Справа № 603/547/21
Провадження № 1-в/603/1/2024
УХВАЛА
"26" квітня 2024 р.
Монастириський районний суд Тернопільської області у складі:
Головуючого судді ОСОБА_1
секретар судового засідання ОСОБА_2 ,
за участі захисника адвоката ОСОБА_3 , прокурора ОСОБА_4 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Монастириська клопотання захисника ОСОБА_3 , поданого в інтересах засудженої ОСОБА_5 , про відстрочку виконання вироку суду,
в с т а н о в и в:
До Монастириського районного суду Тернопільської області надійшло клопотання адвоката ОСОБА_3 , поданого в інтересах засудженої ОСОБА_5 , про відстрочку виконання вироку суду від 23.11.2023 року, яким ОСОБА_5 засуджено за ч. 1 ст. 364, ч.1 ст. 366 КК України до остаточного покарання у виді арешту на строк 2 місяці з позбавленням права обіймати просади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, на строк 3 роки зі штрафом в розмірі п`ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
У судовому засіданні захисник ОСОБА_3 просив залишити вищевказане клопотання без розгляду, про що також подав відповідну письмову заяву.
Прокурор ОСОБА_4 у судовому засіданні не заперечив щодо залишення без розгляду клопотання захисника ОСОБА_3 , поданого в інтересах засудженої ОСОБА_5 .
Засуджена ОСОБА_5 у судове засідання не з`явилася.
Суд, заслухавши думку захисника та прокурора, ознайомившись із матеріалами вищевказаного клопотання, приходить таких висновків.
Відповідно до ч. 1 ст. 539 КПК України питання, які виникають під час та після виконання вироку вирішуються судом за клопотанням (поданням) прокурора, засудженого, його захисника, законного представника, органу або установи виконання покарань, а також інших осіб, установ або органів у випадках, встановлених законом.
Відповідно до ч. 1 ст. 26 КПК України сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та у спосіб, передбачених цим Кодексом.
Положеннями ст. 539 КПК України не передбачено порядок вирішення питання про залишення клопотання, пов`язаного із виконанням вироку суду, без розгляду.
Відповідно до ч. 6 ст. 9 КПК України у разі, якщо положення цього Кодексу не регулюють питання кримінального провадження, застосовуються загальні засади кримінального провадження за ч. 1 ст. 7 цього Кодексу.
У силу ч. 1 ст. 7 КПК України зміст та форма кримінального провадження повинні відповідати загальним засадам кримінального провадження, до яких, зокрема, відноситься диспозитивність.
Враховуючи вищевикладене, керуючись принципом диспозитивності та з огляду на загальні засади кримінального провадження, якщо особа не підтримує клопотання, з яким звернулася до суду, суд вважає за можливе залишити без розгляду клопотання захисника ОСОБА_3 , подане в інтересах засудженої ОСОБА_5 , про відстрочку виконання вироку суду.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 7, 9, 26, 369-372, 537, 539 КПК України, суд,
п о с т а н о в и в:
Клопотання захисника ОСОБА_3 , подане в інтересах засудженої ОСОБА_5 , про відстрочку виконання вироку Монастириського районного суду Тернопільської області від 23.11.2023 року залишити без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом семи днів з дня її оголошення до Тернопільського апеляційного суду через Монастириський районний суд Тернопільської області.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Монастириський районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 26.04.2024 |
Оприлюднено | 29.04.2024 |
Номер документу | 118652500 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях про відстрочку виконання вироку |
Кримінальне
Монастириський районний суд Тернопільської області
Галіян І. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні