Справа № 202/3738/24
Провадження № 2/202/3213/2024
УХВАЛА
Іменем України
08 квітня 2024 року
м. Дніпро
Суддя Індустріального районного суду м. Дніпропетровська Кіблицька Д.А., ознайомившись із позовною заявою ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 ) до ОСОБА_2 ( АДРЕСА_2 , РНОКПП: НОМЕР_2 ) , третя особа: Адміністрація Шевченківського району Дніпровської міської ради (49069, м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського,70, ЄДРПОУ: 44017322) про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів на дитину, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся з цим позовом до відповідача.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 175, 177 ЦПК України.
Вважаю необхідним прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.
Розгляд справи проводити за правилами загального позовного провадження.
Керуючись ст.ст.187, 189, 190 ЦПК України, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
Прийняти позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Адміністрація Шевченківського району Дніпровської міської ради про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів на дитину до розгляду та відкрити провадження у справі.
Призначити цивільну справу до розгляду у порядку загального позовного провадження.
Підготовче засідання у справі призначити на 10год.45хв.07.05.2024року в приміщенні Індустріального районного суду м. Дніпропетровська зал №8.
Направити відповідачу копію позовної заяви з доданими до неї документами та запропонувати протягом 15 днів з дня вручення копії ухвали про відкриття провадження у справі подати відзив по суті позовних вимог.
Запропонувати позивачу подати до суду відповідь на відзив, а відповідачу заперечення на відповідь до початку розгляду справи по суті.
Позивач вправі відмовитись від позову (всіх або частини позовних вимог), відповідач має право визнати позов (всі або частину позовних вимог) на будь-якій стадії судового процесу. Сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії судового процесу.
До відзиву, відповіді на відзив, заперечень на відповідь обов`язково додаються докази направлення (надання) їх копій та доданих до них документів іншим учасникам справи.
Викликати учасників справи у підготовче засідання.
Позивачу надіслати копію ухвали про відкриття провадження у справі, відповідачу надіслати копію ухвали про відкриття провадження у справі разом з копією позовної заяви та копіями доданих до неї матеріалів.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається - http://court.gov.ua/fair/.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Д.А.Кіблицька
Суд | Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 08.04.2024 |
Оприлюднено | 09.04.2024 |
Номер документу | 118182536 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав |
Цивільне
Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська
Кіблицька Д. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні