Ухвала
від 08.04.2024 по справі 361/7365/21
БРОВАРСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 361/7365/21

Провадження № 2/361/255/24

08.04.24

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08квітня 2024року суддя Броварського міськрайонного суду Київської області ПисанецьН.В., розглянувши заяву представника позивача ОСОБА_1 про участь позивача ОСОБА_2 у судовому засіданні в режимі відеоконференцїї поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів по розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 , третя особа: приватний нотаріус Броварського нотаріального округу Київської області Гамзатова Аліна Анатоліївна про визначення договору дарування недійсним,

В С Т А Н О В И В :

У провадженні Броварського міськрайонного суду Київської області перебуває вказана вище справа.

25.03.2024 року на адресу суду від представника позивача ОСОБА_1 надійшла заява про участь позивача ОСОБА_2 у судовому засіданні у режимі відеоконференцїї поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

За приписами ч. 1 ст.212ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Відповідно до ч. 3 ст.212ЦПК України учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів)

За приписами ч. 5 ст.212ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Рішенням Вищої ради правосуддя від 17.08.2021 №1845/0/15-21 затверджено Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

Положення визначає порядок функціонування в судах та органах системи правосуддя окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, зокрема підсистем Електронний кабінет, Електронний суд та підсистеми відеоконференцзв`язку; порядок вчинення процесуальних дій в електронній формі з використанням таких підсистем; особливості використання в судах та органах системи правосуддя іншого програмного забезпечення в перехідний період до початку функціонування ЄСІТС у складі всіх підсистем (модулів).

Згідно з п. 45 Положення про ЄСІТС підсистема відеоконференцзв`язку забезпечує учасникам справи можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою свого Електронного кабінету та власних технічних засобів.

Відповідно до п. 46 Положення про ЄСІТС за наявності в суді технічної можливості учасник справи у порядку, встановленому процесуальним законом, може брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою власних технічних засобів. Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Згідно зі ст. 50 Положення про ЄСІТС суд ухвалює рішення про можливість проведення засідання в режимі відеоконференції за умови наявності в суді відповідної технічної можливості (наявність обладнання та можливість його використання у визначені день і час). Заява подається до суду та надсилається іншим учасникам справи в порядку, визначеному процесуальним законодавством, дозволеними засобами зв`язку.

З огляду на викладене, суд вважає за можливе задовольнити заяву представника позивача про участь позивача ОСОБА_2 у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та допустити позивача до участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.212,260, ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву представника позивача ОСОБА_1 про участь позивача ОСОБА_2 судовому засіданні в режимі відеоконференцїї поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів задовольнити.

Провести призначене судове засідання 09.04.2024 року о 11:00 у справі за позовом за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 , третя особа: приватний нотаріус Броварського нотаріального округу Київської області Гамзатова Аліна Анатоліївна про визначення договору дарування недійсним у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку ВКЗ.

Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відеоконференція буде проведена за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку ВКЗ (vkz.court.gov.ua), яка може бути встановлена за веб-посиланням https://vkz.court.gov.ua/.

Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Cуддя Писанець Н.В.

Дата ухвалення рішення08.04.2024
Оприлюднено10.04.2024
Номер документу118188954
СудочинствоЦивільне
Сутьвизначення договору дарування недійсним

Судовий реєстр по справі —361/7365/21

Ухвала від 08.04.2024

Цивільне

Броварський міськрайонний суд Київської області

Писанець Н. В.

Ухвала від 01.02.2024

Цивільне

Броварський міськрайонний суд Київської області

Писанець Н. В.

Ухвала від 27.11.2023

Цивільне

Броварський міськрайонний суд Київської області

Писанець Н. В.

Ухвала від 18.02.2022

Цивільне

Броварський міськрайонний суд Київської області

Сердинський В. С.

Ухвала від 09.11.2021

Цивільне

Броварський міськрайонний суд Київської області

Сердинський В. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні