: 6 056, 00 грн. - перша черга; 2 257 300,00 грн. - четверта черга.
Інших заяв від кредиторів на адресу розпорядника майна та суду не надходило.
Також, до реєстру вимог кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергопром Сістем" включені вимоги ініціюючого кредитора Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "ІНКАМ" у розмірі 7 145 994,08 грн.
В ході попереднього засідання, судом встановлено, що заява ініціюючого кредитора досліджувалась у підготовчому засіданні та вимоги у розмірі 7 145 994,08 грн. визнані безспірними ухвалою про відкриття справи про банкрутство від 22.11.2023. Окрім цього до реєстру вимог кредиторів підлягає включенню сума судового збору у розмірі та авансованого платежу у розмірі 81 772,00 грн. - вимоги першої черги.
Відповідно до ч. 8 ст. 45 Кодексу розпорядник майна зобов`язаний окремо повідомити господарський суд про вимоги кредиторів, які забезпечені заставою майна боржника, згідно з їхніми заявами, а за відсутності таких заяв - згідно з даними обліку боржника, а також внести окремо до реєстру відомості про майно боржника, яке є предметом застави згідно з відповідним державним реєстром.
Розпорядник майна зобов`язаний окремо повідомити господарський суд про вимоги щодо виплати заробітної плати, авторської винагороди, аліментів, а також про вимоги щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров`ю громадян, згідно із заявами таких кредиторів та/або даними обліку боржника.
Дослідивши матеріали справи, поданий розпорядником майна на затвердження реєстр вимог кредиторів, додатково перевіривши правові підстави заявлення кредиторами грошових вимог до боржника, господарський суд вважає за доцільне затвердити реєстр вимог кредиторів та закінчити попереднє засідання.
Враховуючи викладені обставини, керуючись Кодексом України з процедур банкрутства, ст. 234 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд міста Києва , -
УХВАЛИВ:
1. Визнати кредитами у справі № 910/16701/23 по відношенню до боржника:
- Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "ІНКАМ" на суму 7 227 766,08 грн, з яких: 81 772,00 грн - перша черга; 7 145 994,08 грн - четверта черга;
- Товариство з обмеженою відповідальністю "Енергетичні ворота України" на суму 16 551 677,60 грн, з яких: 6 056, 00 грн. - перша черга; 16 545 621,60 грн. - четверта черга;
- Товариство з обмеженою відповідальністю "Енергопрод сервіс" на суму 2 263 356.00 грн. з яких: 6 056, 00 грн. - перша черга; 2 257 300,00 грн. - четверта черга.
2. Зобов`язати розпорядника майна боржника надати суду уточнений реєстр вимог кредиторів, оформлений відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства.
3. Визначити дату проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів на 10.04.2024.
4. Зобов`язати розпорядника майна боржника проаналізувати фінансову, господарську та інвестиційну діяльність боржника, його становище на товарних ринках; надати письмові докази про розмір активу та пасиву Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергопром Сістем", наявну дебіторську заборгованість.
5. Зобов`язати розпорядника майна боржника надати суду протокол зборів кредиторів боржника, на яких обрано комітет кредиторів боржника, а також протокол засідання комітету кредиторів, на якому вирішено питання про відкриття ліквідаційної процедури або процедури санації боржника, призначення ліквідатора або керуючого санацією боржника.
6. Визначити дату проведення підсумкового судового засідання у справі на 15.05.24 о 10:20 год. Засідання відбудеться у приміщені господарського суду м. Києва в залі судових засідань № 16 (корпус Б).
7. Вимоги заявлені після завершення строку, визначеного для їх подання, є конкурсними, однак не мають права вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів.
8. Копію ухвали направити учасникам провадження у справі.
Ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення, якщо інше не передбачено Господарським процесуальним кодексом України, Кодексом України з процедур банкрутства та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції в порядку та строки, встановлені статтями 254-257 Господарського процесуального кодексу України.
Суддя А.М.Івченко
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 27.03.2024 |
Оприлюднено | 02.04.2024 |
Номер документу | 118034347 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Івченко А.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні