Ухвала
від 04.04.2024 по справі 676/4869/23
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 676/4869/23

Номер провадження 2/676/336/24

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

04 квітня 2024 року

Кам"янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

в складі: головуючої судді - Шевцової Л.М.

з участю секретаря судового засідання Сопрун С.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кам"янець-Подільському цивільну справу № 675/4869/23 за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро»</a>, про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою та скасування державної реєстрації права оренди, -

У С Т А Н О В И В :

13.07.2023року позивачказвернулася до судуз позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро»</a>, про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою та скасування державної реєстрації права оренди.

Ухвалоюсуду від14.07.2023року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі.

За клопотанням представника позивачки ОСОБА_1 ОСОБА_2 , який представляє інтереси на підставі ордера ВХ № 1049760 від 11.07.2023 року, ухвалою суду від 29.11.2023 року призначено почеркознавчу експертизу.

08.02.2024 року на адресу суду надійшло повідомлення від експертної установи про неможливість проведення експертизи.

В подальшому, 14.03.2024 року надійшло клопотання експерта про надання додаткових матеріалів, необхідних для проведення почеркознавчої експертизи.

На підготовче судове засідання сторони не з`явилися, про день та час розгляду справи повідомлялися своєчасно, належним чином.

Суд розглядає справу у відсутності сторін. Фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється відповідно до

ч. 2 ст. 247 ЦПК України.

Допочатку підготовчогосудового розглядупредставник позивачки ОСОБА_2 , надіславсуду заяву,в якійпросить залишитипозовну заяву ОСОБА_1 без розгляду, так як позивачкана данийчас бажаєв добровільному,позасудовому порядкуврегулювати вищевказаний спір,що слугувавпідставою зверненняз відповіднимпозовом досуду,а відтаквідпала підставата необхідністьсудового захиступрав таінтересів ОСОБА_1 . Суд, вважає, що дана заява підлягає задоволенню, і відповідно до ст. 257 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду.

Керуючись ст.257 ЦПК України, -

П О С Т А Н О В И В:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Товаристваз обмеженоювідповідальністю «ЕнселкоАгро»,про усуненняперешкод вкористуванні земельноюділянкою таскасування державноїреєстрації праваоренди,- залишити без розгляду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання, і може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі апеляційної скарги у строки встановлені ст. 354 ЦПК України.

Суддя Кам`янець-Подільського

міськрайонного суду Шевцова Л.М.

СудКам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області
Дата ухвалення рішення04.04.2024
Оприлюднено05.04.2024
Номер документу118118817
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них оренди

Судовий реєстр по справі —676/4869/23

Ухвала від 04.04.2024

Цивільне

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

Шевцова Л. М.

Ухвала від 15.03.2024

Цивільне

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

Шевцова Л. М.

Ухвала від 19.02.2024

Цивільне

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

Шевцова Л. М.

Ухвала від 17.01.2024

Цивільне

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

Шевцова Л. М.

Ухвала від 22.12.2023

Цивільне

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

Шевцова Л. М.

Ухвала від 29.11.2023

Цивільне

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

Шевцова Л. М.

Ухвала від 07.08.2023

Цивільне

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

Шевцова Л. М.

Ухвала від 14.07.2023

Цивільне

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

Шевцова Л. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні