Справа № 182/706/22
Провадження № 2/0182/1758/2024
У Х В А Л А
Іменем України
30.04.2024 року м. Нікополь
Суддя Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області Рунчева О.В., розглянувши цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Нікопольської міської ради, ОСОБА_2 , треті особи ОСББ «Мир» та Друга Нікопольська державна нотаріальна контора про визначення права власності на майно в порядку спадкування за законом, -
В С Т А Н О В И В:
У провадженні Нікопольського міськрайонного суду знаходиться цивільна справа № 182/706/22 за позовною заявою ОСОБА_1 до Нікопольської міської ради, ОСОБА_2 , треті особи ОСББ «Мир» та Друга Нікопольська державна нотаріальна контора про визначення права власності на майно в порядку спадкування за законом.
Частинами 6,8,9 ст. 212 ЦПК Українивстановлено, що суд можепостановити ухвалупро участьучасника справиу судовомузасіданні врежимі відеоконференціїв приміщеннісуду,визначеному судом. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення.
Враховуючи те, що представник позивача перебуває за межами м. Нікополь, судове засідання по даній справі, призначене на 06.06.2024 року на 10-30 год. провести в режимі відеоконференції у системі EasyCon в приміщенні Індустріального районного суду м. Дніпропетровська.
Керуючись ст. 212 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Провести в режимі відеоконференції судове засідання по розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Нікопольської міської ради, ОСОБА_2 , треті особи ОСББ «Мир» та Друга Нікопольська державна нотаріальна контора про визначення права власності на майно в порядку спадкування, яке призначене на 06.06.2024 року на 10-30 год. в приміщенні Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області за адресою: м. Нікополь, вул. Шевченко, 201.
Доручити Індустріальному районному суду м. Дніпропетровська в приміщенні суду за адресою: 49074, м. Дніпро, пр. Слобожанський, 84 забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції 06.06.2024 року об 10-30 год.
Копію ухвали направити Індустріальному районному суду м. Дніпропетровська для виконання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: О. В. Рунчева
Суд | Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 30.04.2024 |
Оприлюднено | 01.05.2024 |
Номер документу | 118706725 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом. |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні