Ухвала
від 29.03.2024 по справі 208/6310/13-ц
ЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА 

справа № 208/6310/13-ц

№ провадження 2-во/208/30/24

УХВАЛА

Іменем України

29 березня 2024 р. м. Кам`янське

Суддя Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області Ізотов В.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні питання про виправлення описки в ухвалі по цивільній справі за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Дебт Форс», первісний стягувач: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕРДИКТ КАПІТАЛ», заінтересовані особа: боржник-1 ОСОБА_1 , боржник-2 ТОВ «Фінансові Перспективи», Краматорський відділ Державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, ТОВ «Кампсіс Фінанс» про заміну стягувача його правонаступником,-

встановив:

11.01.2024 року Заводським районним судом міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області винесено ухвалу по цивільній справі № 208/6310/13 за Товариства з обмеженою відповідальністю «Дебт Форс» про заміну стягувача його правонаступником.

При постановленні ухвали судом у вступній, описовій та резолютивній частинах ухвали було неправильно зазначено вибулого стягувача (первісного стягувача) Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕРДИКТ КАПІТАЛ»,в тойчас якправильно зазначитивибулого стягувача (первісного стягувача) як Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕРДИКТ ФІНАНС»

Відповідно до п. 19постанови Пленуму Верховного Суду України №14 від 18.12.2009 року «Про судове рішення у цивільній справі»вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.

За змістомст. 269 ЦПК Українита зазначеної постанови Пленуму Верховного Суду України виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер.

До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків.

Відповідно до ч. 2ст. 269 ЦПК України,питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановлюється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Згідно із ч. 13ст. 7 ЦПК Українирозгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо цим Кодексом не передбачено повідомлення учасників справи. У такому випадку судове засідання не проводиться.

Згідно із ч. 2 ст. 247 ЦПК України, якщо відповідно до положень цього кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Як вбачається,При постановленні ухвали судом у вступній, описовій та резолютивній частинах ухвали було неправильно зазначено вибулого стягувача (первісного стягувача) Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕРДИКТ КАПІТАЛ»,в тойчас якправильно зазначитивибулого стягувача (первісного стягувача) як Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕРДИКТ ФІНАНС»

Вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку, щоописка в ухвалі Заводського районного суду м.Дніпродзержинська від 11 січня 2024року підлягає виправленню, оскількисудом помилково вступній, описовій та резолютивній частинах ухвали було неправильно зазначено вибулого стягувача.

Керуючись ст.ст.269 ЦПК України,

постановив:

Не змінюючи суті ухвали Заводського районногосуду містаДніпродзержинська від 11.01.2024 року, виправити допущену описку.

Виправити описку, допущену в ухвалі від 11 січня 2024 року Заводського районного суду міста Дніпродзержинська по справі № 208/6310/13 провадження № 2/208/60/24, а саме: у вступній, описовій та резолютивній частинах ухвали вважати правильним зазначення вибулого стягувача (первісного стягувача) «Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕРДИКТ ФІНАНС» замість неправильного «Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕРДИКТ КАПІТАЛ».

Копію ухвали надіслати сторонам.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпровського Апеляційного суду, шляхом подачі в п`ятнадцятиденний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги.

У разіякщо ухвалубуло постановленобез участіособи,яка їїоскаржує,апеляційнаскарга подається протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Суддя Ізотов В. М.

СудЗаводський районний суд м.Дніпродзержинська 
Дата ухвалення рішення29.03.2024
Оприлюднено03.04.2024
Номер документу118054482
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них

Судовий реєстр по справі —208/6310/13-ц

Ухвала від 29.03.2024

Цивільне

Заводський районний суд м.Дніпродзержинська

Ізотов В. М.

Ухвала від 11.01.2024

Цивільне

Заводський районний суд м.Дніпродзержинська

Ізотов В. М.

Ухвала від 14.08.2013

Цивільне

Заводський районний суд м.Дніпродзержинська

Ізотов В. М.

Рішення від 20.09.2013

Цивільне

Заводський районний суд м.Дніпродзержинська

Ізотов В. М.

Ухвала від 14.08.2013

Цивільне

Заводський районний суд м.Дніпродзержинська

Ізотов В. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні