Б-14/32-13/197
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул.Шевченка 16, м.Івано-Франківськ, 76000, тел. 2-57-62
УХВАЛА
25 вересня 2007 р. Справа № Б-14/32-13/197
Господарський суд Івано-Франківської області у складі:
судді Шкіндера П.А.
При секретарі судового засідання Кріцак В.М.,
розглянувши в судовому засіданні матеріали справи
за заявою: Управління Пенсійного Фонду України в Снятинському районі, вул. Шевченка,4, м. Снятин, Івано-Франківська область, 78300
до боржника: Агрофірми ім. Шевченка, вул. Грушевського, 105, смт. Заболотів, Снятинський район, Івано-Франківська область, 78320
про визнання боржника Агрофірму ім. Шевченка (вул. Грушевського, 105, смт. Заболотів, Снятинський район, Івано-Франківська область) банкрутом
За участю представників сторін:
Від заявника: Мельничук М.В.- завідувач юридичного сектору, довіреність №779/06 від 12.09.07р.
Від боржника: не з"явився
У засіданні брали участь: Сав'юк Т.Б. - ліквідатор (арбітражний керуючий згідно ліцензія серія-АБ № 271575 від 17.11.05).
Суть спору: подано заяву про визнання боржника агрофірму ім. Шевченка (вул. Грушевського, 105, смт. Заболотів,Снятинський район, Івано-Франківська область) банкрутом.
Ухвалою суду від 02.03.04 порушено провадження у справі про банкрутство щодо даного боржника за спрощеною процедурою.
Постановою суду від 18.03.04 боржника агрофірму ім. Шевченка визнано банкрутом та відкрито щодо нього ліквідаційну процедуру.
Ухвалою суду від 21.04.04 призначено ліквідатором боржника - арбітражного керуючого Сав"юка Т.Б., визначено строк ліквідаційної процедури три місяці та зобов"язано останнього (ліквідатора) до 19.07.04 подати суду на затвердження звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.
Ухвалою суду від 22 липня 2004 року термін ліквідаційної процедури продовжено на два місяці за клопотанням ліквідатора, судове засідання по затвердженю звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу відкладено на 21.09.04.
Ухвалою суду від 21.09.04 затверджено звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, дане підприємство ліквідовано як юридичну особу.
Не погоджуючись із вказаною вище ухвалою, кредитор Івано-Франківська обласна філія Акціонерно-комерційного банку соціального розвитку "Укрсоцбанк" оскаржив дане рішення суду (ухвалу від 21.09.04) до вищої судової інстанції, за результатом розгляду якої, ухвалу місцевого суду від 21.09.04 скасовано, а справу передано на новий розгляд господарському суду Івано-Франківської області.
Розпорядженням голови суду від 29.08.05 справу Б-14/32 про банкрутство Агрофірми ім. Шевченка, смт. Заболотів, Снятинський район, Івано-Франківська область передано на рогляд судді Шкіндеру П.А.
Ухвалою суду від 29.08.05 розгляд справи призначено на 20.09.05.
Ухвалами суду (від 20.09.05, 18.10.05, 01.11.05, 15.11.05, 29.11.05, 13.12.05) розгляд справи неодноразово відкладався, у зв"язку з неявкою представників сторін та необхідністю витребування додаткових доказів по справі та продовжувалися терміни ліквідаційної процедури (ухвала суду від 27.12.05).
В ході провадження у справі про банкрутство щодо даного боржника, ухвалою суду від 13.09.07 призначено судове засідання по затвердженню звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу на 25.09.07.
В судовому засідання ліквідатор Сав"юк Т.Б. підтримав поданий ним до суду звіт про виконану роботу та ліквідаційний баланс (вх.№8042 від 06.09.07),
Розглянувши подані матеріали, вислухавши учасників судового процесу, суд, -
в с т а н о в и в :
З поданого ліквідаційного балансу вбачається відсутність основних засобів, товарів, майна та грошових коштів для задоволення вимог кредиторів на загальну суму 33 202грн.66коп., а саме:
- Управління Пенсійного фонду України в Снятинському районі на суму 30 885грн.75коп., з них 19 663грн.38коп. - пільгових пенсій та 11 222грн.37коп. - регресні вимоги;
- Івано-Франківської обласної філії Акціонерно-комерційного банку соціального розвитку "Укрсоцбанк" на суму 2 316грн.91коп.;
У відповідності до п.6.ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” слід вважати дані вимоги погашеними.
Довідкою Коломийської МБТІ №7821 від 28.04.04 підтверджується, що за боржником агропромисловою біржою ім. Шевченка приватної власності на нерухомість не зареєстровано.
З Листа Коломийського МРЕВ №427 від 12.05.04 вбачається, що за підприємством-банкрутом числиться УАЗ 469, ном. знак 2992 ИФД, проте згідно з витягу з протоколу про паювання вказаний транспортний засіб виданий в пай працівникам і до цього часу не перереєстрований.
Актом обстеження агрофірми ім. Шевченка від 18.06.04 встановлено, що за місцем реєстрації за адресою: вул.Грушевського, 105, смт. Заболотів, Снятинський район, Івано-Франківська область дане підприємство відсутнє.
Актом інвентаризації товарно-матеріальних засобів та інших активів агрофірми ім.Шевченка від 18.06.04 підтверджується відсутність майна, основних засобів, виробничих запасів та інших активів, які б належали боржнику.
З огляду на відсутність можливості відновлення платоспроможності боржника в ході ліквідаційної процедури та відповідність поданого ліквідаційного балансу та звіту ліквідатора про виконану ним роботу нормам законодавства, агрофірму ім. Шевченка ( вул. Грушевського, 105, смт. Заболотів, Снятинський район, Івано-Франківська область) слід ліквідувати як юридичну особу.
Звіт ліквідатора про виконану ним роботу та ліквідаційний баланс слід затвердити, провадження по справі припинити.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 22, 23, 31, 32, 40 ЗУ “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд,-
у х в а л и в :
1. Затвердити ліквідаційний баланс приватного підприємства агрофірми ім. Шевченка (вул. Грушевського, 105, смт. Заболотів, Снятинський район, Івано-Франківська область, код 03751528)
2. Юридичну особу агрофірму ім. Шевченка (вул. Грушевського, 105, смт. Заболотів, Снятинський район, Івано-Франківська область, код 03751528) ліквідувати та виключити його з Єдиного Державного Реєстру Підприємств та Організацій України.
3. Затвердити Звіт про роботу ліквідатора боржника Сав"юка Т.Б.
4. Вимоги, не задоволені за недостатністю майна та вимоги, заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання вважати погашеними.
5 . Провадження по справі припинити.
6.Повідомити про ліквідацію агрофірми ім. Шевченка (вул. Грушевського, 105, смт. Заболотів, Снятинський район, Івано-Франківська область, код 03751528) заявника, боржника, ліквідатора Сав"юка Т.Б. (Івано-Франківська область, м. Коломия, вул. Квіткова, 20), Івано-Франківський обласний відділ з питань банкрутства (м. Івано-Франківськ, вул.С.Стрільців,15), державного реєстратора (м. Снятин, пл. Незалежності,1) та кредитора Івано-Франківську обласну філію Акціонерно-комерційного банку соціального розвитку "Укрсоцбанк" (м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 44).
Суддя П.А.Шкіндер
Виготовлено в АС "Діловодство суду"
Суд | Господарський суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 25.09.2007 |
Оприлюднено | 12.12.2007 |
Номер документу | 1186667 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Івано-Франківської області
Шкіндер П.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні