Рішення
від 05.04.2024 по справі 904/206/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027

E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05.04.2024м. ДніпроСправа № 904/206/24

Господарський суд Дніпропетровської області у складі судді Мельниченко І.Ф. розглянув спір

за позовом Комунального підприємства "Теплоенерго" Дніпровської міської ради, м. Дніпро

до Приватного підприємства "Стелларіум", м. Мукачеве, Закарпатська область

про стягнення заборгованості в сумі 67 169,85 грн.

Без участі представників сторін.

СУТЬ СПОРУ:

Комунальне підприємство "Теплоенерго" Дніпровської міської ради звернулось до Господарського суду Дніпропетровської області з позовом про стягнення 48 106,31 грн., що складають суму заборгованості за договором № 080838 про постачання теплової енергії від 15.10.2002; 638,32 грн. - річних; 3 232,66 грн. - інфляції грошових коштів та 8 983,94 грн. - пені.

Судові витрати позивач просить покласти на відповідача.

Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем умов договору про постачання теплової енергії № 080838 від 15.10.2002 в частині повної та своєчасної оплати за спожиту теплову енергію.

Відповідач відзив на позов не надав.

Ухвалою від 22.01.2024 позовну заяву Комунального підприємства "Теплоенерго" Дніпровської міської ради залишено без руху у зв`язку з тим, що остання подана без додержання вимог, викладених у статтях 164, 172 Господарського процесуального кодексу України, та запропоновано позивачеві надати обґрунтований розрахунок заявлених до стягнення сум річних, інфляції грошових коштів та пені із зазначенням підстав виникнення суми основного боргу за кожний період нарахування та докази, які їх підтверджують..

29.01.2024 від позивача надійшла заява про усунення недоліків, відповідно до якої вимоги, викладені в ухвалі від 22.01.2024, останнім виконано та залучено позовну заяву в новій редакції із збільшенням розміру позовних вимог, в якій Комунальне підприємство "Теплоенерго" Дніпровської міської ради просить стягнути з Приватного підприємства "Стелларіум" 48 106,31 грн., що складають суму заборгованості за договором № 080838 про постачання теплової енергії від 15.10.2002; 2 213,10 грн. - річних; 6 565,30 грн. - інфляції грошових коштів та 10 285,14 грн. - пені.

Таким чином, позивачем збільшено розмір позовних вимог в частині стягнення з відповідача річних, інфляції грошових коштів та пені, вимоги щодо стягнення основного боргу залишились незмінними.

Вказана заява прийнята господарським судом до розгляду.

Ухвалою від 05.02.2024 господарським судом відкрито провадження у справі № 904/206/24, її розгляд вирішено здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи за наявними у справі матеріалами.

З приводу дотримання прав відповідача під час розгляду даної справи судом слід зазначити таке.

Ухвала суду про відкриття провадження у справі від 05.02.2024 була надіслана на юридичну адресу відповідача, яка зазначена в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засобами поштового зв`язку 08.02.2024.

Станом на 19.03.2024 конверт з ухвалою про відкриття провадження у справі був повернутий до суду відділенням поштового зв`язку з відміткою "за закінченням терміну зберігання".

Відповідно до частини 7 статті 120 Господарського процесуального кодексу України учасники судового процесу зобов`язані повідомляти суд про зміну свого місцезнаходження чи місця проживання під час розгляду справи.

У разі відсутності заяви про зміну місця проживання ухвала про повідомлення чи виклик надсилається учасникам судового процесу, які не мають офіційної електронної адреси, та за відсутності можливості сповістити їх за допомогою інших засобів зв`язку, які забезпечують фіксацію повідомлення або виклику, за останньою відомою суду адресою і вважається врученою, навіть якщо відповідний учасник судового процесу за цією адресою більше не знаходиться або не проживає.

Враховуючи наведене, оскільки відповідачем не повідомлено суд про зміну місцезнаходження та не забезпечено внесення відповідних змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, суд дійшов висновку, що неотримання відповідачем листа з ухвалою суду та повернення його до суду з відміткою "за закінченням терміну зберігання" є наслідком свідомого діяння (бездіяльності) відповідача щодо його належного отримання, тобто, є власною волею відповідача.

За приписами пункту 5 частини 6 статті 242 Господарського процесуального кодексу України днем вручення судового рішення є день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітка про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, яка зареєстрована у встановленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила суду іншої адреси.

Відтак, в силу положення пункту 5 частини 6 статті 242 Господарського процесуального кодексу України, день невдалої спроби вручення поштового відправлення за адресою місцезнаходження відповідача, яка зареєстрована у встановленому законом порядку, вважається днем вручення відповідачу ухвали суду про відкриття провадження у справі.

У даному випаду судом також враховано, що за приписами частини 1 статті 9 Господарського процесуального кодексу України ніхто не може бути позбавлений права на інформацію про дату, час і місце розгляду своєї справи або обмежений у праві отримання в суді усної або письмової інформації про результати розгляду його судової справи. Будь-яка особа, яка не є учасником справи, має право на доступ до судових рішень у порядку, встановленому законом.

Відповідно до частини 2 статті 2 Закону України "Про доступ до судових рішень" усі судові рішення є відкритими та підлягають оприлюдненню в електронній формі не пізніше наступного дня після їх виготовлення і підписання.

Згідно з частинами 1, 2 статті 3 Закону України "Про доступ до судових рішень" для доступу до судових рішень судів загальної юрисдикції Державна судова адміністрація України забезпечує ведення Єдиного державного реєстру судових рішень. - автоматизована система збирання, зберігання, захисту, обліку, пошуку та надання електронних копій судових рішень.

Судові рішення, внесені до Реєстру, є відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційному веб-порталі судової влади України (частина 1 статті 4 Закону України "Про доступ до судових рішень").

Враховуючи наведене, господарський суд зазначає, що відповідач не був позбавлений права та можливості ознайомитись, зокрема, з ухвалою про відкриття провадження у справі у Єдиному державному реєстрі судових рішень (www.reyestr.court.gov.ua).

Приймаючи до уваги, що відповідач у строк, встановлений частиною 1 статті 251 Господарського процесуального кодексу України, не подав до суду відзив на позов, а відтак, не скористався наданими йому процесуальними правами, за висновками суду, у матеріалах справи достатньо документів, які мають значення для правильного вирішення спору, внаслідок чого справа може бути розглянута за наявними у ній документами відповідно до частини 9 статті 165 Господарського процесуального кодексу України.

Судом враховано, що в силу вимог частини 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, кожен при вирішенні судом питання щодо його цивільних прав та обов`язків має право на судовий розгляд упродовж розумного строку.

З огляду на викладене та згідно з частиною 4 статті 240 Господарського процесуального кодексу України справу розглянуто за наявними у справі матеріалами, а рішення підписано без його проголошення.

За результатом дослідження матеріалів справи, оцінки доказів у їх сукупності господарський суд, -

УСТАНОВИВ:

Предметом доказування у даній справі є обставини щодо неналежного виконання відповідачем умов договору в частині повного та своєчасного здійснення розрахунків за надані послуги теплопостачання.

Відповідно до договору майнового найму від 23.10.2000 приміщення за адресою: м. Дніпро, пров. Джинчарадзе, будинок 1, квартира 190, знаходиться у тимчасовому користуванні у Приватного підприємства "Вертикал" (код ЄДРПОУ 30927630).

Рішенням Виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради № 1564 від 19.07.2001 виключено з житлового фонду міста квартиру АДРЕСА_1 , загальною площею 66,5 кв.м по пров. Джинчарадзе, 1.

12.10.2002 Міським комунальним підприємством «Дніпропетровські міські теплові мережі» (далі - енергопостачальна організація) та Приватним підприємством "Вертикал", яке в подальшому змінило своє найменування на Приватне підприємство "Стелларіум", (далі - споживач, відповідач у даній справі) укладено договір про постачання теплової енергії № 080838 (далі - договір).

Відповідно до пунктів 1.1, 2.1 договору енергопостачальна організація бере на себе зобов`язання постачати споживачеві теплову енергію в гарячій воді в потрібних йому обсягах, а споживач зобов`язується оплачувати одержану теплову енергію за встановленими тарифами (цінами) в терміни, передбачені цим договором.

Теплова енергія постачається споживачу в обсягах згідно з додатком 1 до цього договору у вигляді гарячої води на такі потреби: опалення та вентиляцію - в період опалювального сезону (175 діб), гаряче водопостачання - протягом року, технологічні потреби - відповідно з виробничою програмою, кондиціювання повітря - по мірі необхідності.

Згідно з підпунктом 3.2.2 пункту 3.2 договору споживач зобов`язався виконувати умови та порядок оплати спожитої теплової енергії в обсягах і терміни, які передбачені договором.

Відповідно до пункту 5.2 облік споживання теплової енергії здійснюється розрахунковим способом по опаленню та гарячому водопостачанню по пров. Джинчарадзе, 1, кв. 190.

Тарифи на теплову енергію, що споживається, установлюються Дніпропетровською міською радою народних депутатів (пункт 6.1 договору).

У пункті 6.2 договору зазначено, що тариф для розрахунків складає: теплова енергія 1 Гкал - 80,00 грн., з 15.10.2002 - 85,00 грн.; гаряче водопостачання (підігрів) 1 м3 - 4,00 грн.

Відповідно до пунктів 7.1, 7.2 договору розрахунки за теплову енергію, що споживається, проводяться в грошовій формі відповідно до встановлених тарифів. Розрахунковим періодом є календарний місяць, за результатом якого підписується акт (в 2-х примірниках) на відпуск-отримання теплової енергії за формою додатка № 4.

У пункті 7.3 договору сторонами узгоджено, що споживач зобов`язаний не пізніше ніж за 5 днів до початку розрахункового періоду сплачувати енергопостачальній організації вартість теплової енергії згідно з її кількістю, передбаченою у додатку № 1 до цього договору, за власним платіжним дорученням із зазначенням періоду, за який він сплачує.

Остаточний розрахунок за спожиту теплову енергію проводиться споживачем впродовж 5 діб після одержання рахунку енергопостачальної організації, яка зобов`язана направити його споживачу не пізніше 10 числа місяця наступного за розрахунковим. У випадку утворення переплати, вона зараховується в рахунок наступних платежів (пункт 7.4 договору).

При зміні тарифів на теплову енергію її розрахункова вартість у додатку № 1 змінюється енергопостачальною організацією з дати введення нового тарифу за діючим договором без додаткової угоди (пункт 7.8 договору).

Договір набуває чинності з дня його підписання та діє до 15.10.2005 (пункт 11.1).

Пунктом 11.4 договору передбачено, що він вважається пролонгованим на кожний наступний рік, якщо за місяць до закінчення строку його дії, про його припинення не буде письмово заявлено однією із сторін.

Матеріали справи не містять доказів того, що сторони договору мали намір припинити його дію

Отже, даний договір є дійсним та обов`язковим для виконання сторонами.

На підставі рішення Дніпропетровської міської ради «Про надання дозволу на передачу з балансу КП «Дніпропетровські міські теплові мережі» на баланс КП «Теплоенерго» об`єктів і мереж теплопостачання» № 28/12 від 27.07.2016, акту приймання - передачі об`єктів і мереж теплопостачання, позивач отримав від КП «Дніпропетровські міські теплові мережі» засоби для теплопостачання приміщень відповідача.

Додатковою угодою № 1 від 12.10.2016, підписаною Комунальним підприємством "Теплоенерго" Дніпропетровської міської ради (далі - нова енергопостачальна організація, позивач у даній справі) та Комунальним підприємством "Дніпропетровські міські теплові мережі" Дніпропетровської міської ради (далі - енергопостачальна організація), внесені зміни до договору від 080838 від 15.10.2002.

Так, відповідно до підпункту 1.1.1 пункту 1.1 додаткової угоди енергопостачальна організація передає новій енергопостачальній організації, а нова енергопостачальна організація набуває прав і обов`язків, належних енергопостачальній організації за основним договором, укладеним із споживачем і стає стороною за основним договором.

У зв`язку із передачею об`єктів і мереж теплопостачання на баланс новій енергопостачальній організації та надання ним послуг теплопостачання споживачу, останній приймає на себе зобов`язання по виконанню основного договору (підпункт 1.1.2 пункту 1.1 додаткової угоди).

Пунктом 1.2 додаткової угоди внесено зміни до розділу "Юридичні адреси сторін та платіжні реквізити" основного договору.

Пунктом 2.1 додаткової угоди встановлено, що згідно з постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 30.06.2016 № 1210 "Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП" (а саме до постанови № 1372 від 30.04.2015 "Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) КП "Теплоенерго") затверджено тариф на теплову енергію, що виробляється, транспортується тапостачається КП "Теплоенерго", а саме: теплова енергія 1 Гкал - 1 121,74 грн. (без ПДВ), 1 346,09 грн. з ПДВ.

Відповідно до пункту 3.1 додаткової угоди всі інші умови основного договору не змінені цією угодою залишаються чинними у попередній редакції і сторони підтверджують їх обов`язковість для себе.

У пункті 3.4 додаткової угоди встановлено, що у разі неотримання новою енергопостачальною організацією підписаної угоди або обґрунтованих заперечень і її підписанні на протязі 30 днів з дня її отримання, додаткова угода вважається погодженою.

Вказану додаткову угоду отримано представником відповідача - Кудрявцевим Г.М., про що свідчить його підпис на повідомленні № 2555/2094 та у реєстрі № 23-2, проте, не підписана останнім. Не містять матеріали справи і обґрунтованих заперечень в підписанні зазначеної вище додаткової угоди, у зв`язку з чим остання вважається погодженою.

В матеріалах справи наявні розпорядження Дніпровського міського голови про початок та закінчення опалювального періоду, а саме:

- розпорядження Дніпровського міського голови від 19.10.2021 № 1-19/10-р "Про початок опалювального сезону 2021 - 2022 рр. у м. Дніпрі" ;

- розпорядження Дніпровського міського голови від 31.03.2022 № 1-31/3-р "Про закінчення опалювального сезону 2021 - 2022 рр. у м. Дніпрі";

- розпорядження Дніпровського міського голови від 01.11.2022 № 1-1/11-р "Про початок опалювального сезону 2022 - 2023 рр. у м. Дніпрі";

- розпорядження Дніпровського міського голови від 21.03.2023 № 1-21/3-р "Про закінчення опалювального сезону 2022 - 2023 рр. у м. Дніпрі".

Позивач вказує про те, що тарифи, згідно яких формувались рахунки за спірним договором у період з січня 2022 по березень 2023, затверджені Постановою НКРЕКП № 2257 від 30.11.2020, Рішеннями Виконавчого комітету Дніпровської міської ради № 1103 від 19.10.2021, № 1137 від 29.10.2021 та № 802 від 20.09.2022, копії яких наявні в матеріалах справи.

Зазначає КП "Теплоенерго" і про те, що відповідно до довідки № 379 від 30.10.2023 у будинку за адресою: вул. Джинчарадзе, 1, встановлений прилад обліку теплової енергії, у зв`язку з чим розрахунок споживання теплової енергії проводився в співвідношенні опалювальної площі між споживачами житлових та нежитлових приміщень.

Відомості звітів про фактичне споживання теплової енергії зафіксовані в актах споживання теплової енергії, які залучено до матеріалів справи.

На виконання умов договору, позивач у період з січня 2022 по березень 2023 поставив до належного відповідачу житлового приміщення теплову енергію на загальну суму 55 049,45 грн., що підтверджується залученими до матеріалів справи актами прийому-передачі теплової енергії.

Для оплати зазначених вище актів позивачем формувались та надсилались відповідачеві на електрону пошту, повідомлену КП "Теплоенерго" останнім, зокрема, відповідні рахунки.

Відповідач зобов`язання щодо оплати спожитої теплової енергії виконав неналежним чином, здійснивши розрахунки частково в сумі 6 943,14 грн., що підтверджується залученим до матеріалів справи звітом про рух коштів між КП "Теплоенерго" та ПП "Вертикал", внаслідок чого утворилася заборгованість в загальному розмірі 48 106,31 грн.

Позивачем складено акт звіряння взаємних розрахунків від 18.10.2023 за період з 01.01.2022 по 30.09.2023 та досудову вимогу на суму боргу 48 106,31 грн., які залучено до матеріалів справи.

Підтвердженням надсилання на адресу відповідача акту звірки взаємних розрахунків та досудової вимоги разом з актами прийому-передачі теплової енергії та відповідними рахунками на оплату є опис-вкладення, список згрупованих відправлень та фіскальний чек "Укрпошти", відправлення за якими здійснено 19.10.2023.

Вказана досудова вимога залишилась відповідачем без належного реагування, що і стало причиною виникнення спору у даній справі.

Оцінюючи подані докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному розгляді в судовому засіданні всіх обставин справи в їх сукупності, та враховуючи, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, суд вважає, що вимоги позивача підлягають частковому задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до статті 11 Цивільного Кодексу України цивільні права та обов`язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені актами цивільного законодавства, але за аналогією породжують цивільні права та обов`язки.

Договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків. Договір є двостороннім, якщо правами та обов`язками наділені обидві сторони договору (стаття 626 Цивільного кодексу України).

Згідно з частиною 1 статті 175 Господарського кодексу України майново-господарськими визнаються цивільно-правові зобов`язання, що виникають між учасниками господарських відносин при здійсненні господарської діяльності, в силу яких зобов`язана сторона повинна вчинити певну господарську дію на користь другої сторони або утриматися від певної дії, а управнена сторона має право вимагати від зобов`язаної сторони виконання її обов`язку.

Згідно з частиною 1 статті 193 Господарського Кодексу України суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов`язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться.

Відповідно до частини першої статті 275 Господарського кодексу України за договором енергопостачання енергопостачальне підприємство (енергопостачальник) відпускає електричну енергію, пару, гарячу і перегріту воду споживачеві (абоненту), який зобов`язаний оплатити прийняту енергію та дотримуватися передбаченого договором режиму її використання, а також забезпечити безпечну експлуатацію енергетичного обладнання, що ним використовується.

Відпуск енергії без оформлення договору енергопостачання не допускається (частина 2 статті 275 Господарського кодексу України).

Відповідно до статті 655 Цивільного кодексу України за договором купівлі-продажу одна сторона (продавець) передає або зобов`язується передати майно (товар) у власність другій стороні (покупцеві), а покупець приймає або зобов`язується прийняти майно (товар) і сплатити за нього певну грошову суму.

Відповідно до статей 525, 526 Цивільного кодексу України зобов`язання має виконуватися належним чином, відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться; одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

Якщо у зобов`язанні встановлений строк його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк. Зобов`язання, строк (термін) виконання якого визначений вказівкою на подію, яка неминуче має настати, підлягає виконанню з настанням цієї події (стаття 530 Цивільного кодексу України).

Відповідно до статті 19 Закону України "Про теплопостачання" споживач повинен щомісячно здійснювати оплату теплопостачальній організації за фактично отриману теплову енергію.

Частиною 6 статті 25 Закону України "Про теплопостачання" визначено, що в разі відмови споживача оплачувати споживання теплової енергії заборгованість стягується в судовому порядку.

З огляду на положення спірного договору остаточний розрахунок за спожиту теплову енергію проводиться Споживачем впродовж 5 діб після одержання рахунку Теплопостачальної організації.

Проте, в установлений договором строк, відповідач свої зобов`язання з оплати вартості поставленої теплової енергії виконав неналежним чином, здійснивши розрахунки частково в сумі 6 943,14 грн.

Доказів оплати заявленої позивачем до стягнення заборгованості у сумі 48 106,31 грн. відповідачем відповідно до положень статей 13, 74 Господарського процесуального кодексу України під час розгляду справи не надано, у зв`язку з чим зазначена вище сума підлягає до примусового стягнення.

Відповідно до статті 625 Цивільного кодексу України боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

Згідно з наданим позивачем розрахунком, останнім до стягнення заявлені річні за загальний період прострочення з 16.02.2022 по 15.01.2024 в сумі 2 213,10 грн. та інфляція грошових коштів за загальний період з березня 2022 по грудень 2023 в сумі 6 565,30 грн.

Розрахунок річних та інфляції грошових коштів позивачем завищено з огляду на те, що останнім не враховано здійснену відповідачем відповідно до рахунку за лютий 2022 (на суму 6 943,14 грн.) оплату в сумі 6 943,14 грн.

Після здійсненого судом перерахунку до стягнення підлягають річні за загальний період прострочення з 16.02.2022 по 15.01.2024 в сумі 1 830,01 грн. та інфляція грошових коштів за загальний період з березня 2022 по грудень 2023 в сумі 5 168,39 грн.

Згідно зі статтею 610 Цивільного кодексу України порушенням зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання).

Статтею 611 Цивільного кодексу України встановлено, що у разі порушення зобов`язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом, зокрема сплата неустойки.

Сторонами у підпункті 8.2.3 пункту 8.2 договору встановлена відповідальність за несвоєчасну оплату за спожиту теплову енергію у вигляді пені в розмірі 1%, але не більше подвійної облікової ставки НБУ від суми простроченого платежу, за кожний день прострочки.

Згідно з наданим позивачем розрахунком останнім до стягнення заявлені пеня за загальний період прострочення з 16.02.2022 по 11.10.2023 в сумі 10 285,14 грн.

Розрахунок пені позивачем здійснено також без урахування часткової оплати відповідно до рахунку за лютий 2022 (на суму 6 943,14 грн.), проте, після здійсненого судом перерахунку сума пені виявилася більшою, у зв`язку з чим до стягнення з відповідача підлягає пеня за загальний період прострочення з 16.02.2022 по 11.10.2023 в сумі 10 285,14 грн.

Розподіл судового збору здійснюється судом відповідно до статті 129 Господарського процесуального кодексу України, за змістом якої у разі часткового задоволення позову судовий збір покладається на обидві сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

Керуючись ст.ст. 2, 3, 20, 73-79, 86, 91, 129, 233, 236-238, 240, 241 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги задовольнити частково.

Стягнути з Приватного підприємства "Стелларіум" (89600, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Пилипа Орлика, 4, код ЄДРПОУ 30927630) на користь Комунального підприємства "Теплоенерго" Дніпровської міської ради (49081, м. Дніпро, пр. Слобожанський, 29, офіс 504, код ЄДРПОУ 32688148) 48 106,31 грн. - основного боргу, 10 285,14 грн. - пені, 1 830,01 грн. - річних, 5 168,39 грн. - інфляції грошових коштів та 2 358,21 грн. - судового збору.

В решті позовних вимог - відмовити.

Наказ видати після набрання рішенням законної сили.

Загальна сума, що підлягає до стягнення, складає - 67 748,06 грн.

Відповідно до статті 241 Господарського процесуального кодексу України рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржено шляхом подання апеляційної скарги до Центрального апеляційного господарського суду протягом 20 днів з дня складення повного тексту судового рішення.

Повне рішення складено 05.04.2024.

Суддя І.Ф. Мельниченко

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення05.04.2024
Оприлюднено08.04.2024
Номер документу118162926
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг енергоносіїв

Судовий реєстр по справі —904/206/24

Судовий наказ від 25.04.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мельниченко Ірина Федорівна

Рішення від 05.04.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мельниченко Ірина Федорівна

Ухвала від 05.02.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мельниченко Ірина Федорівна

Ухвала від 22.01.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мельниченко Ірина Федорівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні